Mityng Okręgowy poznań, 07 września 2008r 100 metrów mężczyzn



Pobieranie 140.17 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar140.17 Kb.
Mityng Okręgowy

POZNAŃ, 07 września 2008r



100 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 +0.2 11:50

1 RADECKI Marcin 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 11.96

2 PERCZAK Adam 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 12.21

3 LIPOŃSKI Seweryn 90 TS Olimpia Poznań WLP 12.35

4 JASIŃSKI Szymon 85 AZS-AWF Poznań WLP 12.37

5 KORCZYK Przemysław 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 12.59

KAWA Krzysztof 92 AZS-AWF Poznań WLP DNS

OSZMIAN Jakub 90 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DQ 162p7

SZTUL Łukasz 91 UKS Achilles Leszno WLP DNS

Bieg 2/4 +1.4 11:50

1 KUĆ Wojciech 88 AZS-AWF Poznań WLP 11.32 PB

2 WOLNIEWICZ Ireneusz 90 AZS-AWF Poznań WLP 11.46 PB

3 ADENIYI Paul 92 DUNLEER A.C. 11.61

4 WOJKIEWICZ Marcin 91 AZS-AWF Poznań WLP 11.62

5 JARZYNA Piotr 90 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 11.68 PB

6 EICHLER Adam 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 11.83

7 POPŁAWSKI Tomasz 92 KS Żak Wałcz ZPO 12.28

MATŁOCH Wojciech 86 MKL Szczecin ZPO DNS

Bieg 3/4 +1.9 11:50

1 SZCZĘŚNIAK Artur 91 TS Olimpia Poznań WLP 10.81 PB

2 BŁOCIAN Rafał 86 LKLA Krokus - Astromal Leszno WLP 11.03

3 ĆWIERTNIA Michał 88 AZS Poznań WLP 11.06

4 WYPYSZYŃSKI Jarosław 85 AZS-AWF Poznań WLP 11.09 PB

5 PAWŁOWSKI Adam 92 TS Olimpia Poznań WLP 11.10 PB

6 RESZKOWSKI Daniel 92 AZS-AWF Poznań WLP 11.13

7 BARANIAK Krzysztof 87 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 11.33

8 KMIEĆ Marcin 87 TS Olimpia Poznań WLP 11.43

Bieg 4/4 -0.2 11:50

1 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 10.55

2 MASZTAK Kamil 84 AZS-AWF Poznań WLP 10.76

3 ZIMNIEWICZ Grzegorz 91 UKS Achilles Leszno WLP 10.92

4 DRAPAŁA Radosław 86 AZS Poznań WLP 10.98

5 RÓŻAŃSKI Maciej 84 AZS-AWF Poznań WLP 11.18

6 KRZEMIŃSKI Paweł 86 TS Olimpia Poznań WLP 11.29

7 TYBURSKI Błażej 87 AZS Poznań WLP 11.41

PECOLD Bartosz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 +1.5 12:55

1 KUĆ Wojciech 88 AZS-AWF Poznań WLP 22.54 PB

2 WOLNIEWICZ Ireneusz 90 AZS-AWF Poznań WLP 23.09 PB

3 FULARZ Maciej 90 UKS Achilles Leszno WLP 23.31 PB

4 ADENIYI Paul 92 DUNLEER A.C. 24.00

5 KAWA Krzysztof 92 AZS-AWF Poznań WLP 24.31 PB

6 MACHUNIK Kacper 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 25.07

WILCZYŃSKI Mateusz 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

BAUWENS Dennis 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

Bieg 2/2 +2.0 12:55

1 MASZTAK Kamil 84 AZS-AWF Poznań WLP 21.23

2 GOŚCINIAK Mateusz 87 TS Olimpia Poznań WLP 21.99

3 BŁOCIAN Rafał 86 LKLA Krokus - Astromal Leszno WLP 22.11 SB

4 BARANIAK Krzysztof 87 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 22.66 SB

5 JARZYNA Piotr 90 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 23.87

KRZEMIŃSKI Paweł 86 TS Olimpia Poznań WLP DNS

PECOLD Bartosz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS



400 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 12:15

1 OWCZARZAK Łukasz 92 TS Olimpia Poznań WLP 54.48 PB

2 GARCZYŃSKI Michał 91 AZS-AWF Poznań WLP 54.93 SB

3 MAZURKIEWICZ Marcin 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 56.30

4 FRAŚ Andrzej 62 UKS Orkan Środa WLP 56.41

5 JABŁOŃSKI Bolesław 93 KS Energetyk Poznań WLP 57.60

BINGHAM John 90 DUNLEER A.C. DNS

Bieg 2/2 12:15

1 DACKA Patryk 88 PLKS Gwda Piła WLP 51.30

2 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 87 AZS-AWF Poznań WLP 51.69

3 SOBCZAK Michał 90 TS Olimpia Poznań WLP 53.51

4 MACMAHON Patrick 84 DUNLEER A.C. 54.38

5 BYRNE Jamie 92 DUNLEER A.C. 59.49

SZCZOTKA Maciej 92 MLKS Sparta Złotów WLP DNS

KOWALSKI Bartosz 92 MLKS Sparta Złotów WLP DNS



800 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 12:35

1 GIL Sebastian 91 AZS Poznań WLP 1:59.64

2 BAMBROWICZ Milosz 92 TS Olimpia Poznań WLP 2:04.09 SB

3 NOWAKOWSKI Zbigniew 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 2:06.44

4 KONIECZNY Adam 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 2:07.34

5 BINGHAM John 90 DUNLEER A.C. 2:07.62

6 STELMASZEWSKI Tomasz 91 TS Olimpia Poznań WLP 2:08.21 SB

7 WALENCIAK Łukasz 91 LKS Sana Kościan WLP 2:17.31

8 KULESZA Wojciech 91 AZS-AWF Poznań WLP 2:29.73

400m 162 Sebastian GIL 56.18

Bieg 2/2 12:35

1 OSTROWSKI Artur 88 TS Olimpia Poznań WLP 1:52.83

2 RAJCZAK Rafał 88 AZS Poznań WLP 1:55.20

3 KIERZEK Adam 89 TS Olimpia Poznań WLP 1:55.56

4 FORSZPANIAK Artur 89 TS Olimpia Poznań WLP 1:56.62

5 JASZCZAK Bogusz 91 UKS Achilles Leszno WLP 1:57.60

6 RAJCZAK Jakub 91 AZS Poznań WLP 1:58.37

SZNURA Szymon 90 AZS Poznań WLP DNF

400m 159 Szymon SZNURA 55.61



1500 metrów mężczyzn i kobiet

1 KACZMAREK Jakub 88 TS Olimpia Poznań WLP 3:59.23

2 SZYMAŃSKI Tomasz 86 GKS Olsza Olszyna DOL 4:03.66

3 PRĄDZYŃSKI Paweł 90 TS Olimpia Poznań WLP 4:08.57 PB

4 NAPIERAŁA Wojciech 92 TS Olimpia Poznań WLP 4:13.41

5 KLONOWSKI Mikołaj 90 AZS-AWF Poznań WLP 4:14.24

6 CHUDZICKI Adam 87 AZS-AWF Poznań WLP 4:16.95

7 WUCKI Adrian 92 MKS Gniezno WLP 4:19.58

8 CZAJA Emil 90 AZS-AWF Poznań WLP 4:24.96

9 WACHOWIAK Adrian 92 UKS Achilles Leszno WLP 4:28.64 PB

10 JAGŁA Dawid 90 MKS Jarocin WLP 4:32.19

11 MAJORCZYK Adam 91 LKS Sana Kościan WLP 4:51.99

12 PRZYBYLSKA Ewa 90 AZS Poznań WLP 5:07.50

13 ŁUCZAK Małgorzata 92 AZS-AWF Poznań WLP 5:14.23

OSTROWSKI Artur 88 TS Olimpia Poznań WLP DNS

BYTNIEWSKI Szymon 91 TS Olimpia Poznań WLP DNF

KIERZEK Adam 89 TS Olimpia Poznań WLP DNS

FORSZPANIAK Artur 89 TS Olimpia Poznań WLP DNS

WALENCIAK Łukasz 91 LKS Sana Kościan WLP DNS

1000m 652 Jakub KACZMAREK 2:43.11



110 m ppł mężczyzn (99,0) +1.8 11:25

1 EICHLER Adam 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 15.20

2 PERCZAK Adam 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 15.94

110 m ppł mężczyzn (91,4) +1.8 11:25

1 ZIMNIEWICZ Grzegorz 91 UKS Achilles Leszno WLP 14.06 PB

2 BAUWENS Dennis 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 14.99

3 STOLPNIEWSKI Cyryl 91 TS Olimpia Poznań WLP 15.44

4 KORCZYK Przemysław 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 16.98 PB

RUTKOWSKI Jarosław 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

WILCZYŃSKI Mateusz 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

4x100 metrów mężczyzn

1 AZS Poznań WLP 41.68

Radosław DRAPAŁA 86

Robert KUBACZYK 86

Błażej TYBURSKI 87

Michał ĆWIERTNIA 88

2 TS Olimpia Poznań WLP 42.57

Damian SZADE 88

Mateusz GOŚCINIAK 87

Marcin KMIEĆ 87

Paweł KRZEMIŃSKI 86

3 DUNLEER A.C. 47.68



18 John BINGHAM 90

14 Paul ADENIYI 92

60 Jamie BYRNE 92

187 Patrick MACMAHON 84



Pchnięcie kulą mężczyzn (6kg) j

1 KASPRZAK Marek 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 9.31

2 KOWALEC Sebastian 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 8.26

OLEJNICZAK Mateusz 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

KASPRZAK Marek 8.64 8.96 9.05 9.31 9.20 9.31

KOWALEC Sebastian 7.90 8.26 8.20 7.92 8.07 7.36



Pchnięcie kulą mężczyzn (5kg) jm

1 DZIĘCIOŁ Paweł 92 AZS Poznań 13.95

2 SKOTARCZAK Jakub 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 13.89

SKRZYPNIAK Cyryl 91 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

I II III IV V VI

DZIĘCIOŁ Paweł 13.95 x 12.63 13.01 x 12.56

SKOTARCZAK Jakub 13.89 13.80 x x 13.55 13.32

Rzut oszczepem mężczyzn (700) jm

1 KIRWAN Rory 91 DUNLEER A.C. 44.85

2 NEFERMANN Adam 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 40.56

NOWAK Izabela 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS

SZTUL Łukasz 91 UKS Achilles Leszno WLP DNS

I II III IV V VI

KIRWAN Rory 33.93 x x x 37.43 44.85

NEFERMANN Adam 37.70 36.58 38.38 40.32 38.66 40.56



Rzut dyskiem mężczyzn (1.75kg) j

1 OLEJNICZAK Mateusz 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 36.53

OLEJNICZAK Mateusz 35.07 36.39 x x 36.53 35.70

Rzut dyskiem mężczyzn (1.5kg) jm

1 DZIĘCIOŁ Paweł 92 AZS Poznań WLP 43.94 PB

2 NIZIO Łukasz 92 UKS Olimp Duszniki WLP 42.69

3 SKOTARCZAK Jakub 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 41.38

4 KOŁODZIEJ Marcin 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 35.30

SKRZYPNIAK Cyryl 91 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

DZIĘCIOŁ Paweł x x x 43.64 43.94 x

NIZIO Łukasz x x 38.70 37.18 x 42.69

SKOTARCZAK Jakub 38.20 x 40.25 40.68 x 41.38

KOŁODZIEJ Marcin 29.00 x 34.74 34.43 32.82 35.30



Skok wzwyż mężczyzn

1 RUTKOWSKI Jarosław 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 2.05

2 BIAŁKOWSKI Bartosz 86 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 1.95

3 BARSZCZEWSKI Tomasz 87 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 1.90

4 KITTA Rafał 92 UMKS Iskra Wolsztyn WLP 1.85

5 WILCZYŃSKI Mateusz 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 1.70

KOŁODZIEJ Marcin 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

160 165 170 175 180 185 190 195 200 205 211

RUTKOWSKI Jarosław - - - - - - o o xo xo xxx

BIAŁKOWSKI Bartosz - o xxo xo o xxo xxx

BARSZCZEWSKI Tomasz - - - - - - o xxx

KITTA Rafał - o xxo xo o xxo xxx

WILCZYŃSKI Mateusz o o xxo xxx

Rzut młotem mężczyzn (6kg) j

1 KRUPA Bartłomiej 91 MUKS Kadet Rawicz WLP 63.74 PB

2 TRUPKIEWICZ Marcin 90 MUKS Kadet Rawicz WLP 50.52

KRUPA Bartłomiej x x 63.74 61.67 61.72 x

TRUPKIEWICZ Marcin x x 49.48 50.31 50.52 49.92

Rzut młotem mężczyzn (5kg) jm

CYCH Piotr 92 MUKS Kadet Rawicz WLP DNS



Skok w dal mężczyzn

1 ŚWIERCZYŃSKI Adrian 87 AZS-AWF Poznań WLP 7.20

2 SZADE Damian 88 TS Olimpia Poznań WLP 7.14 =SB

3 PAWŁOWSKI Adam 92 TS Olimpia Poznań WLP 7.03 PB

4 JANKOWIAK Paweł 89 AZS-AWF Poznań WLP 6.53

5 BAUWENS Dennis 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 5.96

6 RADECKI Marcin 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 5.74

7 MACMAHON Patrick 84 DUNLEER A.C. 5.65

I II III IV V VI

ŚWIERCZYŃSKI Adrian 7.08 7.20 6.99 7.10 6.90 6.92

+1.5 +1.2 +2.1 +1.8 +0.7 +0.7

SZADE Damian x X 7.13 X X 7.14

+0.3 +1.2 +2.0 +1.4 +0.7 _1.2

PAWŁOWSKI Adam 5.56 6.32 6.40 6.52 6.66 7.03

+1.6 +0.7 +1.2 +1.6 +1.4 +1.1

JANKOWIAK Paweł 6.40 x 6.42 6.53 6.34 6.32

+1.4 +1.3 +0.9 +1.8 +0.2 +1.2

BAUWENS Dennis 5.83 5.00 5.80 5.81 x 5.96

+2.5 +1.7 +1.5 +1.0 _0.5 +1.8

RADECKI Marcin 5.50 x 5..68 5.44 x 5.74

+2.6 +1.8 +2.2 +1.1 +2.3 +0.5

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

Bieg 1/3 +2.0 11:40

1 OREILLY Kelly 91 DUNLEER A.C. 13.90

2 WOJCIECHOWSKA Żaneta 95 UKS Orkan Środa WLP 14.25

3 PIECZYŃSKA Karolina 96 UKS Orkan Środa WLP 14.53

4 KRAJEWSKA Natasza 96 UKS Orkan Środa WLP 14.58

WOŁODKIEWICZ Karolina 94 TS Olimpia Poznań WLP DNS

Bieg 2/3 +1.8 11:40

1 CHAŁUPKA Daria 90 AZS-AWF Poznań WLP 13.02 PB

2 SEWELL Aoife 92 DUNLEER A.C. 13.53

3 SZUSTER Marlena 91 UKS Achilles Leszno WLP 13.58

4 OCHELSKA Natalia 92 AZS Poznań WLP 13.64

5 ŻUREK Marta 91 MKS Jarocin WLP 13.84

Bieg 3/3 +0.0 11:40

1 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 12.27

2 KAŹMIERSKA Anna 87 AZS Poznań WLP 12.56

3 OPOŃ Martyna 91 AZS-AWF Poznań WLP 12.58 PB

4 OLEJNICKA Dominika 88 AZS-AWF Poznań WLP 12.66

5 DOLACIŃSKA Aleksandra 91 MKS Calisia Kalisz WLP 12.80

6 KIĄCA Magdalena 90 UKS Junior Nietążkowo WLP 12.84

7 WACŁAWIK Wiktoria 92 AZS Poznań WLP 13.25

200 metrów kobiet +1.3 12:50

1 OPOŃ Martyna 91 AZS-AWF Poznań WLP 25.69

2 KIĄCA Magdalena 90 UKS Junior Nietążkowo WLP 26.35

NOWICKA Klaudia 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

ICIEK Sandra 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

400 metrów kobiet

Bieg 1/2 12:05

1 PAWLAK Katarzyna 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 63.57

2 LIPIECKA Agnieszka 93 KS Energetyk Poznań WLP 63.91

3 LIPIECKA Angelika 93 KS Energetyk Poznań WLP 65.08

4 SEWELL Aoife 92 DUNLEER A.C. 65.65

5 COTTER Aine 90 DUNLEER A.C. 65.70

6 ŚWIETLIK Karolina 96 UKS Orkan Środa WLP 66.43

7 GRZEŚ Krystyna 94 KS Energetyk Poznań WLP 67.37

MATYSIAK Katarzyna 88 AZS Poznań WLP DNS

Bieg 2/2 12:05

1 ŚWIETLIK Sonia 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 59.30

2 BURDAJEWICZ Daria 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 59.55

3 STEFAŃSKA Angelika 93 KS Energetyk Poznań WLP 60.98

4 PŁACZEK Lena 91 AZS Poznań WLP 61.46

5 FINEGAN Geraldine 65 DUNLEER A.C. 63.96

MISZTA Karolina 91 AZS-AWF Poznań WLP DNS

MATYSIAK Anna 88 AZS Poznań WLP DNS

OPOŃ Martyna 91 AZS-AWF Poznań WLP DNS

800 metrów kobiet

1 PARUCKA Zuzanna 88 TS Olimpia Poznań WLP 2:15.23 SB

2 SZMIGIEL Aleksandra 88 LLKS Osowa Sień LBU 2:19.83

3 SOBCZYŃSKA Magdalena 91 AZS Poznań WLP 2:34.73

ZIMNIAK Agnieszka 90 AZS Poznań WLP DNS

MARTULA Milena 89 UKS Junior Nietążkowo WLP DNS

ICIEK Sandra 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP DNS

400m 654 Zuzanna PARUCKA 1:05.31



100 m ppł kobiet (76,2) jm +0.7 11:15

1 KUCHARCZYK Karolina 91 MUKS Kadet Rawicz WLP 15.70

2 ADAMSKA Anna 91 AZS Poznań WLP 16.50

3 GORGOLEWSKA Joanna 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 17.27

4 NOWICKA Klaudia 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 20.52

NOWAK Karena 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP DNS



100 m ppł kobiet +0.7 11:15

1 WOJCIECHOWSKA Patrycja 90 AZS Poznań WLP 15.34 PB

2 SKUPNIEWICZ Dobrawa 90 AZS-AWF Poznań WLP 15.53 PB

4x100 metrów kobiet

1 DUNLEER A.C. 55.06



186 Aine COTTER 90

196 Kelly OREILLY 91

197 Aoife SEWELL 92

188 Geraldine FINEGAN 65



Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 TOMCZAK Dominika 91 MKS Baszta Szamotuły WLP 12.26

2 MALUŚKIEWICZ Agnieszka 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 12.11

3 FINEGAN Geraldine 65 DUNLEER A.C. 10.05

4 ŁUCZAK Kinga 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 9.91 PB

5 WIERNICKA Martyna 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 8.80

6 BRYZA Weronika 91 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 8.76

BARSZCZEWSKA Ewelina 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

LOSA Martyna 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP NM

TOMCZAK Dominika 11.31 11.73 12.26 11.78 11.63 x

MALUŚKIEWICZ Agnieszka 12.11 x 11.10 x - -

FINEGAN Geraldine 9.99 9.65 10.05 x 9.97 -

ŁUCZAK Kinga 9.83 9.91 x x x 9.55

WIERNICKA Martyna 7.88 8.54 8.30 8.42 8.80 8.56

BRYZA Weronika 8.76 8.30 8.10 - - -

LOSA Martyna x x x



Rzut oszczepem kobiet (600)

1 ŁUCZAK Kinga 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 46.43

2 NOWAK Monika 91 MKS Baszta Szamotuły WLP 37.01

3 MONCZAK magdalena 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 27.77

4 ROTHE Katarzyna 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 21.96

BARSZCZEWSKA Ewelina 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

ŁUCZAK Kinga 46.43 44.63 x x 44.18 43.46

NOWAK Monika 34.26 36.44 36.47 34.62 35.19 37.01

MONCZAK magdalena 24.57 27.77 27.32 25.33 25.45 27.74

ROTHE Katarzyna 18.91 19.82 21.96 17.96 x 20.42



Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 LOSA Martyna 92 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 37.41

2 ŁYSIAK Izabela 90 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 31.71 PB

3 BRYZA Weronika 91 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 25.96

4 STRÓŻYK Katarzyna 91 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 25.39

5 TOMCZAK Kinga 91 MKS Baszta Szamotuły WLP 23.02

WIERNICKA Martyna 92 MKS Juvenia Puszczykowo WLP DNS

LOSA Martyna 36.53 x 33.37 37.41 33.73 x

ŁYSIAK Izabela x x 30.08 31.71 30.60 31.08

BRYZA Weronika 25.55 24.84 x 25.21 25.54 25.96

STRÓŻYK Katarzyna 23.03 x 23.50 24.10 25.39 23.34

TOMCZAK Kinga 23.02 x 20.44 x 20.73 x



Skok wzwyż kobiet

1 FINEGAN Geraldine 65 DUNLEER A.C. 1.45

2 OREILLY Kelly 91 DUNLEER A.C. 1.35

130 135 140 145 148

FINEGAN Geraldine o o o xxo xxx

OREILLY Kelly o xo xxx



Rzut młotem kobiet (4kg)

1 FILIPKOWSKA Alicja 87 AZS-AWF Poznań WLP 53.77

2 MAJEWSKA Kinga 92 MUKS Kadet Rawicz WLP 45.64

FILIPKOWSKA Alicja x 53.77 x x x 53.59

MAJEWSKA Kinga 44.31 x 43.51 45.44 45.64 x

Skok w dal kobiet

1 CICHOWLAS Agnieszka 88 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 5.86

2 FINEGAN Geraldine 65 DUNLEER A.C. 4.78

3 OREILLY Kelly 91 DUNLEER A.C. 4.58

4 WOJCIECHOWSKA Żaneta 95 UKS Orkan Środa WLP 4.17

5 ICIEK Sandra 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 3.93

6 NOWICKA Klaudia 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 3.82

KUCHARCZYK Karolina 91 MUKS Kadet Rawicz WLP DNS

NOWACZYK Magdalena 91 UKS Achilles Leszno WLP DNS

CICHOWLAS Agnieszka 5.69 5.69 5.79 5.73 5.86 x

+1.4 +1.7 +3.0 0.0 +1.3 +0.2

FINEGAN Geraldine - 4.64 4.69 4.78 4.54 4.60

- +1.1 +0.4 0.0 +2.4 0.0

OREILLY Kelly 4.30 4.58 4.18 4.19 4.55 4.54

+1.9 +2.1 +1.9 +0.3 +1.2 +1.1

WOJCIECHOWSKA Żaneta 3.90 4.17 x x 3.99 x

+1.9 +2.3 +1.2 +0.9 +1.3 +0.6

ICIEK Sandra x 3.59 3.33 3.93 3.80 3.76

+1.9 +0.9 +0.8 +1.2 +1.6 +1.1

NOWICKA Klaudia 3.50 3.52 3.78 3.75 3.58 3.82



+1.3 +1.1 +2.5 +1.0 +1.0 +0.9








©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna