Pracownicy Wydziału uczestniczący w procesie weryfikacji wniosków o dofinansowanie z podziałem na działania



Pobieranie 23.04 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar23.04 Kb.

Pracownicy Wydziału uczestniczący w procesie weryfikacji wniosków o dofinansowanie z podziałem na działania:

Nazwisko Imię

Telefon

(+480022...)

E-mail

Działania w ramach PROW 2007-2013

Krzysztof Cienkowski

59 79 329

k.cienkowski@mazovia.pl

Kierownik Wydziału

Marzena Głażewska

59 79 730





m.glazewska@mazovia.pl


Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa Schemat I: Scalenie gruntów

Alina Rusak

59 79 643

a.rusak@mazovia.pl

Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej

Ewa Skweres

59 79 664

e.skweres@mazovia.pl

Anna Dmochowska

59 79 718

a.dmochowska@mazovia.pl

Odnowa i rozwój wsi

Andrzej Krzemiński

59 79 179

andrzej.krzeminski@mazovia.pl

Ewa Zaręba

59 79 179

e.zareba@mazovia.pl

Adam Rutkowski

59 79 211

a.rutkowski@mazovia.pl

Marcin Gac

59 79 191

m.gac@mazovia.pl

Działania osi LEADER

Szymon Sieniarski

59 79 719

s.sieniarski@mazovia.pl

Piotr Łukasik

59 79 326

p.lukasik@mazovia.pl

Barbara Waśniowska

59 79 329

b.wasniowska@mazovia.pl

Ewelina Chmielak

59 79 191

e.chmielak@mazovia.pl

Radosław Chwaściński

59 79 103

r.chwascinski@mazovia.pl

Anna Przybysz

59 79 104

a.przybysz@mazovia.pl

Katarzyna Chludzińska

59 79 189

k.chludzinska@mazovia.pl

Pomoc Techniczna; Promocja PROW 2007-2013

Magdalena Kowalik

59 79 346

m.kowalik@mazovia.pl





©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna