Rgm. 271. 15. 2012. Bs załącznik nr 2 do siwz formularz asortymentowo-cenowyPobieranie 227.07 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar227.07 Kb.

RGM.271.15.2012.BS Załącznik nr 2 do SIWZ
formularz asortymentowo-cenowy

Kol. 1

Kol. 2

Kol. 3

Kol. 4

Kol. 5


Kol. 6
Lp.

Nazwa asortymentu - opis

ilość jednostek

VAT* %

Cena jednostkowa brutto**

wartość zł brutto**
1

Marker suchościeralny - zestaw 4 kolorów (czarny, niebieski, czerwony, zielony) wraz z gąbką, końcówka okrągła.

3 zestawy

 
 
2

Kolorowe magnesy do tablic magnetycznych, okrągłe, średnica 22 mm, zestaw zawiera 12 sztuk.

9 zestawów

 
 
3

Suchościeralna tablica magnetyczna, wykonana z lakierowanej stali z ramą aluminiową. Tablica posiada uchwyty umożliwiające zawieszenie jej na ścianie w układzie pionowym lub poziomym. Wymiary 60 x 90 cm.

3 sztuki 
4

Kolorowe klocki konstrukcyjne o szerokości 57mm (K3) w zamykanym pojemniku z mocnego plastiku na kółkach. Zestaw dużych klocków konstrukcyjnych o różnych wymiarach i kształtach, pozwalających na dowolne łączenie elementów. Ilość elementów w zestawie min. 150 szt. o łącznej wadze minium 4 kg.

3 zestawy 
5

Duże dmuchane klocki edukacyjne gigant (wafle), wykonane z wytrzymałego plastiku, umożliwiające skonstruowanie pojazdu. Zestaw zawiera 20 elementów o wymiarach 35 x 35 cm, w tym przynajmniej jeden klocek z kołami.

6 zestawów 
6

Klocki konstrukcyjne (wafle) mix. Plastikowe klocki w formie kwadratów o wymiarach 10,5 x 10,5 cm pozwalają na budowanie blokowych konstrukcji. Zestaw zawiera 170 kolorowych elementów.

3 zestawy 
7

Kolczaste klocki "jeżyki". Plastikowe klocki konstrukcyjne z licznymi wypustkami pozwalają na różnorodne łączenie elementów i tworzenie ciekawych kształtów i konstrukcji. Zestaw zawiera 64 elementy w różnych kolorach.

3 zestawy 
8

Kolorowe, edukacyjne puzzle podłogowe wykonane z bezpiecznej, nietoksycznej pianki, nadają się do układania maty podłogowej lub budowania sześciennych elementów. Puzzle zawierają edukacyjne wzory lub kształty (np. cyfry/zwierzęta/owoce ect.) Wielkość pojedynczego elementu min. 30 x30 cm. Opakowanie zawiera 10 szt.

9 opakowań 
9

Lekka, kolorowa chusta animacyjna (spadochron edukacyjny) wykonana z mocnego poliestru posiada wszyte uchwyty. Średnica 3,5 m.

3 sztuki 
10

Duża lalka typu bobas. Lalka niemowlak, miękka z gumowymi raczkami, nóżkami i głową. Lalka w ubranku - zestaw bluzeczka + spodnie. Minimalna długość laki 50 cm.

3 sztuki 
11

Wózek dla lalek spacerówka. Plastikowy, składany wózek "parasolka", z plastikowymi kółeczkami i kolorowym materiałowym siedziskiem.

3 sztuki 
12

Samochód ciężarowy wywrotka. Wywrotka gigant (ciągnik siodłowy) wykonana z mocnego plastiku, z możliwością odpięcia naczepy oraz otwierania tylnej klapy. Długość auta 75 cm

3 sztuki 
13

Samochód ciężarowy betoniarka. Duża betoniarka wykonana z mocnego plastiku, z obracaną korbką gruszką, wyposażona w wąż, z którego po napełnieniu zbiorniczka tryska woda. Długość auta 60 cm.

3 sztuki 
14

Wąż spacerowy wykonany z nieprzemakalnej tkaniny, wypełnionej lekką pianką. Na wężu znajdują się stałe uchwyty ułatwiające dzieciom ustawienie się w parach. Wąż pomaga zachować bezpieczeństwo i dyscyplinę podczas spacerów z grupą dzieci. Może również służyć do zabaw ruchowych, ćwiczących utrzymanie równowagi. Występuje w różnej kolorystyce. Długość min. 4m. Ilość uchwytów 16szt.

3 sztuki 
15

Odtwarzacz CD wyposażony w analogowy odbiornik FM/AM, odtwarzanie nagrań płyt CD-R/-RW, a także plików muzycznych zapisanych w formacie MP3 oraz WMA, wejście USB, wyświetlacz LCD wskazujący numer aktualnie odtwarzanego utworu, wyposażony w antenę teleskopową, dwa głośniki o łącznej mocy min. 2 W, z wygodną rączkę do przenoszenia. Urządzenie może być zasilane sieciowo lub za pomocą baterii. Model fabrycznie nowy, okres gwarancji min. 12 miesięcy

3 sztuki 
16

Baśnie i legendy polskie zestaw 3 płyt CD. Kolekcja magicznych opowieści wydawnictwa Agencja Artystyczna MTJ

3 sztuki 
17

Piosenki Przedszkolaka. Płyta CD zawierająca kompilację 14 pogodnych utworów dla dzieci. Wydawnictwo Fonografika

3 sztuki 
18

Piosenki dla dzieci na różne okazje. Zestaw książka + 2 płyty CD, Jolanta Kucharczyk, Wydawnictwo Harmonia

3 sztuki 
19

Edukacyjne, drewniane puzzle przestrzenne. Układanka dla najmłodszych dzieci wykonana z drewna jaworowego, zawierająca kolorowe elementy tworzące figurkę postaci lub zwierzątka (przykładowe wzory: aniołek, żółwik, krowa, jeż, słonik, dinozaur, ect) Zestaw składający się z trzech różnych wzorów.

3 zestawy

(9 sztuk) 
20

Puzzle maxi/gigant. Układanka z bohaterami kreskówki Kubuś Puchatek składająca się z 24 elementów, tworzy obrazek o wymiarach 40-48 x 60-68 cm. Zestaw dwóch różnych wzorów.

3 zestawy

(6 sztuk) 
21

Układanka dydaktyczna dla dzieci ćwicząca skojarzenia. Gra zawiera 32 trójdzielne układanki, które uczą nazywania i klasyfikowania różnych znanych dzieciom przedmiotów. Jako pomoc dydaktyczna rozwija koncentrację, spostrzegawczość oraz zdolności analityczno-syntetyczne.

3 sztuki 
22

Gra edukacyjna dla dzieci ucząca rozpoznawania figur geometrycznych - koła, kwadratu, trójkąta i prostokąta. Figury występują w 6 kolorach. W trakcie gry dzieci rzucają dwiema kolorowymi kostkami. Gra zawiera 4 dwustronne plansze, 72 kolorowe elementy, kostkę z kolorowymi oczkami oraz kostkę z figurami geometrycznymi.

3 sztuki 
23

Gra edukacyjna na zasadzie loteryjki obrazkowej, która uczy dzieci o zmianach zachodzących w przyrodzie w ciągu roku. Gra polega na tym, ze każde dziecko jest inna pora roku i dotykiem znajduje element pasujący do swojego obrazka. Gra zawiera 4 plansze, 24 wycięte obrazki oraz 4 pary specjalnych okularów.

3 sztuki 
24

Gra edukacyjna polegająca na układaniu obrazków z patyczków. Dzieci mogą układać je według wzorów umieszczonych na planszach lub tworzyć własne kompozycje. Gra przeznaczona dla 1-2 graczy w wieku 3- 6 lat.

3 sztuki 
25

Edukacyjna gra polegająca na układaniu kolorowej geometrycznej mozaiki za pomocą kolorowych "grzybków" wciskanych w plastikową ramkę z małymi dziurkami. Gra uczy twórczego myślenia, wyobraźni, cierpliwości i zręczności manualnej.

3 sztuki 
26

Gra edukacyjna ćwicząca pamięć. Gra polega na zebraniu jak największej liczby par kart każdego z graczy. Karty należy rozłożyć losowo na stole obrazkami do dołu. Uczestnik odwraca dwie karty i jeśli stanowią one parę to zabiera je na swoje konto i odsłania dalej, jeśli nie są para to kolej przechodzi na następnego gracza. Gra zawiera 70 kartoników z kolorowymi obrazkami (35par)

3 sztuki 
27

Dwustronna tematyczna plansza edukacyjna. Plansza demonstracyjna o wym. 610x860 cm przedstawiająca owoce, których nazwy opisane są na jednej stronie planszy, natomiast na drugiej stronie znajdują się wyłącznie rysunki tych samych owoców bez opisu.

3 sztuki 
28

Dwustronna tematyczna plansza edukacyjna. Plansza demonstracyjna o wym. 610x860 cm przedstawiająca owoce tropikalne, których nazwy opisane są na jednej stronie planszy, natomiast na drugiej stronie znajdują się wyłącznie rysunki tych samych owoców tropikalnych bez opisu.

3 sztuki 
29

Zestaw kart edukacyjnych przedstawiających zwierzęta domowe. Zestaw 20 kolorowych kart w formacie A 4 oraz zeszytu z opisem 10 najpopularniejszych zwierząt domowych, takich jak: kura, kaczka, gęś, indyk, krowa, koń, owca, świnia, kot, pies)

3 zestawy 
30

Woreczek gimnastyczny do ćwiczeń. Wykonany z miękkiej, syntetycznej tkaniny, wypełniony suchym grochem lub granulatem. Wymiary 11 x 14 cm

45 sztuk 
31

Laska gimnastyczna do ćwiczeń. Wykonana z tworzywa sztucznego. Długość 60 cm

45 sztuk 
32

Szarfa gimnastyczna do ćwiczeń. Wykonana z taśmy rypsowej o wym: szer. 4 cm., obwód: 120 cm

45 sztuk 
33

Gumowe kółko do gry w ringo.

45 sztuk 
34

Obręcz gimnastyczna hula hop wykonana z tworzywa sztucznego, pusta w środku. Średnica 60 cm. (różne kolory)

45 sztuk 
35

Obręcz gimnastyczna hula hop wykonana z tworzywa sztucznego, pusta w środku. Średnica 90 cm. (różne kolory)

15 sztuk 
36

Piłka gimnastyczna mini, do ćwiczeń, wykonana z mocnej gumy. Średnica 25 cm

15 sztuk 
37

Piłka gimnastyczna do skakania z rogami, wykonana z mocnej gumy, wytrzymująca obciążenie dynamiczne do 200 kg. Średnica 45 cm

6 sztuk 
38

Bębenek -zabawka/instrument muzyczny. Kolorowy bębenek wykonany z tworzywa sztucznego z mocną membraną. Zestaw zawiera dwie drewniane pałeczki do grania.

6 sztuk 
39

Trójkąt muzyczny. Instrument perkusyjny o długości boku 10 cm, wykonany z dźwięcznej stali. W zestawie znajduje się pałeczka do grania.

9 sztuk 
40

Marakasy drewniane - para. Kolorowy instrument muzyczny wykonany z drewna na rączce, potrząsany grzechocze.

9 par 
41

Tarka muzyczna - instrument. Pudełko akustyczne wykonane z drewna bukowego, puste w środku, karbowane, z rączką, dł. 20 cm. Wydaje charakterystyczny dźwięk "chrobotanie". W zestawie znajduje się drewniana pałeczka.

9 sztuk 
42

Drewniana terkotka - instrument. Kolorowa terkotka dla dzieci wykonana z drewna, na szczycie znajduje się główka postaci.

9 sztuk 
43

Janczary na kijku. Drewniana pałeczka z przymocowanymi dzwoneczkami (minimum 10 dzwoneczków)

9 sztuk 
44

Dzwonki sopranowe - 15 tonowe. Kolorowe dzwonki diatoniczne o sopranowym brzmieniu. W zestawie znajdują się dwie pałeczki do gry.

3 sztuki 
45

Supermarket - sklep dla dzieci. Edukacyjny sklepik dla dzieci, dzięki któremu dzieci uczą się podczas zabawy. Zestaw zawiera stanowisko kasjera wraz z kasą elektroniczną, czytnik kodów kreskowych, otwierana kasetkę na pieniądze, terminal kart płatniczych oraz wagą, wózek zakupowy na żetony, a także atrapy produktów spożywczych, takich jak owoce, warzywa, napoje, słodycze, ect. (łącznie 36 akcesoriów)

3 sztuki 
46

Zestaw plastikowych warzyw i owoców. Edukacyjne atrapy do nauki i zabawy. W zestawie znajduje się między innymi: ziemniak, cytryna, papryka, marchewka, banan, itd., łącznie minimum 28 elementów.

3 zestawy 
47

Edukacyjny zestaw plastikowych naczyń kuchennych do zabawy. Naczynia wykonane z wytrzymałego plastiku wysokiej jakości. Zestaw składa się z 39 kolorowych elementów: między innymi z suszarki do naczyń, garnka, dzbanka, filiżanek z podstawkami, sztućców, ect.

3 zestawy 
48

Zestaw plastikowych przyborów fryzjerskich. Kolorowe akcesoria fryzjerskie wykonane z trwałego plastiku do zabawy. W skład zestawu wchodzi między innymi: suszarka do włosów i szczotka. Całość zapakowana w poręcznej plastikowej torbie.

3 zestawy 
49

Edukacyjny zestaw plastikowych narzędzi "mały mechanik" w poręcznej skrzynce. W skład zestawu wchodzą narzędzia wykonane z mocnego plastiku, m.in.: wiertarka, młotek, klucz płaski, piła do drewna, ect. Zestaw zawiera minimum 32 elementy.

3 zestawy 
50

Edukacyjny zestaw plastikowych przyborów lekarskich "mały lekarz". Zestaw zawiera stetoskop, termometr, strzykawkę, opatrunek, przyrząd do badania ucha oraz przyrząd do pomiaru ciśnienia, całość zapakowana w torbę lekarską.

3 zestawy 
51

Farby do malowania twarzy. Zestaw wysokiej jakości, bezpiecznych, nietoksycznych i nie uczulających farb w 6 kolorach (biały, czarny, czerwony, żółty ,zielony i niebieski) do malowania artystycznego makijażu twarzy, np. kolorowych masek. Farby są odporne na ścieranie, o gładkiej strukturze, szybkoschnące oraz łatwe do usunięcia za pomocą wody z mydłem. Zestaw zawiera 4 małe aplikatory oraz niewielką gąbkę do nakładania makijażu.

12 zestawów 
52

Farby akwarelowe w postaci suchych guziczków (Ø 30 mm), z których po zwilżeniu woda uzyskuje się arby. Farby w 12 kolorach na plastikowej podkładce wraz z pędzelkiem do malowania.

24 sztuki 
53

Nietoksyczna farba tempera dla dzieci. Gęsta farba temperowa posiadająca bardzo dobre właściwości kryjące, do malowania papieru, kartonu, wysuszonej masy solnej i modelarskiej. Gładko rozprowadza się po malowanej powierzchni. Kolory można swobodnie mieszać ze sobą i uzyskiwać czyste odcienie pośrednie. Opakowanie: zakręcana butelka plastikowa o pojemności 500 ml. Zestaw 6 kolorów: czerwony, zielony, żółty, niebieski, biały, brązowy)

3 zestawy

(18 sztuk) 
54

Plastikowa paleta do mieszania farb. Paleta z otworem na palec, wym. 17 x 23 cm

45 sztuk 
55

Pędzel okrągły do malowania, wykonany z drewna oraz wysokiej jakości naturalnego włosia, posiadający metalową skuwkę. Rozmiar 10

90 sztuk 
56

Pędzel okrągły do malowania, wykonany z drewna oraz wysokiej jakości naturalnego włosia, posiadający metalową skuwkę. Rozmiar 16

90 sztuk 
57

Kredki z miękkim rysikiem w drewnianej oprawie. Grube kredki okrągłe o średnicy 1 cm. Opakowanie zawiera zestaw 24 kolorów (w tym kolor złoty i srebrny)

45 opakowań 
58

Kredki ołówkowe o trójkątnym przekroju, w lakierowanej oprawie z drewna lipowego. Standardowa grubość. 24 kolory w opakowaniu

45 opakowań 
59

Plastelina szkolna, miękka w dotyku, łatwa w modelowaniu, nie zawiera toksycznych składników. Opakowanie zawiera zestaw 12 kolorów

90 opakowań 
60

Biały, nietoksyczny klej biurowy/szkolny w tubce. Klej bezpieczny dla dzieci przeznaczony do klejenia papieru i kartonu. Tubka 50g.

45 sztuk 
61

Bezpieczne nożyczki dla dzieci praworęcznych Rączka wykonana z mocnego, profilowanego plastiku, ostrze wykonane ze stali z zaokrąglonymi końcami co zapobiega skaleczeniom. Całkowita długość nożyczek 13.5 cm

30 sztuk 
61a

Bezpieczne nożyczki dla dzieci leworęcznych. Rączka wykonana z mocnego, profilowanego plastiku, ostrze wykonane ze stali z zaokrąglonymi końcami co zapobiega skaleczeniom. Całkowita długość nożyczek 13.5 cm

15 sztuk

62

Bezpieczne nożyczki dekoracyjne dla dzieci. Rączka wykonana z mocnego, profilowanego plastiku, ostrze wykonane ze stali z zaokrąglonymi końcami co zapobiega skaleczeniom. Nożyczki przeznaczone są do wykonywania ozdobnych cięć (np. fala, zygzak, koronka) w papierze, tekturze, folii aluminiowej, ect.. Całkowita długość nożyczek 13.5 cm. Zestaw czterech nożyczek o różnych wzorach cięcia.

6 zestawów

(24 sztuki) 
63

Zestaw papierów podstawowych dla przedszkolaka do tworzenia różnych prac plastycznych. Zestaw zawiera biały papier rysunkowy formatu A4 (500szt), kolorowy papier rysunkowy formatu A4 (400 szt.), kolorowy papier nabłyszczany do wycinania w formacie A3 (100 szt.), biały brystol A3 (100 szt.) oraz kolorowy brystol A 4 (100 szt.)

6 zestawów 
64

Brystol 160g/m² w formacie A 4, zestaw 10 kolorów – opakowanie zawiera 500 arkuszy.

9 opakowań

65

Papier ksero kolorowy. Format A 4, gramatura 80g/m², mix pięciu intensywnych, jaskrawych kolorów. Ryza zawiera 100 arkuszy.

15 sztuk

66

Uniwersalny, biały papier do zastosowania w drukarkach, kopiarkach. Format A4, gramatura: 80g/m². Ryza 500 arkuszy

15 sztuk

67

Kolorowy papier do wycinanek w formacie A4 (10 różnych kolorów) - opakowanie 200 zawiera arkuszy.

15 opakowań

68

Bibuła marszczona w rolce. Zestaw mix 10 różnych kolorów krepy dekoracyjnej, po 10 arkuszy formatu 50x 200 cm, w każdej rolce.

30 zestawów

(300 rolek)

69

Fizelina dekoracyjna w rolce. Rolka o wymiarach 0,5 m x 10 m. Zestaw 8 jaskrawych kolorów (czerwony, jasnozielony, zielony, żółty, niebieski, fiolet, różowy, pomarańczowy)

3 zestawy (24 sztuki)

70

Samoprzylepna folia piankowa mix. Zestaw zawierający 15 arkuszy o wymiarach 20 x 30 cm dekoracyjnej folii piankowej w 15 różnych kolorach.

18 zestawów

(270arkuszy)

71

Kolorowa tektura falista mix. Zestaw zawiera 10 arkuszy o wymiarach 25 x 35 cm w różnych kolorach.

21 zestawów

(210arkuszy)

72

Ozdobny dziurkacz do papieru. Dziurkacz pozwala na wycięcie ozdobnego wzoru w papierze o maksymalnej gramaturze 160g/m², działa na zasadzie dziurkacz biurowego. Wielkość wyciętego wzoru wynosi 2.5 cm. ( przykładowy wzór: kwiatek, serce, listek, koniczyna, śnieżynka, gwiazdka, motylek) Zestaw 4 różnych wzorów

3 zestawy

(12 sztuk)

73

Ozdobny dziurkacz do papieru. Dziurkacz pozwala na wycięcie ozdobnego wzoru w papierze o maksymalnej gramaturze 160g/m², działa na zasadzie dziurkacz biurowego. Wielkość wyciętego wzoru wynosi 6,5 - 8cm. ( przykładowy wzór: aniołek kwiatek, serce, listek, koniczyna, śnieżynka, gwiazdka, motylek, choinka) Zestaw 5 różnych wzorów

3 zestawy

(15 sztuk)

74

Ozdobny dziurkacz brzegowy służący do wycinania poziomych wzorów na krawędziach kartki, długość wzoru 4 - 5 cm. (przykładowy wzór: liście, kokardka, antyk, wstążka, koronka, kwiatki, tulipany) Zestaw 4 różnych wzorów

3 zestawy

(12 sztuk)

75

Dziurkacz narożny 3 w 1. Dziurkacz służy do wycinania ozdobnych motywów w narożnikach kartek. Każdy dziurkacz posiada opcję uzyskania trzech różnych wzorów. Wymiary 8 x 7x 5,5 cm (przykładowy wzór: serca, kwiaty, liście) Zestaw 3 różnych wzorów

3 zestawy

(9 sztuk)

76

Małych rozmiarów pistolet do kleju, wygodny w użyciu dla dzieci, do klejenia na gorąco (niskie temperatury) Grubość sztyftu: 8 mm, moc pistoletu 10-60W

6 sztuk

77

Małe sztyfty do pistoletu do kleju, średnica 8 mm, długość 10 cm, opakowanie zawiera: 25 sztuk

30 opakowań

78

Duży, wielofunkcyjny, plastikowy pojemnik na kółkach na zabawki (i nie tylko) z pokrywą. Kolorowy pojemnik na kółkach do przechowywania zabawek, książek, ect. Płaskie wieko zamykane z obu stron. Możliwość składania pojemników jeden na drugi dzięki zagłębieniom na wieku. Zestaw pięciu pojemników w różnych kolorach.

3 zestawy

(15 sztuk)

79

Poręczny, wielofunkcyjny, wykonany z trwałego tworzywa sztucznego koszyk do przechowywania różnych drobiazgów. Znajdujące się po bokach uchwyty ułatwiają przenoszenie. Wymiar: 312 x 181 x H106 mm

15 sztuk

80

Poręczny, wielofunkcyjny, wykonany z trwałego tworzywa sztucznego koszyk do przechowywania różnych drobiazgów. Znajdujące się po bokach uchwyty ułatwiają przenoszenie. Wymiar: 351 x 251 x H156 mm

15 sztuk

81

Poręczny, wielofunkcyjny, wykonany z trwałego tworzywa sztucznego koszyk do przechowywania różnych drobiazgów. Wymiar: 364 x 278 x H110 mm

15 sztuk

82

Zestaw akcesoriów do quillingu. Zestaw zawiera: korkowa podkładkę, szablon kołowy, igłę/sztyft do nawijania, instrukcję, 6 szpilek, 140 pasków o wym. 04x34,5 cm oraz 140 pasków o wym. 0,8x34,5 cm.

6 zestawów

83

Paski do quillingu mix kolorów. Zestaw pasków w intensywnych kolorach, o wym. 3mm x 29,7 cm. Gramatura 80g/m². Opakowanie minimum 200 szt.

33 opakowań

84

Metalowy sztyft/nawijak do quillingu.

3 sztuki

85

Mulina do haftowania i robótek ręcznych. Mulina ze 100% bawełny marceryzowanej. Długość 8 m. Zestaw 15 różnych intensywnych kolorów.

15 zestawów

(225 sztuk)

RAZEM:
*w przypadku zastosowania preferencyjnej stawki podatku VAT należy wskazać podstawę jej zastosowania
**zgodność z ewentualną fakturą…………………………………………………………………………

Data i podpis Wykonawcy
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna