Spokojny sen twojego dzieckaPobieranie 11.5 Kb.
Data27.04.2016
Rozmiar11.5 Kb.Informacja prasowa: WOOL STAR

Sierpień 2008
SPOKOJNY SEN TWOJEGO DZIECKA
Każdy dzień dostarcza Twojemu dziecku wielu wrażeń. Poznaje świat, uczy się i zdobywa nowe doświadczenia. Sen jest dla niego wytchnieniem, pozwala odpocząć i zregenerować siły. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie najmłodszych firma WOOL STAR stworzyła dziecięcy komplet z wełny merynosa australijskiego połączony z wełną wielbłądzią. Wełniana tkanina przepuszcza powietrze, dzięki czemu pozwala na utrzymanie stałej temperatury ciała, maleństwo nie poci się i doskonale wysypia.
Aby zapewnić Twojemu dziecku spokojny sen, a Tobie pewność, że dajesz mu tylko to co najlepsze, komplet pościeli dziecięcej został wykonany z najwyższej jakości wełny merynosów australijskich z dodatkiem wełny wielbłądziej. Dzięki temu pościel ma delikatny połysk i jest wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku, zachowując przy tym wszystkie właściwości zdrowotne wełny. Produkt występuje w różnych rozmiarach, dzięki temu doskonale pasuje do każdego łóżeczka, a nowoczesny wygląd sprawi, że będzie jego ozdobą.
ZDROWIE I BEZPICZEŃSTWO

Dobry, zdrowy sen ma ogromny wpływ na rozwój dziecka. Podczas snu uspokaja się rytm serca, normuje ciśnienie, oddech staje się równomierny i głębszy. Wtedy też wydzielany jest w organizmie hormon wzrostu, który powoduje nie tylko rośnięcie, ale i odnowę tkanek. To, jak wypoczywa Twoje dziecko w dużej mierze zależy od warunków w jakich śpi. Zwykła pościel nie przepuszcza powietrza, co sprawia, że organizm dziecka przegrzewa się i poci. Pościel z wełny samoczynnie wymusza przepływ powietrza dostosowany do warunków temperaturowych otoczenia i zapewnia utrzymanie stałej temperatury ciała podczas snu. Nie musisz już stać nad łóżeczkiem i nerwowo obserwować czy niemowlę miarowo oddycha. Dzięki wełnianemu kompletowi WOOL STAR dziecko pozbędzie się nadmiaru ciepła z organizmu bez odkrywania i zbędnego zakłócania jego spokoju. Wełna działa także kojąco na ciało dziecka, minimalizując dolegliwości występujące w najwcześniejszym okresie dorastania. Regulując temperaturę jego ciała zapobiegnie bólowi stawów i kolkom, które są najczęstszą przyczyną tego, że jest niespokojne. Wełna ma również właściwości masujące skórę, udziela mikromasażu pobudzając krążenie krwi w organizmie co bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie Twojej pociechy. Ponadto pościel z wełny wchłania pot i naturalnie izoluje go od skóry nie dając odczucia wilgoci, a w czasie przewietrzania łatwo się go pozbywa. W efekcie komplet zawsze zachowuje świeżość.
Z MYŚLĄ O ALERGIKACH

Sen jest potrzebny, aby zregenerować siły, jednak dla wielu maluchów, uczulonych na roztocze kurzu domowego, ten odpoczynek jest istną katorgą. Gromadzący się w pościeli kurz i pot ludzki są doskonałym środowiskiem do życia i rozmnażania się bakterii i pasożytów, roztoczy kurzu domowego. Enzym (białko) używane przez roztocze do trawienia skóry jest źródłem najsilniejszych alergenów, wywołujących katar sienny, skazę czy astmę. Komplet pościeli wełnianej jest w pełni bezpieczny dla alergików. Wełna zawiera lanolinę – naturalny tłuszcz zwierzęcy – która pokrywa każdy włos, chroniąc go przed zabrudzeniem oraz rozwojem bakterii i roztoczy. Dzięki temu pościel pozostaje bardzo długo czysta i jest łatwa w utrzymaniu, wystarczy ją jedynie strzepnąć lub wyprać ręcznie.


Komplet pościeli dziecięcej WOOL STAR:
Kołdra 100 x 70 cm: 640 PLN

Podkład 120 x 60 cm: 680 PLN

Poduszka 40 x 40 cm: 380 PLN

Becik zapinany na rzepy 70 x 70 cm: 350 PLN

*Istnieje możliwość zamówienia pościeli dziecięcej indywidualnie w dowolnych rozmiarach.Doskonałą propozycją dla starszych dzieci na chłodne dni, są kamizelki wykonane z delikatnej i jednocześnie bardzo wytrzymałej wełny z merynosa australijskiego. Produkty te zachowują wszystkie właściwości wełny, doskonale grzeją, zapewniając jednocześnie skórze swobodne oddychanie, znakomicie radzą sobie także z pochłanianiem nadmiaru wilgoci, jednocześnie są antyalergiczne i antybakteryjne. Dodatkowym atutem kamizelek WOOL STAR jest ciekawa struktura dzianiny oraz modny krój, które zapewnią oryginalny wygląd naszemu dziecku.

Kamizelki dziecięce z wełny merynosa australijskiego WOOL STAR:
Rozmiary:

S-1: 104-110cm,  2-3 lata

M-2: 116-122cm,  4-5 lat

L-3:  128-134cm,   6-7 lat

Cena: 140 PLN
: upload -> file
file -> Wywiad pielęgniarski I zaświadczenie lekarskie dane świadczeniobiorcy
file -> Dzierżoniów, dnia Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie Teresa Marciniak ul. Świdnicka 38 bud 2a/2/II
file -> WAŻny od dnia 3 września 2012 poniedziałEK
file -> Olga Górnicka (konsultacja: Alicja Cholewa-Zawadzka) Rozkład materiału z tematami lekcji
file -> Poniedziałek lp
file -> Poniedziałek lp
file -> Katecheza II rodzina zradza życie a. Pieśń I powitanie B. Inwokacja Ducha Świętego
file -> Szkolenie „komunikacja wspomagająca I alternatywna (aac) – I i II stopień” Cel szkolenia
file -> Oferta pracy
file -> Zapytanie ofertowe na sprzedaż I dostarczenie stacji serwerowej dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostomłotach, ul. Średzka 12. Nr sprawy: gops-iii-473/2/2014

Pobieranie 11.5 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna