Środek czyszczący i odtłuszczający tkaniny sitodrukowePobieranie 6.48 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar6.48 Kb.
PREGAN A 9 EXTRA


Środek czyszczący i odtłuszczający tkaniny sitodrukowe

PREGAN A 9 EXTRA jest środkiem czyszczącym i odtłuszczającym o wysokiej skuteczności , przeznaczonym do każdego rodzaju tkanin sitodrukowych. Zapobiega on powstawaniu dziurek i nieprawidłowości na powierzchni przy pokrywaniu emulsjami bezpośrednimi . Skład produktu jest opracowany specjalnie dla sitodruku i dzięki temu przewyższa wszystkie dotychczasowe środki czyszczące. Jego gęsta, płynna Konsystencja umożliwia oszczędne nałożenie i optymalne rozprowadzenie, również w przypadku grubych tkanin.


SPOSÓB UŻYCIA Rozprowadzić PREGAN A9 EXTRA na matrycę sitodrukową obustronnie, dobrze przeszczotkować, równomiernie rozprowadzić do momentu powstania piany. Brud i tłuszcz zostaną zemulgowane, mogą więc ulec rozpuszczeniu w wodzie. Następnie zmywać wodą do całkowitego usunięcia piany. Ciągły przepływ wody zapobiega osadzaniu się wapnia na tkaninie. Po wyschnięciu siatka jest gotowa do pokrywania emulsją. Zaleca się przeprowadzić oczyszczanie/ odtłuszczanie na krótko przed pokrywaniem siatki, aby nowe zanieczyszczenia nie zdążyły się na niej osadzić.
BARWA Zielona
KONSYSTENCJA Lepka ciecz

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA/ OCHRONY ŚRODOWISKA


PREGAN A9 EXTRA ulega biologicznemu rozpadowi i po rozcieńczeniu może być odprowadzany do kanalizacji. Prosimy przestrzegać pozostałych wskazówek dot. bezpieczeństwa.

PRZECHOWYWANIE


1 rok (przy 20-25C)
PREGAN A9 EXTRA zamarza w temperaturze 0C. Po odtajaniu ponownie może być stosowany j.w.

Pobieranie 6.48 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna