Oferta pracy francja

Pobieranie 18.69 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar18.69 Kb.

European Employment Services

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie (Lublin)

OFERTA PRACY - FRANCJA

INŻYNIER KOSZTORYSANT W BIURZE PROJEKTÓW

PRACODAWCA:

Constructions Roger Bernadet SA

32 route de Mont-de-Marsan

BP 5

40270 Grenade sur l'Adour

fax 0558454818

Miejsce pracy:

Grenade sur l'Adour

Zakres obowiązków:

- sporządzanie szacunkowych kosztorysów dużych projektów budowlanych (typu szpitale, szkoły) za pomocą oprogramowania ONAYA, utrzymywanie kontaktów i konsultacje z podwykonawcami, konsultacje techniczne ogólnobudowlane (stolarka, ogrzewanie, klimatyzacja, elektryka itp.), współpraca w zakresie kalkulacji kosztów z kierownikiem budowy.

Wymagania:

- znajomość języka

język francuski na poziomie umożliwiającym komunikację

- wykształcenie

Inżynieryjne o kierunku budownictwo - organizacja i zarządzanie

- doświadczenie

Minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku w biurze projektów budowlanych

- inne

prawo jazdy kat. B mile widziane

Warunki pracy:

- data rozpoczęcia

jak najszybciej

- okres zatrudnienia

kontrakt na czas nieokreślony

- czas pracy

41 godz/tyg (max 182 godziny miesięcznie); możliwość pracy
w nadgodzinach

- wynagrodzenie

2 000 euro/miesiąc (brutto)

- inne

- pracodawca dopłaca do zakwaterowania i wyżywienia

- pracodawca ponosi tez koszty przejazdu do Francji oraz zapewnia dojazd z przedsiębiorstwa na plac budowy

Rekrutacja:

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi na podstawie CV osobami, którymi jest zainteresowany.

Kandydaci zainteresowani ofertą pracy i spełniający wymagania pracodawcy proszeni są o dostarczenie swojego CV wraz ze zdjęciem w języku francuskim lub angielskim (na dyskietce lub płycie) do Asystenta Eures w Powiatowym Urzędzie Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania lub bezpośrednio do Doradcy Eures w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie lub przesłanie pocztą elektroniczną na adres: wwos@wup-rzeszow.pl

- na CV należy umieścić dopisek KOSZTORYSANT CRB -

Uwaga:

Stosunek pracy z pracodawcą zagranicznym będzie zawarty w ramach prawa obowiązującego w kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszelkie roszczenie z tytułu nie wywiązywania się pracodawcy z warunków zawartych w umowie o pracę, dochodzić można wyłącznie w sądzie pracy w kraju zatrudnienia. W sytuacjach losowych pomoc polskich placówek konsularnych ogranicza się do ewentualnego udzielenia doraźnej pomocy ( np. kredytu na zakup biletu powrotnego do Polski ).
OFERTA WAŻNA DO ODWOŁANIA

www.europa.eu.int/eures www.wup-rzeszow.pl