Nagroda best of warsaw 2009 dla sakana sushi barPobieranie 14.5 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar14.5 Kb.

Sakana Sushi Bar to sieć prestiżowych restauracji japońskich. Wszystkie lokale posiadają te same elementy wystroju, jednolite menu, prezentują jednakowy poziom wyszkolenia personelu i działają pod tą samą marką, która stała się rozpoznawalna wśród miłośników sushi i nie tylko. Najważniejszym atutem Sakany jest jakość serwowanego jedzenia oraz obsługa klienta, uwzględniająca jego indywidualne preferencje - która stale przyciąga powiększające się grono konsumentów.

Sakana wygrywa plebiscyty i uczestniczy w życiu kulturalnym.
NAGRODA BEST OF WARSAW 2009 DLA SAKANA SUSHI BAR

29.10.2009 roku na uroczystej gali Best of Warsaw 2009 zostały wręczone nagrody.


Best of Warsaw to coroczny plebiscyt organizowany przez miesięcznik Warsaw Insider, w którym czytelnicy nagradzają najciekawsze miejsca w stolicy. Wśród czterech głównych kategorii: Till You Drop, Eating Out, Going Out i Lifestyle, które podzielono na dwadzieścia podkategorii, nominowano aż sto miejsc.

W tym roku w kategorii Eating Out/Best Sushi zwyciężyły warszawskie restauracje Sakana Sushi Bar (ul. Moliera 4/6, ul. Burakowska 5/7).SAKANA SUSHI BAR – PARTNEREM OTWARCIA KLINKI DENTAL EXCELLENCE
26 listopada 2009 roku w budynku SwedeCenter przy Alejach Jerozolimskich 56 C w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie kliniki stomatologicznej Dental Excellence. Na imprezie gościło wielu biznesmenów, artystów i dziennikarzy. Galę poprowadził Hubert Urbański, który w niebywały sposób bawił gości, a w loterii wizytówkowej można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród min. zaproszenie na najlepsze sushi w Warszawie (Sakana Sushi Bar). Jako gwiazdy wieczoru wystąpili Stanisław Sojka i Izabela Kopeć.

SAKANA SUSHI BAR – PARTNEREM FIMU „NIGDY NIE MÓW NIGDY”

27 października 2009 roku w „Kinotece” odbyła się premiera filmu „Nigdy nie mów nigdy” w reżyserii Wojtka Pacyny. Główne role zagrali: Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Jan Wieczorkowski i Robert Więckiewicz. Sponsorem filmu była między innymi Sakana a we wnętrzu restauracji nakręcono jedna ze scen filmu.
SAKANA SUSHI BAR – PARTNEREM PREMIERY ZAPACHU ZEKE I POKAZU TOMASZA OSSOLIŃSKIEGO


3.09.2009 roku na prywatnym lotnisku pod Konstancinem odbyła się premiera zapachu Zeke i pokaz kolekcji wiosna/lato 2010 Zeke Tomasza Ossolińskiego. Zeke to potoczne określenie samolotu Mitsubishi A6M „Zero”- „supermyśliwca” marynarki japońskiej.


Jednym z partnerów imprezy była Sakana


Pobieranie 14.5 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna