Młodzieżowe Mistrzostwa Polski SŁupsk, 8-9 września 2007



Pobieranie 268.22 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar268.22 Kb.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski SŁUPSK, 8-9 września 2007

Lokaty Dolnoślązaków oznaczone kolorami: złote medale – złotym ●, srebrne – srebrnym ●, brązowe – brązowym ●, lokaty punktowane (4-8) – zielonym ●, zaś dalsze oraz DNS (niestanięcie na starcie), DNF (nieukończenie konkurencji) bądź NM (nieuzyskanie wyniku np. spalone wszystkie rzuty lub skoki) – czerwonym ●.



20 km chód mężczyzn

1 BRZOZOWSKI Artur 85 LKS Znicz Biłgoraj LBE 1:25.57 25

2 JELONEK Jakub 85 AZS-AWF Kraków MLP 1:26.08 21

3 ŁUNIEWSKI Paweł 87 MKSŁ Konradia Gdańsk POM 1:28.02 18

4 SIKORA Rafał 87 AZS-AWF Kraków MLP 1:33.22 16

5 GŁOWALA Sylwester 86 KS Agros Zamość LBE 1:48.53 14



10000 m chód kobiet

1 KWOKA Katarzyna 85 CWKS Resovia Rzeszów PDK 46.04 PB 25

2 BUZIAK Paulina 86 OTG Sokół Mielec PDK 46.43 PB 21

3 DYGACZ Agnieszka 85 AZS-AWF Katowice SLK 47.38 PB 18

4 SZWARNÓG Agnieszka 86 AZS-AWF Kraków MLP 49.55 16

5 ŚWIERCZYŃSKA Justyna 87 PLKS Gwda Piła WLP 53.07 PB 14

6 MICHALAK Aleksandra 86 AZS-AWF Katowice SLK 55.14 12

7 LICHEŃSKA Karolina 85 PLKS Gwda Piła WLP 1:03.42 10



100 metrów mężczyzn (PK) Bieg 1/1 +0,9 11:45

1 URBAŚ Marcin 76 KKL Fart Kielce SWK 10.53 PK

2 WYPYSZYŃSKI Jarosław 86 AZS-AWF Poznań WLP 11.15 PB PK

3 ADAMCZEWSKI Bartłomiej 87 AZS Łódź LDZ 11.36 PK

4 MIODOŃSKI Robert 86 AZS-AWF Kraków MLP 11.46 PK

5 PROKOP Wojciech 91 SKLA Słupsk POM 11.49 PK

6 KAWA Tomasz 87 AZS-AWF Poznań WLP 11.54 PK

7 TEREBA Mateusz 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11.64 PK



100 metrów mężczyzn FINAŁ +0,4 18:20

1 PLUTA Mateusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 10.52 25

2 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 10.56 21

3 ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 MKL Szczecin ZPO 10.62 18

4 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 10.62 16

5 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 10.74 14

6 BRZUCHALA Michał 86 MKS Start Lublin LBE 10.74 12

7 KLEINA Karol 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10.78 10

8 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POD 27.80 8

100 metrów mężczyzn Bieg 4/4 +1,5 16:45KOBIAŁKA Kamil 87 AZS-AWF Wrocław DOL DQ f2

400 metrów mężczyzn17:45

Bieg 1/4 : 1 ADAMCEWICZ Piotr 87 ZLKL Zielona Góra LBU 49.40

Bieg 2/4 : 1. KRZEMIŃSKI Paweł 86 TS Olimpia Poznań WLP 48.26 PB 14

2 POTASIŃSKI Damian 87 AZS-AWF Gorzów LBU 48.45 12

3 GOŚCINIAK Mateusz 87 TS Olimpia Poznań WLP 48.95 8

PRYGA Łukasz 85 AZS-AWF Wrocław DOL DNS


Bieg 3/4: 1 STOCHAJ Tomasz 87 UNTS Warszawa MAZ 49.43

Bieg 4/4:1. KOZŁOWSKI Kacper86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 47.06 25



2 DĄBROWSKI Piotr 85 WLKS Wrocław DOL 47.27 =PB 21

3 KLIMCZYK Grzegorz 85 TS Olimpia Poznań WLP 47.46 18



4 BARANOWSKI Patryk 86 WLKS Wrocław DOL 47.91 16

5 RYŚ Ziemowit 86 AZS-AWF Kraków MLP 48.56 10



1500 metrów Bieg 1/218:40mężczyzn

1 KACZMAREK Michał 86 AZS-AWF Kraków MLP 3:54.48 SB 12

2 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 3:55.32 PB 10

Międzyczasy

1000m 10 Tomasz FLIS 2:35.81 (2:35.81)

Bieg 2/2 18:40

1 LEWANDOWSKI Marcin 87 UKL Ósemka Police ZPO 3:50.68 25

2 PARSZCZYŃSKI Łukasz 85 MKS Polonia Warszawa MAZ 3:51.01 21

3 MURZYN Kamil 86 KS Cracovia Kraków MLP 3:51.95 18

4 ŻYWEK Dawid 85 OKS Start Otwock MAZ 3:53.34 16

5 PRZYSIĘŻNY Oskar 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 3:53.93 14

6 LITWIC Adrian 86 ULKS Uczniak Szprotawa LBU 3:55.38 8

Międzyczasy

1000m 233 Marcin LEWANDOWSKI 2:39.75 (2:39.75)



3000 m przeszkody mężczyzn FINAŁ 19:00

1 CHABOWSKI Marcin 86 KS Wejher Wejherowo POM 8:52.81 25

2 KŁECZEK Radosław 85 LLKS Osowa Sień LBU 8:54.38 21

3 POKROP Hubert 85 AZS-AWF Wrocław DOL 8:56.41 18

4 DEMCZYSZAK Mateusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 9:01.92 16

5 URBANOWSKI Marcin 87 LKS Zantyr Sztum POM 9:06.47 14

6 DROP Tomasz 85 SKLA Sopot POM 9:10.74 12

7 KRAUZE Kamil 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 9:17.17 10

8 SZCZYPIOR Wojciech 86 ULKS Talex Borzytuchom POM 9:19.83 8

110 m ppł mężczyzn FINAŁ +1,1 17:10

1 BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.97 PB 25

2 GIZA Maciej 86 AZS-AWF Kraków MLP 14.44 21

3 KASPEROWICZ Michał 86 MKL 12 Jelenia Góra DOL 15.11 =SB 18

4 RADZISZEWSKI Krzysztof 87 KKL Fart Kielce SWK 15.13 16

5 PIERÓG Paweł 87 WKS Wawel Kraków MLP 15.17 14

6 JÓŹWIAK Bartosz 85 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 15.21 PB 12

7 POPCZYK Paweł 87 AZS-AWF Katowice SLK 15.53 10

8 WOJCIECHOWSKI Paweł 87 AZS-AWF Gorzów LBU 16.26 8


Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg) FINAŁ 19:20


1 GIŻA Jakub 85 LKS Stal Mielec PDK 18.64 25

2 GÓRZYŃSKI Marcin 85 SKLA Sopot POM 17.91 PB 21

3 GOLBA Piotr 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 17.62 18

4 GAWKOWSKI Adam 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 17.44 PB 16

5 KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej POM 17.31 PB 14

6 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie Białystok POD 17.02 12

7 GRZEGORCZYK Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 16.09 10

8 CUDAK Mariusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 15.95 8

14 KACZAŁKO Dawid 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 15.05

KORBUT Piotr 85 AZS-AWF Wrocław DOL NM

Rzut oszczepem mężczyzn (800) FINAŁ 20:00

1 ROGIŃSKI Tomasz 85 SKLA Sopot POM 73.91 PB 25

2 BOROWCZAK Dariusz 86 AZS-PWSZ Gorzów LBU 72.08 PB 21

3 ROZIŃSKI Paweł 87 SKLA Słupsk POM 70.68 18

4 CZAJKOWSKI Marcin 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 70.41 PB 16

5 JAKIMOWICZ Karol 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 69.27 14

6 RAKOCZY Paweł 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 68.57 12

7 BRZEZIŃSKI Robert 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 68.54 10

8 LESZCZYŃSKI Wojciech 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 66.33 8

11 KOSIŃSKI Borys 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 64.70 PB


Rzut młotem mężczyzn (7,26kg) FINAŁ 15:20

1 SZEWCZYK Dominik 86 MUKS-Park Zduńska Wola LDZ 65.54 25



2 MOSSOŃ Michał 87 AZS-AWF Wrocław DOL 62.15 PB 21

3 WIERCIOCH Michał 86 AZS-AWF Gorzów LBU 59.44 18

4 OGONOWSKI Radosław 87 KS Wisła Puławy LBE 58.75 16

5 MILKIEWICZ Arkadiusz 87 AZS-AWF Gorzów LBU 58.60 PB 14

6 RODAK Michał 85 LLKS Osowa Sień LBU 57.32 SB 12

7 GRZYWNOWICZ Mateusz 86 MKS Start Lublin LBE 54.82 10

8 KACZOROWSKI Michał 87 RMKS Rybnik SLK 54.23 8

KONOPSKI Rafał 85 MKS Osa Zgorzelec DOL DNS

I II III IV V VI

SZEWCZYK Dominik 65.54 61.84 64.31 62.78 x 63.78

MOSSOŃ Michał 58.94 x 61.30 62.15 60.60 62.00

Skok o tyczce mężczyzn FINAŁ 15:20


1 DIDENKOW Mateusz 87 KL Gdynia POM 4.80 25

2 PEWIŃSKI Jakub 86 SKLA Sopot POM 4.60 21

3 RÓŻYC Michał 87 RKS Skra Warszawa MAZ 4.40 18

4 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 3.80 =PB 16


Skok w dal mężczyzn FINAŁ 18:00


1 STARZAK Marcin 85 AZS-AWF Kraków MLP 7.77 25

2 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 7.56 21

3 LEWANDOWSKI Krzysztof 86 MKL Szczecin ZPO 7.55 18

4 ROSIAK Michał 86 LKS Vectra Włocławek KPO 7.34 16

5 DUDEK Marcin 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 7.14 14

6 PIĄTEK Norbert 86 PLKS Gwda Piła WLP 7.05 12

7 KRZYŻANOWSKI Piotr 86 AZS-AWF Kraków MLP 6.96 10

8 JARYMOWICZ Wojciech 85 KS Podlasie Białystok POD 6.96 8

MIKITA Marek 87 AZS-AWF Wrocław DOL NM

LEWANDOWSKI Wojciech 85 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

I II III IV V VI

STARZAK Marcin 7.77 x 7.62 - - -

+2,2 +1,7 +1,7



ŚWIDERSKI Adrian 7.30 5.64 7.20 7.26 x 7.56

+0,2 +2,6 +0,7 +1,1 +0,8 +1,3

LEWANDOWSKI Krzysztof x 7.12 7.35 7.55 x 7.45

+2,0 +2,0 +1,1 +1,2 +1,4 +1,2
KOBIETY/WOMEN100 metrów kobiet FINAŁ +2,0 18:10

1 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 11.63 25

2 BRZEZIŃSKA Iwona 86 KS Warszawianka MAZ 11.66 21

3 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 11.74 18

4 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 11.89 16

5 KASICA Agnieszka 85 LKS Lubusz Słubice LBU 12.02 14

6 LIGIĘZA Agnieszka 86 WKS Wawel Kraków MLP 12.06 12

7 SZCZĘSNA Monika 87 RLTL ZTE Radom MAZ 12.08 10

8 STASIEŁUK Aleksandra 87 MKS Płońsk MAZ 12.21 8

Bieg 1/3 +1,9 16:30

1 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 11.61 Q


Bieg3/3

5 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 12.37 – 11 miejsce

400 metrów kobiet


Bieg 1/3 17:25

1 PURA Edyta 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 56.77 SB 10


6 PAŹDZIOR Magdalena 85 AZS-AWF Wrocław DOL 58.60 – 16 miejsce


Bieg 2/3 17:25

1 ŁUKASIK Bożena 85 RLTL ZTE Radom MAZ 54.82 25

2 FICK Ewelina 86 TS AKS Chorzów SLK 55.67 21

3 SOWIŃSKA Agnieszka 87 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 55.77 SB 16

4 MŁYNARCZYK Danuta 86 KS Warszawianka MAZ 55.99 14

5 GRZYB Edyta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 56.74 12

Bieg 3/3 17:25

1 JAKÓBCZAK Aneta 85 AZS Poznań WLP 57.02



1500 metrów kobiet FINAŁ 18:30

1 GŁÓWCZEWSKA Dominika 85 SKLA Sopot POM 4:18.68 25

2 PLIŚ Renata 85 MKL Maraton Świnoujście ZPO 4:21.07 SB 21

3 MIERNIK Agnieszka 87 WLKS Wrocław DOL 4:21.47 18

4 GŁUCHOWSKA Monika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 4:27.82 SB 16

5 CICHOCKA Angelika 88 ULKS Talex Borzytuchom POM 4:29.44 PK

6 MICHALAK Sandra 87 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 4:32.32 SB 14

7 WOJNA Anna 86 ULKS Lipinki MLP 4:33.02 12

8 NIEMCZAK Dorota 86 WLKS Siedlce Iganie Nowe MAZ 4:33.53 10

9 KINOWSKA Monika 87 TS Olimpia Poznań WLP 4:33.62 8



15 FICNER Anna 85 AZS-AWF Wrocław DOL 4:40.96

Międzyczasy

1000m 998 Renata PLIŚ 2:55.78




3000 m przeszkody kobiet FINAŁ 19:15

1 KOWALSKA Katarzyna 85 LKS Vectra Włocławek KPO 10:20.27 25

2 LEWANDOWSKA Iwona 85 LKS Vectra Włocławek KPO 10:27.42 21

3 BARCEWICZ Marta 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 10:38.00 PB 18

4 WOJTULEWICZ Anna 87 KS Podlasie Białystok POD 10:44.55 PB 16

5 RURYNKIEWICZ Katarzyna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 11:04.92 14

6 KIJEK Justyna 86 LUKS Prefbet Śniadowo POD 11:08.21 12

7 CYTROWSKA Izabela 85 PLKS Gwda Piła WLP 11:20.68 10

8 RYCHTER Antonina 85 UKS Jedynka Szczecinek ZPO 11:37.13 8


Pchnięcie kulą kobietFINAŁ 17:15


1 BRONISZ Agnieszka 86 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 16.43 25

2 SOBIESZEK Magdalena 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 15.81 21

3 KORALEWSKA Izabela 85 LKS Lubusz Słubice LBU 15.34 18

4 KOT Oksana 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.99 16

5 SUPIŃSKA Justyna 87 PLKS WSP Szczytno WMZ 13.87 14

6 JAWOROWSKA Marta 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 13.73 12

7 SAMUL Agata 87 AZS UMCS Lublin LBE 13.03 10

8 WŁODARCZYK Anita 85 AZS-AWF Poznań WLP 11.89 8

JAWOROWSKA Katarzyna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

Rzut oszczepem kobietFINAŁ 18:25

1 BAŁDYGA Joanna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 50.61 25

2 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 50.40 PB 21

3 MIKOŁAJCZYK Katarzyna 86 SKLA Słupsk POM 47.99 PB 18

4 URBICKA Anna 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 46.86 16

5 LUBOWICKA Marlena 85 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 45.22 SB 14

6 FELICIAK Ewelina 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 44.36 12

7 BYRSKA Iwona 87 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 44.01 10

8 ANTONOWICZ Agata 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 43.31 8

10 KUCHARZAK Dobrosława 87 AZS-AWF Wrocław DOL 40.14


Skok wzwyż kobietFINAŁ 17:40

1 STEPANIUK Kamila 86 KS Podlasie Białystok POD 1.78 25

2 BŁAŻEJ Karolina 86 AZS-AWF Kraków MLP 1.76 21

3 KASPRZYCKA Justyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.73 18

4 JUNGOWSKA Joanna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.70 16

5 ZARECKA Aleksandra 86 KS Podlasie Białystok POD 1.70 14

6 JACZYNOWSKA Dominika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.66 10

6 DROP Magdalena 86 AZS-AWF Kraków MLP 1.66 12

8 STANIEC Agnieszka 85 AZS-AWF Kraków MLP 1.66 8

Skok w dal kobietFINAŁ 19:20

1 MODRZEJEWSKA Ewelina 85 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 6.26 PB 25

2 SKIBIŃSKA Joanna 85 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 6.22 21

3 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.15 18

4 MISZCZAK Dominika 85 PLKS Gwda Piła WLP 6.07 16

5 BACHMATIUK Magdalena 86 PLKS Gwda Piła WLP 5.86 SB 14

6 OLKIEWICZ Monika 87 AZS-AWF Gorzów LBU 5.78 12

7 KANIECKA Magdalena 85 AZS Łódź LDZ 5.76 10

8 DETTLAFF Kinga 85 AZS-AWF Poznań WLP 5.63 8

9 ZUBRZYCKA Natalia 87 AZS-AWF Wrocław DOL 5.58



MĘŻCZYŹNI/MEN 200 metrów mężczyzn Bieg 1/4 +2,0 16:40


1 KOZŁOWSKI Kacper 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 21.21 25

2 PLUTA Mateusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 21.21 PB 21

3 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 21.33 18

4 KRYŃSKI Kamil 87 KS Podlasie Białystok POD 21.42 16

5 BRZUCHALA Michał 86 MKS Start Lublin LBE 21.55 14

6 TROCHIMIAK Łukasz 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.60 12

Bieg 2/4 +0,2 16:40

1 BŁOCIAN Rafał 86 LKLA Krokus Leszno WLP 21.76 10

2 PECOLD Bartosz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 21.85 8

5 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 22.02


6 CZUPRYŃSKI Łukasz 86 AZS-AWF Gorzów LBU 22.27

PRYGA Łukasz 85 AZS-AWF Wrocław DOL DNS


Bieg 3/4 +1,9 16:40

1 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 21.87 PB

Bieg 4/4 +1,8 16:40

1 URBAŚ Marcin 76 KKL Fart Kielce SWK 21.05 =SB PK

2 HUDZIAK Marek 87 LKS Lubusz Słubice LBU 21.99 PB

3 DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL 22.14 SB


4 KLEINA Karol 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 22.45

5 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 22.51




800 metrów mężczyzn Bieg 1/3 15:55

1 GMEREK Mariusz 87 TS Olimpia Poznań WLP 1:53.38 16

2 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 1:53.52 PB 12

3 ŻYWEK Dawid 85 OKS Start Otwock MAZ 1:53.60 10



4 FRUŻYŃSKI Dariusz 87 WLKS Wrocław DOL 1:54.20

Międzyczasy

400m 892 Przemysław LIDMANN 55.41

Bieg 2/3 15:55

1 LEWANDOWSKI Marcin 87 UKL Ósemka Police ZPO 1:52.65 25



2 DĄBROWSKI Piotr 85 WLKS Wrocław DOL 1:53.60 8

Międzyczasy

400m 29 Piotr DĄBROWSKI 58.70

Bieg 3/3 15:55

1 DEMCZYSZAK Mateusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 1:53.13 PB 21

2 MAKOWSKI Michał 86 MKS Płońsk MAZ 1:53.29 PB 18

3 KLIMIUK Jan 86 KS Podlasie Białystok POD 1:53.42 SB 14

4 PRZYSIĘŻNY Oskar 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1:53.63 PB

5 KULPA Michał 87 KS Wda Świecie KPO 1:53.85 PB

Międzyczasy

400m 398 Oskar PRZYSIĘŻNY 55.21



5000 metrów mężczyzn FINAŁ 17:45

1 MURZYN Kamil 86 KS Cracovia Kraków MLP 13:57.30 PB 25

2 KOZŁOWSKI Artur 85 MULKS-MOS Sieradz LDZ 13:58.70 PB 21

3 CHABOWSKI Marcin 86 KS Wejher Wejherowo POM 14:02.74 SB 18



4 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 14:06.89 16

5 PARSZCZYŃSKI Łukasz 85 MKS Polonia Warszawa MAZ 14:10.10 PB 14

6 KŁECZEK Radosław 85 LLKS Osowa Sień LBU 14:12.23 12

7 BRZEZIŃSKI Błażej 87 BKS Bydgoszcz KPO 14:30.87 PB 10

8 SKOCZYŃSKI Łukasz 86 CKS Budowlani Częstochowa SLK 14:33.25 8

9 POKROP Hubert 85 AZS-AWF Wrocław DOL 14:33.76


10 URBANOWSKI Marcin 87 LKS Zantyr Sztum POM 14:46.26 PB

11 DUKLANOWSKI Hubert 87 KS Warszawianka MAZ 14:47.88 PB

12 SAJEK Marcin 85 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO 15:02.14 PB

14 ROLBIECKI Michał 86 MLKS Olimpia Bytów POM 15:10.14 PB

15 TWÓR Maciej 85 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO 15:14.48 PB

1000m 137 Artur KOZŁOWSKI 2:43.76 (2:43.76) 2000m 50 Marcin CHABOWSKI 5:38.15 (2:54.39)

3000m 50 Marcin CHABOWSKI 8:27.58 (2:49.43) 4000m 137 Artur KOZŁOWSKI 11:18.12

400 m ppł mężczyzn Bieg 1/3 15:201 OSTROWSKI Rafał 85 AZS-AWF Katowice SLK 51.34 PB25

2 KLONOWICZ Krzysztof 87 AZS Łódź LDZ 52.02 21

3 CICHOSZ Jarosław 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 52.20 18

4 SOBIŃSKI Grzegorz 87 MKLA Łęczyca LDZ 52.31 16

5 WICHA Łukasz 85 TS Olimpia Poznań WLP 52.65 14

6 PAŁKIEWICZ Krzysztof 86 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL 53.00 12

Bieg 2/3 15:20 WALCZAK Michał 86 RKS Łódź LDZ 53.37 PB 8

Bieg 3/3 15:20 SIEKIERSKI Mateusz 85 AZS-AWF Gorzów LBU 53.30 10

4x100 metrów mężczyzn Bieg 1/2 11:30

1 AZS-AWF Kraków MLP 40.65 SB 25



663 Krzysztof JABŁOŃSKI 85

660 Dominik KOPEĆ 85

667 Marcin JURKIEWICZ 86

680 Mateusz PLUTA 87

2 TS Olimpia Poznań WLP 41.24 21



660 Grzegorz KLIMCZYK 85

654 Paweł KRZEMIŃSKI 86

661 Konrad MICHALIK 85

656 Leszek SPYCHAŁA 85

3 AZS-AWF Gorzów LBU 41.97 SB 18



872 Łukasz CZUPRYŃSKI 86

869 Damian POTASIŃSKI 87

863 Marcin WALASZCZYK 87

864 Grzegorz JAROSZEWICZ 85

4 AZS-AWF Wrocław DOL 42.09 14

767 Adrian JÓZEFIAK 86

774 Kamil DUSZYŃSKI 86

111 Karol SIKORA 87

78 Krzysztof WOLAK 87

5 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 42.73 12



232 Rafał KREKORA 87

229 Krzysztof TOMASZEWSKI 87

236 Paweł STEMPEL 87

226 Marcin DUDEK 86

11:30


1 KS Podlasie Białystok POD 42.02 16

782 Karol SIENKIEWICZ 86

265 Jan KLIMIUK 86

775 Kamil KRYŃSKI 87

778 Jacek ROSZKO 87

2 AZS-AWF Warszawa MAZ 43.08 10



254 Jarosław GRABIAS 87

250 Marcin KOTARSKI 87

246 Łukasz TROCHIMIAK 85

281 Kacper BURDZIŃSKI 85

3 KS Agros Zamość LBE 43.35 8



54 Kamil TUSIŃSKI 87

55 Radosław CIEPLAK 87

62 Artur BLICHARZ 86

61 Damian KUBINA 86


4x400 metrów mężczyzn Bieg 1/2 18:15

1 TS Olimpia Poznań WLP 3:13.36 25



654 Łukasz WICHA 85

658 Mateusz GOŚCINIAK 87

654 Paweł KRZEMIŃSKI 86

657 Grzegorz KLIMCZYK 85

2 AZS-AWF Gorzów LBU 3:15.62 21



870 Mateusz SIEKIERSKI 85

872 Łukasz CZUPRYŃSKI 86

868 Sebastian PAPUGA 85

869 Damian POTASIŃSKI 87

3 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:16.02 18

Emil GAWRYŚ 87

46 Michał PODOLAK 85

53 Kamil GAWRYŚ 85

538 Kacper KOZŁOWSKI 86

4 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 3:19.79 12



235 Bartosz WITKOWSKI 85

230 Daniel KREKORA 86

231 Leszek ROSZKOWSKI 87

236 Paweł STEMPEL 87

5 AZS-AWF Kraków MLP 3:19.96 10



678 Damian DUSIŃSKI 86

666 Ziemowit RYŚ 86

664 Dariusz BEZWIERCHNY 87

665 Roman KAJTOCH 85

6 AZS-AWF Wrocław DOL 3:21.15 8

767 Adrian JÓZEFIAK 86

111 Karol SIKORA 87

Krzysztof WOLAK 87

67 Kamil DUSZYŃSKI 86

Bieg 2/2 18:15



1 WLKS Wrocław DOL 3:16.94 16

7 Patryk BARANOWSKI 86

8 Artur MUCHA 85

97 Dariusz FRUŻYŃSKI 87

29 Piotr DĄBROWSKI 85

2 AZS-AWF Warszawa MAZ 3:17.66 14

Łukasz TROCHIMIAK 85

258 Marcin PIOTROWSKI 85

254 Marcin KOTARSKI 87

250 Szymon OGONOWSKI 85

Rzut dyskiem mężczyzn FINAŁ 19:45


1 RATAJCZAK Bartosz 85 AZS Poznań WLP 52.98 25

2 MILKIEWICZ Arkadiusz 87 AZS-AWF Gorzów LBU 52.58 PB 21

3 WYSOCKI Wojciech 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 52.29 18

4 GRZEGORZEWICZ Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 52.12 16

5 MALINOWSKI Dawid 85 AZS UMCS Lublin LBE 50.33 SB 14

6 CUDAK Mariusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 48.41 12

7 JÓŹWIAK Marcin 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 47.68 10

8 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 47.28 8

9 PUKAJŁO Michał 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 46.55


10 URBANEK Robert 87 MKLA Łęczyca LDZ 45.66

13 KACZAŁKO Dawid 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 41.32


Skok wzwyż mężczyzn FINAŁ 17:00

1 PIECHOWSKI Dawid 86 KS Warszawianka MAZ 2.08 25

2 MRÓZ Łukasz 87 KS Podlasie Białystok POD 2.08 21

3 ROSZAK Piotr 86 MKL Szczecin ZPO 2.00 18

4 JAGUSZEWSKI Paweł 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 2.00 16

5 JAKUBIAK Adam 87 KS Orzeł Warszawa MAZ 2.00 14



6 WECZERA Tomasz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 2.00 11

6 KRÓL Tomasz 87 KKL Fart Kielce SWK 2.00 =SB 11

8 ŚLEBODA Piotr 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 1.95 8

Trójskok mężczyzn FINAŁ 18:50

1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 15.65 25



2 LEWANDOWSKI Wojciech 85 AZS-AWF Wrocław DOL 15.64 21

3 KONDRACIUK Karol 87 AZS-AWF Kraków MLP 15.21 18

4 JARYMOWICZ Wojciech 85 KS Podlasie Białystok POD 15.08 16

5 KUŚMIEREK Piotr 85 KS Wisła Puławy LBE 14.93 14

6 PIERZCHAŁA Cezary 87 MKS Juvenia Puszczykowo WLP 14.73 12

7 GAWEŁ Mateusz 85 AZS-AWF Wrocław DOL 14.71 10

8 MODELSKI Przemysław 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.60 8


12 REJENTOWICZ Rafał 86 AZS-AWF Wrocław DOL 14.10 SB




KOBIETY/WOMEN 200 metrów kobiet Bieg 1/2 +1,6 17:05

1 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 23.75 25



2 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 23.81 21

3 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 24.47 SB 18

4 BRZEZIŃSKA Iwona 86 KS Warszawianka MAZ 24.58 16

5 SZCZĘSNA Monika 87 RLTL ZTE Radom MAZ 24.75 SB 14

6 FICK Ewelina 86 TS AKS Chorzów SLK 25.02 10

Bieg 2/2 +2,1 17:05

1 KASICA Agnieszka 85 LKS Lubusz Słubice LBU 24.88 12

2 STASIEŁUK Aleksandra 87 MKS Płońsk MAZ 25.08 SB 8



800 metrów kobiet Bieg 1/2 15:45

1 MIERNIK Agnieszka 87 WLKS Wrocław DOL 2:09.18 25

2 SOWIŃSKA Agnieszka 87 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 2:10.67 21



3 GŁUCHOWSKA Monika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 2:10.84 18

4 GŁÓWCZEWSKA Dominika 85 SKLA Sopot POM 2:11.02 16

5 ŻOCHOWSKA Marta 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:11.72 14

6 PLIŚ Renata 85 MKL Maraton Świnoujście ZPO 2:12.85 12

7 WITCZAK Agnieszka 86 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:14.07

8 FICNER Anna 85 AZS-AWF Wrocław DOL 2:17.44

Międzyczasy

400m 404 Monika GŁUCHOWSKA 68.27

Bieg 2/2 15:45

1 STANEK Angelika 85 AZS-AWF Kraków MLP 2:13.34 10

2 KURBEL Agnieszka 87 MULKS-MOS Sieradz LDZ 2:13.48 PB 8

Międzyczasy

400m 173 Agnieszka KURBEL 65.80



5000 metrów kobiet FINAŁ 17:20

1 KOWALSKA Katarzyna 85 LKS Vectra Włocławek KPO 15:50.65 PB 25

2 WOJTKUŃSKA Marta 85 LKS Vectra Włocławek KPO 16:04.79 PB 21

3 LEWANDOWSKA Iwona 85 LKS Vectra Włocławek KPO 16:45.09 PB 18

4 BARCEWICZ Marta 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 16:46.46 PB 16

5 CIOŁEK Agnieszka 85 AZS-AWF Wrocław DOL 16:49.12 PB 14

6 SMOLIŃSKA Daria 87 MLKS Ostróda WMZ 16:55.61 12

7 WOJNA Anna 86 ULKS Lipinki MLP 17:15.55 10

8 KORDUS Anna 87 TS Olimpia Poznań WLP 17:34.23 PB 8



Międzyczasy

1000m 902 Marta WOJTKUŃSKA 3:06.69 (3:06.69)

2000m 902 Marta WOJTKUŃSKA 6:19.82 (3:13.14)

3000m 913 Katarzyna KOWALSKA 9:30.39 (3:10.58)

4000m 913 Katarzyna KOWALSKA 12:42.57

100 m ppł kobiet FINAŁ +1.4 16:25

1 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 13.73 PB 25



2 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 13.80 21

3 KACPEREK Joanna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 14.27 18

4 GORZELAŃCZYK Beata 85 LKS Lubusz Słubice LBU 14.39 16

5 LIGARSKA Dominika 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.58 14

6 ROKICKA Katarzyna 86 KS Orzeł Warszawa MAZ 14.62 12

7 PIETREWICZ Dorota 86 KS Orzeł Warszawa MAZ 15.01 10

8 ŚWIOSTEK Katarzyna 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 15.47 8

100 m ppł kobiet

Bieg 1/2 -0,1 10:30


6 NADAŁA Maja 87 AZS-AWF Wrocław DOL 15.80 - 12 miejsce



400 m ppł kobiet Bieg 1/2 15:00

1 PURA Edyta 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 59.77 SB 25

2 JAKÓBCZAK Aneta 85 AZS Poznań WLP 59.78 SB 21

3 ZIELIŃSKA Weronika 86 KS Warszawianka MAZ 61.71 18

4 BLICHARSKA Gabriela 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 62.50 16

5 KONERT Anita 87 AZS-AWF Gorzów LBU 63.02 14

6 JANECKA Katarzyna 87 AZS-AWF Kraków MLP 64.35 10

KNIEFEL Aleksandra 86 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

Bieg 2/2 15:00

1 CIECHANOWSKA Marta 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 63.52 12

2 NOWAKOWSKA Zofia 87 KS Warszawianka MAZ 64.97 8

4x100 metrów kobiet FINAŁ 11:50

1 KS Warszawianka MAZ 47.71 25



943 Monika MERWA 85

949 Danuta MŁYNARCZYK 86

953 Weronika ZIELIŃSKA 86

1150 Iwona BRZEZIŃSKA 86

2 AZS-AWF Warszawa MAZ 48.24 21



219 Edyta GRZYB 85

237 Elżbieta DRUZD 85

210 Katarzyna ŚWIOSTEK 87

207 Aleksandra KNIEFEL 86

3 LKS Lubusz Słubice LBU 48.31 SB 18



975 Agnieszka STAŃCZYK 87

978 Monika GRABAREK 87

985 Beata GORZELAŃCZYK 85

979 Agnieszka KASICA 85

4 AZS-AWF Kraków MLP 49.36 16



672 Ewa BRZOZOWSKA 87

669 Elżbieta ŻĄDŁO 87

680 Sylwia MAJDAK 86

676 Barbara SIEMIEŃSKA 85

5 AZS-AWF Poznań WLP 50.44 14



249 Weronika CIESIÓŁKA 86

926 Magdalena ZWIRN 86

930 Kinga DETTLAFF 85

928 Joanna GABRYELEWICZ 85

AZS-AWF Wrocław DOL DNF

768 Maja NADAŁA 87

769 Joanna KACPEREK 86

768 Monika NABIAŁEK 86

767 Katarzyna SZUBA 87

4x400 metrów kobiet FINAŁ 18:10

1 AZS-AWF Warszawa MAZ 3:52.14 25



219 Edyta GRZYB 85

206 Gabriela BLICHARSKA 87

215 Justyna ZEMBRZUSKA 86

203 Edyta PURA 86

2 KS Warszawianka MAZ 3:58.82 21



953 Weronika ZIELIŃSKA 86

917 Zofia NOWAKOWSKA 87

943 Monika MERWA 85

949 Danuta MŁYNARCZYK 86

3 TS AKS Chorzów SLK 3:59.35 18



107 Magdalena DURASIEWICZ 87

125 Anna FAJ 87

110 Aleksandra MISIAK 87

112 Ewelina FICK 86

4 AZS Łódź LDZ 4:00.05 SB 14



199 Magdalena KANIECKA 85

189 Paulina KINAST 86

200 Olga GROBLIŃSKA 87

193 Agata TOMCZYK 87

5 AZS-AWF Kraków MLP 4:03.42 12



672 Ewa BRZOZOWSKA 87

663 Małgorzata JARUBAS 86

669 Elżbieta ŻĄDŁO 87

669 Katarzyna JANECKA 87

AZS-AWF Wrocław DOL DNF

767 Katarzyna SZUBA 87

770 Katarzyna RURYNKIEWICZ 86

764 Magdalena PAŹDZIOR 85

404 Monika GŁUCHOWSKA 87

AZS-AWF Wrocław II DOL DNS

Rzut dyskiem kobiet FINAŁ 18:20


1 KORALEWSKA Izabela 85 LKS Lubusz Słubice LBU 53.45 25

2 WŁODARCZYK Anita 85 AZS-AWF Poznań WLP 51.79 PB 21

3 JAWOROWSKA Katarzyna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 51.50 18

4 KOT Oksana 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 47.98 16

5 BRONISZ Agnieszka 86 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 44.85 14

6 JAWOROWSKA Marta 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 41.70 12

7 SAMUL Agata 87 AZS UMCS Lublin LBE 37.78 10

8 NIEDOJAD Karolina 85 WKS Wawel Kraków MLP 36.95 8


Rzut młotem kobiet FINAŁ 16:00


1 WŁODARCZYK Anita 85 AZS-AWF Poznań WLP 67.37 PB 25

2 MILKOWSKA Weronika 86 RKS Skra Warszawa MAZ 63.00 PB 21

3 SOBIERAJSKA Malwina 85 KS Podlasie Białystok POD 62.27 18

4 FILIPKOWSKA Alicja 87 AZS-AWF Poznań WLP 61.09 16

5 STONOGA Dorota 86 AZS-AWF Gorzów LBU 59.21 SB 14

6 MIREK Magdalena 86 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 55.46 12

7 GRĄBCZEWSKA Urszula 86 RKS Skra Warszawa MAZ 50.38 10

8 KORALEWSKA Izabela 85 LKS Lubusz Słubice LBU 48.86 8



Skok o tyczce kobiet FINAŁ 17:30

1 DĘBSKA Paulina 85 Ośr.sk.tycz.Gdańsk POM 3.60 25

2 RATAJCZAK Justyna 85 MKL Szczecin ZPO 3.50 21

3 PISKOSZ Justyna 86 SKLA Sopot POM 3.00 18

4 TONDRYK Wioletta 86 ZLKL Zielona Góra LBU 2.80 16

5 PODEMSKA Monika 87 ZLKL Zielona Góra LBU 2.60 14

6 FREJLICH Małgorzata 87 ZLKL Zielona Góra LBU 2.40 =SB 12

Trójskok kobietFINAŁ 16:40

1 SKIBIŃSKA Joanna 85 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 13.39 25

2 BACHMATIUK Magdalena 86 PLKS Gwda Piła WLP 12.88 SB 21

3 KANIECKA Magdalena 85 AZS Łódź LDZ 12.58 SB 18

4 WOLSKA Monika 87 KS Warszawianka MAZ 12.16 16

5 KADUSZKIEWICZ Aleksandra 87 WKS Wawel Kraków MLP 11.82 14

6 JUNGOWSKA Joanna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 11.63 12

7 MARSZAŁEK Jolanta 87 MKS Płońsk MAZ 11.44 10

8 KRZEMIEŃ Daria 87 RKS Łódź LDZ 11.21 8

Siedmiobój kobiet FINAŁ 13:30

1 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 4932 25

2 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4714 21

3 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4691 18

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4541 16

5 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 4266 14

6 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 3620 12

7 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 3032 10



KUCHARZAK Dobrosława 87 AZS-AWF Wrocław DOL 550

100 m pł K(7bój) Bieg 1/1 +0,9 10:20

1 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 14.79 870

2 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.97 SB 846

3 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 15.33 799

4 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 15.37 793

5 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 15.85 733

6 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 16.37 670

7 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 17.39 553



8 KUCHARZAK Dobrosława 87 AZS-AWF Wrocław DOL 17.42 550

Skok wzwyż K(7bój) GRUPA A/1 12:10

1 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1.66 806

2 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 1.60 736

3 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 1.54 666

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.51 632

5 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.48 599

6 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.45 566

7 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 1.39 502



KUCHARZAK Dobrosława 87 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

Pchnięcie kulą K(7bój) GRUPA A/1 13:25

1 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 12.94 723

2 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.36 685

3 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.34 618

4 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 10.29 548

5 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 9.98 528

6 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 9.53 499

7 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 6.96 332



KUCHARZAK Dobrosława 87 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

200 m K(7bój) Bieg 1/1 +0,7 18:55

1 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 25.24 865

2 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 26.46 757

3 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 26.60 PB 745

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 26.90 720

5 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 27.30 687

6 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 28.14 620

7 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 28.29 608





Skok w dal K(7bój) GRUPA A/1 10:50

1 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.46 688

2 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 5.40 671

3 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.39 668

4 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5.35 657

5 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 5.20 614

6 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 5.12 592

7 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 5.01 562



Rzut oszczepem K(7bój) GRUPA A/1 12:30

1 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 41.26 691

2 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 34.50 562

3 MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 33.56 544

4 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 33.15 536

5 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 31.75 510

6 KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP 21.03 308

7 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 20.80 304



800 m K(7bój) Bieg 1/1 13:30

1 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 2:27.55 724

2 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:32.04 668

3 SOŚNIAK Monika 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:33.03 655

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:38.73 588

5 MURAWSKA Sabina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:42.17 PB 548

KISZYSZIAN Paulina 87 KS Gwardia Piła WLP DNF

MARCINIAK Patrycja 87 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP DNF



Międzyczasy

400m 12 1:12.89



Dziesięciobój mężczyzn FINAŁ 18:05

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7315 25

2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 6808 21

3 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 6530 PK

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 6290 18

5 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 6096 16

6 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 6037 14

7 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 5986 12

8 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 5914 10

9 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 5707 8


10 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 5494


11 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 5445

12 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 5412

13 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 3974

100 m M(10bój) Bieg 1/2 +0,9 10:40

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 10.96 PB 870


2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 11.18 PB 821

3 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 11.21 PB 814

4 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 11.32 PK 791

5 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 11.51 750

6 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 12.01 649


7 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 12.05 641

Bieg 2/2 +1,0 10:40

1 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 11.26 804

2 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 11.47 759

3 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 11.56 740

4 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11.69 713


5 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 11.93 665

6 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 12.16 620

Skok w dal M(10bój) GRUPA A/1 12:00

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.95 802

2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 6.89 788

3 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 6.62 SB 725

4 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 6.56 PK 711

5 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 6.40 675

6 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 6.39 673

7 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.38 670

8 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 6.26 644

9 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 6.25 641

10 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.19 628

11 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 6.10 608
12 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 5.96 578

13 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 5.67 516


Pchnięcie kulą M(10bój) GRUPA A/1 13:00

1 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 13.91 PK 723

2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 13.75 PB 713

3 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 13.00 PB 667

4 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 12.02 =PB 608

5 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 11.83 PB 596

6 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 11.64 PB 585

7 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 11.49 575

8 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 11.13 554

9 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10.66 525

10 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 10.65 525

11 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 10.62 523


12 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 9.97 484

13 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 9.50 456



Skok wzwyż M(10bój) GRUPA A/1 14:50

1 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 1.95 758

2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 1.92 731

2 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.92 731

4 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.89 705

5 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 1.86 679

6 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 1.83 =PB 653

7 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 1.83 653

8 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 1.83 PK 653

9 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 1.83 653

9 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 1.83 =SB 653



11 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 1.83 SB 653

12 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.83 SB 653

13 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 1.80 627



400 m M(10bój) Bieg 1/2 19:30

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 49.00 861


2 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 50.36 PB 798

3 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 50.63 786

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 51.05 PB 767

5 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 51.26 757

6 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 51.73 PK 737

7 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 54.00 640

Bieg 2/2 19:30

1 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 53.03 680

2 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 53.37 666

3 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 54.92 602

4 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 55.10 595

5 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 55.55 577

6 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 56.57 537


110 m pł M(10bój) Bieg 1/2 -0,3 10:00

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 14.66 891


2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 15.07 PB 841

3 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 15.10 PK 837

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 15.98 735

5 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 16.00 733

6 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 16.29 PB 700

7 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 16.39 689

Bieg 2/2 +3,8 10:00



1 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 16.46 PB 682

2 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 16.61 666

3 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 16.88 637

4 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 17.07 617



5 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 17.41 582

6 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 17.46 577



Rzut dyskiem M(10bój) GRUPA A/1 11:25

1 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 40.54 PK 676



2 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 36.92 602

3 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 36.67 597

4 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 36.38 591

5 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 31.72 498

6 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 31.22 488

7 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 30.17 468

8 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 29.16 448

9 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 28.62 437

10 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 28.49 435

11 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 27.49 415

12 SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM 27.39 413


13 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 27.17 409


Skok o tyczce M(10bój) GRUPA A/1 16:00

1 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 4.50 PK 760



2 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 4.40 731
3 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 4.20 673

4 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 3.80 562

5 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 3.80 562

6 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 3.70 535

7 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 3.40 457



8 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 3.40 457

9 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 3.20 406

10 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 3.00 357

11 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 3.00 357

12 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 2.90 333


SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM NM

Rzut oszczepem M(10bój) GRUPA A/1 17:10

1 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 53.60 PK 642

2 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 52.30 623

3 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 50.13 591

4 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 47.45 551

5 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 45.32 520



6 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 43.87 498

7 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 43.65 495

8 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 42.04 472

9 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 41.64 466

10 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 39.33 432

11 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 38.58 422

12 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 36.76 395

SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM DNS



1500 m M(10bój) Bieg 1/1 18:05

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 4:58.47 569

2 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 5:01.63 550

3 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 5:06.27 524

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 KKL Fart Kielce SWK 5:07.14 519

5 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 5:08.76 510


6 BARSZCZEWSKI Dariusz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 5:09.63 506

7 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 5:11.70 494

8 PLASKOTA Krzysztof 85 AZS Opole OPL 5:15.90 472



9 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 5:16.36 469

10 NABOŻNY Mateusz 87 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 5:19.36 453

11 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 5:41.16 346

SMOLIK Grzegorz 87 LKS Jantar Ustka POM DNS

BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNF PK



Międzyczasy 1000m 773 3:19.74




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna