Nowe bezprzewodowe punkty dostępowe WatchGuard ap300 Kraków, dnia 29 stycznia 2016 r. – Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce informuje, że producent wprowadził do sprzedaży nowy produkt w postaci punktu dostępowegoPobieranie 17.92 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar17.92 Kb.

Nowe bezprzewodowe punkty dostępowe WatchGuard AP300
Kraków, dnia 29 stycznia 2016 r. – Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce informuje, że producent wprowadził do sprzedaży nowy produkt w postaci punktu dostępowego A300, zapewniający bezpieczny dostęp bezprzewodowy.

Najnowszy AP300 to kombinacja nowoczesnego radiowego punktu dostępowego z wypróbowaną technologią zapewniania bezpieczeństwa sieciowego. Zaprojektowany do pracy z rozwiązaniami UTM firmy WatchGuard, AP300 dostarcza nowatorskie usługi w celu zapewnienia ochrony klientom podłączonym do Sieci drogą radiową. AP300 oferuje dostęp w najnowszym standardzie 802.11ac oraz szereg nowych funkcji bezprzewodowych w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Są to m.in.: szybki Roaming, zapewnienie priorytetu jakości łącza (QoS) dla urządzeń VoIP, Szybkie Przekazanie, która zmusza urządzenia o niskiej sile sygnału do przełączenia na AP z lepszą jakością sygnału oraz mechanizmy typu Band Steering, których zadaniem jest wymuszenie przejścia do czystszego pasma 5GHz dla urządzeń, mających taką możliwość.

Popularność łączności bezprzewodowej cały czas rośnie, radiowy dostęp do Internetu staje się wszechobecny w firmach, sklepach, uczelniach, miejscach publicznych i wszędzie tam gdzie występują większe aglomeracje. Organizacje oferują gościom bezprzewodowy dostęp do Internetu, dzięki czemu klienci mogą być w trybie online za pośrednictwem telefonów komórkowych, laptopów i tabletów. Niestety bezpieczeństwo tego typu dostępu jest najczęściej pomijane, a brak zabezpieczeń staje się powodem częstych ataków hakerskich. Mowa tu o przypadkowych atakach i specjalnie ukierunkowanych próbach dostania się niepowołanych osób do cudzych zasobów. Organizacje muszą dostarczyć swoim klientom szybki, niezawodny i bezpieczny dostęp do Sieci bezprzewodowej, poparty doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego.

WatchGuard chroni przed zagrożeniami, umożliwiając bezprzewodowe przekazanie ruchu przez wszystkie instancje bezpieczeństwa działające na zaporze sieciowej WatchGuard. Serwisy bezpieczeństwa dostępne w tym schemacie to:  • Sieciowy antywirus (AV)

  • Zapobieganie włamaniom (IPS)

  • WebBlocker

  • Blokowanie spamu

  • Kontrola aplikacji

  • Ochrona bazująca na wzorcach reputacji

  • Blokowanie długotrwałych i uporczywych ataków (APT)

  • Zapobiegania utracie danych.

Każda z tych usług zarządzana jest z jednej konsoli i może być włączona bez utraty prędkości lub przepustowości.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego produktu znajdują się na stroniehttp://bakotech.pl/product/7-bezprzewodowy-punkt-dostepowy-ap-3/"

O WatchGuard

Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jest jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.


Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.

Sandra Wasiak

Marketing Manager

tel. 660 343 988

e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

www.bakotech.pl  
Lucky Monday

PR&Events

Renata Postawa-Giza

PR Specialist

tel. 607 200 775

e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl

www.luckymonday.pl

O BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.
BAKOTECH Sp. z o.o.

DOM NA CZASIE, ul. Św. Tomasza 34/B09, 31-027 Kraków

e-mail: kontakt@bakotech.com, tel. +48 12 376 95 08

,


©BAKOTECH 2015
Pobieranie 17.92 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna