Przykład listu motywacyjnychPobieranie 9.83 Kb.
Data29.04.2016
Rozmiar9.83 Kb.

PRZYKŁAD LISTU MOTYWACYJNYCH

Warszawa, 15.01.2000 r.

Jacek Nowak

oo-123 Warszawa

ul Marszałkowska 23

tel. 022 6785433

Agencja Doradztwa Personalnego PERSONEL

Szanowni Państwo,


W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Wyborczej” z dnia 10.01.2000 r. zgłaszam swoją osobę na stanowisko asystenta dyrektora marketingu. Uważam, że spełniam Państwa wymagania i jestem dobrym kandydatem na proponowane stanowisko.

Posiadam wykształcenie bezpośrednio związane z marketingiem i zarządzaniem oraz doświadczenie, które zdobyłem, odbywając staż w dziale marketingu firmy ABC. Podczas stażu przygotowywałem projekt badania marketingowego dla firmy „Potencjał”, który został wysoko oceniony przez przełożonych. Obserwowałem też pracę innych osób w dziale, wiem więc na czym polega praca asystenta dyrektora marketingu i jestem przekonany, że jej podołam.

Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Potrafię także dostosować się do celów zespołu. Ważną cechą mojej osobowości jest analityczne myślenie, które potrzebne jest w wykonywaniu analiz marketingowych.

Ponadto cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.

Uważam, że moja oferta jest interesująca i będę miał przyjemność spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, by pełniej przedstawić swoje umiejętności.

Z poważaniem

Miejscowość, data

imię i nazwisko

adres zamieszkania

telefon
Firma....

Szanowni Państwo!
W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Wyborczej” z dnia 00.00.0000 roku chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Spełniam wszystkie wymagania zawarte w ofercie.

Posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz pedagogiczne. Połączenie posiadanych przeze mnie kwalifikacji jest bardzo przydatne w wykonywaniu obowiązków, które wymagają zarówno kompetencji interpersonalnych jak i związanych ze sferą handlową.

Moja dotychczasowa praca zawodowa dotyczyła sfery usług finansowych oraz kontaktów z klientami związanych ze sprzedażą samochodów osobowych.

Mam także duże doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji wyżej wymienionych produktów, które organizowałem zarówno u klientów jak i w siedzibie firmy.

Potrafię w sposób efektywny zaprezentować sprzedawany produkt, a także prowadzić rozmowy i negocjacje handlowe. Umiejętność aktywnego słuchania i zadawania pytań, pozwala mi zbadać oczekiwania klienta i we właściwy sposób na nie odpowiedzieć.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, posiadam także umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz praktyczną umiejętność jazdy samochodem.

Jestem osobą odpowiedzialną, cechuje mnie wysoka motywacja do pracy oraz dobra organizacja. Posiadam łatwość przyswajania nowej wiedzy. Nie mam również problemów

z adaptacją w nowym środowisku.

Jako osoba młoda i bez zobowiązań jestem dyspozycyjny.

Uważam, iż przedstawione przeze mnie kwalifikacje zawodowe będą przydatne do pracy w Państwa firmie, a posiadane przeze mnie umiejętności interpersonalne sprawdzą sięw bezpośrednich kontaktach zarówno z klientami jak i współpracownikami.

Z poważaniem

Pobieranie 9.83 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna