Sent: Monday, May 16, 2011 1: 46 pmPobieranie 21.76 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar21.76 Kb.
From: srp@onet.eu [mailto:srp@onet.eu]

Sent: Monday, May 16, 2011 1:46 PM

To: urzad@duszniki.eu

Subject: wymiary tablicy ogł. w Chełminku
Witam,

Stowarzyszenie Rozwoj-Przyszlosc, rozumiejac trudna sytuacje finansowa gminy, zdecydowalo sie przychylic sie prosby soltys Chelminka i pokryc koszty nowej szyby do gabloty w miejsce poprzedniej, stluczonej. W zamian za to p. soltys zobowiazala sie do umieszczenia na tablicy informacji, ze sponsorem naprawy szyby jest Stowarzyszenie Rozwoj-Przyszlosc. Poniewaz - jak sadze - wlascicielem tablicy jest Gmina Duszniki, przekazanie takiej informacji wydaje mi sie celowe. Potrzebne sa tez dokladne wymiary szyby. Licze na udzielenie informacji na ten temat, ktora pozwoli nam na szybkie wywiazanie sie ze zlozonej obietnicy


Hanna Szuminska, Stowarzyszenie Rozwoj-Przyszlosc

W dniu 2011-05-18 09:27:12 użytkownik Urząd Gminy Duszniki napisał:
Szanowna Pani.

Wg informacji udzielonej przez Panią sołtys Iwonę Ratajczak, szyba do gabloty została zniszczona przez przedstawiciela Stowarzyszenia Rozwój-Przyszłość na skutek umieszczenia plakatu wyborczego Stowarzyszenia, dlatego napis o sponsorowaniu szyby jest wysoce nie na miejscu.

Przypominam, że sprawa ta była poruszana na sesjach Rady Gminy Duszniki w lutym i w kwietniu br., na których sołtys Ratajczak przedstawiła okoliczności zniszczenia szyby, a przedstawiciele Stowarzyszenia zobowiązali się wyjaśnić to bezpośrednio z sołtys Ratajczak (protokoły nr V/11 i VIII/11 sesji RGD).

W związku z powyższym oczekuję, że Stowarzyszenie Rozwój –Przyszłość naprawi wyrządzoną szkodę i nie ma to nic wspólnego z trudną sytuacją gminy, a jedynie z oczekiwaniem wzięcia odpowiedzialności za skutki działalności Stowarzyszenia.


Adam Woropaj

Wójt Gminy Duszniki

Urząd Gminy Duszniki ul. Sportowa 1


From: srp@onet.eu [mailto:srp@onet.eu]

Sent: Tuesday, May 24, 2011 9:12 AM

To: Urząd Gminy Duszniki

Subject: RE: RE: wymiary tablicy ogł. w Chełminku
Panie Wójcie,

ani Stowarzyszenie Rozwój-Przyszłość, ani KWW Rozwój-Przyszłość nie mają nic wspólnego z uszkodzeniem tablicy w Chełminku. Przedstawione rozwiązanie - wstawienie szyby w zamian za informację o sponsorze naprawy - zaakceptowała sołtys Chełminka. Proszę więc docenić naszą wolę wspólpracy i przysłać wymiary tej szyby zamiast głupio się wtącać, robić niepotrzebne zamieszanie i zupełnie niepotrzebnie pouczać. bo żaden z Pana moralista.

Proszę też o wyjaśnienie, dlaczego Urzad Gminy nie przyjmuje mejli wysyłanych z mojego komputera, wspazując jako przyczynę "black IP"?? Sytuacja, w której mejle wracają z adnotacją jak ponizej dotyczy tylko dwóch adresów: wójta Gminy Duszniki i Urzedu Gminy Duszniki i mojego komputera. Czy zlecił Pan blokadę IP mojego komputera, aby utrudnić mi prowadzenie korespondencji?

Hanna Szuminska


This is the mail system at host smtp.poczta.onet.pl.

I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.


If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.


The mail system
: host horacy.wokiss.pl[89.171.39.250] said: 554 5.7.1 This message has been blocked because it is from a FortiGuard - AntiSpam black IP address.(connection black ip 213.180.142.154) (in reply to RCPT To command)

Szanowna Pani!

Właścicielem tablicy jest Urząd Gminy, a nie Pani sołtys Iwona Ratajczak. Wymiary szyby można pobrać z tablicy w Zakrzewku.

Ponadto, ten, kto zniszczył szybę, winien ją naprawić, a nie domagać się umieszczenia informacji o sponsorowaniu.

Informuję, że Urząd Gminy nie blokuje żadnych numerów komputerów ani adresów e-mail.

Proszę również o zmianę tonu Pani pism, kierowanych do mnie jako wójta gminy Duszniki.


Adam Woropaj

Wójt Gminy Duszniki
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna