Rekrutacja na studia I poziomu w aalPobieranie 5.4 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar5.4 Kb.

Rekrutacja na studia I poziomu w AAL

Szanowni Państwo, Studenci I i II roku jednolitych studiów magisterskich oraz studiów licencjackich pierwszego stopnia!

Zapraszamy Was do Akademii "Artes Liberales" (AAL), w której skonfederowane są następujące uczelnie: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Wrocławski, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od ponad dwóch lat z Akademią współpracuje również Uniwersytet Szczeciński.

Podejmując studia w ramach AAL macie szansę być studentami wszystkich skonfederowanych uniwersytetów.
Każdy student Akademii "Artes Liberales" pracuje pod kierunkiem dwóch wybitnych naukowców - jednego opiekuna z uczelni macierzystej, drugiego z wybranej uczelni zewnętrznej. To dla studentów AAL przygotowywane są specjalne konferencje, sesje oraz zajęcia tematycznie związane z badaniami, dla nich otwarte są biblioteki ośmiu uniwersytetów.Aplikacje do pobrania na stronie AAL (http://www.aal.edu.pl/); termin nadsyłania aplikacji: 8 marca 2009 (na adres: aal@aal.edu.pl).

Podstawą ubiegania się o przyjęcie na studia pierwszego poziomu w AAL jest wypełnienie ankiety-zgłoszenia (do pobrania na stronie aal@aal.edu.pl). Prosimy o przesyłanie wypełnionych ankiet mailem na adres biura AAL (aal@aal.edu.pl) do 8 marca 2009 r. Ankiety zostaną ocenione przez członków Rady Naukowej AAL. Autorzy najbardziej interesujących ankiet zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się 28 marca 2009 r. Rozmowa będzie dotyczyć jednego z dwóch tematów zaproponowanych w ankiecie.

Studenci przyjęci do Akademii uczestniczą w stażu przygotowawczym, który obejmuje udział w specjalnie zorganizowanej sesji AAL (maj), napisanie krótkiego eseju po sesji oraz wykonanie zadania ustalonego z tutorem zewnętrznym (do końca sierpnia). Zaliczenie stażu jest warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia nauki na uczelni zewnętrznej w ramach studiów pierwszego poziomu w AAL w roku akademickim 2009/2010.


Podejmijcie wyzwanie i - korzystając z oferty AAL - przekonajcie się, jak swobodnie można rozwijać własne możliwości intelektualne.
Wszelkie informacje na temat Akademii „Artes Liberales” dostępne są na stronie:

http://www.aal.edu.pl
Pobieranie 5.4 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna