Mityng Lekkoatletyczny Pedro's Cup



Pobieranie 102.7 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar102.7 Kb.
Mityng Lekkoatletyczny Pedro's Cup

SZCZECIN, 17 września/september 2008

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 m men/mężczyzn

Heat-Bieg A/2 +1.1 19:50

1 POWELL Asafa 82 JAMAICA JAM 0.156 9.89

2 RODGERS Mike 85 USA USA 0.150 10.23

3 HINDS Andrew 84 BARBADOS BAR 0.176 10.41

4 LEWAŃSKI Mikołaj 86 MKL Szczecin POL 0.183 10.41

5 HESSION Paul 83 IRELAND IRL 0.174 10.44

6 WAUGH Ainsley 81 JAMAICA JAM 0.165 10.46

7 CHYŁA Łukasz 81 SKLA Sopot POL 0.165 10.48

8 JĘDRUSIŃSKI Marcin 81 WKS Śląsk Wrocław POL 0.178 10.51

Heat-Bieg B/2 +1.7 17:10

1 NOWAK Marcin 77 AZS-AWF Kraków POL 0.113 10.64

2 WITKOWSKI Kamil 86 MKL Szczecin POL 0.144 10.67

3 SZYMCZAK Tomasz 89 LKS Pomorze Stargard POL 0.182 10.83

4 ZIELIŃSKI Andrzej 90 MKL Szczecin POL 0.167 10.94

5 NIECIECKI Adam 87 MKL Szczecin POL 0.211 11.14

6 KOCHANEK Mateusz 90 MKL Szczecin POL 0.200 11.41 SB

7 MAKAJ Mateusz 91 UKS GMDS Barnim Goleniów POL 0.202 11.44

400 m men/mężczyzn

Heat-Bieg A/1 18:20

1 PLAWGO Marek 81 KS Warszawianka POL 0.195 46.49

2 MARCINISZYN Marcin 82 WKS Śląsk Wrocław POL 0.246 46.72

3 WIERUSZEWSKI Rafał 81 UKS Orkan Środa Wlkp POL 0.224 46.76

4 KLIMCZAK Piotr 80 WKS Śląsk Wrocław POL 0.196 46.98

5 MILAZAR Eric 75 MAURITIUS MRI 0.168 47.15

6 KNYSH Myhaylo 83 UKRAINE UKR 0.207 47.37

7 KĘDZIA Piotr 84 AZS Łódź POL 0.233 47.58

8 MAUNIER Richard 77 FRANCE FRA 0.168 47.69

800 m men/mężczyzn

Heat-Bieg A/1 +1.2 19:30

1 CZAPIEWSKI Paweł 78 LKS Lubusz Słubice POL 1:46.75

2 BUNGEI Wilfred 80 KENYA KEN 1:47.34

3 LEWANDOWSKI Marcin 87 UKL Ósemka Police POL 1:47.52

4 KOMBICH Ismael 85 KENYA KEN 1:48.10

5 KSZCZOT Adam 89 RKS Łódź POL 1:48.30

6 KOECH Justus 80 KENYA KEN 1:48.41

7 NOWICKI Bartosz 84 MKL Szczecin POL 1:48.55

8 PAPUGA Sebastian 85 AZS-AWF Gorzów POL 1:48.78

9 REPCIK Jozef 86 SLOVAKIA SVK 1:49.51

10 DĄBROWSKI Piotr 85 WLKS Wrocław POL 1:49.67

11 PARSZCZYŃSKI Łukasz 85 MKS Polonia Warszawa POL 1:50.02 PB

JÓŹWIAK Łukasz 83 AZS-AWF Wrocław POL DNF

Międzyczasy

400m 211 Łukasz JÓŹWIAK 51.60

1500 m wózki

Heat-Bieg A/1 +1.7 17:20

1 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 81 2:54.64

2 WANDACHOWICZ Zbigniew 81 2:54.87

3 NOWICKI Robert 81 3:10.03

4 PIENIO Jan 81 3:10.23

5 GRYGLAS Mariusz 81 3:11.70

6 ŻYŁKIEWICZ Grzegorz 81 3:12.51

3000 m steeplechase men/przeszkody mężczyzn

Heat-Bieg A/1 18:30

1 SZYMKOWIAK Tomasz 83 AZS-AWF Gorzów POL 8:37.14

2 DEMCZYSZAK Mateusz 86 WKS Śląsk Wrocław POL 8:43.20

3 SOIMO Nathan 81 KENYA KEN 9:00.76

4 ANKIEL Arkadiusz 89 LLKS Osowa Sień POL 9:01.34

5 OŚLIZŁO Łukasz 89 AZS-AWF Katowice POL 9:04.53

6 WOLLHER Maik 85 GERMANY GER 9:05.80

7 MBUFI Boniface 81 KENYA KEN 9:08.80

8 OLEJARZ Artur 88 ZLKL Zielona Góra POL 9:09.14

BAJSZTOK Mateusz 88 WMLKS Nadodrze Powodowo POL DNS

CHUCHAŁA Daniel 83 AZS-AWFiS Gdańsk POL DNS

110 m hurdles men/ppł mężczyzn

Heat-Bieg A/1 +1.9 18:50

1 SVOBODA Petr 84 CZECH REPUBLIC CZE 0.171 13.38

2 NOGA Artur 88 KS Warszawianka POL 0.172 13.44

3 AKINS Ty 99 USA USA 0.165 13.75

4 PEREMOTA Igor 81 RUSSIA RUS 0.140 13.95

5 BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz POL 0.159 13.96

6 KUBASZEWSKI Mariusz 82 SL WKS Zawisza Bydgoszcz POL 0.211 13.99

7 COCO-VILOIN Samuel 87 FRANCE FRA 0.163 14.06

8 GIZA Maciej 86 AZS-AWF Kraków POL 0.194 14.30

8x50m szkoły podstawowe

Heat-Bieg A/1 +1.3 17:00

1 SP 16 Szczecin POL 1:09.64

2 SP 55 Szczecin POL 1:12.78

3 SP 10 Szczecin POL 1:14.38

4 SP 51 Szczecin POL 1:14.53

5 SP 53 Szczecin POL 1:15.57

6 Centrum Kształcenia Sportowego POL 1:16.51

Szczecin

7 SP 45 Szczecin POL 1:16.54

8 SP 48 Szczecin POL 1:17.02

Shot put men/Pchnięcie kulą mężczyzn

19:30

1 CANTWELL Christian 80 USA USA 20.92



2 MAJEWSKI Tomasz 81 AZS-AWF Warszawa POL 20.90

3 HOFFA Reese 77 USA USA 20.83

4 GIŻA Jakub 85 LKS Stal Mielec POL 19.32

5 MIKHNEVICH Andrei 76 BELARUS BLR 19.28

6 LIZHIN Pavel 81 BELARUS BLR 19.08

7 ŚLIWA Leszek 79 SL WKS Zawisza Bydgoszcz POL 19.04

8 ZIELIŃSKI Dominik 80 KL Lechia Gdańsk POL 18.95

I II III IV V VI

CANTWELL Christian 20.54 20.78 20.92 x x x

Discus throw men/Rzut dyskiem mężczyzn

18:45

1 KOVAGO Zoltan 79 HUNGARY HUN 67.66



2 MAŁACHOWSKI Piotr 83 WKS Śląsk Wrocław POL 65.88

3 ISRAEL Mart 83 ESTONIA EST 63.21

4 STAŃSKI Olgierd 73 AZS-AWF Biała Podlaska POL 61.02

5 KRAWCZYK Andrzej 76 AZS-AWF Biała Podlaska POL 60.20

6 URBANEK Robert 87 MKLA Łęczyca POL 59.16

ALEKNA Virgilijus 72 LITHUANIA LTU DNS

I II III IV V VI

KOVAGO Zoltan x 64.31 x x 67.66 67.06

MAŁACHOWSKI Piotr 62.94 x 65.88 65.68 x x

ISRAEL Mart 62.09 x 62.44 63.21 62.60 62.14

STAŃSKI Olgierd 61.02 x 56.90 x x 58.99

KRAWCZYK Andrzej 59.95 x 59.68 60.20 58.88 x

URBANEK Robert 55.67 x x x 59.16 x

High jump men/Skok wzwyż mężczyzn

19:20

1 BIENIEK Michał 84 AZS-AWF Wrocław POL 2.30



2 MASON Germaine 83 GREAT BRITAIN GBR 2.27

3 CAMPIOLI Filippo 82 ITALY ITA 2.24

4 TERESHIN Andrey 82 RUSSIA RUS 2.18

5 NIETO Jamie 76 USA USA 2.18

5 KRIMARENKO Jurij 83 UKRAINE UKR 2.18

7 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź POL 2.18

8 SHAPOVAL Viktor 79 UKRAINE UKR 2.15

9 JANKU Thomas 74 CZECH REPUBLIC CZE 2.10

10 SPOSÓB Grzegorz 76 MKS Start Lublin POL 2.10

2.10 2.15 2.18 2.21 2.24 2.27 2.30 2.32

BIENIEK Michał o o o o o xo xo

MASON Germaine o o o o - xo xx- x

CAMPIOLI Filippo o xo xxo xxo o xxx

TERESHIN Andrey o xxo o xxx

NIETO Jamie xo xo xo xxx

KRIMARENKO Jurij o xxo xo xxx

BEDNAREK Sylwester xo xxo xxo xxx

SHAPOVAL Viktor o o xxx

JANKU Thomas o x- xx

SPOSÓB Grzegorz xo xxx

Pole vault men/Skok o tyczce mężczyzn

18:50


1 WALKER Brad 81 USA USA 5.60

2 YURCHENKO Denys 78 UKRAINE UKR 5.50

3 CZERWIŃSKI Przemysław 83 MKL Szczecin POL 5.50

4 JANACZEK Stepan 77 CZECH REPUBLIC CZE 5.40

5 KUDLICKA Jan 88 CZECH REPUBLIC CZE 5.20

6 KOLASA Adam 75 KB Sporting Międzyzdroje POL 5.20

HARTWIG Jeff 20 USA USA NM

5.00 5.20 5.30 5.40 5.50 5.60 5.65

WALKER Brad - - - xo - o -

YURCHENKO Denys - o o o xo x- xx

CZERWIŃSKI Przemysław - - o - xxo x-

JANACZEK Stepan - o - xo xxx

KUDLICKA Jan o o - xxx

KOLASA Adam - xo - xxx

HARTWIG Jeff - xxx

KOBIETY/WOMEN

100 m women/kobiet

Heat-Bieg A/1 +0.4 19:40

1 KWAKYE Jeanette 83 GREAT BRITAIN GBR 0.139 11.35

2 BARBER Mikele 80 USA USA 0.217 11.45

3 DOUGLAS Montell 86 GREAT BRITAIN GBR 0.155 11.51

4 DURST Stephanie 82 USA USA 0.139 11.57

5 KORCZYŃSKA Daria 81 WKS Śląsk Wrocław POL 0.300 11.65

6 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław POL 0.201 11.85

7 JĘDRUSIŃSKA Dorota 82 AZS Poznań POL 0.189 11.93

400 m women/kobiet

Heat-Bieg A/1 18:10

1 AMERTIL Christine 79 BAHAMAS BAH 0.285 51.95

2 SPENCER Kaliese 87 JAMAICA JAM 0.183 52.24

3 GRENOT Libania 83 ITALY ITA 0.217 52.58

4 BEJNAR Monika 81 AZS-AWF Warszawa POL 0.204 53.76

5 HARGROVE Monica 82 USA USA 0.284 53.77

6 WÓJCIK Jolanta 84 AZS-AWF Kraków POL 0.238 55.53

7 BAUMGART Iga 89 BKS Bydgoszcz POL 0.198 56.83

1500 m women/kobiet

Heat-Bieg A/1 +1.0 19:20

1 LISHCHYNSKA Iryna 76 UKRAINE UKR 4:10.33

2 DOBRISKEY Lisa 83 GREAT BRITAIN GBR 4:10.77

3 EJDYS Sylwia 84 AZS-AWF Wrocław POL 4:10.80

4 PLIŚ Renata 85 MKL Maraton Świnoujście POL 4:12.32 SB

5 TOBIAS Nataliya 80 UKRAINE UKR 4:12.44

6 JAKUBCZAK Anna 73 KS Agros Zamość POL 4:12.48

7 GŁÓWCZEWSKA Dominika 85 SKLA Sopot POL 4:18.19 SB

8 URBANIK Danuta 89 KKS Victoria Stalowa Wola POL 4:18.74 SB

SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 80 AZS-AWF Warszawa POL DNF

CICHOCKA Angelika 88 ULKS Talex Borzytuchom POL DNS

100 m hurdles women/ppł kobiet

Heat-Bieg A/1 +1.4 18:05

1 HARPER Dawn 84 USA USA 0.235 12.75

2 TRYWIAŃSKA Aurelia 76 AZS-AWF Warszawa POL 0.182 12.93

3 CHERRY Damu 77 USA USA 0.185 12.96

4 ANTONOVA Aleksandra 80 RUSSIA RUS 0.184 13.58

5 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POL 0.224 14.01

6 ROKICKA Katarzyna 86 KS Orzeł Warszawa POL 0.297 14.48

KOCIELNIK Joanna 83 KS Orzeł Warszawa POL DNS

400 m hurdles women/ppł kobiet

Heat-Bieg A/1 19:05

1 WALKER Melaine 83 JAMAICA JAM 0.279 54.55

2 JESIEŃ Anna 78 AZS-AWF Warszawa POL 0.200 56.06

3 HEJNOVA Zuzanna 86 CZECH REPUBLIC CZE 0.500 56.64

4 CECCARELLI Benedetta 81 ITALY ITA 0.297 56.89

5 BARNES Miriam 83 USA USA 0.289 57.74

6 CHRUST-ROŻEJ Marta 78 AZS-AWF Wrocław POL 0.237 58.74

7 JANECKA Katarzyna 87 AZS-AWF Kraków POL 0.220 59.88

POLAK Tina 88 AZS-AWF Katowice POL DNS

Pole vault women/Skok o tyczce kobiet

18:55

1 PYREK Monika 80 MKL Szczecin POL 4.60



2 GOLUBCHIKOVA Yuliya 83 RUSSIA RUS 4.60

3 FEOFANOVA Svetlana 80 RUSSIA RUS 4.50

4 PIWOWARSKA Joanna 83 AZS-AWF Warszawa POL 4.50

5 SCHWARTZ Jillian 79 USA USA 4.30

PLEWA Marta 83 Ośr.sk.tycz.Gdańsk POL NM

RYJIKH Nastja 77 GERMANY GER NM

MURER Fabiana 81 BRAZIL BRA NM

4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70

PYREK Monika - o - o o -

GOLUBCHIKOVA Yuliya xo - o o xo xxx

FEOFANOVA Svetlana - o - xo xxx

PIWOWARSKA Joanna xo xxo o xxo xxx

SCHWARTZ Jillian xo o xxx

RYJIKH Nastja xxx



MURER Fabiana - xxx

PLEWA Marta xxx

Pobieranie 102.7 Kb.





©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna