Przesłuchania do musicalu Teatru Junior pt. „Pippi” 2014Pobieranie 7.9 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar7.9 Kb.
PRZESŁUCHANIA do musicalu Teatru Junior pt. „PIPPI” 2014

(reż. Tomasz Valldal Czarnecki, kierownictwo muzyczne Artur Guza, choreografia Vilde Valldal Johannessen)ZESPÓŁ AKTORSKI grupy musicalowej

Na przesłuchanie do zespołu aktorskiego prosimy o przygotowanie (na pamięć!) fragmentu załączonego poniżej tekstu - z własną szaloną interpretacją 

Ponadto wszystkie kandydujące dziewczęta prosimy o przygotowanie na pamięć załączonej piosenki „Wstęp”.
Dla dziewczyn:

Hejka! Jestem Pippilotta Viktualia Firanella Złotomonetta Pończoszanka, córka Króla Efraima Pończochy z przydomkiem Postrach Morza.

Trzeba wam wiedzieć, że byłam wszędzie, na całym globusie! W Indiach widziałam ludzi chodzących do góry nogami. A w Australii, to nawet takich co stają na uszach. Byłam też w Prawdolandii na Biegunie Północnym. I tam wszyscy mówili sobie prawdę. „Ale pani jest głupia". Albo: „ale pan ma odstające uszy". Wyjechałam od tej prawdy natychmiast statkiem na Biegun Południowy, gdzie z kolei wszyscy kłamali. Jak tylko zeszłam ze statku na lód, zaraz jeden pingwin wykrzyknął: „Jaka śliczna dziewczynka!". Od razu polubiłam ten kraj i z wszystkimi się zaprzyjaźniłam!

+ piosenka „Wstęp”!
Dla chłopców:

Witam serdecznie w naszym Cyrku „Koń by się uśmiał!”. Jako pierwsze wystąpią przed Państwem szalone „Pieski prosto z deski”! Zaraz po nich - po raz pierwszy w kraju, po tournee w Patagonii i Portugali - jedyny w swoim rodzaju mistrz magii Lucjano, który przetnie kobietę na pół!!:) A na koniec gwóźdź programu! Największy cud świata! Silny Adolf, najsilniejszy mężczyzna wszechczasów! Kto zwycięży w zapasach z Adolfem Silnym, ten dostanie bryłkę złota!


ZESPÓŁ WOKALNY grupy musicalowej

Na przesłuchanie do grupy wokalnej prosimy przygotować na pamięć jeden z dwóch załączonych na stronie internetowej utworów. („Wstęp” albo „Willa”)


ZESPÓŁ TANECZNY grupy musicalowej

Na przesłuchanie do grupy tanecznej proszę przyjść w wygodnym stroju i zmienionym obuwiu.

(Aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie do grupy tanecznej można przygotować fragment własnej choreografii w dowolnym stylu).

POWODZENIA i DO ZOBACZENIA!
Wejście do Teatru Muzycznego od strony Kamiennej Góry, wejściem służbowym.

Uprzejmie informujemy, że na teren Teatru będą wpuszczane wyłącznie dzieci i młodzież biorąca udziałw przesłuchaniach.
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna