Schneider Electric głównym sponsorem prestiżowego Maratonie de ParisPobieranie 16.45 Kb.
Data04.05.2016
Rozmiar16.45 Kb.line 1


Informacja prasowa

Schneider Electric głównym sponsorem prestiżowego Maratonie de Paris

Warszawa, 20 lutego 2013 - Schneider Electric i Amaury Sport Organisation ogłosiły podpisanie umowy o współpracy przy Maratonie Paryskim, którego pierwszym sponsorem tytularnym została firma Schneider Electric. Maraton Paryski Schneider Electric rozpocznie się w niedzielę, 7 kwietnia na Champs Elysées.

Podpisując prestiżową umowę z organizatorami Maratonu Paryskiego, Schneider Electric, światowy specjalista w zarządzaniu energią elektryczną, dołączył do elitarnego grona oficjalnych sponsorów najpopularniejszych światowych maratonów organizowanych także


w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie i Chicago.
Co roku w kwietniu, ok 40,000 biegaczy tłumnie wybiega na ulice Paryża, aby wziąć udział w Maratonie de Paris (Paris International Marathon). Pierwszy raz ten prestiżowy maraton odbył się już w 1896 roku, w kwietniu b.r. będzie to już 37 edycja tego wydarzenia. Bieg wyrusza spod Łuku Tryumfalnego i wiedzie w dół Pól Elizejskich. Trasa przechodzi przez kilka paryskich punktów orientacyjnych takich jak wieża Eiffla. Katedra Notre Dame i Bastylia. Większa część trasy biegnie wzdłuż Sekwany. Jest to jeden z najbardziej popularnych maratonów na świecie.
Firma chce, aby Maraton Paryski Schneider Electric zapewnił wszystkim zaangażowanym niepowtarzalne doświadczenia, a także stał się miejscem spotkań klientówi pracowników, którzy będą mieli okazję odwiedzić Paryż i pokonać słynny dystans 42,195 km (26 mil i 385 jardów) w atmosferze solidarności i przyjaźni.
Celem Schneider Electric jest pomaganie ludziom w jak najskuteczniejszym wykorzystaniu energii w sposób zapewniający wydajność, minimalizujący straty i nieskutkujący zmianami klimatu. Zawsze chcemy zachęcić jak najwięcej osób do uczestnictwa w naszych wydarzeniach.- powiedział Aaron Davis, Dyrektor marketingu w Schneider Electric .Maraton Paryski Schneider Electric stanowi doskonałą platformę do podkreślenia wartości naszej marki: troska, komunikacja, wyzwania i zaangażowanie. Dostrzegamy wyjątkową okazję połączenia ich z duchem i wartościami, których ponadczasowym uosobieniem jest maraton. Chcemy jednak skupić się na ludziach, technologiach oraz innowacyjnym podejściu. Każdy zajmujący się tematem zmian klimatu wie, że wyścig trwa i musimy biec szybciej, aby rozwiązać problemy, które z dnia na dzień stają się coraz poważniejsze. Chcemy uczynić
z Maratonu Paryskiego
Schneider Electric pierwszy na świecie wyścig promujący ochronę środowiska poprzez efektywne zarządzanie energią” – podkreślił Aaron Davis.
Jesteśmy zachwyceni i dumni z możliwości współpracy z marką tak prestiżową, jak Schneider Electric, przy organizacji jednego z największych światowych maratonów. Tworząca się pomiędzy nami relacja zwiastuje udaną współpracę z korzyścią dla obydwu stron.
Z niecierpliwością czekamy na rezultaty zastosowania przez Schneider Electric nowoczesnych rozwiązań technologicznych podczas Maratonu Paryskiego Schneider Electric”
. - powiedział Yann Le Moenner, Dyrektor zarządzający Amaury Sport Organisation.
Więcej informacji nt. Paryskiego Maratonu Schneider Electric na stronie http://www.parismarathon.com/index_us.html

O Amaury Sport Organisation

Amaury Sport Organisation jest francuską organizacją zajmującą się tworzeniem i organizowaniem wielkich wydarzeń sportowych, takich jak Tour de France, Rajdu Dakar, Schneider Electric Paris Marathon, Alstom French Open oraz żeglarskiego Tour de France à la Voile. A.S.O. posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do organizacji i promocji imprez sportowych, gwarantujące ich widoczną obecność w mediach. W trakcie pracy nad trwającymi łącznie 250 dni w roku 40 wydarzeniami, A.S.O. wykazuje odpowiedzialną postawę promującą ochronę środowiska, bezpieczeństwo i solidarność. A.S.O. należy do Amaury Group, grupy medialnej prowadzącej m.in. gazety l’Equipe oraz Le Parisien-Aujourd’hui en France.www.aso.fr

Kontakt prasowy ze strony Amaury Sport Organisation

Laetitia Briand

Tel.: +33 (0)6 60 76 92 78laetitia@evenementielles.com / presseathle@aso.fr
O Schneider Electric

Schneider Electric, globalna firma specjalizująca się w zarządzaniu energią elektryczną, oferuje swoim klientom w ponad 100 krajach świata zintegrowane rozwiązania w wielu różnorodnych segmentach rynku. Firma zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie energetyki i infrastruktury, procesów przemysłowych, systemów automatyki budynków i centrów przetwarzania danych, a także posiada silną pozycję i bogatą ofertę dla budownictwa mieszkaniowego. Koncentrując się na rozwiązaniach, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności i efektywności energii w roku 2011 grupa uzyskała 22,4 mld Euro przychodów ze sprzedaży. Ponad 130 000 pracowników Schneider Electric aktywnie angażuje się w to, aby pomagać zarówno jednostkom, jak i organizacjom „Korzystać w pełni ze swojej energii” www.schneider-electric.plKontakt:

Schneider Electric Polska

Anna Szymczyk

Tel.: + 48 22 511 82 54

email: anna.szymczyk@schneider-electric.com


Monday PR

Aneta KowalczykTel.: +48 784 648 109
email: aneta.kowalczyk@mondaypr.plPobieranie 16.45 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna