Mityng inauguracji sezonu lekkoatletycznego



Pobieranie 0.77 Mb.
Data08.05.2016
Rozmiar0.77 Mb.





Mityng inauguracji sezonu lekkoatletycznego

WROCŁAW, 03 maja 2015

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 7 +0.1 12:20

1 WAŚCIŃSKI Przemysław 95-03-29 MUKS Kadet Rawicz WP 11.05

2 BIELA Sebastian 91-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 11.14 SB

3 MAZURKIEWICZ Grzegorz 96-03-10 MULKS Olimpia Świdnica DS 11.20

4 ĆWIK Kamil 99-09-24 WLKS Wrocław DS 11.39

5 JACENT Artur 96-08-28 MLKS Sokół Lubin DS 11.42

6 KOSIOREK Piotr 97-06-29 MKS Szerszeń Bogatynia DS 11.50

7 CYBIŃSKI Paweł 95-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 11.70

8 WEJKSZNIA Marek 96-03-17 MLKS Sokół Lubin DS 11.74

Bieg 2/ 7 -0.5 12:23

1 JANUSZ Wojciech 93-08-06 KS AZS AWF Wrocław DS 11.23 PB

2 BUCIAK Maciej 98-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 11.28 PB

3 POSTUMENT Dariusz 99-02-08 MKS MOS Wrocław DS 11.83 PB

4 MIŃCZUK Mateusz 00-03-17 MKS MOS Wrocław DS 11.94 PB

5 WITCZAK Konrad 01-02-27 WLKS Wrocław DS 12.01 PB

6 ŁYSOŃ Michał 91-08-03 GLKS Świdnica DS 12.18

7 PETELA Krystian 98-06-14 LKS Górnik Wałbrzych DS 12.28

WERNER Mariusz 97-01-28 LUKS Podium Kup OP DQ

Bieg 3/ 7 -0.8 12:27

1 MAKOWSKI Adam 00-12-13 MKS Osa Zgorzelec DS 11.80

2 GRZELCZAK Kacper 99-01-13 MUKS Kadet Rawicz WP 12.16 PB

3 SZCZEPANIAK Mateusz 99-08-18 UMLKS START Wieruszów LD 12.19 PB

4 KONARSKI Mateusz 00-02-17 WLKS Wrocław DS 12.21 PB

5 KOŁODZIEJ Adrian 99-03-29 MKL 12 Jelenia Góra DS 12.50

6 KACZOROWSKI Wacław 97-02-24 MKL 12 Jelenia Góra DS 12.54

7 PIOTROWSKI Krzysztof 00-03-28 MKS Piast Lwówek Śląski DS 12.69

ŻYGADŁO Bogdan 99-08-12 MKS MOS Wrocław DS DQ

Bieg 4/ 7 -2.7 12:31

1 JÖRGEN Artur 98-07-30 UKS-MOS Opole OP 12.23

2 POPELKA Radim 98-02-26 UKS-MOS Opole OP 12.42

3 ZIELIŃSKI Jakub 00-07-09 SL GKS Olsza Olszyna DS 12.51 PB

4 MAZUR Adam 99-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DS 12.61 PB

5 SPYCHAŁA Dawid 01-01-08 MKS Piast Głogów DS 12.92 PB

6 JEŻOWSKI Wiktor 01-01-05 MKS MOS Wrocław DS 13.00 PB

7 KALININ Dawid 00-04-17 MULKS Olimpia Świdnica DS 13.06 PB

8 ANTOS Gabriel 00-10-20 GKS Start Długołęka DS 13.64 PB

Bieg 5/ 7 -1.4 12:35

1 MICHAŁOWICZ Krzysztof 99-08-27 UKS-MOS Opole OP 11.89

2 MULAK Dawid 99-12-31 MKS Piast Lwówek Śląski DS 11.89

3 PASZKOWSKI Miłosz 99-08-15 UKS-MOS Opole OP 12.38

4 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 99-05-03 MKS MOS Wrocław DS 12.45

5 LIS Kamil 99-09-23 GKS Start Długołęka DS 12.52

6 LIPIŃSKI Tomasz 99-05-22 GKS Start Długołęka DS 12.54

7 CIEŚLA Tomasz 99-08-22 UKS-MOS Opole OP 12.87

8 ŁEMPICKI Maksymilian 01-02-03 GKS Start Długołęka DS 13.07

Bieg 6/ 7 -1.3 12:39

1 HOLAK Bartosz 01-07-28 MKS MOS Wrocław DS 12.41

2 KOZAK Bartosz 01-07-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 12.53

3 SZYMAŃSKI Emanuel 00-03-25 LKS Górnik Wałbrzych 12.89

4 MADEJ Adam 00-02-22 WLKS Wrocław DS 13.04

5 JAWORSKI Jakub 00-10-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 13.07

6 WOJCIECHOWSKI Remigiusz 01-03-06 LKS Górnik Wałbrzych DS 13.71

7 KOWALSKI Patryk 01-10-10 LKS Górnik Wałbrzych DS 17.20

GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 00-01-30 MKS MOS Wrocław DS DQ

Bieg 7/ 7 -1.0 12:44

1 BUCHERT Filip 98-08-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 11.89 PB

2 PATERAK Mateusz 91-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 11.93

3 SKAŁUBIŃSKI Kacper 99-03-02 MLKS Echo Twardogóra DS 12.78

4 WOLNIEWICZ Maciej 01-04-03 MKS Szerszeń Bogatynia DS 12.89 PB

5 KOMAREK Bartosz 92-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 13.04

6 ORLIŃSKI Michał 99-08-22 MLKS Echo Twardogóra DS 13.36

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 6 14:23

1 WAŚCIŃSKI Przemysław 95-03-29 MUKS Kadet Rawicz WP 34.56 PB

2 TOMCZAK Patryk 93-03-02 LKS Polkowice DS 34.81 SB

3 KOZŁOWSKI Mateusz 93-05-13 KS AZS AWF Wrocław DS 34.87 PB

4 PODSIADŁO Kamil 91-11-24 KS AZS AWF Wrocław DS 34.93 PB

5 MALSKI Paweł 95-09-05 KS AZS AWF Wrocław DS 34.98 PB

6 AMBROŻY Kacper 96-02-21 MLKS Sokół Lubin DS 35.78

7 SIERADZAN Tomasz 93-04-20 KS AZS AWF Wrocław DS 36.12

Bieg 2/ 6 14:26

1 OLEK Grzegorz 94-04-24 KS AZS AWF Wrocław 35.60

2 PYTLIK Krzysztof 95-06-21 KS AZS AWF Wrocław DS 35.77

3 JANUSZ Wojciech 93-08-06 KS AZS AWF Wrocław DS 35.87

4 MISIOŁEK Adrian 96-02-25 MKS MOS Wrocław DS 36.24

5 PATERAK Mateusz 91-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 36.51

6 POSTUMENT Dariusz 99-02-08 MKS MOS Wrocław DS 36.93 PB

7 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-19 UKS-MOS Opole OP 37.00

8 ŻMUDA Marcin 90-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 37.16

Bieg 3/ 6 14:29

1 KUPCZAK Aleksander 97-02-06 LUKS Podium Kup OP 36.05 PB

2 BUCHERT Filip 98-08-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 37.13 PB

3 CETNAR Paweł 96-02-29 MLKS Sokół Lubin DS 37.98 PB

4 ŻYGADŁO Bogdan 99-08-12 MKS MOS Wrocław DS 38.27 PB

5 ORLIKOWSKI Mateusz 99-09-16 LKS Orzeł Namysłów OP 38.57 PB

6 BILIK Krystian 98-08-22 MLKS Sokół Lubin DS 38.81

7 KACZOROWSKI Wacław 97-02-24 MKL 12 Jelenia Góra DS 39.08 PB

8 PASZKOWSKI Miłosz 99-08-15 UKS-MOS Opole OP 39.13

Bieg 4/ 6 14:33

1 DZIECHCIAROW Kacper 94-01-01 KS AZS AWF Wrocław DS 36.77

2 KONARSKI Mateusz 00-02-17 WLKS Wrocław DS 38.40 PB

3 WERNER Mariusz 97-01-28 LUKS Podium Kup OP 38.60 PB

4 PIOTROWSKI Krzysztof 00-03-28 MKS Piast Lwówek Śląski DS 39.26 PB

5 CIEŚLA Tomasz 99-08-22 UKS-MOS Opole OP 39.56

6 ZIELIŃSKI Jakub 00-07-09 SL GKS Olsza Olszyna DS 39.57 PB

7 LINSTEDT Michał 00-01-23 SS MKS Parasol Wrocław DS 39.90 PB

8 SOBKOWICZ Michał 99-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 40.31

Bieg 5/ 6 14:36

1 KOŁODZIEJ Adrian 99-03-29 MKL 12 Jelenia Góra DS 40.53 PB

2 KOGUT Andrzej 01-01-01 SS MKS Parasol Wrocław DS 41.59 PB

3 SPYCHAŁA Dawid 01-01-08 MKS Piast Głogów DS 41.61 PB

4 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 00-01-30 MKS MOS Wrocław DS 41.85

5 JEŻOWSKI Wiktor 01-01-05 MKS MOS Wrocław DS 42.75 PB

6 WOJCIECHOWSKI Remigiusz 01-03-06 LKS Górnik Wałbrzych DS 44.71 PB

7 ANTOS Gabriel 00-10-20 GKS Start Długołęka DS 44.89 PB

JACENT Artur 96-08-28 MLKS Sokół Lubin DS DNF

PUKACZ Dawid 00-02-22 SS MKS Parasol Wrocław DS DQ

Bieg 6/ 6 14:38

1 FURMAŃCZYK Kacper 97-02-14 MLKS Sokół Lubin DS 38.19 PB

2 JAWORSKI Jakub 00-10-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 40.80

3 GDALEWSKI Kacper 00-06-05 UKS-MOS Opole OP 41.98

4 MADEJ Adam 00-02-22 WLKS Wrocław DS 43.79

5 WRÓBEL Mateusz 01-05-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 47.79

6 KRĘŻEL Jakub 01-03-17 MKS MOS Wrocław DS 49.44 PB

7 BARTNIK Kacper 01-09-25 MKS MOS Wrocław DS 51.06

8 KOWALSKI Patryk 01-10-10 LKS Górnik Wałbrzych DS 56.67

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 3 13:40

1 WOJTASZEK Mateusz 97-07-14 UKS 12 Kalisz WP 50.78 PB

2 PASTERNAK Oskar 97-04-27 UKS 12 Kalisz WP 51.03 PB

3 SIKORA Kamil 93-06-11 WKS Śląsk Wrocław DS 52.39

4 MARCHWICKI Maciej 98-02-01 UKS 12 Kalisz WP 52.42 PB

5 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 99-05-03 MKS MOS Wrocław DS 55.01 PB

6 WOWK Krzysztof 97-05-17 MKS MOS Wrocław DS 55.54

7 KOT Krzysztof 86-10-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica 56.02

8 ORLIŃSKI Michał 99-08-22 MLKS Echo Twardogóra DS 59.85

Bieg 2/ 3 13:45

1 BRZOSKA Damian 93-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 52.00

2 SOBCZAK Błażej 96-01-29 MLKS Echo Twardogóra DS 52.37 PB

3 WOJNOWSKI Grzegorz 99-09-28 MKS Piast Głogów DS 54.17

4 TYCZYŃSKI Dawid 98-05-30 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 55.40

5 SKAŁUBIŃSKI Kacper 99-03-02 MLKS Echo Twardogóra DS 57.13

6 FIT Wiktor 99-07-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 58.40

7 RYBARCZYK Tymoteusz 97-06-02 MKS MOS Wrocław DS 58.86

8 WOJCIECHOWSKI Tomasz 99-05-08 MKS MOS Wrocław DS 60.46

Bieg 3/ 3 14:50

1 MARCINIAK Cezary 99-08-24 MKS Szerszeń Bogatynia DS 52.00 PB

2 GRZELCZAK Kacper 99-01-13 MUKS Kadet Rawicz WP 52.06

3 BORKOWSKI Dominik 99-01-17 UKS Sokół Żmigród DS 56.77

4 PTAK Jakub 00-08-04 UKS Sprint Legnica DS 58.56

5 KOŁBUC Grzegorz 01-01-22 UKS Sprint Legnica DS 60.29

6 SPICH Remigiusz 01-06-11 MKS Szerszeń Bogatynia DS 62.43

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2 15:40

1 JANISZEWSKI Jakub 97-09-10 LKS Górnik Wałbrzych DS 1:59.84 PB

2 GOŁĄB Łukasz 96-02-27 UMLKS START Wieruszów LD 2:00.21

3 FRANKOWSKi Mateusz 93-01-01 MUKS Herbertus Wronki 2:00.41

4 GRZYWNA Bartłomiej 98-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 2:00.43 PB

5 BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 SS MKS Parasol Wrocław DS 2:00.86

6 KOMOROWSKI Bartosz 98-04-04 LKS Orzeł Namysłów OP 2:04.88 PB

7 KLIMKOWSKI Michał 98-07-22 UKS Sokół Żmigród DS 2:07.52

8 NOWAK Paweł 97-02-05 SL GKS Olsza Olszyna DS 2:12.72

9 JĘDRA Bartłomiej 00-01-11 UKS Sokół Żmigród DS 2:16.89

Bieg 2/ 2 15:44

1 JURCZYŃSKI Rafał 97-05-26 LUKS Podium Kup OP 1:59.02

2 MIGRELLA Marcin 99-01-19 GKS Start Długołęka DS 2:11.26

3 BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 2:11.93

4 GAWRON Mateusz 97-04-08 WLKS Wrocław DS 2:12.24

5 CHOJNACKI Filip 98-09-19 MKS MOS Wrocław DS 2:12.51 PB

6 JANKOWSKI Daniel 00-03-28 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DS 2:13.69

7 OGRODNIK Maciej 97-12-09 MKS MOS Wrocław DS 2:13.94

8 WYPART Dominik 99-02-07 LKS Orzeł Namysłów OP 2:15.29

9 RUSZKIEWICZ Filip 01-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DS 2:15.47

10 SCHNEIDER Mateusz 99-08-09 MULKS Juvenia Głuchołazy 2:17.00

11 GÓROWSKI Karol 03-06-01 MKS Szerszeń Bogatynia DS 2:51.08

3000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1 16:15

1 DROBNIK Piotr 93-06-27 LLKS Osowa Sień LB 8:39.91

2 MROWIŃSKI Rafał 97-02-21 UKS 12 Kalisz WP 9:03.63 PB

3 KOPEĆ Mateusz 96-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 9:41.41 PB

4 PILICHOWSKI Daniel 96-08-27 MLKS Sokół Lubin DS 9:56.85

5 ŁAWNICZAK Marcin 99-06-28 UKS Sokół Żmigród DS 9:57.09

6 BURZYŃSKI Tobiasz 99-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 10:14.36

7 BELGRAU Tobiasz 97-11-18 MLKS Sokół Lubin DS 10:20.17

8 DAŃKOWSKI Dominik 00-12-23 MKS MOS Wrocław DS 10:24.18

9 MICHALSKI Dominik 99-10-12 MKS MOS Wrocław DS 10:27.66

10 SZYLER Paweł 96-12-06 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DS 11:14.94

ADAMSKI Michał 00-08-29 MKS MOS Wrocław DS DNF

110 m ppł juniorów (99,0)

Bieg 1/ 1 -0.9 11:38

1 ŻOGALSKI Jakub 97-05-30 MLKS Sokół Lubin DS 15.70

2 SOBCZAK Błażej 96-01-29 MLKS Echo Twardogóra DS 16.09

3 KUPCZAK Aleksander 97-02-06 LUKS Podium Kup OP 16.70

4 GRADZIK Damian 97-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 16.73

110 m ppł juniorów mł (91,4)

Bieg 1/ 1 +0.0 11:33

1 JANIAK Ernest 99-12-31 MKS Osa Zgorzelec DS 16.10

2 GADZIŃSKI Piotr 98-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 16.27 PB

3 ROGOWSKI Tomasz 99-03-01 MKS Osa Zgorzelec DS 16.64

4 GURDZIEL Marcel 98-06-06 MKS Osa Zgorzelec DS 16.77

5 PICHOWICZ Wojciech 99-08-27 MKS Szerszeń Bogatynia DS 16.93

6 POPŁAWSKI Kacper 99-01-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 19.41

PATER Maciej 98-01-17 WLKS Wrocław DS DNF

110 m ppł młodzików (91,4)

Bieg 1/ 1 +1.5 11:42

1 SZEWERA Daniel 00-10-30 WKS Śląsk Wrocław DS 15.79 PB

2 MIENCULEWICZ Przemysław 00-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 19.14 PB

3 KARABAN Jakub 00-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 19.24

4 KOZAK Bartosz 01-07-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 20.10

SOBCZAK Kacper 00-09-27 MLKS Echo Twardogóra DS DNF

110 m ppł mężczyzn

Bieg 1/ 1 -0.9 11:38

1 BACHAR Patryk 92-11-16 WKS Śląsk Wrocław DS 14.46

2 MALAK Marcin 95-02-27 WKS Śląsk Wrocław DS 17.11


Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 13:30

1 SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 WKS Śląsk Wrocław DS 20.35 PB

I II III IV V VI

SZYSZKOWSKI Jakub x 19.68 19.80 20.35 19.75 x
Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

FINAŁ 13:50

1 KRYMSKI Wojciech 97-09-23 LUKS Dwójka Namysłów OP 14.88

2 PATYK Marcin 97-01-14 LUKS Podium Kup OP 13.96

3 SZOZDA Mateusz 97-02-04 MKL 12 Jelenia Góra DS 13.90

4 GRADZIK Damian 97-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 11.95

5 KUTRYBA Wojciech 97-02-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 10.86

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

FINAŁ 13:00

PYTLAK Paweł 99-04-14 LKS Górnik Wałbrzych DS 10.35

1 ŻELAZO Dawid 99-02-23 MKS Szerszeń Bogatynia DS 14.75

2 PTAK Adam 98-10-26 MKS Osa Zgorzelec DS 14.37 PB

3 BRZYSKI Kacper 99-08-09 MKS Osa Zgorzelec DS 13.65

4 ADAMUS Maciej 98-03-20 LKS Górnik Wałbrzych DS 12.61

5 JUSZCZYK Michał 99-11-26 GKS Start Długołęka DS 11.58 PB

6 PIETRUSZEWSKI Maciej 99-02-11 WKS Śląsk Wrocław DS 11.42

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

FINAŁ 13:00

1 BORYSEWICZ Dawid 00-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 12.43

2 NOGA Konrad 00-11-11 LUKS Dwójka Namysłów OP 12.00 PB

3 SIPKA Patryk 00-04-22 UKS 12 Kalisz WP 11.24

4 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 10.86

5 KAZIMIERSKI Kacper 01-01-12 UKS-MOS Opole OP 10.23 PB

6 MOLAK Karol 00-09-29 LKS Górnik Wałbrzych DS 9.75

7 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DS 9.17

8 STEC Eryk 01-10-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 8.93

9 MATUSZEWSKI Dawid 01-05-28 UKS 12 Kalisz WP 8.24

GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz WP NM

Rzut oszczepem juniorów mł (700)

FINAŁ 15:35

1 PURSCH Marcel 98-03-04 UKS Sokół Żmigród DS 54.92 PB

2 STEC Dominik 99-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 51.77

3 RADZIEJ Fabian 98-02-08 LUKS Podium Kup OP 48.28

4 PTAK Adam 98-10-26 MKS Osa Zgorzelec DS 44.45

5 JAKUBOWSKI Jakub 99-02-18 LKS Polkowice DS 42.96

6 GADZIŃSKI Piotr 98-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 38.05

7 PIETRUSZEWSKI Maciej 99-02-11 WKS Śląsk Wrocław DS 35.80

8 ROGOWSKI Tomasz 88-01-01 LUKS Kup 30.93

9 JUSZCZYK Michał 99-11-26 GKS Start Długołęka DS 29.37 PB

10 BUCIAK Wojciech 98-05-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 27.22

Rzut oszczepem młodzików (600)

FINAŁ 14:35

1 GÓRSKI Nikodem 00-06-05 LUKS Dwójka Namysłów OP 51.85 PB

2 MOLAK Karol 00-09-29 LKS Górnik Wałbrzych DS 41.37

3 KRZESZOWSKI Michał 01-08-12 UKS Sokół Żmigród DS 41.20

4 STEC Eryk 01-10-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 40.23

5 KÖNIGSMAN Paweł 00-07-16 MKS Piast Lwówek Śląski DS 40.01

6 SZWEDZIŃSKI Jakub 00-10-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 37.48 PB

7 SZEWERA Daniel 00-10-30 WKS Śląsk Wrocław DS 35.18

8 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 32.72

9 DZIEDZIC Paweł 00-11-03 LUKS Dwójka Namysłów OP 32.16

10 BORYSEWICZ Dawid 00-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 28.30

11 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Szerszeń Bogatynia DS 27.40

12 KARABAN Jakub 00-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 25.96 PB

13 MIENCULEWICZ Przemysław 00-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 25.86 PB

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ 15:35

1 ŁOSKOT Karol 97-06-27 UKS Sokół Żmigród 53.28

2 KOPAŁA Dawid 96-07-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 41.37

3 WŁODARCZYK Filip 97-08-01 SL GKS Olsza Olszyna DS 32.10

Rzut dyskiem juniorów (1.75kg)

FINAŁ 13:30

1 JĘDRUSIAK Łukasz 96-08-12 UKS 12 Kalisz WP 52.83

2 PATYK Marcin 97-01-14 LUKS Podium Kup OP 44.03

3 SZOZDA Mateusz 97-02-04 MKL 12 Jelenia Góra DS 36.40

GRADZIK Damian 97-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS NM

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

FINAŁ 13:30

1 SMOLAREK Krzysztof 99-03-14 UKS 12 Kalisz WP 41.75

2 ADAMUS Maciej 98-03-20 LKS Górnik Wałbrzych DS 39.15 SB

3 PTAK Adam 98-10-26 MKS Osa Zgorzelec 39.09

4 PYTLAK Paweł 99-04-14 LKS Górnik Wałbrzych DS 38.51 PB

5 RADZIEJ Fabian 98-02-08 LUKS Podium Kup OP 38.32

6 ŻELAZO Dawid 99-02-23 MKS Szerszeń Bogatynia DS 36.15 PB

7 KAZIMIERSKI Kacper 01-01-12 UKS-MOS Opole 30.60

8 ROGOWSKI Tomasz 99-03-01 MKS Osa Zgorzelec DS 24.01

9 BUCIAK Wojciech 98-05-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 22.68

STEC Dominik 99-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS NM

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 16:40

1 GRYNIENKO Maciej 98-03-30 UKS Orlica Domaniów DS 2.05

2 SYGULSKI Kacper 98-04-27 LUKS Dwójka Namysłów OP 1.90

2 KAWALER Wojciech 98-01-05 MKS Piast Lwówek Śląski DS 1.90 =PB

2 MUSIAŁ Jakub 97-11-19 KS Gwardia Piła WP 1.90 PB

5 GRADZIK Damian 97-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 1.90 SB

6 OCHYRA Marcin 98-08-25 LKS Górnik Wałbrzych DS 1.85

6 ATAMAŃCZUK Aleksander 97-07-20 LKS Górnik Wałbrzych DS 1.85 =PB

6 PICHOWICZ Wojciech 99-08-27 MKS Szerszeń Bogatynia DS 1.85

9 MALAK Marcin 95-02-27 WKS Śląsk Wrocław DS 1.80

10 PŁONKA Piotr 98-04-25 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 1.75

11 SUCHARSKI Jakub 01-11-21 UKS Orlica Domaniów DS 1.70 PB

12 KAROL Mateusz 00-04-17 LUKS Dwójka Namysłów OP 1.70 PB

13 SZEWERA Daniel 00-10-30 WKS Śląsk Wrocław DS 1.70 =PB

14 GADZIŃSKI Piotr 98-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 1.70 PB

15 MIENCULEWICZ Przemysław 00-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 1.50

16 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Szerszeń Bogatynia DS 1.50

17 BIAŁY Szymon 01-07-15 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 1.40

18 FRĄTKIEWICZ Miłosz 01-06-12 UKS Orlica Domaniów DS 1.30

KARABAN Jakub 00-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS NM

Rzut młotem juniorów (6kg)

FINAŁ 11:05

1 KOPAŁA Dawid 96-07-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 57.04

2 KEMPSKI Bartosz 96-01-07 MKS Szerszeń Bogatynia DS 56.14

3 KUTRYBA Wojciech 97-02-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 42.46

Rzut młotem juniorów mł (5kg)

FINAŁ 11:05

1 ADAMUS Maciej 98-03-20 LKS Górnik Wałbrzych DS 47.87

2 BRZYSKI Kacper 99-08-09 MKS Osa Zgorzelec DS 44.29

3 STEC Dominik 99-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 42.10

4 PTAK Adam 98-10-26 MKS Osa Zgorzelec DS 41.62

5 BORYSEWICZ Dawid 00-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 38.41

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 13:30

1 NAWOCKI Piotr 70-02-04 KS AZS AWF Wrocław DS 4.20

2 KAŹMIERCZAK Przemysław 98-12-03 MLKS Echo Twardogóra DS 3.70 PB

3 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-19 UKS-MOS Opole OP 3.40 PB

4 OLSZAŃSKI Adam 99-11-14 MLKS Echo Twardogóra DS 2.80

5 BIALIC Tomasz 00-12-17 MKS Piast Lwówek Śląski DS 2.40 PB

6 WŁODARCZYK Filip 97-08-01 SL GKS Olsza Olszyna DS 2.40

7 NAWOCKI Paweł 01-03-30 MKS MOS Wrocław DS 2.20

SZYMASZEK Michał 01-07-25 MKS MOS Wrocław DS NM

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 14:50

1 BACHAR Patryk 92-11-16 WKS Śląsk Wrocław DS 7.51 PB -0.2

2 VARANOVICH Pavel 94-10-10 KU AZS Uniwersytetu 7.10 +1.0

3 KOMAR Patryk 91-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 6.79 SB +0.3

4 JOPEK Mateusz 96-02-14 LKS Górnik Wałbrzych DS 6.64 -0.8

5 KURDUN Anton 96-08-16 KS AZS AWF Wrocław DS 6.40 +0.9

6 CYBIŃSKI Paweł 95-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 6.21 PB +1.9

7 MALAK Marcin 95-02-27 WKS Śląsk Wrocław DS 6.01 +0.6

8 MAZUR Adam 99-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DS 5.73 +0.2

9 JÖRGEN Artur 98-07-30 UKS-MOS Opole OP 5.70 PB +0.7

10 JANIAK Ernest 99-12-31 MKS Osa Zgorzelec DS 5.66 +1.9

11 SZCZEPANIAK Mateusz 99-08-18 UMLKS START Wieruszów LD 5.64 +1.4

12 WŁODARCZYK Filip 97-08-01 SL GKS Olsza Olszyna DS 5.61 +1.0

13 LIPIŃSKI Tomasz 99-05-22 GKS Start Długołęka DS 5.39 PB +0.0

KOPEĆ Bartłomiej 97-12-03 MKS MOS Wrocław NM

Skok w dal młodzików

FINAŁ 14:00

1 MIŃCZUK Mateusz 00-03-17 MKS MOS Wrocław DS 6.10 PB +0.6

2 MAKOWSKI Adam 00-12-13 MKS Osa Zgorzelec DS 5.82 +1.6

3 SZEWERA Daniel 00-10-30 WKS Śląsk Wrocław DS 5.57 SB +0.3

4 DAUKSZA Damian 00-01-13 LKS Górnik Wałbrzych DS 5.52 PB -2.3

5 PAWŁOWSKI Filip 01-04-26 LUKS Dwójka Namysłów OP 5.27 -0.1

6 SOBCZAK Kacper 00-09-27 MLKS Echo Twardogóra DS 5.06 +0.8

7 LUPA Michał 00-09-29 LUKS Dwójka Namysłów OP 4.92 +0.1

8 MIKUŚKIEWICZ Julian 01-09-19 LUKS Dwójka Namysłów OP 4.69 +0.8

9 STEC Eryk 01-10-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 4.50 +0.5

10 WALCZAK Kamil 01-06-13 MKS Szerszeń Bogatynia DS 3.10 +0.2

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

Bieg 1/ 13 +0.7 12:50

1 HYJEK Katarzyna 90-03-16 KS AZS AWF Wrocław DS 12.40 PB

2 ZAREMBA Martyna 99-03-04 MLKS Sokół Lubin DS 12.49 PB

3 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 96-05-26 LKS Polkowice DS 12.50 PB

4 WYRZYŃSKA Patrycja 98-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DS 12.52 PB

5 MAŁKOWSKA Paulina 97-01-19 MKS MOS Wrocław DS 12.59 PB

6 KNULL Marta 93-08-02 KS AZS AWF Wrocław 12.68

7 RAJEWSKA Alicja 99-03-08 MKS MOS Wrocław DS 12.90

8 SZTUCKA Julia 95-07-25 KS AZS AWF Wrocław DS 13.00

WOLAK Adrianna 97-03-01 WLKS Wrocław DS DNS

Bieg 2/ 13 -0.0 12:53

1 MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 MKS MOS Wrocław DS 12.85 PB

2 GÓRKA Magdalena 97-12-28 MKS MOS Wrocław DS 12.94 PB

3 KASPERKIEWICZ Karolina 98-08-11 WLKS Wrocław DS 12.95 PB

4 NOWAK Karolina 97-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 13.02 PB

5 GRĘDZIŃSKA Adrianna 98-08-21 LKS Górnik Wałbrzych DS 13.07

6 WĘGRZYN Natalia 99-05-26 MKS Piast Głogów DS 13.09 SB

7 BEDNAREK Monika 99-05-24 WLKS Wrocław DS 13.14 =PB

8 BENKOWSKA Nina 98-02-07 WLKS Wrocław DS 13.39

Bieg 3/ 13 -0.4 12:56

1 ZDUŃCZYK Katarzyna 98-07-08 MKS MOS Wrocław DS 13.46

2 TOROŃ Małgorzata 00-11-03 MULKS Olimpia Świdnica DS 13.50

3 BANASIAK Julia 00-06-02 WLKS Wrocław DS 13.62 PB

4 BARTKOWIAK Klaudia 00-12-20 MKS Piast Głogów DS 13.80

5 WEG Emilia 00-03-02 MKS Szerszeń Bogatynia DS 14.26

6 PASTUSZCZAK Anna 98-09-03 MKS MOS Wrocław DS 14.31

7 MISZTAL Natalia 99-06-08 MKS MOS Wrocław DS 14.33

8 SMOLEŃ Sylwia 99-09-28 MKS MOS Wrocław DS 14.47

Bieg 4/ 13 -0.1 13:00

1 JEZIORNA Agnieszka 93-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WP 12.98

2 WASYLÓW Karolina 92-10-05 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 13.18

3 WYSOTA Małgorzata 97-02-14 LKS Orkan Ostrzeszów WP 13.27 PB

4 WIDAWSKA Natalia 99-12-15 WLKS Wrocław DS 13.68 PB

5 KACZMAREK Aleksandra 98-07-27 MKS MOS Wrocław DS 14.68

6 WOJCIECHOWSKA Anna 99-02-10 MKS MOS Wrocław DS 14.85

7 TKACZUK Weronika 97-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DS 14.89 PB

8 STRZEMIŃSKA Wioletta 96-03-23 MKL 12 Jelenia Góra DS 14.98

Bieg 5/ 13 -2.3 13:05

1 AMBROŻY Ada 98-01-01 niestowarzyszona ... 13.80

2 JABKOWSKA Marta 99-03-06 WLKS Wrocław DS 13.87

3 MAZUR Laura 01-05-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 14.07 PB

4 SZWED Weronika 00-05-17 MKS Szerszeń Bogatynia DS 14.16 PB

5 GRZELAK Hanna 01-02-12 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 14.24

6 SOLECKA Anita 99-08-05 UMLKS START Wieruszów LD 14.61

7 ADAMSKA Joanna 97-09-23 MKS MOS Wrocław DS 15.07

8 TRĘBICKA Aleksandra 99-01-07 GKS Start Długołęka DS 16.30

Bieg 6/ 13 -2.5 13:09

1 GOLANOWSKA Agata 00-03-17 WLKS Wrocław DS 13.40 PB

2 BUK Aleksandra 01-04-25 MKS MOS Wrocław DS 13.72 PB

3 DYDUCH Kornelia 01-08-17 LKS Górnik Wałbrzych DS 13.74 PB

4 PALUSZEK Anna 00-08-22 WLKS Wrocław DS 13.77

5 GORA Eliza 00-08-26 MKS MOS Wrocław DS 14.50 PB

6 BŁACH Daria 00-01-08 MKS MOS Wrocław DS 14.66

7 SIKORSKA Julia 00-04-14 SL GKS Olsza Olszyna DS 14.67 PB

8 KOŚCIELNA Monika 01-04-10 MKS MOS Wrocław DS 14.70 PB

Bieg 7/ 13 -1.1 13:14

1 BRENDOWSKA Wiktoria 00-10-11 MKS Szerszeń Bogatynia DS 13.36

2 PAKOS Nina 95-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 13.49

3 FEDOROWICZ Karolina 00-01-06 UKS-MOS Opole OP 13.58

4 DOLIŃSKA Alicja 00-11-04 UKS-MOS Opole OP 14.00

5 SZEWCZYK Natalia 97-06-24 UKS-MOS Opole OP 14.04

6 GRZEGOROWSKA Julia 00-04-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 14.67

7 LUBRYKA Zofia 00-06-25 WLKS Wrocław DS 14.72

8 SKOWROŃSKA Natalia 00-09-25 MKS MOS Wrocław DS 15.21

Bieg 8/ 13 -0.8 13:18

1 KALINA Olga 01-07-26 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 13.40 PB

2 TWARDOWSKA Patrycja 99-02-18 MUKS Kadet Rawicz WP 13.47 PB

3 POLEROWICZ Ada 02-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DS 13.87

4 JORDAN Joanna 00-05-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 14.10

5 PESZKO Magdalena 01-10-19 UKS-MOS Opole OP 14.43

6 JACEWICZ Aleksandra 00-08-01 MKS MOS Wrocław DS 14.82

7 BENKOWSKA Hanna 02-10-04 GKS Start Długołęka DS 15.08

8 NOWAK Anna 00-05-18 GKS Start Długołęka DS 15.15

Bieg 9/ 13 -0.1 13:22

1 DYCEWICZ Dominika 99-02-08 UKS-MOS Opole OP 13.68 PB

2 GĄSIOR Adriana 01-10-20 MLKS Echo Twardogóra DS 14.11

3 NOWIŃSKA Sara 01-02-08 MKS Szerszeń Bogatynia DS 14.27

4 WALCZAK Nicole 01-11-19 MKS MOS Wrocław DS 14.84

5 URBAN Zuzanna 03-05-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 14.93 PB

6 BARYŁA Martyna 02-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DS 14.95

7 PISKOREK Aleksandra 01-11-25 MKS MOS Wrocław DS 15.03

8 SALWA Emilia 02-06-28 LKS Górnik Wałbrzych DS 15.05

BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WP DNS

Bieg 10/ 13 -0.4 13:26

1 SOBEK Magdalena 94-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 12.69 PB

2 KUJAWA Mirela 89-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 12.87 PB

3 OLSZAŃSKA Joanna 94-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 13.33 PB

4 TRZECIAK Kinga 01-06-27 UMLKS START Wieruszów LD 14.07 PB

5 DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław DS 14.09 PB

6 KAMIŃSKA Aleksandra 01-06-10 UKS-MOS Opole OP 14.41

7 JANKOWSKA Agnieszka 01-02-15 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 14.93

8 WANICKA Weronika 98-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 15.45

Bieg 11/ 13 +0.9 13:30

1 TOMASZEWSKA Ola 01-08-03 LKS Górnik Wałbrzych DS 13.75

2 ZAWADZKA Julia 01-07-20 WLKS Wrocław DS 13.82

3 MARKOWSKA Natalia 01-01-17 MKS Piast Lwówek Śląski DS 14.36

4 CZARNOWSKA Martyna 01-01-05 LKS Górnik Wałbrzych DS 14.54

5 SERWATKA Maja 01-01-01 MKS MOS Wrocław DS 14.78

6 POŻARYCKA Katarzyna 01-10-06 MKS MOS Wrocław DS 15.24

7 PŁUGOWSKA Angelika 01-01-05 LKS Górnik Wałbrzych DS 15.54

8 KRYNICKA Natalia 01-12-05 LKS Górnik Wałbrzych DS 16.60

Bieg 12/ 13 +0.1 13:35

1 JANIK Weronika 00-09-08 LKS Górnik Wałbrzych DS 13.72 PB

2 CHOBRY Daria 00-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DS 13.91

3 JEZIORO Aleksandra 00-10-24 MKS Piast Lwówek Śląski DS 14.05

4 BIEŻUŃSKA Klara 00-01-07 MKS Osa Zgorzelec DS 14.16 PB

5 NOWAK Wiktoria 01-02-02 WLKS Wrocław DS 14.86

6 SROKA Emilia 02-01-23 GKS Start Długołęka 15.15

Bieg 13/ 13 -1.2 13:40

1 LEWANDOWSKA Zuzanna 01-03-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 14.42

2 WIONCZEK Katarzyna 02-09-20 WKS Śląsk Wrocław DS 14.60

3 GRZYBOWSKA Agnieszka 02-04-04 WKS Śląsk Wrocław DS 14.68

300 metrów kobiet

Bieg 1/ 10 14:50

1 MAK Ewa 93-03-23 KS AZS AWF Wrocław DS 40.87 PB

2 KNULL Marta 93-08-02 KS AZS AWF Wrocław DS 40.90

3 DUDZIAK Aleksandra 98-12-13 MLKS Sokół Lubin DS 41.52

4 DĄBROWSKA Karolina 92-08-22 KS AZS AWF Wrocław DS 41.61 PB

5 WYSOTA Małgorzata 97-02-14 LKS Orkan Ostrzeszów WP 42.45 PB

6 NOWAKOWSKA Julia 97-10-24 MKS MOS Wrocław DS 44.85

7 SMOLEŃ Sylwia 99-09-28 MKS MOS Wrocław DS 47.23 SB

Bieg 2/ 10 14:55

1 WRÓBLEWSKA Zofia 95-08-01 KS AZS AWF Wrocław DS 38.22

2 OCHOCKA Ewa 96-01-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 40.29

3 GÓRKA Magdalena 97-12-28 MKS MOS Wrocław DS 41.53 PB

4 MAŁKOWSKA Paulina 97-01-19 MKS MOS Wrocław DS 41.91

5 MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 MKS MOS Wrocław DS 42.10 SB

6 JEZIORNA Agnieszka 93-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WP 45.69

7 GÓRKA Beata 00-07-19 MKS MOS Wrocław DS 47.16

8 ADAMSKA Joanna 97-09-23 MKS MOS Wrocław DS 47.87

Bieg 3/ 10 14:58

1 HYJEK Katarzyna 90-03-16 KS AZS AWF Wrocław DS 40.86 PB

2 BRENDOWSKA Wiktoria 00-10-11 MKS Szerszeń Bogatynia DS 43.72 PB

3 MISZTAL Natalia 99-06-08 MKS MOS Wrocław DS 47.90 SB

4 KACZMAREK Aleksandra 98-07-27 MKS MOS Wrocław DS 48.66

5 PASTUSZCZAK Anna 98-09-03 MKS MOS Wrocław DS 48.97 SB

6 PANCYLEJKO Natalia 00-06-16 UKS-MOS Opole OP 49.82 SB

7 POŻARYCKA Katarzyna 01-10-06 MKS MOS Wrocław DS 49.83 PB

8 SROKA Emilia 02-01-23 GKS Start Długołęka 51.98

Bieg 4/ 10 15:03

1 CHOWAŃSKA Martyna 01-03-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 45.80

2 ZIEMNIAK Natalia 01-08-27 MKS Piast Lwówek Śląski DS 47.03 PB

3 SZWED Weronika 00-05-17 MKS Szerszeń Bogatynia DS 47.35

4 PIETROŃ Natalia 00-08-08 MKS MOS Wrocław DS 47.79 PB

5 ŻUREK Natalia 99-02-11 UMLKS START Wieruszów LD 50.05

6 NOWAK Anna 00-05-18 GKS Start Długołęka DS 50.51

Bieg 5/ 10 15:06

1 TOMASZEWSKA Ola 01-08-03 LKS Górnik Wałbrzych DS 45.26

2 JEZIORO Aleksandra 00-10-24 MKS Piast Lwówek Śląski DS 45.73

3 KÖNIGSMAN Karolina 00-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DS 47.30 PB

4 MARKOWSKA Natalia 01-01-17 MKS Piast Lwówek Śląski DS 47.55 PB

5 MAŃKIEWICZ Julia 01-08-02 MKS Piast Lwówek Śląski DS 47.88 PB

6 KADYS Weronika 01-05-22 MKS MOS Wrocław DS 51.76

7 BENKOWSKA Hanna 02-10-04 GKS Start Długołęka DS 52.46

8 KRYNICKA Natalia 01-12-05 LKS Górnik Wałbrzych DS 55.54

Bieg 6/ 10 15:10

1 GORA Eliza 00-08-26 MKS MOS Wrocław DS 44.50 PB

2 GORA Maja 00-08-26 MKS MOS Wrocław DS 44.73 PB

3 NOWIŃSKA Sara 01-02-08 MKS Szerszeń Bogatynia DS 47.05 PB

4 SERWATKA Maja 01-01-01 MKS MOS Wrocław DS 49.47 PB

5 KOWALCZYK Weronika 99-01-15 SS MKS Parasol Wrocław DS 50.09

6 SKOWROŃSKA Natalia 00-09-25 MKS MOS Wrocław DS 50.37

7 BRZUCHALSKA Zuzanna 03-07-18 MKS Szerszeń Bogatynia DS 50.77

8 WANICKA Weronika 98-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 51.39

Bieg 7/ 10 15:13

1 SOBEK Magdalena 94-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 40.41 PB

2 KUJAWA Mirela 89-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 40.41 PB

3 NOWAK Karolina 97-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 42.22 PB

4 OLSZAŃSKA Joanna 94-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 42.54 PB

5 RODAK Weronika 00-02-24 SS MKS Parasol Wrocław DS 43.64 PB

6 MRÓZ Ewa 00-12-21 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 46.32

7 WIRWIŃSKA Olga 00-08-06 MKS Szerszeń Bogatynia DS 52.59

Bieg 8/ 10 15:16

1 JORDAN Joanna 00-05-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 45.64

2 DYDUCH Kornelia 01-08-17 LKS Górnik Wałbrzych DS 46.28

3 KURAS Julia 01-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 47.35

4 WITKOWSKA Kinga 01-01-04 WKS Śląsk Wrocław DS 47.41 PB

5 PIETRASZKO Julia 01-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 48.30

6 GĄSIOR Adriana 01-10-20 MLKS Echo Twardogóra DS 48.51

7 CZARNOWSKA Martyna 01-01-05 LKS Górnik Wałbrzych DS 49.63

8 PŁUGOWSKA Angelika 01-01-05 LKS Górnik Wałbrzych DS 52.95

Bieg 9/ 10 15:20

1 MATKOWSKA Martyna 98-04-13 WLKS Wrocław DS 43.95 PB

2 BEDNAREK Monika 99-05-24 WLKS Wrocław DS 43.97 SB

3 WIDAWSKA Natalia 99-12-15 WLKS Wrocław DS 44.47 PB

4 ŁUKASIŃSKA Alicja 99-05-16 WLKS Wrocław DS 47.85

5 PAWLUK Julia 00-11-09 SS MKS Parasol Wrocław DS 49.29 PB

Bieg 10/ 10 15:25

1 CAUNUAND DE CAUNAUD 02-02-23 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 46.34

2 PERLICKA Natalia 01-05-22 SS MKS Parasol Wrocław DS 48.08

3 PRZYBYLSKA Ewa 00-08-19 SS MKS Parasol Wrocław DS 48.58

4 JANKOWSKA Agnieszka 01-02-15 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 48.97

5 SOPOĆKO Izabela 01-12-28 MKS Szerszeń Bogatynia DS 54.61 PB

400 metrów kobiet

Bieg 1/ 3 13:50

1 GĘBARZEWSKA Monika 96-10-06 MKS MOS Wrocław DS 61.00

2 SIKORA Natalia 97-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 61.00 PB

3 GÓROWSKA Patrycja 00-12-01 MKS Szerszeń Bogatynia DS 61.48 PB

4 STASIAK Dorota 96-01-02 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 62.29

5 DREWIENKOWSKA Kaja 98-12-01 UKS-MOS Opole OP 62.68

6 SZMAGIEREWSKA Anna 97-07-03 MKS MOS Wrocław DS 65.99

7 SZCZEGIELNIAK 97-09-10 MKS MOS Wrocław DS 67.30

8 STRZEMIŃSKA Wioletta 96-03-23 MKL 12 Jelenia Góra DS 69.34

Bieg 2/ 3 13:55

1 DOPIERAŁA Romana 98-07-24 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 64.50

2 REYER Ksenia 97-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 66.34

3 MACHYNIA Teresa 99-02-03 LUKS Podium Kup OP 66.89

4 GNIAZDOWSKA Alessia 97-02-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 67.95

5 RYBAK Katarzyna 00-02-13 MLKS Sokół Lubin DS 68.54

6 WOŁOSZYN Magdalena 98-04-06 MKS Piast Lwówek Śląski DS 69.51

7 USIK Aleksandra 98-09-08 MKS Osa Zgorzelec DS 70.91

8 TKACZUK Weronika 97-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DS 71.42

Bieg 3/ 3 14:00

1 SZCZEPANEK Julia 98-12-02 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 64.17

2 RANECKA Daria 98-02-04 UKS-MOS Opole 64.48

3 BOBER Aleksandra 99-05-01 UKS Sokół Żmigród DS 65.67

4 BOJARUN Klaudia 00-12-19 MKS Szerszeń Bogatynia DS 68.23

5 SOKOŁOWSKA Oliwia 01-02-01 MKS Szerszeń Bogatynia DS 69.78

800 metrów kobiet

Bieg 1/ 2 15:47

1 SAMIŁO Agata 99-08-07 UKS Sokół Żmigród DS 2:22.26 PB

2 SKIBIŃSKA Dominika 97-12-05 MKS MOS Wrocław DS 2:23.79 PB

3 KROT Izabela 97-04-02 UKS 12 Kalisz WP 2:23.85 PB

4 PAWŁOWSKA Magdalena 99-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DS 2:27.29 PB

5 FRANKOWSKA Paulina 98-03-26 SS MKS Parasol Wrocław DS 2:27.60

6 WOLSKA Karolina 98-10-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 2:30.09

7 SOBCZAK Dominika 01-01-27 MLKS Echo Twardogóra DS 2:42.77

Bieg 2/ 2 15:50

1 BOHATER Paulina 00-05-18 MKS MOS Wrocław DS 2:35.42

2 DROZDEK Marcelina 00-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 2:38.89

3 ŁASKA Aleksandra 00-12-18 MKS MOS Wrocław DS 2:48.22

4 KOCOŃ Joanna Karolina 00-05-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 2:56.36

5 CIEŚLA Julia 00-04-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 3:00.27

6 ZAKRZEWSKA Natalia 01-09-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 3:07.75

7 DĄBROWSKA Ewelina 00-12-30 UMLKS START Wieruszów LD 3:15.73


3000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1 16:10

1 ŁUKIJANIUK Marta 96-09-07 MKS MOS Wrocław DS 10:50.31

2 PRZYJAZNA Anna 97-07-26 UKS 12 Kalisz WP 11:07.05

3 PONIKIEWSKA Kamila 97-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 11:29.73 PB

4 WOŚ Monika 97-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OP 12:06.83

5 DUCKA Julia 99-07-26 MKS MOS Wrocław DS 12:06.84

6 MAREK Zuzanna 97-11-27 MKS MOS Wrocław DS 12:14.15

7 ANDRUSZKÓW Aleksandra 97-07-12 SS MKS Parasol Wrocław DS 12:20.59

8 KRAUZE Sylwia 93-01-05 LUKS Żórawina DS 12:25.37

9 GILETA Dominika 00-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DS 13:45.37

10 KRASICKA Agnieszka 98-02-11 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DS 13:57.58

11 WIERZYK Dominika 98-12-28 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DS 14:18.40

100 m ppł juniorek mł (76,2)

Bieg 1/ 2 +0.0 12:05

1 KWASZCZ Dominika 99-11-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 14.56 PB

2 WŁOCHOWICZ Dominika 98-03-03 UKS-MOS Opole OP 15.41 PB

3 BIOŁY Anna 99-08-12 LUKS Podium Kup OP 15.48

4 DYCEWICZ Dominika 99-02-08 UKS-MOS Opole OP 16.43

5 RAJEWSKA Alicja 99-03-08 MKS MOS Wrocław DS 16.48

6 GAŁUCKA Karolina 99-03-09 MKS Osa Zgorzelec DS 16.89

7 MACHYNIA Teresa 99-02-03 LUKS Podium Kup OP 18.53

8 WOJCIECHOWSKA Anna 99-02-10 MKS MOS Wrocław DS 19.89

Bieg 2/ 2 -2.2 12:08

1 BOGIŃCZUK Julia 98-06-06 WKS Śląsk Wrocław DS 15.87

2 KLOCH Aleksandra 99-05-04 WKS Śląsk Wrocław DS 18.81

3 SKOCZYLAS Patrycja 99-02-04 UKS 12 Kalisz WP 19.11

100 m ppł młodziczek (76,2)

Bieg 1/ 3 -2.2 11:58

1 BANASIAK Julia 00-06-02 WLKS Wrocław DS 16.97

2 PIOTROWSKA Natalia 01-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 17.32

3 LACH Aleksandra 00-09-12 UKS-MOS Opole OP 17.44 PB

4 DAĆKO Justyna 00-05-17 MKS Osa Zgorzelec DS 17.47 PB

5 DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław DS 17.62

6 WACŁAWCZYK Kinga 00-02-18 LUKS Podium Kup OP 17.76

7 BUK Aleksandra 01-04-25 MKS MOS Wrocław DS 18.04

8 CHOWAŃSKA Martyna 01-03-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 20.22

Bieg 2/ 3 +0.0 12:03

1 WITKOWSKA Kinga 01-01-04 WKS Śląsk Wrocław DS 16.86

2 POSZWA Klaudia 00-01-15 LKS Górnik Wałbrzych DS 17.07

3 WOŁOSZYN Julia 01-06-24 MKS Piast Lwówek Śląski DS 17.25

4 GORA Maja 00-08-26 MKS MOS Wrocław DS 19.65

5 PIETROŃ Natalia 00-08-08 MKS MOS Wrocław DS 20.28

6 PISKOREK Aleksandra 01-11-25 MKS MOS Wrocław DS 21.13

7 KOŚCIELNA Monika 01-04-10 MKS MOS Wrocław DS 21.85

WALCZAK Nicole 01-11-19 MKS MOS Wrocław DS DNF

Bieg 3/ 3 -1.3 11:53

1 WIŚNIEWSKA Sylwia 01-01-01 LUKS Dwójka Namysłów OP 17.95

2 KOT Julia 01-01-27 UKS-MOS Opole OP 18.37

100 m ppł kobiet

Bieg 1/ 1 +0.2 11:45

1 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 WLKS Wrocław DS 15.14

2 ŻUKOWSKA Agnieszka 96-03-10 WKS Śląsk Wrocław DS 15.58 PB

3 KUCIA Paulina 95-01-01 KS AZS AWF Wrocław DS 16.08

ANDRZEJEWICZ Anna 96-10-29 KS Stal Ostrów Wlkp. WP DNF

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

FINAŁ 13:00

1 DĄBAL Beata 94-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 12.22

2 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 WLKS Wrocław DS 12.10 PB

3 ŻUKOWSKA Agnieszka 96-03-10 WKS Śląsk Wrocław DS 8.67

4 CHUDZIŃSKA Weronika 95-05-21 MKS MOS Wrocław DS 8.34 PB

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

FINAŁ 15:00

1 BOGIŃCZUK Julia 98-06-06 WKS Śląsk Wrocław DS 11.84 PB

2 WRÓBLEWSKA Michalina 99-04-02 LKS Górnik Wałbrzych DS 10.65

3 GRZEŚKÓW Oliwia 98-08-03 MKS Piast Lwówek Śląski DS 10.20 PB

4 WIĘCKOWSKA Angelika 99-01-27 MKS Osa Zgorzelec DS 9.92

5 BIOŁY Anna 99-08-12 LUKS Podium Kup OP 9.58

6 ŚLEDZIŃSKA Laura 99-11-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 8.63

7 KLOCH Aleksandra 99-05-04 WKS Śląsk Wrocław DS 8.20

8 KUŻEL Karolina 99-09-01 UKS Orlica Domaniów DS 7.75

9 MULARCZYK Maria 99-05-17 GKS Start Długołęka DS 7.64

10 RAJEWSKA Alicja 99-03-08 MKS MOS Wrocław DS 6.96

11 KAMIŃSKA Natalia 98-10-19 MKS MOS Wrocław DS 6.67

12 WOJCIECHOWSKA Anna 99-02-10 MKS MOS Wrocław DS 6.32

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

FINAŁ 15:00

1 SŁOMKA Justyna 00-07-16 UKS Sprint Legnica DS 10.15 PB

2 SZAŁAŃSKA Daria 00-12-28 LKS Górnik Wałbrzych DS 9.81 PB

3 POPRAWA Sara 01-03-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DS 9.08 PB

4 CZABAN Oliwia 00-09-06 LKS Górnik Wałbrzych DS 8.43

5 DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław DS 7.58

6 ŻYGADŁO Patrycja 00-06-13 MKS MOS Wrocław DS 7.41 PB

7 PIETRKIEWICZ Dobrosława 01-09-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 6.91

8 WARĘŻAK Klaudia 01-05-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 6.58

9 SERWATKA Maja 01-01-01 MKS MOS Wrocław 6.40

10 SMOLAREK Aniela 01-05-25 MKS Szerszeń Bogatynia DS 6.35

11 KOŚCIELNA Monika 01-04-10 MKS MOS Wrocław DS 6.02

12 PISKOREK Aleksandra 01-11-25 MKS MOS Wrocław DS 5.85

13 SKOWROŃSKA Natalia 00-09-25 MKS MOS Wrocław DS 5.80

14 GORA Eliza 00-08-26 MKS MOS Wrocław DS 5.76

15 BUK Aleksandra 01-04-25 MKS MOS Wrocław DS 5.60

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

FINAŁ 16:45

1 ORLIŃSKA Dominika 98-01-30 MLKS Echo Twardogóra DS 39.16

2 SIEWRUK Agata Magda 98-05-21 UKS-MOS Opole OP 37.98

3 BĄBEL Wiktoria 98-06-17 LUKS Podium Kup OP 31.89

4 BORKOWSKA Aleksandra 99-03-29 UKS-MOS Opole OP 29.48 PB

5 SZUMIEJKO Adrianna 99-07-01 WLKS Wrocław DS 27.54

6 KWASZCZ Dominika 99-11-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 24.86

7 MULARCZYK Maria 99-05-17 GKS Start Długołęka DS 20.97

Rzut oszczepem kobiet (600)

FINAŁ 16:45

1 STOLARSKA Magdalena 94-04-14 WKS Śląsk Wrocław DS 38.08 PB

2 SŁOWIK Oliwia 97-02-18 LKS Górnik Wałbrzych DS 34.07

Rzut oszczepem młodziczek (500)

FINAŁ 16:45

1 KOWALCZUK Małgorzata 00-03-17 MUKS Kadet Rawicz 35.09

2 KOWALSKA Karolina 00-01-28 MLKS Echo Twardogóra DS 30.36 PB

3 PŁOSKONKA Klaudia 00-12-04 UKS Sokół Żmigród DS 28.76

4 SZAŁAŃSKA Daria 00-12-28 LKS Górnik Wałbrzych DS 26.72 PB

5 PIOTROWSKA Natalia 01-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 24.13 PB

6 STĘPIEŃ Agnieszka 00-09-10 MKS MOS Wrocław DS 23.72 SB

7 SCHUBERT Jagoda 01-09-22 MLKS Echo Twardogóra DS 22.28 PB

8 KRZYWAŃSKA Nina 01-10-08 MLKS Echo Twardogóra DS 21.78 PB

9 NOWAK Wiktoria 01-02-02 WLKS Wrocław DS 19.91

10 HENCZEL Julia 01-08-05 MLKS Echo Twardogóra DS 17.43 PB

11 PIETRKIEWICZ Dobrosława 01-09-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 17.22

KOWALSKA Dorota 01-01-30 MLKS Echo Twardogóra DS NM

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

FINAŁ 12:30

1 DĄBAL Beata 94-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 39.52

2 OGROTNIK Karolina 99-10-21 MLKS Echo Twardogóra DS 34.73

3 HORWAT Wirginia Julia 98-02-03 UKS-MOS Opole OP 29.36

4 WRÓBLEWSKA Michalina 99-04-02 LKS Górnik Wałbrzych DS 28.72 PB

5 KRZYWAŃSKA Blanka 99-08-20 MLKS Echo Twardogóra DS 26.82

6 BĄBEL Wiktoria 98-06-17 LUKS Podium Kup OP 24.00

PONIKIEWSKA Martyna 97-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OP NM

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

FINAŁ 12:30

1 KOWALSKA Karolina 00-01-28 MLKS Echo Twardogóra DS 27.33

2 CZABAN Oliwia 00-09-06 LKS Górnik Wałbrzych DS 26.60 PB

3 SMOLAREK Aniela 01-05-25 MKS Szerszeń Bogatynia DS 24.01

4 WARĘŻAK Klaudia 01-05-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 14.03

PIETRKIEWICZ Dobrosława 01-09-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS NM

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ 14:30

1 RZEŚNIOWIECKA Paulina 91-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 1.73

2 NIEWIEDZIAŁ Magda 97-04-05 MKS Żywiec SL 1.70 =PB

3 DUTKIEWICZ Julia 98-03-16 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 1.70

4 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 WLKS Wrocław DS 1.60

5 KWASZCZ Dominika 99-11-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 1.55

5 SKOCZYLAS Patrycja 99-02-04 UKS 12 Kalisz WP 1.55

7 WŁOCHOWICZ Dominika 98-03-03 UKS-MOS Opole OP 1.50

7 FUKS Anna 95-09-13 AZS KU Politechniki Opolskiej OP 1.50

7 BRYŁKA Justyna 99-01-27 LKS Górnik Wałbrzych DS 1.50

7 WĄCHAŁA Patrycja 98-03-14 LUKS Dwójka Namysłów OP 1.50

11 LACH Aleksandra 00-09-12 UKS-MOS Opole OP 1.50 PB

12 BACHAR Paulina 92-11-16 WKS Śląsk Wrocław DS 1.50

13 WITKOWSKA Kinga 01-01-04 WKS Śląsk Wrocław DS 1.50

14 WOŁOSZYN Julia 01-06-24 MKS Piast Lwówek Śląski DS 1.50

15 TWARDOWSKA Patrycja 99-02-18 MUKS Kadet Rawicz WP 1.45 PB

15 SADOWSKA Adrianna 01-08-14 LUKS Dwójka Namysłów OP 1.45 PB

15 BORKOWSKA Aleksandra 99-03-29 UKS-MOS Opole OP 1.45 =PB

15 ZAWER Natalia 02-01-14 UKS Orlica Domaniów DS 1.45 =PB

15 KOT Julia 01-01-27 UKS-MOS Opole OP 1.45

19 POSZWA Klaudia 00-01-15 LKS Górnik Wałbrzych DS 1.45 =PB

20 SZUMIEJKO Adrianna 99-07-01 WLKS Wrocław DS 1.45 =PB

23 PIOTROWSKA Natalia 01-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 1.35

24 RAJEWSKA Alicja 99-03-08 MKS MOS Wrocław DS 1.35

25 GAŁUCKA Karolina 99-03-09 MKS Osa Zgorzelec DS 1.25

26 WOJCIECHOWSKA Anna 99-02-10 MKS MOS Wrocław DS 1.20

26 KAMIŃSKA Natalia 98-10-19 MKS MOS Wrocław DS 1.20

Rzut młotem juniorek mł (3kg)

FINAŁ 11:05

1 OGROTNIK Karolina 99-10-21 MLKS Echo Twardogóra DS 50.61

2 WIĘCKOWSKA Angelika 99-01-27 MKS Osa Zgorzelec DS 41.26

3 KRZYWAŃSKA Blanka 99-08-20 MLKS Echo Twardogóra DS 38.09

4 ŚLEDZIŃSKA Laura 99-11-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 29.95

5 SCHUBERT Jagoda 01-09-22 MLKS Echo Twardogóra DS 28.74

Skok o tyczce kobiet

FINAŁ 13:30

1 CERBIŃSKA Katarzyna 93-08-02 KS AZS AWF Wrocław DS 3.60

2 ŻABSKA Michalina 97-02-14 MKS MOS Wrocław DS 3.00 PB

2 ŁYKO Anna 01-05-30 MKS MOS Wrocław DS 3.00 PB

4 RYŚ Aleksandra 96-07-01 MKS MOS Wrocław DS 2.80

5 FABIJAN Maria 01-01-26 MKS MOS Wrocław DS 2.20

Skok w dal kobiet

FINAŁ 12:15

1 ROSIAK Ewa 91-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 5.81 +1.9

2 STRĄCZEK Weronika 99-06-25 SS MKS Parasol Wrocław DS 5.34 PB +0.7

3 GÓRKA Magdalena 97-12-28 MKS MOS Wrocław DS 5.24 +1.8

4 BOGIŃCZUK Julia 98-06-06 WKS Śląsk Wrocław DS 5.24 +1.3

5 GNIAZDOWSKA Alessia 97-02-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.88 PB +1.0

6 DOPIERAŁA Romana 98-07-24 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.78 PB -0.6

7 REYER Ksenia 97-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.68 +0.9

8 ZAJĄC Aleksandra 99-12-30 MKS Szerszeń Bogatynia DS 4.62 PB +0.9

9 KOT Natalia 99-12-06 LUKS Dwójka Namysłów OP 4.37 +1.7

10 KLOCH Aleksandra 99-05-04 WKS Śląsk Wrocław DS 4.19 +1.3

11 KAMIŃSKA Natalia 98-10-19 MKS MOS Wrocław DS 3.97 +0.9

ŻUKOWSKA Agnieszka 96-03-10 WKS Śląsk Wrocław DS NM

BIOŁY Anna 99-08-12 LUKS Podium Kup OP NM

Skok w dal młodziczek

FINAŁ 13:10

1 CHOBRY Daria 00-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DS 4.86 +0.7

2 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.81 SB -0.4

3 BIEŻUŃSKA Klara 00-01-07 MKS Osa Zgorzelec DS 4.73 PB +2.0

4 TRZECIAK Kinga 01-06-27 UMLKS START Wieruszów LD 4.63 PB +0.2

5 FUCHS Anita 01-08-01 SS MKS Parasol Wrocław DS 4.61 PB +1.2

6 GRZEGOROWSKA Julia 00-04-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.52 PB +2.0

7 KALINA Olga 01-07-26 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.51 PB +1.3

8 JANIK Weronika 00-09-08 LKS Górnik Wałbrzych DS 4.44 -0.4

9 GRĘDZIŃSKA Katarzyna 00-03-02 MULKS Olimpia Świdnica DS 4.25 +0.0

10 KAMIŃSKA Aleksandra 01-06-10 UKS-MOS Opole OP 4.21 PB -2.4

11 GRZYBOWSKA Agnieszka 02-04-04 WKS Śląsk Wrocław DS 4.19 +1.8

12 GORA Maja 00-08-26 MKS MOS Wrocław DS 4.10 PB +0.9

13 WIONCZEK Katarzyna 02-09-20 WKS Śląsk Wrocław DS 4.08 +0.5

14 SERWATKA Maja 01-01-01 MKS MOS Wrocław DS 4.08 +1.0

15 URBAN Zuzanna 03-05-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WP 4.06 +0.3

16 DOLIŃSKA Alicja 00-11-04 UKS-MOS Opole OP 4.03 +0.7

17 DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław DS 4.03 +1.3

18 LEWANDOWSKA Zuzanna 01-03-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DS 4.00 +0.9

19 SOPOĆKO Izabela 01-12-28 MKS Szerszeń Bogatynia DS 3.48 +0.3

20 SOPOĆKO Beata 01-12-28 MKS Szerszeń Bogatynia DS 2.64 +0.8




Mityng inauguracji sezonu lekkoatletycznego

WROCŁAW, 03 maja 2015



Obsada sędziowska

Sędzia Główny Zawodów Walenty JAŚKIEWICZ (Nr Lic:236)

Starterzy Franciszek MACIEJEWSKI (Nr Lic:238)

Szymon STODÓŁKA (Nr Lic:1586)

Sędziowie Główni Biegów Bogusław TOMASZEWSKI (Nr Lic:257)

Sędziowie Główni Rzutów Franciszek WASZKIEWICZ (Nr Lic:244)

Alfred WYRZYKOWSKI (Nr Lic:1300)

Sędziowie Główni Skoków Piotr PIĘTKOWSKI (Nr Lic:2973)

Andrzej SIERADZKI (Nr Lic:1583)

Wiatromierz Jadwiga RONIJ (Nr Lic:252)

Jadwiga TOMASZEWSKA (Nr Lic:1759)

Spiker Marian DOBIJA

Sekretariat zawodów Maja NADAŁA (Nr Lic:2686)

Kierownik Zawodów Anna KOZANECKA

Obsługa Lekarska Ezwey ABULGESEM

Ważenie sprzętu Tadeusz ROZWADOWSKI (Nr Lic:70)

Pomiar Czasu (FinishLynx) Grzegorz KULIŃSKI

Pomiar rzutów Weronika STODÓŁKA (Nr Lic:2190)






Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki

ul. Borowska 1-3, 50-529 Wrocław

tel./fax +48 71 788 41 14, 505 029 644,


fax +48 71 367 18 40

dzla@pzla.pl, www.dzla.pl



Bank Millennium S.A.
16 1160 2202 0000 0002 2950 4941

NIP DZLA: 899 22 81 399



NIP DFS: 899 21 28 344

Prezes DZLA Zygmunt Worsa - zygmunt@worsa.com

Wiceprezes DZLA Paweł Olszański - olszanski@dzla.pl

Koordynator Anna Kozanecka - kozanecka@dzla.pl

Administrator Justyna Serafińska - Gruman - serafinska@dzla.pl








©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna