Pan Adam Giersz Minister Sportu i TurystykiPobieranie 10.63 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar10.63 Kb.

Międzynarodowe Forum Turystyki Studenckiej

Gdańsk, 16 kwietnia 2011 r.TURYSTYKA W UNII EUROPEJSKIEJ


W XXI WIEKU”


Pan

Adam Giersz


Minister Sportu i Turystyki

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, zwraca się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na objęcie patronatem VIII edycji Międzynarodowego Forum Turystyki Studenckiej nt. „Turystyka w Unii Europejskiej w XXI wieku”, organizowanego podczas Międzynarodowych Gdańskich Targów Turystycznych

w dniu 16.04.2011 r.

Pragniemy podkreślić, iż jest to jedyna tego typu impreza studencka w kraju,

w której biorą udział studenci z koło dwudziestu wyższych uczelni krajowych

i zagranicznych o profilu turystycznym, którym bliskie są procesy i wzrost znaczenia polskiej turystyki w Unii Europejskiej. Nabiera to szczególnego znaczenia ze względu na objęcie przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej od 1 lipca 2011r.

Dotychczasowe edycje Forum cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska turystycznego studentów oraz kadry akademickiej i zakończyły się naszym pełnym sukcesem, czego potwierdzeniem były listy gratulacyjne nadesłane na ręce J.M. Rektora Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz fakt przyznania organizatorom Nagrody Specjalnej jako „Turystyczne Wydarzenie Roku” na Międzynarodowych Targach Gdańskich.

Patronat Pana Ministra, któremu bliskie są sprawy rozwoju polskiej i pomorskiej turystyki oraz kształcenie kadr dla potrzeb turystyki, będzie dla nas dużym wyróżnieniem i znacznie podniesie rangę tego jedynego w kraju międzynarodowego spotkania studentów.

Będziemy zaszczyceni przyjęciem zaproszenia.
Z wyrazami należnego szacunku,

Organizator Forum

Dr hab. Mirosław Boruszczak


Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

ul. Miszewskiego 12/13, 80-239 Gdańsk, e-mail: forum@wstih.plRektorat tel./fax. (0-58) 348-82-20, Centrala (0-58) 520-26-14

: pub -> user -> 1211 -> projects
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna