Młodzieżowe Mistrzostwa Polski



Pobieranie 0.54 Mb.
Strona1/3
Data07.05.2016
Rozmiar0.54 Mb.
  1   2   3
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

GRUDZIĄDZ, 13-14 września 2008

MĘŻCZYŹNI/MEN

10000 metrów mężczyzn

FINAŁ 18:20

1 CHABOWSKI Marcin 86 KS Wejher Wejherowo POM 30:01.48 25

2 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 30:04.36 21

3 WITKOWSKI Damian 87 KS Warszawianka MAZ 30:08.48 18

4 SKOCZYŃSKI Łukasz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 30:09.50 16

5 PAŁKA Piotr 84 KS Piętka Katowice SLK 30:19.57 PK

6 BRZEZIŃSKI Błażej 87 MUKS Bydgoszcz KPO 30:22.19 PB 14

7 OLEJARZ Artur 88 WKS Śląsk Wrocław DOL 30:48.83 PB 12

8 WALECZKO Maciej 86 LKS Vectra Włocławek KPO 30:52.36 PB 10

9 MARYSIAK Adam 88 MKSiT Astra Nowa Sól LBU 31:26.33 PB 8

10 JANICKI Karol 88 AZS-AWF Gorzów LBU 31:55.67

11 MUŚLEWSKI Maciej 87 TS Olimpia Poznań WLP 31:59.96

12 FUDALEJ Marcin 76 KKL Kielce SWK 32:06.94 PK

13 DOBROWOLSKI Emil 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 32:13.87

14 KOSIŃSKI Robert 87 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 32:16.86

15 BADUREK Maciej 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 32:54.42 PB

16 BEDNARSKI Łukasz 88 KKL Kielce SWK 33:01.45 PB

17 SLADEK Dawid 87 UKS 14 Zabrze SLK 34:04.42

18 MISZTAL Adam 87 AZS-AWF Katowice SLK 34:22.52 PB

BAJSZTOK Mateusz 88 AZS-AWF Gorzów LBU DNF

SZEWCZYK Dawid 88 CKS Budowlani Częstochowa SLK DNF

Międzyczasy

1000m 5000m

2000m 6000m

3000m 7000m

4000m 8000m

20 km chód mężczyzn

FINAŁ 16:00

1 NOWAK Łukasz 88 AZS Poznań WLP 1:27.59 PB 25

2 STASIEWICZ Michał 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1:28.41 21

3 GOŁAWSKI Rafał 88 WLKS Siedlce Iganie Nowe MAZ 1:33.33 18

4 KOZŁOWSKI Mateusz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 1:34.57 16

5 SIKORA Rafał 87 AZS-AWF Kraków MLP 1:35.49 14

KOBIETY/WOMEN

10000 metrów kobiet

FINAŁ 17:50

1 GAWRYLUK Eliza 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 35:50.24 25

2 WOJNA Anna 86 ULKS Lipinki MLP 35:52.67 21

3 PRZYGÓDZKA Angelika 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 35:56.02 18

4 KORDUS Anna 87 TS Olimpia Poznań WLP 36:05.96 16

5 KORYTKOWSKA Justyna 86 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 36:06.71 14

6 SUWAJ Aneta 86 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL 36:15.51 PB 12

7 TRZASKALSKA Izabela 88 AZS UMCS Lublin LBE 36:34.00 PB 10

8 PRZYBYŁA Beata 83 AZS-AWF Katowice SLK 36:39.80 PK

9 RYBACKA Joanna 86 MKS Hermes Gryfino ZPO 37:27.38 8

10 WIRKUS Monika 88 KS Wejher Wejherowo POM 38:18.42

11 CENTKOWSKA Aleksandra 88 LKS Vectra Włocławek KPO 38:22.64

KUCHARSKA Ewa 81 MKS Iskra Pszczyna SLK DNS PK

BARCEWICZ Marta 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ DNF

TUREK Daria 88 MKS Junior Złocieniec ZPO DNF

Międzyczasy

1000m 5000m

2000m 6000m

3000m 7000m

4000m 8000m

10 km chód kobiet

FINAŁ 15:00

1 BUZIAK Paulina 86 OTG Sokół Mielec PDK 46.59 25

2 BURDZIŃSKA Aleksandra 88 AZS-AWF Katowice SLK 50.31 21

3 SZWARNÓG Agnieszka 86 AZS-AWF Kraków MLP 51.05 18

4 CHRUŚCIEL Lucyna 88 AZS-AWF Kraków MLP 52.26 16

5 KRAWCZYK Monika 88 KL Lechia Gdańsk POM 53.08 14

6 ŚWIERCZYŃSKA Justyna 87 PLKS Gwda Piła WLP 53.30 PB 12

JAŃCZAK Monika 87 PLKS Gwda Piła WLP DNS 10



Międzyczasy

1000m 5000m

2000m 6000m

3000m 7000m

4000m 8000m

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn (PK)

Bieg 1/2 +2.9 10:40

1 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 0.175 10.62

2 DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL 0.143 11.04

3 KREKORA Rafał 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.152 11.19 SB

PLUTA Mateusz 87 AZS-AWF Kraków MLP DNS

JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

Bieg 2/2 +2.2 10:40

1 TRELIŃSKI Michał 87 RLTL ZTE Radom MAZ 0.181 10.99

2 NIECIECKI Adam 87 MKL Szczecin ZPO 0.150 11.19

3 KOBIAŁKA Kamil 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.163 11.25

4 KMIEĆ Marcin 87 TS Olimpia Poznań WLP 0.196 11.38

5 CHMURA Marcin 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 0.250 11.60

100 metrów mężczyzn

FINAŁ +3.6 16:50

1 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 0.133 10.15 25

2 KUĆ Dariusz 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.118 10.20 21

3 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POD 0.156 10.40 18

4 BRZUCHALA Michał 86 MKS Start Lublin LBE 0.182 10.42 16

5 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 0.151 10.48 14

6 STEMPEL Paweł 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.192 10.49 12

7 WITKOWSKI Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 0.181 10.68 10

LEWAŃSKI Mikołaj 86 MKL Szczecin ZPO 0.170 DNF 8

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 +1.6 15:45

1 KUĆ Dariusz 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.161 10.51 Q

2 WITKOWSKI Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 0.139 10.73 Q

3 ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 MKL Szczecin ZPO 0.162 10.76

4 BŁOCIAN Rafał 86 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 0.198 10.79 SB

5 WALASZCZYK Marcin 87 AZS-AWF Gorzów LBU 0.192 11.08

6 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.177 11.15

7 TOMASZEWSKI Krzysztof 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.201 11.20

Bieg 2/3 +2.8 15:45

1 LEWAŃSKI Mikołaj 86 MKL Szczecin ZPO 0.162 10.18 Q

2 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POD 0.159 10.42 Q

3 STEMPEL Paweł 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.129 10.48 q

4 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 0.155 10.48 q

5 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 0.136 10.51

6 DRAPAŁA Radosław 86 AZS Poznań WLP 0.184 10.68

7 ĆWIERTNIA Michał 88 AZS Poznań WLP 0.200 11.02

Bieg 3/3 +2.3 15:45

1 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 0.166 10.55 Q

2 BRZUCHALA Michał 86 MKS Start Lublin LBE 0.192 10.59 Q

3 ĆWIEK Patryk 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.152 10.76

4 JURKIEWICZ Marcin 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.191 10.77

5 GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK 0.147 10.83

6 TYBURSKI Błażej 87 AZS Poznań WLP 0.143 11.00

7 SZTABIŃSKI Wojciech 87 LKS Lubusz Słubice LBU 0.190 11.07

400 metrów mężczyzn (PK)

Bieg 1/2 11:00

1 GAWRYŚ Emil 87 AZS-UWM Olsztyn WMZ 0.166 49.79 SB PK

2 KREKORA Daniel 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.275 50.10 PK

3 GAJEWSKI Mateusz 88 AZS Łódź LDZ 0.301 51.04 PK

4 WIECZOREK Piotr 88 AZS Łódź LDZ 0.249 51.49 PK

5 GRABIAS Jarosław 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.209 52.26 PK

6 GILETA Tomasz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 0.212 52.33 PB PK

Bieg 2/2 11:00

1 ROMAŃCZUK Karol 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.177 50.87 PK

2 KOZIEŁ Piotr 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.263 51.23 PK

3 KOTARSKI Marcin 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.189 51.87 PK

4 KOTOWSKI Grzegorz 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 0.297 52.13 PK

5 SCHATTON Joachim 88 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 0.275 52.41 PK

6 STĘPNICKI Emil 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 0.180 52.67 PK

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 16:30

1 RYŚ Ziemowit 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.300 49.18

2 RAKOWSKI Łukasz 87 MUKS Płock MAZ 0.259 49.92

3 SMOLIŃSKI Piotr 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 50.10

4 KNIEFEL Bartosz 88 AZS-AWF Poznań WLP 0.255 50.13

5 KUĆ Wojciech 88 AZS-AWF Poznań WLP 0.440 50.16 PB

6 BEZWIERCHNY Dariusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 0.268 50.91

7 KLONOWICZ Krzysztof 87 AZS Łódź LDZ 0.210 51.02

8 SOŚNIAK Kamil 88 KL Lechia Gdańsk POM 53.30

Bieg 2/3 16:30

1 BARANOWSKI Patryk 86 AZS Łódź LDZ 0.294 47.19 25

2 KOZŁOWSKI Kacper 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 47.33 21

3 STRZELCZYK Marcin 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 0.177 48.00 PB 18

4 PORZĄDNY Sebastian 88 AZS Łódź LDZ 0.189 48.34 14

5 SOBIECH Marcin 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 0.189 48.44 12

6 WOJCIECHOWSKI Adam 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 0.435 48.57

7 SOŁODKO Daniel 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 49.53

LEWANDOWSKI Marcin 87 UKL Ósemka Police ZPO DNS PK

Bieg 3/3 16:30

1 DOMAGAŁA Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 0.218 48.31 SB 16

2 RUDOWSKI Rafał 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.161 48.51 PB 10

3 POTASIŃSKI Damian 87 AZS-AWF Gorzów LBU 0.125 48.56 8

4 WROŃSKI Mateusz 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.267 48.66

5 GOŚCINIAK Mateusz 87 TS Olimpia Poznań WLP 0.330 48.77

6 HUDZIAK Marek 87 LKS Lubusz Słubice LBU 0.446 49.07

7 KRZEMIŃSKI Paweł 86 TS Olimpia Poznań WLP 0.193 49.44

8 KUCHARSKI Bartosz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 49.66

1500 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 17:15

1 DANILEWICZ Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 3:51.80 25

2 OSTROWSKI Artur 88 TS Olimpia Poznań WLP 3:51.94 21

3 MURZYN Kamil 86 KS Cracovia Kraków MLP 3:52.63 18

4 KRAWCZYK Szymon 88 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 3:53.93 16

5 KUBIEC Dawid 87 KKL Kielce SWK 3:55.22 14

6 FLIS Tomasz 86 LKS Kłos Olkusz MLP 3:55.32 12

7 DELA Grzegorz 86 AZS-AWF Kraków MLP 3:56.11 8

8 DACKA Patryk 88 PLKS Gwda Piła WLP 3:56.31

9 RAJCZAK Rafał 88 AZS Poznań WLP 3:58.83

10 KACZMAREK Michał 86 AZS-AWF Kraków MLP 3:59.80

11 DWOJAK Paweł 88 ULKS Lipinki MLP 4:06.87

LEWANDOWSKI Marcin 87 UKL Ósemka Police ZPO DNS

FRUŻYŃSKI Dariusz 87 WLKS Wrocław DOL DNS



Międzyczasy

1000m 242 Michał KACZMAREK 2:41.26

Bieg 2/2 17:15

1 BRZEZIŃSKI Błażej 87 MUKS Bydgoszcz KPO 3:55.59 SB 10

2 KĄKOL Mateusz 87 KUKS Remus Kościerzyna POM 3:56.49

3 STOLC Marcin 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 3:57.38

4 PLUTOWSKI Patryk 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:57.54 PB

5 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 3:58.73

6 FIGAT Kamil 87 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 3:59.17 PB

7 KACZMAREK Jakub 88 TS Olimpia Poznań WLP 4:00.79

8 KUBIAK Łukasz 88 RKS Łódź LDZ 4:01.60

WOŹNIAK Mariusz 88 UKL Ósemka Police ZPO DNS PK



Międzyczasy

1000m 325 Marcin STOLC 2:40.89

3000 m przeszkody mężczyzn

FINAŁ 17:45

1 CHABOWSKI Marcin 86 KS Wejher Wejherowo POM 8:45.21 25

2 DEMCZYSZAK Mateusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 8:46.82 21

3 URBANOWSKI Marcin 87 LKS Zantyr Sztum POM 8:56.86 18

4 ROLBIECKI Michał 86 ULKS Talex Borzytuchom POM 9:02.44 PB 16

5 KRAUZE Kamil 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 9:06.02 SB 14

6 OLEJARZ Artur 88 WKS Śląsk Wrocław DOL 9:09.07 PB 12

7 SZCZYPIOR Wojciech 86 ULKS Talex Borzytuchom POM 9:11.31 PB 10

8 PIWKO Patryk 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9:13.46 PB 8

9 MIOTKE Damian 88 KS Wejher Wejherowo POM 9:25.97

10 JANOTA Jan 87 TS AKS Chorzów SLK 9:32.19

11 BAJSZTOK Mateusz 88 AZS-AWF Gorzów LBU 9:32.46

12 CEDRO Miłosz 86 WKS Wawel Kraków MLP 9:35.42

13 DYKAS Damian 88 ULKS Technik Trzcinica PDK 9:48.79

MARYSIAK Adam 88 MKSiT Astra Nowa Sól LBU DNF

PIERWONICKI Krzysztof 87 AZS-UWM Olsztyn WMZ DNF

110 m ppł mężczyzn

FINAŁ +2.8 16:15

1 NOGA Artur 88 KS Warszawianka MAZ 0.159 13.37 25

2 BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.100 13.84 21

3 GIZA Maciej 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.112 14.05 18

4 RADZISZEWSKI Krzysztof 87 KKL Kielce SWK 0.148 14.35 16

5 WRÓBEL Marcin 87 CWKS Resovia Rzeszów PDK 0.189 14.75 14

6 POGONOWSKI Maciej 87 AZS-AWF Kraków MLP 0.209 14.85 12

7 KASPEROWICZ Michał 86 MKL 12 Jelenia Góra DOL 0.138 14.97 10

8 KWIATKOWSKI Jacek 88 MKL 12 Jelenia Góra DOL 0.145 15.12 8

110 m ppł mężczyzn

Bieg 1/2 +2.2 15:15

1 BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.140 14.09

2 RADZISZEWSKI Krzysztof 87 KKL Kielce SWK 0.202 14.40 Q PB

3 POGONOWSKI Maciej 87 AZS-AWF Kraków MLP 0.221 15.09

4 KWIATKOWSKI Jacek 88 MKL 12 Jelenia Góra DOL 0.149 15.14 q PB

5 JASONEK Grzegorz 88 AZS-AWF Wrocław DOL 0.151 16.12

6 WOJTKOWSKI Maciej 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.151 20.16

KASAK Damian 88 MKL Sparta Stalowa Wola PDK DNS

Bieg 2/2 +2.4 15:15

1 NOGA Artur 88 KS Warszawianka MAZ 0.198 13.88

2 GIZA Maciej 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.134 14.29

3 WRÓBEL Marcin 87 CWKS Resovia Rzeszów PDK 0.175 14.64

4 KASPEROWICZ Michał 86 MKL 12 Jelenia Góra DOL 0.184 15.15

5 CHMIELEWSKI Artur 88 RKS Łódź LDZ 0.144 15.62 PB

6 WOJCIECHOWSKI Paweł 87 AZS-AWF Gorzów LBU 0.184 16.19

7 SZCZUŻEWSKI Andrzej 88 AZS Opole OPL 0.250 16.33

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 18:15

1 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 18.32 PB 25

2 HARATYK Łukasz 88 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 17.47 PB 21

3 BOSKO Michał 88 SKLA Słupsk POM 17.28 18

4 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie Białystok POD 17.24 16

5 GOLBA Piotr 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 17.23 14

6 SŁOWIŃSKI Mirosław 87 RKS Skra Warszawa MAZ 17.07 PB 12

7 ROZPORSKI Michał 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.84 10

8 BEŁZ Kamil 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.77 =PB 8

9 KUTEK Łukasz 88 AZS-AWF Katowice SLK 16.31

10 KUSIAK Damian 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.25

11 GAWKOWSKI Adam 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 15.99

12 BUDNIK Marcin 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 15.93

13 GRZEGORCZYK Kamil 86 MKL Szczecin ZPO 15.50

14 KLON Marcin 88 MLKS Krajna Sępólno KPO 15.41

15 KACZAŁKO Dawid 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 14.74

16 BARAN Grzegorz 86 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 14.57

17 GAŁĄZKA Mariusz 88 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL 14.42

18 KOSIŃSKI Borys 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 14.18 PB

I II III IV V VI

MIKOS Mateusz 17.24 17.96 18.32 16.54 17.23 x

HARATYK Łukasz 17.47 16.98 x x x x

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ 18:10

1 RAKOCZY Paweł 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 75.80 25

2 JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 69.48 SB 21

3 ROZIŃSKI Paweł 87 SKLA Słupsk POM 69.40 18

4 DREWNIACKI Mateusz 87 AZS Poznań WLP 65.55 16

5 LESZCZYŃSKI Wojciech 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 65.11 14

6 KĄKOL Szymon 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 63.70 12

7 BOROWCZAK Dariusz 86 AZS-PWSZ Gorzów LBU 59.52 10

8 KOSIŃSKI Borys 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 58.19 8

9 TRZECIAKOWSKI Hubert 88 MKL Toruń KPO 56.53

10 NIEZGODA Sławomir 88 UKS Impuls Warszawa MAZ 53.75

I II III IV V VI

RAKOCZY Paweł 73.27 x 71.18 72.18 68.78 75.80

JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian x 66.06 69.48 x 66.88 x

ROZIŃSKI Paweł x x 65.15 69.40 x 64.42

DREWNIACKI Mateusz 65.55 59.56 63.45 60.60 60.46 62.36

LESZCZYŃSKI Wojciech 64.38 59.97 65.11 58.90 x 60.22

KĄKOL Szymon 56.68 57.16 x 55.10 63.70 x

BOROWCZAK Dariusz 59.52 58.78 x x 56.67 57.26

KOSIŃSKI Borys 53.00 54.02 58.19 x x x

TRZECIAKOWSKI Hubert 51.90 53.70 56.53

NIEZGODA Sławomir 51.30 53.75 52.80

Rzut młotem mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 15:30

1 WIERCIOCH Michał 86 AZS-AWF Gorzów LBU 61.64 25

2 MOLENDA Bartłomiej 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 60.63 PB 21

3 SZEWCZYK Dominik 86 KKL Kielce SWK 57.97 18

4 MOSSOŃ Michał 87 AZS-AWF Wrocław DOL 56.78 16

5 GRZYWNOWICZ Mateusz 86 MKS Start Lublin LBE 55.05 14

6 KACZOROWSKI Michał 87 RMKS Rybnik SLK 54.40 PB 12

7 MILKIEWICZ Arkadiusz 87 KS Żak Wałcz ZPO 51.40 SB 10

8 ZIĘBA Rafał 88 KKL Kielce SWK 50.35 8

9 GRUDZIEŃ Adam 87 TS AKS Chorzów SLK 48.60

10 KOZŁOWSKI Łukasz 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 47.24

11 HOFFMANN Krystian 88 WKS Śląsk Wrocław DOL 46.47

I II III IV V VI

WIERCIOCH Michał 61.22 x 61.22 61.64 61.22 x

MOLENDA Bartłomiej x x 58.83 60.40 60.63 60.51

SZEWCZYK Dominik 57.71 x 57.33 57.97 57.83 x

MOSSOŃ Michał 56.78 56.35 x 53.49 x x

GRZYWNOWICZ Mateusz 52.62 51.91 55.05 53.76 x 48.50

KACZOROWSKI Michał 52.06 x x x 54.40 53.75

MILKIEWICZ Arkadiusz x x 51.40 x x x

ZIĘBA Rafał 50.35 x 49.56 x x 50.32

GRUDZIEŃ Adam x x 48.60

KOZŁOWSKI Łukasz x 47.24 x

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 18:00

1 MICHALSKI Łukasz 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5.20 25

2 JURGA Łukasz 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.10 21

3 DIDENKOW Mateusz 87 KL Gdynia POM 5.00 18

4 ZIĘTEK Błażej 86 MKL Szczecin ZPO 4.60 16

5 CHMIELNIK Krzysztof 88 ZLKL Zielona Góra LBU 4.60 PB 14

6 RÓŻYC Michał 87 RKS Skra Warszawa MAZ 4.40 12

7 PEWIŃSKI Jakub 86 SKLA Sopot POM 4.40 10

8 HEROK Jarosław 88 AZS-AWF Kraków MLP 4.40 8

RUTKOWSKI Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM NM

OLENDEREK Przemysław 86 LLKS Osowa Sień LBU DNS PK

ŁADO Tomasz 88 AZS-AWF Wrocław DOL NM

ADAMCZYK Piotr 88 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

POLAK Dawid 88 KS Warszawianka MAZ NM

4.00 4.20 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 4.90 5.00 5.10 5.20 5.40

MICHALSKI Łukasz - - - - - - o - o - o xxx

JURGA Łukasz - - - - - xo o - x-- o xxx

DIDENKOW Mateusz - - - - - - o - o - xxx

ZIĘTEK Błażej - xo o o xo xxx

CHMIELNIK Krzysztof - o o o xxo xxx

RÓŻYC Michał - - o - xxx

PEWIŃSKI Jakub - - xo -

HEROK Jarosław - o xo xxx

POLAK Dawid - xxx

RUTKOWSKI Łukasz xxx

ŁADO Tomasz xxx

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 18:20

1 LEWANDOWSKI Krzysztof 86 MKL Szczecin ZPO 7.80 25

2 DUDEK Marcin 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 7.65 PB 21

3 MATEUSIAK Łukasz 88 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 7.62 18

4 ROSIAK Michał 86 LKS Vectra Włocławek KPO 7.56 16

5 SZADE Damian 88 TS Olimpia Poznań WLP 7.37 SB 14

6 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 7.35 12

7 LEŚNIAK Cezary 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.31 SB 10

8 MIKITA Marek 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.23 8

9 CHLEBOWSKI Paweł 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 6.94

10 TOMCZAK Cezary 87 AZS Poznań WLP 6.94

11 ŚWIERCZYŃSKI Adrian 87 AZS-AWF Poznań WLP 6.82

12 WIKTORSKI Tomasz 88 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 6.81

13 MIODOŃSKI Robert 86 AZS-AWF Kraków MLP 6.57

14 JURDECZKA Piotr 87 AZS-PWSZ Gorzów LBU 6.46

KUSTRA Mateusz 88 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

PILARCZUK Krystian 86 MUKS Olimpia Nowe Miasto WMZ NM

I II III IV V VI

LEWANDOWSKI Krzysztof x 7.70 7.52 7.80 7.69 7.77

+2,6 +3,1 +2,5 +2,4 +1,2 +1,8

DUDEK Marcin 7.60 7.34 x 7.34 - 7.65

+1,7 +2,0 +1,7 +1,9 - +1,7

MATEUSIAK Łukasz 6.73 7.29 7.30 x 7.24 7.62

+2,1 +1,5 +2,5 +1,9 +2,7 +3,1

ROSIAK Michał 7.56 x 7.35 x - 7.21

+4,1 +2,7 +2,9 +1,5 - +1,8

SZADE Damian 7.37 7.26 x 7.33 x x

100 m M(10bój)

Bieg 1/2 +2.8 10:00

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.171 11.08 843

2 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 0.196 11.08 PB 843

3 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 0.162 11.24 SB 808

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.163 11.33 SB 789

5 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 0.153 11.49 PB 755

6 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 0.914 11.99 653

Bieg 2/2 +3.5 10:00

1 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.126 11.12 SB PK 834

2 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 0.123 11.23 PB PK 810

3 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 0.179 11.36 PB PK 782

4 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.172 11.52 748

5 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 0.157 11.55 PB 742

6 CHRAPAN Marcin 88 AZS Opole OPL 0.290 11.74 PB 703

Skok w dal M(10bój)

11:10


1 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 7.23 PK 869

2 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.01 PK 816

3 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.01 816

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.63 727

5 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 6.56 711

6 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 6.52 702

7 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 6.47 691

8 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 6.39 673

9 KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU 6.18 PK 626

10 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.18 626

11 CHRAPAN Marcin 88 AZS Opole OPL 6.06 600

12 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 6.02 591

Pchnięcie kulą M(10bój)

12:05


1 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 15.36 PB 812

2 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 13.76 PK 714

3 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.29 PK 685

4 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 13.17 678

5 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 12.75 SB 652

6 PIOTROWICZ Przemysław 87 AZS-AWF Wrocław DOL 12.43 PB 633

7 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 12.38 629

8 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 11.25 561

9 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 11.22 559

10 CHRAPAN Marcin 88 AZS Opole OPL 10.99 545

RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO NM

KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU DNS PK

Skok wzwyż M(10bój)

14:10


1 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2.01 SB PK 813

2 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 2.01 PB 813

3 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 1.98 785

4 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 1.89 PK 705

5 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 1.89 SB 705

6 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 1.89 705

7 PIOTROWICZ Przemysław 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.86 679

8 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 1.86 679

9 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 1.83 653

10 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.71 552

10 CHRAPAN Marcin 88 AZS Opole OPL 1.71 552

KŁODZIŃSKI Paweł 85 AZS-AWF Gorzów LBU DNS PK

400 m M(10bój)

Bieg 1/2 15:05

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.208 49.99 815

2 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.168 50.55 SB PK 789

3 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 0.151 51.04 PB PK 767

4 PIOTROWICZ Przemysław 87 AZS-AWF Wrocław DOL 0.183 51.64 PB 741

5 TOCZEK Radosław 86 AZS-AWF Wrocław DOL 0.270 52.44 PB 706

6 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 0.292 53.10 677

Bieg 2/2 15:05

1 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 52.99 PB 682

2 MAREK Paweł 87 AZS-AWF Wrocław DOL 53.20 673

3 CHRAPAN Marcin 88 AZS Opole OPL 0.230 54.09 PB 636

4 KRZEMIŃSKI Robert 86 AZS-AWF Gorzów LBU 0.279 54.76 608

5 RZEPKA Miłosz 86 GKS Olimpia Grudziądz KPO 0.195 55.91 563

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

FINAŁ +2.2 16:45

1 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 0.149 11.53 25

2 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 0.152 11.59 21

3 POPOWICZ Marika 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.175 11.60 SB 18

4 LIGIĘZA Agnieszka 86 WKS Wawel Kraków MLP 0.162 11.78 16

5 SZCZĘSNA Monika 87 RLTL ZTE Radom MAZ 0.230 11.83 14

6 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 0.130 12.02 12

7 CEGLAREK Agnieszka 88 TS Olimpia Poznań WLP 0.184 12.11 9

7 SZAMRETA Agnieszka 87 AKL Ursynów Warszawa MAZ 0.212 12.11 9

100 metrów kobiet

Bieg 1/3 +2.1 15:30

1 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 0.144 11.58 Q

2 LIGIĘZA Agnieszka 86 WKS Wawel Kraków MLP 0.132 11.66 Q

3 SIEMIENIAKO Paulina 87 KS Podlasie Białystok POD 0.155 12.10

4 BRZEZIŃSKA Iwona 86 KS Warszawianka MAZ 0.214 12.17

5 STAŃCZYK Agnieszka 87 LKS Lubusz Słubice LBU 0.115 12.19

6 KAŹMIERSKA Anna 87 AZS Poznań WLP 0.170 12.40

7 OLEJNICKA Dominika 88 AZS-AWF Poznań WLP 0.204 12.43

Bieg 2/3 +5.3 15:30

1 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 0.146 11.50 Q

2 CEGLAREK Agnieszka 88 TS Olimpia Poznań WLP 0.156 11.90 Q

3 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 0.177 11.93 q

4 SZAMRETA Agnieszka 87 AKL Ursynów Warszawa MAZ 0.212 11.95 q

5 RADZIMIRSKA Marta 87 KKL Kielce SWK 0.197 11.97

6 MISIAK Aleksandra 87 TS AKS Chorzów SLK 0.166 12.11

7 STASIEŁUK Aleksandra 87 KS Warszawianka MAZ 0.158 12.28

8 KRAJEWSKA Agnieszka 88 KS Podlasie Białystok POD 0.231 12.44

Bieg 3/3 +3.2 15:30

1 POPOWICZ Marika 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.181 11.64 Q

2 SZCZĘSNA Monika 87 RLTL ZTE Radom MAZ 0.166 11.74 Q

3 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 0.118 11.96

4 SUROWIEC Paulina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 0.179 12.18

5 PEAS Katarzyna 88 RLTL ZTE Radom MAZ 0.159 12.19

6 KOBAKA Weronika 88 CWKS Resovia Rzeszów PDK 0.134 12.61

7 CAŁKA Malwina 86 AZS-AWF Kraków MLP 0.177 12.64

SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

400 metrów kobiet

Bieg 1/2 16:20

1 BEDNAREK Agata 88 AZS Łódź LDZ 0.236 55.54 25

2 POLAK Tina 88 AZS-AWF Katowice SLK 0.253 55.91 21

3 BURMISTRZAK Magdalena 88 LKS Vectra Włocławek KPO 0.248 56.33 18

4 ZWOLAK Anna 87 KS Agros Zamość LBE 0.253 56.34 PB 16

5 MŁYNARCZYK Danuta 86 KS Warszawianka MAZ 0.327 56.52 SB 14

6 KURBEL Agnieszka 87 MULKS-MOS Sieradz LDZ 0.589 56.64 12

7 TRZOP Katarzyna 88 KS Cracovia Kraków MLP 0.281 56.99 8

TRAWIŃSKA Joanna 88 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

Bieg 2/2 16:20

1 UZAR Katarzyna 88 SKLA Słupsk POM 0.252 56.98 PB 10

2 KONERT Anita 87 AZS-AWF Gorzów LBU 0.274 57.82

3 DEMBEK Dominika 88 MUKL Brodnica KPO 0.277 57.84

4 ZEMBRZUSKA Justyna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.382 58.22

5 TOMCZYK Agata 87 AZS Łódź LDZ 0.496 59.47

6 CHAŁAS Magdalena 88 AZS Łódź LDZ 0.357 59.53

7 BLICHARSKA Barbara 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.359 60.21 PK

8 GRZYWACZEWSKA Justyna 88 MKS Start Lublin LBE 60.56

1500 metrów kobiet

FINAŁ +3.6 17:00

1 CICHOCKA Angelika 88 ULKS Talex Borzytuchom POM 4:26.76 25

2 MIERNIK Agnieszka 87 WLKS Wrocław DOL 4:27.29 21

3 SOWIŃSKA Agnieszka 87 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 4:28.79 PB 18

4 HARASIM Monika 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 4:28.85 SB 16

5 NIEMCZAK Dorota 86 WLKS Siedlce Iganie Nowe MAZ 4:32.99 SB 14

6 KORDUS Anna 87 TS Olimpia Poznań WLP 4:33.04 12

7 KINOWSKA Monika 87 TS Olimpia Poznań WLP 4:34.30 10

8 GŁUCHOWSKA Monika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 4:37.88 8

9 MICHALAK Sandra 87 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 4:38.13

10 TEKIEŃ Joanna 87 KS Warszawianka MAZ 4:39.78

11 WOŁOS Ewelina 87 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 4:52.47

ZANIEWSKA Izabela 88 AZS-AWF Warszawa MAZ DNF

SZMIGIEL Aleksandra 88 LLKS Osowa Sień LBU DNF

SUWAJ Aneta 86 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL DNS

WITCZAK Agnieszka 86 MKS Polonia Warszawa MAZ DNF

DEPTUŁA Magdalena 87 GKS Piast Gliwice SLK DNF

WŁODAREK Paulina 87 MKL Szczecin ZPO DNS





  1   2   3


©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna