Pomagają I motywują się do biegania Pierwszy Dzień Wiosny to doskonała okazja do wymiany doświadczeń I treningu na świeżym powietrzu. Udowodnią to uczestnicy Koleżeńskiego Treningu BiegowegoPobieranie 14.02 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar14.02 Kb.

Przechlewo, 18 marca 2015
Komunikat prasowy


Pomagają i motywują się do biegania

Pierwszy Dzień Wiosny to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i treningu na świeżym powietrzu. Udowodnią to uczestnicy Koleżeńskiego Treningu Biegowego, który zaplanowano w najbliższą sobotę w Przechlewie. Trening odbędzie się pod okiem triathlonisty, Pawła Troki. Wezmą w nim też udział zawodniczki i zawodnicy ZKS Contra, którzy szlifują formę przed charytatywnymi startami w tym sezonie.

Zbiórka uczestników Koleżeńskiego Integracyjnego Treningu Biegowego odbędzie się 21 marca o godz. 10 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Po rozgrzewce, którą poprowadzi Paweł Troka, zawodnicy podzielą się na grupy. W zależności od wyboru pokonają 20 km, 10 km albo 5 km po malowniczej trasie Prime Food Triathlon Przechlewo.

Zapraszamy na trening z okazji Pierwszego Dnia Wiosny wszystkich, którzy chcą przebudzić się ze sportowego snu zimowego i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu – mówi Paweł Nowak, Prezes Zarządu firmy Prime Food, jeden z organizatorów Prime Food Triathlon Przechlewo. – Treningi koleżeńskie to idealna okazja do integracji, jak również do wymiany cennych doświadczeń triathlonowych – dodaje Paweł Nowak.

Na koniec Treningu zaplanowano integrację przy grillu. Dalsze szczegóły na temat wydarzenia oraz kolejnych spotkań można znaleźć na profilu facebookowym „Triathlon Przechlewo” oraz na stronie imprezy.Biegowa pomoc

Wiosna to dobry okres, aby zwiększyć intensywność przygotowań do Prime Food Triathlon Przechlewo. Motywacja do treningów rośnie, jeśli można komuś pomóc. Doskonale wiedzą o tym przedstawiciele ZKS Contra, którzy w ramach akcji „Biegamy dla siebie i dla innych” „zbierają” pokonane przez siebie kilometry na szczytny cel. Nie inaczej będzie w najbliższą sobotę.

W tym roku udało nam się już zebrać ponad 1679 km. Mamy nadzieję, że w całym sezonie pobijemy ubiegłoroczny rekord 6309 pokonanych kilometrów – mówią Agnieszka Kwietniewska i Jakub Sollich, koordynatorzy akcji „Biegamy dla siebie i dla innych”. – Akcja pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki bieganiu możemy nie tylko polepszyć swoją formę fizyczną i przygotować się do startów, ale także pomóc potrzebującym.

Triathlonowa motywacja

Wiosenne treningi wpisują się w wyjątkowy charakter Prime Food Triathlon Przechlewo 2015, w ramach którego odbędą się m.in. triathlonowe Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim. Przechlewo będzie także gospodarzem Klubowych Mistrzostw Polski Sztafet oraz zawodów na dystansie 112,95 i sztafet na dystansie 56,5. Wydarzenie będzie też częścią największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych Enea Tri Tour.

Nasza ciężka praca, determinacja i dbałość o każdy szczegół w ubiegłym sezonie opłaciła się, czego dowodem było przyznanie przez Polski Związek Triathlonu prawa do organizacji Mistrzostw Polski w ramach większości imprez Enea Tri Tour 2015, w tym również w Przechlewie – mówi Wojciech Kruczyński, prezes Endu Sport i współorganizator Enea Tri Tour 2015. Mamy nadzieję, że Prime Food Triathlon Przechlewo po raz kolejny w efektowny sposób zakończy największy w Polsce cykl imprez triathlonowych, w którym przez cały sezon wystartuje łącznie ok. 15 000 zawodników, wspieranych przez ponad 50 000 kibiców.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 5-6 września 2015. Rejestracja na zawody potrwa do 31.07.2015 (do końca marca obowiązuje obniżona opłata startowa). Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl.


O PRIME FOOD

Prime Food Sp. z o.o. specjalizuje się w uboju trzody chlewnej oraz produkcji wyrobów mięsnych. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności koncentruje się na wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, pełnej kontroli procesu produkcji od początku jego trwania oraz zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Dbałość o powyższe elementy pozwoliła uzyskać firmie wiodącą pozycję w branży. Obszarem jej działalności jest zarówno rynek polski, jak i zagraniczny (posiada pozwolenia eksportowe do krajów UE, USA, Korei oraz Japonii). Prime Food jest częścią grupy Axzon. Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem http://www.primefood.com.pl.


O ENDU SPORT

Endu Sport to nie tylko biznes – to przede wszystkim emocje i energia jakie dostarcza firma. Endu sport to kompleksowa organizacja imprez i wydarzeń, zarówno tych sportowych, jak i stricte rozrywkowych o zasięgu ogólnopolskim. Firmę tworzą sportowcy, którzy czynnie uprawiają triathlon, startują w licznych imprezach w Polsce i zagranicą. Dzięki temu każde organizowane wydarzenie ma niepowtarzalną atmosferę, jest zorganizowane profesjonalnie z dbałością o bezpieczeństwo i komfort zawodników oraz kibiców.

Endu Sport to organizator i założyciel największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych – Enea Tri Tour, w którym wzięło udział blisko 6000 zawodników. To także organizator kultowej imprezy w Sierakowie oraz zeszłorocznych debiutów triathlonowych, takich jak: Szczecin czy Kołobrzeg. Endu Sport jest autorem sukcesu największej imprezy triathlonowej w Poznaniu, która od 2015 roku stała się częścią światowego cyklu imprez Challenge Family. Firma otrzymała także licencję na organizację Mistrzostw Europy w triathlonie w 2016 r. właśnie w Poznaniu.

Endu Sport to także kompleksowo organizowane imprezy kolarskie, biegowe, koncerty, imprezy firmowe, seminaria czy targi. To także działalność pro publico bono i wspieranie inicjatyw takich jak np. „Biegiem na pomoc”.

Tri Tour – to pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tylko triathlonowi wydawany przez firmę. Można tam znaleźć ciekawe materiały poświęcone przygotowaniom i startom w imprezach sportowych.

Endu Shop jest siecią sklepów ze sprzętem sportowym, w których możliwe jest także jego wypożyczanie. Endu Shop tworzą sportowcy, którzy profesjonalnie doradzają i pomagają dobrać właściwy sprzęt do pływania, biegania czy jazdy na rowerze.

Więcej informacji na stronie http://www.endusport.pl oraz http://endushop.pl.


Dodatkowych informacji udzielają:Beata Grześkowiak

Prelite Public Relations

e-mail: b.grzeskowiak@prelite.pl

m.: +48 601 065 576


Aleksander Rosa

Rzecznik prasowy ENDU SPORT

Prelite Public Relations

e-mail: biuro.prasowe@endusport.pl

m.: +48 695 393 751

©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna