Miłość z netu" Tytuł oryginalny "Christian Mingle. The Movie"Pobieranie 42.28 Kb.
Data29.04.2016
Rozmiar42.28 Kb.
Miłość z netu”

Tytuł oryginalny “Christian Mingle. The Movie”

Rok produkcji 2014

Czas trwania 103 minuty

Scenariusz i reżyseria

Corbin Bernsen

Aktorzy

Lacey ChabertJonathan Patrick Moore

Saidah Arikka Ekulona

Stephen Tobolowsky

John O'Hurley

David Keith

Morgan FairchildCorbin Bernsen

- Jest to świetna komedia romantyczna opowiadająca historię młodej i nowoczesnej singielki, która chce od życia tego, co najlepsze - wspaniałej kariery, cudownych przyjaciół i tego Jedynego - mówi reżyser filmu, Corbin Bernsen. - Niepewnie wkracza w świat randek online z nadzieją, że błyskawicznie uda jej się znaleźć bratnią duszę, a ostatecznie wyrusza w podróż w głąb siebie, która zmieni całe jej życie.

W filmie wystąpili: Lacey Chabert („Wredne dziewczyny”, „Ich pięcioro”), Jonathan Patrick Moore („L.A. Complex”, „William i Kate”), Stephen Tobolowsky („Dzień świstaka”), Erin Bethea („Próba ogniowa”) oraz John O’Hurley („Kroniki Seinfelda”, „Wszystkie moje dzieci”). Za muzykę oraz dystrybucję odpowiada Capitol Christian Distribution.
Autorem scenariusza oraz reżyserem filmu jest Corbin Bernsen („Prawnicy z Miasta Aniołów”, „Pierwsza liga”, „Beyond the Heavens”), a producentem - Chris Aronoff („Rodzinny weekend”, „3 Day Christmas”). Producentami wykonawczymi są między innymi Matt Swanson i Charlie Schafer. Film powstał w koprodukcji Home Theater Films i Creation Lab Pictures.
STRESZCZENIE

„Miłość” z netu” to świetna komedia romantyczna. Jej bohaterka, Gwyneth Hayden, (Lacey Chabert, „Wredne dziewczyny”) jest trzydziestokilkuletnią szefową marketingu u szczytu kariery. Ma szafę pełną najlepszych ciuchów, wymarzone mieszkanie i wspaniałych przyjaciół. Brakuje jej tylko ukochanego mężczyzny. Pod wpływem chwili tworzy swój profil na portalu randkowym dla ludzi z wartościami, mając tym samy nadzieję na znalezienie tego Jedynego. Niestety, próby zaimponowania wymarzonemu mężczyźnie (Jonathan Patrick Moore) kończą się fatalnie, gdy ten dowiaduje się o jej „fałszywej wierze”. Pozbywając się złudzeń, Gwyneth dostrzega, jak powierzchowne, pełne sztuczności i udawania jest jej życie. Prowadzi ją to do nawiązania prawdziwej relacji z tym Jedynym. On jest odpowiedzią na najgłębsze pragnienia jej serca i prawdziwą Miłością. 


CORBIN BERNSEN pochodzi z artystycznej rodziny. Jego matka występuje w operze mydlanej „Żar młodości” już od 35 lat. On sam jest absolwentem Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, gdzie ukończył studia licencjackie z teatrologii oraz zdobył tytuł magistra z dramaturgii. Ostatnio wcielił się w postać Henriego Spencera w kasowym amerykańskim serialu wyprodukowanym przez Network - „Świry”. Swoją drogę do sławy rozpoczął w latach 80. występem w serialu produkcji NBC „Prawnicy z Miasta Aniołów”. Za rolę Arniego Beckera był nominowany zarówno do Emmy, jak i Złotego Globu, a „Prawnicy z Miasta Aniołów” był jednym z pierwszych seriali opartych na równorzędnych postaciach. W trakcie swojej kariery był gospodarzem programu „Saturday Night Life” oraz występował gościnnie w „Kronikach Seinfelda” oraz „Star Trek”.
Jeśli chodzi o film fabularny, wystąpił w komedii „Raz jeszcze” oraz zdobył uznanie krytyków za „Przestępczość zdezorganizowaną”, „Okruchy wspomnień” Wolfganga Petersona, „Wielką białą pięść” oraz za rolę zawodnika i właściciela drużyny Cleveland Indians, Rogera Dorna, w niezwykle popularnej serii „Pierwsza liga”. Inne filmy z jego udziałem to „Żądze i pieniądze”, gdzie wystąpił u boku Bruca Willisa, i „Wielki rok” ze Stevem Martinem, Jackiem Blackiem i Owenem Wilsonem. Zagrał również w filmie „Kiss Kiss Bang Bang” wraz z Robertem Downeyem Jr i Valem Kilmerem. Ostatnio Bernsen pojawił się po drugiej stronie kamery, reżyserując „Carpool Guy”, „Martwe fale” oraz „Rust”, za którego dystrybucję odpowiedzialne było studio Sony Pictures Entertainment.

Filmem „Rust” Bernsen rozpoczął swoją przygodę z kinem familijnym oraz założył Home Theater Films i już w lipcu 2012 r. na ekrany kin wszedł pierwszy film Home Theater Film, którego reżyserem i scenarzystą był Bernsen, a dystrybutorem EchoLight Studios. Po nim wyreżyserował jeszcze „3 Day Test” (2012) oraz „Beyond the Heavens” (2013), również w dystrybucji EchoLight Studios.

Bernsen mieszka w Los Angeles ze swoimi czterema synami i żoną, Amandą Pays, z którą jest od 24 lat.
LACEY CHABERT

Uważana za jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia, Lacey Chabert, od najmłodszych lat brała udział w występach teatralnych i koncertach w swoim rodzinnym mieście Purvis w stanie Mississippi. Przełomem okazała się reklama syropu na kaszel, a kolejnym krokiem rola w broadwayowskiej produkcji „Les Miserable” („Nędznicy”), w której przez dwa lata wcielała się w postać młodej Cosette. W 1998 r. zadebiutowała w filmie fabularnym „Zagubieni w kosmosie” jako Penny Robinson.


Dorobek Lacey jest rozległy i wszechstronny. Dzięki wielu niezapomnianym rolom stała się jedną z najbardziej pożądanych hollywoodzkich aktorek. Ostatnio wystąpiła w filmie „Nos-Stop” w reżyserii Richarda Gabaia wyprodukowanego dla kanału Lifetime Movie Network oraz w „The Colour of Rain”, w reżyserii Ann Wheeler. Najlepiej znana jest z roli Claudii w nagrodzonym Złotym Globem serialu „Ich pięcioro” produkcji telewizji FOX oraz filmu „Wredne dziewczyny”. Zagrała również w filmie „Gypsy” z Bette Midler w roli głównej, „A Little Piece of Heaven” z Cloris Leachman oraz w „Gdyby słońce było Bogiem” produkcji Lifetime, występując u boku Geny Rowlands.
Inne filmy z jej udziałem to między innymi: „Duchy moich byłych” w produkcji Warner Brother, gdzie wystąpiła u boku Jennifer Garner i Matthew McCounaughey, hit „Wredne dziewczyny”, za który otrzymała wspaniałe recenzje oraz nagrodę MTV Movie Award, „Małolaty u taty”, w którym wcieliła się w postać córki Anjelici Huston, oraz wyprodukowany przez A&E film „Historia Brooke Ellison” (ostatni obraz Christophera Reeve'a), gdzie zagrała główną rolę.
Znana ze swoich naturalnych zdolności aktorskich oraz ciepłej i czarującej osobowości udzieliła swojego głosu w wielu filmach animowanych i programach telewizyjnych, w tym w „Dzikiej rodzinie Thornberrych” produkcji Nickelodeon, „The Spectacular Spiderman” produkcji Sony, „Allen Gregory” telewizji FOX, a ostatnio w „Lidze młodych” produkcji Warner Brother.

STEPHEN TOBOLOWSKY

Stephen Tobolowsky jest obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów filmowych. Wystąpił w ponad 200 filmach i produkcjach telewizyjnych. Najbardziej znany jest z ról: Neda Ryersona w „Dniu świstaka”, Sammiego Jankisa w „Memento”, Wernera Brandesa we „Włamywaczach”, Happy Chapmana w „Garfieldzie” i Pana Batesa w „Zakręconym piątku”. W telewizji pojawił się jako: Tor Ekland w „Kronikach Seinfelda”, Hugo Jarry w „Deadwood”, Bob Bishop w „Herosach”, a obecnie występuje jako Sandy Ryerson w serialu „Glee”, Stu Beggs w „Californication” oraz jako Alan Dolfe w „Big Time in Hollywood Florida”, który to serial będzie miał swoja premierę w tym roku na antenie Comedy Central.


Jest autorem filmu dokumentalnego „Stephen Tobolovsky's Birthday Party”, który miał swoją premierę na festiwalu HBO Comedy Festival w Aspen. Wraz z Davidem Byrnem i Beth Henley napisał scenariusz do „Prawdziwych historii”. Dla Slashfilm.com i iTunes napisał i przedstawił „The Tobolovsky Files”. Obecnie Public Radio International pracuje nad jego audycjami, które mają być nadawane na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jego pierwsza książka, „The Dangerous Animal Club”, została opublikowana we wrześniu 2012 r. nakładem wydawnictwa Simon and Schuster, a druga, „My Adventures with God”, ukaże się w 2015 r. w tym samym wydawnictwie.
Ciekawostki: Występował ze Steviem Ray Vaughnem, gdy ten miał zaledwie 14 lat i był autorem jego pierwszych piosenek.

DAVID LEMUEL KEITH

David Lemuel Keith urodził się 8 maja 1954 r. w Knoxville w stanie Tennessee jako syn Lemuela Gardiego Keitha Jr. i Hildy Earle. Ukończył University of Tennessee z tytułem magistra teatrologii.


Zagrał rolę drugoplanową w filmie „Róża” (1979) z Bette Midler w roli głównej i w „Więźniu Brubaker” (1980) oraz wystąpił u boku Richarda Gere’a w filmie „Oficer i dżentelmen” (1982). Zagrał miejscowego opryszka w „Wielkim Santinim” (1979), pojawił się w „Bogach dyscypliny” (1983) i w „White of the Eye” (1987) u boku Metthew McCaunaughey w filmie „U-571” (2000). Wraz z Drew Barrymore wystąpił w „Podpalaczce” (1984), a z Brooke Shields i Martinem Sheenem w filmie „Dzikie i swobodne” (1995). W „Hotelu złamanych serc” (1988) Chrisa Columbusa wcielił się w postać Elvisa Presleya, w „Indianinie w kredensie” (1995) Franka Oza zagrał kowboja „Boo-Hoo” Boone'a, a w horrorze „Klątwa Wisielca” (2003) głównego bohatera Nate'a Springfielda.
Wystąpił również w sitcomie „The Class (2006), grając postać Yonka Allena, emerytowanego futbolisty. Zagrał w remake'u horroru „Carrie” (2002) oraz w filmie „Daredevil” (2003), a także w „Raise Your Voice” (2004) z Hilary Duff oraz w „Dacie ważności” (2006). Wystąpił w serialu telewizyjnym „Prawo i porządek: sekcja specjalna” (1999), „Prawo i porządek: zbrodniczy zamiar” (2001), „CSI: Kryminalne zagadki Miami” (2002), „NCSI” (2003) i „Hawaii 5.0” (2010). W serialu „Lone Star” (2010) telewizji FOX zagrał Johna Allena, ojca głównego bohatera. David Keith poślubił agentkę nieruchomości Nancy Clark w 2000r. i para obecnie mieszka w Knoxville w stanie Tennessee.
MORGAN FAIRCHILD

Morgan Fairchild urodziła się jako Patsy Ann McClenny 3 lutego 1950 r. w Dallas w stanie Texas. Przygodę z aktorstwem rozpoczęła jako dziecko, gdy jej matka zapisała ją na zajęcia z aktorstwa, ponieważ okazało się, że jest zbyt nieśmiała, by wygłosić referat przed swoja klasą. W 1973 r. Morgan zdecydowała się na karierę w telewizji. Zaledwie sześć tygodni później, po przeprowadzce do Nowego Yorku, powierzono jej rolę Jennifer w operze mydlanej „Search for Tomorrow”.


Morgan przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie zagrała Jennę Wade w niezwykle popularnym serialu „Dallas” (1978). Wielokrotnie występowała gościnnie w innych serialach telewizyjnych. We „Flamingo Road” (1980) wcieliła się w postać Constance Carlyle i została nominowana do Złotego Globu dla najlepszej aktorki. Nieprzerwanie występowała w teatrze, a jej niezapomniana rola Skye w komedii „Geniuses” sprawiła, że sztuka trafiła do pierwszej dziesiątki najlepszych sztuk roku według Time Magazine i New York Timesa.
Inne występy sceniczne to między innymi role w: „Goodbye Charlie” i „Mężczyźni wolą blondynki”. W telewizji zagrała niesforną Racine w operze mydlanej „Paper Dolls” (1984). Pojawiła się również w serialu „Falcon Crest” (1985-1986). Za specjalny odcinek „Murphy Brown” (1988) otrzymała nominację do Nagrody Emmy.
Jest autorką książki „Super Looks” - poradnika na temat makijażu, ćwiczeń i diety. Jest członkiem Entertainment Industry AIDS Task Force. Aktywnie udziela się w kwestiach dotyczących środowiska. Pomogła również ufundować Environmental Communications Office.
JOHN O'HURLEY

Znajdujący się na liście „Najseksowniejszych żyjących mężczyzn” według magazynu People, John O'Hurley, jest jednym z najbardziej zajętych i wszechstronnych telewizyjnych aktorów. Dyplom teatralny zdobył w Providence College w stanie Rhode Island, a w 2006 r. na tej samej uczelni otrzymał honorowy tytuł doktora nauk humanistycznych. Ten wielokrotnie nagradzany aktor jest najbardziej znany z roli J. Petermana w „Kronikach Seinfelda”, ale ma na swoim koncie wiele innych ról w produkcjach takich jak: „Żar młodości”, „Wszystkie moje dzieci”, „Santa Barbara”, „The Edge of Night”, „Over the Top”, „A Whole New Ballgame”, „The Weber Show”, „Scorch”, „Napisała: Morderstwo”, „Frasier”, „Z Archiwum X” i „Melrose Place”.


O'Hurley wziął udział w dziesiątkach kampanii reklamowych firm takich jak: Coors Light, Cadillac, Xerox, M & M’s, Progressive Insurance i The Travel Channel, zdobywając wiele nagród w branży reklamy i marketingu. Był również gospodarzem programów „To Tell The Truth” oraz „Get Golf with the PGA Tour”, a obecnie regularnie prowadzi coroczny „National Dog Show” w telewizji NBC sponsorowany przez firmę Purina.
W broadwayowskim musicalu „Chicago” zagrał Billy'ego Flynna, wystąpił w turnee musicalu Monty Pythona „Spamalot” jako Król Artur i zagrał w „Pirates of the Penzance”, „Mężczyźni wolą blondynki”, „Brigadoon” i „Za rok o tej samej porze”. Zagrał również w: „Locie w kosmos”, „Billy the Kid”, „A Remarkable” i „Swing Away”. Swojego głosu użycza w produkcjach takich jak „Sponge Bob”, „Fineasz i Ferb”, „Kaczor Dodgers”, „Kim Kolwiek” i „Głowa rodziny”.
Gdy nie występuje, John udziela się w licznych organizacjach charytatywnych, w tym w Epilepsy Foundation i Golfers against Cancer, której jest współzałożycielem. Każdego roku jest gospodarzem Schulz Invitational zbierającego środki na rzecz Sonoma County Children Charities oraz jest rzecznikiem Child Help, organizacji fundującej schronienia dla potrzebujących dzieci. W 2011 r. John otrzymał Recipient of the Ellis Island Medal Of Honor za swoją karierę w przemyśle rozrywkowym i działalność filantropijną.

SAIDAH ARRIKA EKULONA

Saidah Arrika Ekulona wystąpiła jako Mama Nadii w sztuce „Ruined” na deskach Goodman Theatre oraz Manhattan Theatre Club (zdobywając nogrody OBIE Award, Lucille Lortel Award, JEFF Award i Drama Desk Citation) oraz w innych przedstawieniach teatralnych, w tym między innymi: „Otello”, „Unconditional”, „365 Days, 365 Plays”, „Well”, „The Square”, „Romeo i Julia” (Public Theatre/NYSF), „Anon” (Atlantic Theater Company), „The Thugs” (Soho Rep), „Fabulation” (Playwrights Horizons) i „Tramwaj zwany pożądaniem” (NYTW).


Filmy, w których wystąpiła, to między innymi: „The Den”, „Chronic Honeyglue”, „Miss Meadows”, „Saving Lincoln”, „Tak powiedziała”, „Zawodowcy”, „Metro strachu”, „Kochankowie”, „Nowszy model”, „Niepewność”, „Genialny klan” oraz „Szczęśliwy traf”.
Pojawiła się w wielu serialach telewizyjnych: „The 100”, „Shameless – Niepokorni”, „Newsroom”, „Legit”, „Austin i Ally”, „Szpital miejski”, „Siostra Jackie”, „A Gifted Man”, „Zaprzysiężeni”, „Prawo i porządek: sekcja specjalna”, „Bananowy doktor”, „Szpital Miłosierdzia”, „Rodzina Soprano”, „Sex w wielkim mieście”, „Hope & Faith” i „Prawo i porządek”.

JONATHAN PATRICK MOORE

Jonathan Patrick Moore ukończył Adelaide Centre for Perfoming Arts w Autralii w 2004 r. Występował w australijskim serialu „Sąsiedzi” oraz w serialu medycznym „Cena życia”. Wielokrotnie pojawiał się gościnnie w innych produkcjach telewizji australijskiej.


Grał również w kilku serialach telewizyjnych, w tym postać Connora Lake'a w „LA Complex” produkcji CW oraz w kilku filmach telewizyjnych: „William i Kate” produkcji Lifetime i „Niebieskooka zabójczyni”, a w filmie ABC Family „The Mistletones” wystąpił u boku Tii Mowry i Tori Spelling.
Ostatnio pojawił się w serialu „Bananowy doktor” produkcji USA Network i w „Partnerkach” produkcji TNT oraz w „Correcting Christmas” produkcji Baby Step Productions / Mar

Vista Entertainment.RECENZJE
„Miłość z netu” to uroczy film, który bawi, zaskakuje i na długo zapada w pamięć. Gwyneth Hayden (Lacey Chabert) błyszczy na ekranie, a wspomagająca ją obsada rozśmiesza widza, gdy Gwyneth dąży do celu, który wyznaczył jej Bóg. Obejrzyjcie sami i polećcie każdemu singlowi z ławy kościelnej.

- Caleb Breakey, autor książki „Dating Like Airplanes: Why Just Fall In Love When You Can Fly?”

„Miłość z netu” to historia miłosna o dziewczynie, która otrzyma więcej niż się spodziewa, uświadamiając sobie, czego tak naprawdę brakuje w jej życiu: miłości Boga. Polecam film każdej osobie, która nie jest pewna kogo lub czego poszukuje w życiu.  • Renee Fisher, trenerka i autorka książek „Loves Me Not” oraz „Forgiving Others, Forgiving Me”

„Miłość z netu” to żartobliwe spojrzenie na miłość, wiarę i relacje międzyludzkie w rytmie cudownej i uskrzydlającej muzyki.  • Pam i Bill Farrel, autorzy ponad 40 książek, w tym „Men are like Waffles,Women are like Spaghetti”

„Miłość z netu” to niezwykle szczere, autentyczne i humorystyczne spojrzenie na randki online. To piękna historia o tym, że plan Boski jest idealny, nawet gdy nasz profil nie jest.


Film „Miłość z netu” NIE okazał się taki, jak tego oczekiwałem. I dzięki Bogu! Przedstawiona historia jest zarówno wiarygodna, jak i uniwersalna, ponieważ Corbin Bernsen zabiera nas w podróż tam, gdzie naprawdę leży ludzkie serce. Udowadnia, że aby znaleźć miłość, ludzie są w stanie zrobić wiele wspaniałych (i prześmiesznych) rzeczy. A po drodze dokonują wielu odkryć, które wykraczają poza strefę ich relacji, i które poruszają ich dusze.  • Kenny Luck, współzałożyciel i szef Every Man Ministries

Historia nawiązania przez Gwyneth relacji z Bogiem dostarczyła mi wielu emocji i uśmiechu. Ale przede wszystkim uważam, że może ona pomóc innym, którzy Go szukają. Zachęci ich do tego i uświadomi, że Chrześcijaństwo nie jest czymś, co my, Chrześcijanie, mamy na wyłączność i że też potrafimy się śmiać sami z siebie oraz że z radością ich przyjmiemy, nawet jeśli nie wszystko jest jeszcze dla nich jasne.”  • Allison K. Flexer, autorka książki „Truth, Lies, and the Single Woman”

Bardzo trudno jest stworzyć film opowiadający o wierze, który byłby wiarygodny, ale twórcom „Miłości z netu” się to udało. Ta historia przypomniała mi, że Bóg wykorzysta nawet ludzką lekkomyślność, żeby okazać nam swoją najszczerszą miłość w osobie Jezusa Chrystusa.”  • Tre Reaume, pastor młodych dorosłych, Victory Highway Wesleyan Church

Ta historia dojrzewania do wiary ma szczyptę humoru, kroplę cynizmu i odrobinę szczerości, dzięki czemu jest wiarygodna i przedstawiona bez zbędnej tandety.  • Stephanie May Wilson, autor książki „The Lipstick Gospel”

Film okazał się zaskakująco zabawny, wciągający i dobrze zagrany. Otwarcie mówi o problemach nowoczesnego randkowania w naszej powierzchownej kulturze. Ponieważ coraz mniej młodych ludzi dąży do małżeństwa, perspektywa stworzenia stałego związku jest wręcz beznadziejna. „Miłość z netu” porusza ten temat w sposób zabawny, a szczęśliwe zakończenie trafi do serc ludzi na całym świecie.


Gotowi na więcej niż miłe zaskoczenie? Obejrzyjcie „Miłość z netu”. Jako pastor, często jestem proszony o udzielanie poparcia różnym produkcjom filmowym i zwykle odmawiam. Ale oglądając „Miłość z netu” byłem pod tak ogromnym wrażeniem, że szczerze go polecam. Film bawi, a jednocześnie opowiada historię młodej dziewczyny, która zmienia swoje życie, powierzając je Jezusowi Chrystusowi. Odtwórczyni głównej roli, Lacey Chabert, zachwyca na ekranie, a sam film łączy rozrywkę i przemyślenia o wierze w formie komedii romantycznej, która bawi i zaskakuje widza.”Greg Laurie, wielokrotnie nagradzany pisarz, ewangelista i mówca
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna