Skip to content Kod piramidyPobieranie 23.22 Kb.
Data06.05.2016
Rozmiar23.22 Kb.

Kod piramidy

Kod piramidy rzuca nowe światło na historię egipskich piramid, która została potwierdzona przez Valerie Barrow.

Chciałabym polecić naszemu czytelnikowi obejrzenie, jeśli jeszcze tego nie zrobił, serii podanych niżej wideo na YouTube. Informacje tam podane postrzegam jako powiew świeżego powietrza: prezentują nowe podejście do egiptologii i macierzyńskiej świadomości. Ciekawe, że w ubiegłym tygodniu przyszła do nas z przesłaniem Boska Matka – jej przekazu możecie wysłuchać (i go przeczytać) w witrynie Kosmicznego Sai Baby.

W Złotym Wieku, dawno przed patriarchalną dynastią starożytnego Egiptu, świątynie i piramidy wcale nie miały służyć za grobowce, lecz raczej pomagać wznoszeniu świadomości. Powiedziano nam, że trzy główne piramidy były kiedyś czysto Białe, kolejna – Czerwona, a najmniejsza – czarna. Przypominam sobie, że kolory te są użyte w symbolu Śiwy – wskazują one jednoznacznie na Kosmos. W zmienionym stanie świadomości otrzymaliśmy kosmiczną wiedzę i wiemy, że w taki sam sposób starożytni Egipcjanie otrzymali swoją wiedzę o tym, jak to było zanim wstąpili do ciała i jak było po jego opuszczeniu.John Barrow kontempluje kamienne budowle
„Góra” powiedziała mi, że Świątynia Sfinksa była o wiele starsza od Wielkiej Piramidy w Gizie i wyjaśniła zaawansowane zdolności ludzi żyjących w czasach poprzedzających starożytny Egipt. Mój Mentor mówił o lewitacji i podpowiadał jak doskonale zostały złożone ze sobą wielkie kamienie.Zbliżenie pokazujące jak dobrze zostały dopasowane kamienie

Na wideo usłyszycieo tym, że Nil przesunął się o 8 mil od piramid i że zmiana jego drogi zajęła dziesiątki tysięcy lat. Pokazano tam też ciekawy układ piramid związany z gwiazdami naszej galaktyki oraz to, że niedawne czyszczenie ściany w świątyni Seti I w Abydos ukazało rysunki, które wyglądają jak helikopter i inne futurystyczne pojazdy.

John stoi na starożytnym pomoście prowadzącym z miejsca, gdzie kiedyś
płynął Nil. Bezpośrednio przed nim znajduje się Świątynia Sfinksa.

Kod piramidy jest filmem dokumentalnym zrealizowanym dla telewizji i składa się z pięciu epizodów, które omawiają pola piramid i starożytnych świątyń w Egipcie, jak również starożytne miejsca megalityczne w poszukiwaniu kluczy do macierzyńskiej świadomości, starożytnej wiedzy i zaawansowanej techniki w Złotym Wieku. Przedstawiony materiał oparto na 25 podróżach do Egiptu i 51 innych krajów na świecie, które odbyła dr Carmen Boulter, wcześniej związana z Graduate Division of Educational Research na University of Calgary w Kanadzie.

Kod piramidy zawiera wywiady z wybitnymi naukowcami i autorami reprezentującymi rozmaite dziedziny (proszę zobaczyć obsadę): geologię, fizykę, astrofizykę, archeologię, bioinżynierię, magnetyczną teorię pola, naukę o hieroglifach i egiptologię. Seria ta dogłębnie bada ważne problemy."
Epizod 1

The Band of Peace stawia pytania o cel piramid, rzucając wyzwanie tradycyjnym historiom egipskich kopców. Warto obejrzeć rzadki materiał filmowy z 6 wyróżniających się miejsc w pobliżu Wielkiej Piramidy, gdzie znajdują się świadectwa zaawansowanej techniki i wyrafinowanej wiedzy z zakresu fizyki, astronomii, biologii i kosmologii. Tu jest link do Epizodu 1 na Youtube.
Epizod 2

High Level Technology zawiera dowody, że przy budowaniu piramid i świątyń starożytni Egipcjanie używali wyszukanych technik i zaawansowanej nauki. Naukowcy zastanawiają się nad źródłem tych możliwości w starożytnym świecie. Nasza nauka dopiero zaczyna pojmować to, co starożytni dobrze rozumieli dawno temu. Tu jest link do Epizodu 2 na Youtube.

Epizod 3

Sacred Cosmology proponuje nową interpretację hieroglifów i pokazuje, że starożytni rozumieli fizykę, biologię i mechanikę nieba. Wyprawa przez otwartą pustynię do miejsca z bardzo odległej starożytności nazywanego Nabta Playa odkryła neolityczne kręgi kamienne, które zawierają zakowowane ruchy tych samych gwiazd, które były śledzone w cywilizacji faraonów. Tu jest link do Epizodu 3 na Youtube.

Epizod 4

The Empowered Human sugeruje, że budowniczowie piramid żyli w Złotym Wieku i posiadali bardziej wysublimowane zmysły oraz doświadczali wyższych poziomów świadomości, co dawało im lepsze uzdolnienia niż my mamy obecnie. Szanowano świętość aspektu żeńskiego i zachowywano jego równowagę ze świętością aspektu męskiego. Tu jest link do Epizodu 4 na Youtube.

Epizod 5

A New Chronology, analizując dowody przedstawione w całej serii postuluje, że daty podawane w tradycyjnej egiptologii nie pasują do faktów. Staranna dyskusja cykli czasowych w wiekach Złotym, Srebrnym, Brązowym i Żelaznym platońskiego Wielkiego Roku prowadzi do nowej chronologii, która rzuca światło na tajemnice starożytnego Egiptu. Tu jest link do Epizodu 5 na Youtube.

Serię oparto na szczegółowych badaniach przeprowadzonych podczas 25 podróży do Egiptu i 51 innych krajów na świecie, które odbyła dr Carmen Boulter, wcześniej związana z Graduate Division of Educational Research na University of Calgary w Kanadzie. Dr Carmen Boulter's posiada swoją witrynę internetową: http://www.pyramidcode.com/


Jest też dostępny film dokumentalny Documentary Heaven, który obejmuje pełny zestaw epizodów Kodu piramid: Documentary Heaven.

W innej serii wideo na YouTube można obejrzeć wywiad z dr Boulter zrealizowany przez THE ONE NETWORK TV: One Network interview with Dr Carmen Boulter.Żródła:Valerie Barrow, Dr Carmen Boulter
Zdjęcia: Valerie Barrow, The Pyramid Code
: ~kb -> Val -> docs
docs -> Przesłanie od grupy Świetlnych Istot – Oświadczenie
docs -> Wywiad z Despiną Nikolakakos, która odwiedziła Uluru w dniach 24 – 25 kwietnia 2010 r., na krótko przed wyjazdem do Południowej Francji a w szczególności do Val des Dieu czyli Doliny Boga
docs -> Dawne dinozaury, asteroidy i Kata Tjuta
docs -> Jestem Kosmiczny Sai Baba a przyszedłem, aby pomóc ci połączyć się z Judith, przyrodnią siostrą Jezusa
docs -> Wywiad z Gerry Bostockiem – Aborygenem-uzdrawiaczem z regionu Bundjalung w Australii Gerry i John, mój mąż, organizowali weekend pod nazwą „Tajemnice Biznesu dla Mężczyzn,”
docs -> Święty kamień Alcheringa
docs -> Zdjęcia Uluru i Kata Tjuta ze zbiorów Jan i Boba Wrightów
docs -> Nasza podróż przez Atlantyk do wiedzy o starożytnej Atlantydzie
docs -> Rennes-le-Château i Dolina Boga
docs -> Księga miłOŚci napisana przez medium uzupełnienie
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna