Nowoczesna technologia z myślą o codzienności – Aeron Szeroki wachlarz modeli oraz rozmiarów pozwalający na dowolne aranżacje, odporny i trwały materiał Stonex®, a do tego estetyczny wygląd oraz przemyślane wykończeniePobieranie 14.06 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar14.06 Kb.Informacja prasowa

26 lutego 2015


Nowoczesna technologia z myślą o codzienności – Aeron
Szeroki wachlarz modeli oraz rozmiarów pozwalający na dowolne aranżacje, odporny i trwały materiał Stonex®, a do tego estetyczny wygląd oraz przemyślane wykończenie. Takimi cechami charakteryzuje się seria nowych brodzików marki Roca. Aeron to rozwiązania nowoczesne i ponadczasowe.
Potrzeby związane z komfortem podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych zmieniają się w zależności od wieku, sytuacji zdrowotnej, ale również – indywidualnych upodobań. Stałe natomiast jest pragnienie bezpieczeństwa – dla dzieci, starszych rodziców oraz osób w trakcie rekonwalescencji. Strefa kąpielowa urządzona funkcjonalnie i z pomysłem staje się synonimem spokoju i relaksu oraz odpowiedzią na zróżnicowane oczekiwania jej użytkowników.


16 rozmiarów w 3 kształtach

Roca, poszerzając swoje portfolio o serię Aeron, miała na uwadze rosnące wymagania osób aranżujących przestrzeń łazienkową. Nowa linia brodzików to trzy różne kształty: kwadratowy, prostokątny oraz ¼ koła i w sumie aż 16 różnych rozmiarów. Bogata oferta pozwala na dowolną aranżację strefy natryskowej w łazience.


Płaski Aeron dostępny dla wszystkich

Nowoczesny, płaski brodzik można zabudować równo z podłogą, co sprawia, że zlikwidowana zostaje bariera dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Brodzik zamontowany w ten sposób optycznie powiększa przestrzeń, niwelując zbędne podziały, a przede wszystkim – tworzy miejsce dostępne dla każdego. Z wejściem pod prysznic nie będą mieć problemu najmłodsi oraz osoby z ograniczoną, z różnych powodów, sprawnością ruchową.


Stonex® – sprawca komfortu

Aeron, podobnie jak inny model z oferty Roca – Terran, został wykonany z innowacyjnego materiału Stonex®. Ten konglomerat powstał na bazie połączenia szlachetnych składników mineralnych, czyli rozdrobnionych skał dolomitowych oraz wysokiej czystości żywic poliestrowych. Takie zestawienie pozwoliło uzyskać materiał o wysokim stopniu plastyczności, a efektem jest możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kształtów oraz wzorów. Stonex® jest ponadto odporny na plamy oraz promienie UV. Z kolei walorom takim jak estetyka oraz funkcjonalność zawdzięcza coraz częstsze wykorzystywanie go w projektach.


Kompletny zestaw dla Twojej łazienki

Nowe brodziki Roca Aeron są odporne na ścieranie, a ich gładka powierzchnia pozwala na utrzymanie czystości bez specjalistycznych środków oraz dużych nakładów czasu. Są dostępne w klasycznym, białym kolorze. Dedykowany im płaski syfon charakteryzuje się dużą przepustowością wody, co w rozwiązaniach tego typu jest szczególnie ważne, ponieważ brodzik zlicowany z podłogą bez odpowiedniego syfonu może stać się przyczyną powodzi w łazience. Rozwiązanie Roca sprawia, że jako część zestawu natryskowego można wybrać również deszczownicę – syfon z powodzeniem poradzi sobie z odpływem strumienia wody. Dodatkowo, syfon Roca został wyposażony w technologię łatwego dostępu do jego środka od góry pomaga w bezproblemowym utrzymaniu czystości. Razem z kabinami Roca z serii Metropolis, City-N i Town, a także drzwiami do wnęki Town tworzy nowoczesny, kompletny zestaw prysznicowy.
Informacje o firmie ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 78 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.


Grupa ROCA to łącznie ponad siedemdziesiąt marek z branży wyposażenia łazienek na całym świecie. W Polsce należą do niej: Roca, Laufen oraz POOLSPA.www.roca.pl www.laufen.pl www.poolspa.pl


Kontakt dla mediów:

Klaudia Bączek Katarzyna Kurowska-Loedl Magdalena Ryba

Brand Communication & PR Coordinator PR Manager PR Specialist

ROCA Polska S4 PR S4 PR

klaudia.baczek@pl.roca.com katarzyna.kurowska-loedl@s4.pl magdalena.ryba@s4.plTel.: + 48 32 339 41 13 Tel.: +48 12 295 44 44 Tel.: + 48 12 295 44 44


: files -> 000001
000001 -> On Board pr dla A+e networks™ uk
000001 -> Niewielki głośnik z membraną pasywną Firma Maxell wprowadza na polski rynek nowy mobilny głośnik. Ikuone wyposażony został w niewielkie przetworniki z membraną bierną, która pozwala poprawić odtwarzanie basów
000001 -> Nowe bezprzewodowe punkty dostępowe WatchGuard ap300 Kraków, dnia 29 stycznia 2016 r. – Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce informuje, że producent wprowadził do sprzedaży nowy produkt w postaci punktu dostępowego
000001 -> IdeaCentre A310 i A700 – Lenovo wprowadza na polski rynek dwa nowe komputery typu all-in-one
000001 -> Informacja prasowa Warszawa, 10 grudnia 2010 r. Stylowe święta z Lenovo premiera U260
000001 -> Air France z firmą Amadeus uruchamia rozwiązanie Seat Plus dla agentów biur podróży
000001 -> Informacja prasowa
000001 -> Biznes społecznie zaangażowany na uczelniach wyższych
000001 -> Abc data S. A. Daniszewska 14
000001 -> Abc data S. A. Daniszewska 14

Pobieranie 14.06 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna