Sprawdzian kontrolny pzla



Pobieranie 149.04 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar149.04 Kb.
Sprawdzian kontrolny PZLA

Spała, 14 lutego 2009

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁ A 13:20

1 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 6.69

2 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.72 PB

3 CHYŁA Łukasz 81 WKS Śląsk Wrocław DOL 6.78

4 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 6.80 SB

5 NOWAK Marcin 77 AZS-AWF Kraków MLP 6.83

6 SAMBORSKI Maciej 88 AZS-AWF Kraków MLP 6.87

7 ZACZEK Artur 89 AZS Poznań WLP 6.89

8 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 6.90

FINAŁ B 13:20

1 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.79

2 ĆWIEK Patryk 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.95 =PB

3 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 6.96

4 WOJCIECHOWSKI Bartosz 89 AZS-AWF Wrocław DOL 6.98

5 RÓŻAŃSKI Maciej 84 AZS-AWF Poznań WLP 7.01 PB

6 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.12 PB

KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

SOBÓR Damian 88 WKS Wawel Kraków MLP DNS

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 12:30

1 CHYŁA Łukasz 81 WKS Śląsk Wrocław DOL 6.75 SB q

2 SAMBORSKI Maciej 88 AZS-AWF Kraków MLP 6.85 PB q

3 ZACZEK Artur 89 AZS Poznań WLP 6.90 q

4 ĆWIEK Patryk 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.98 q

5 GRABIAS Jarosław 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.40 SB

NOWAK Rafał 89 AZS-AWF Kraków MLP DNS

KONSTAŃCZUK Arkadiusz 79 RKS Łódź LDZ DNS

Bieg 2/5 12:30

1 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 6.67 PB q

2 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 6.89 q

3 WOJCIECHOWSKI Bartosz 89 AZS-AWF Wrocław DOL 6.96 q

4 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 6.98 q

5 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.01 SB q

TOMKIEWICZ Marcin 89 AZS-AWF Kraków MLP DNS

Bieg 3/5 12:30

1 MASZTAK Kamil 84 WKS Grunwald Poznań WLP 6.74

2 KRYŃSKI Kamil 87 KS Podlasie Białystok POD 6.84 SB

3 RÓŻAŃSKI Maciej 84 AZS-AWF Poznań WLP 7.08 SB q

4 ROSIAK Michał 86 LKS Vectra-DGS Włocławek KPO 7.19

GRZELKA Marcin 89 AZS-AWF Kraków MLP DNS

OGANIACZYK Piotr 89 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

Bieg 4/5 12:30

1 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.75 PB q

2 NOWAK Marcin 77 AZS-AWF Kraków MLP 6.80 q

3 SOBÓR Damian 88 WKS Wawel Kraków MLP 7.03 q

4 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.05 PB q

5 KUSTRA Mateusz 88 AZS-AWF Wrocław DOL 7.15

PIERÓG Paweł 87 WKS Wawel Kraków MLP DNS

Bieg 5/5 12:30

1 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 6.82 =SB q

2 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.91 q

3 WYPYSZYŃSKI Jarosław 85 AZS Poznań WLP 7.14

4 TOTOŚ Filip 89 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 7.17

5 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 7.23

PODGÓRSKI Konrad 89 AZS-AWF Biała Podlaska LBE DNS

DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 11:50

1 KLIMCZAK Piotr 80 WKS Śląsk Wrocław DOL 21.76

2 CIEPIELA Jan 89 AZS-AWF Kraków MLP 21.78 PB

3 KŁACZAŃSKI Marcin 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 22.26 PB

Bieg 2/9 11:50

1 MARCINISZYN Marcin 82 WKS Śląsk Wrocław DOL 21.93 SB

2 WIERUSZEWSKI Rafał 81 UKS Orkan Środa Wlkp WLP 22.27 SB

3 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz 90 MKS Pogoń Siedlce MAZ 24.02 PB

Bieg 3/9 11:50

1 DĄBROWSKI Daniel 83 WKS Śląsk Wrocław DOL 21.91

2 KOZŁOWSKI Kacper 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 21.95 PB

3 STRZELCZYK Marcin 88 KS Warszawianka MAZ 22.18

Bieg 4/9 11:50

1 KRAWCZUK Łukasz 89 WKS Śląsk Wrocław DOL 22.16

2 BAŃKA Witold 84 GKS Tychy SLK 22.64

Bieg 5/9 14:10

1 MASZTAK Kamil 84 WKS Grunwald Poznań WLP 21.33

2 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 22.21

Bieg 6/9 14:10

1 OGANIACZYK Piotr 89 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.97

2 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 22.67

Bieg 7/9 14:10

1 TOTOŚ Filip 89 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 22.14 PB

2 PAŁKIEWICZ Krzysztof 86 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL 22.20 PB

3 STOCHAJ Tomasz 87 AKL Ursynów Warszawa MAZ 22.64

Bieg 8/9 14:10

1 WASIAK Jarosław 84 AZS Łódź LDZ 21.81

2 PORZĄDNY Sebastian 88 AZS Łódź LDZ 22.06

Bieg 9/9 14:10

1 KLIMCZAK Piotr 80 WKS Śląsk Wrocław DOL 21.82 SB

2 MARCINISZYN Marcin 82 WKS Śląsk Wrocław DOL 22.09 SB

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 13:05

1 KOZŁOWSKI Kacper 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 34.36

2 DĄBROWSKI Daniel 83 WKS Śląsk Wrocław DOL 34.84 PB

3 DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL 35.15

Bieg 2/2 13:05

1 PAŁKIEWICZ Krzysztof 86 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL 34.73 PB

2 WIERUSZEWSKI Rafał 81 LUKS Orkan Środa WLP 34.76

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 13:40

1 SOBIECH Marcin 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 47.35 PB

2 GILETA Tomasz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 51.90

Bieg 2/4 13:40

1 BIELECKI Karol 92 MKS Polonia Warszawa MAZ 52.48

2 FIGURA Robert 91 MKS Polonia Warszawa MAZ 52.78

Bieg 3/4 13:40

1 CHYBIŃSKI Wojciech 84 AZS-UWM Olsztyn WMZ 47.96 SB

2 BUDZIEJEWSKI Kamil 88 AZS Łódź LDZ 48.08 PB

3 CZYŻ Maciej 90 MKS Polonia Warszawa MAZ 53.54

Bieg 4/4 13:40

1 BARANOWSKI Patryk 86 AZS Łódź LDZ 48.12 PB

2 KLONOWICZ Krzysztof 87 AZS Łódź LDZ 49.83 SB

3 KARP Sławomir 82 RKS Łódź LDZ 50.11

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 11:45

1 OSMOLOWICZ Aleksandr 85 UKRAINE 1:47.64

2 PAPUGA Sebastian 85 AZS-AWF Gorzów LBU 1:48.25 PB

3 BORYSJUK Aleksandr 85 UKRAINE 1:48.54

4 DĄBROWSKI Piotr 85 WLKS Wrocław DOL 1:48.79 PB

5 DEMCZYSZAK Mateusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 1:52.20

PODOLAK Michał 85 AZS-UWM Olsztyn WMZ DNF

JÓŹWIAK Łukasz 83 AZS-AWF Wrocław DOL DNF



Międzyczasy

400m 46 Michał PODOLAK 52.77

Bieg 2/2 14:35

1 MESYASZ Przemysław 90 CKS Budowlani Częstochowa SLK 1:53.57 PB

2 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 1:54.85 SB

3 KUBIAK Łukasz 88 RKS Łódź LDZ 1:55.42 PB

4 WÓJTOWICZ Sebastian 82 MKS Polonia Warszawa MAZ 1:57.19

5 ZWIERZCHOWSKI Michał 87 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:02.23

6 WNUCZEK Paweł 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:03.05 PB

GREF Rafał 89 WKS Śląsk Wrocław DOL DNS



Międzyczasy

400m 11 Łukasz KUBIAK 55.23

1500 metrów mężczyzn

FINAŁ 14:40

1 MURZYN Kamil 86 KS Cracovia Kraków MLP 3:47.42 PB

2 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 3:54.79

3 KACZMAREK Michał 77 AZS-AWF Kraków MLP 3:57.48

4 OŚLIZŁO Łukasz 89 AZS-AWF Katowice SLK 3:57.90 PB

5 LEANDRO Jean-Marc 77 AS Monaco 3:58.35

6 SZEWCZYK Dawid 88 CKS Budowlani Częstochowa SLK 4:01.61

7 KRÓL Michał 89 AZS-AWF Katowice SLK 4:08.23

PIASECKI Maksymilian 86 WKS Wawel Kraków MLP DNF

CZERWIŃSKI Adam 88 WKS Wawel Kraków MLP DNF

Międzyczasy

1000m 22 Kamil MURZYN 2:32.85

60 metrów ppł mężczyzn

FINAŁ 13:00

1 KUBASZEWSKI Mariusz 82 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.80 PB

BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO DQ 168p7

60 metrów ppł mężczyzn

Bieg 1/1 12:10

1 BOCHENEK Dominik 87 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.94 q

2 KUBASZEWSKI Mariusz 82 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.96 q

WOJTKOWSKI Maciej 88 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 12:35

1 BEŁZ Kamil 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 17.82

2 HARATYK Łukasz 88 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 17.39 PB

3 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.95

4 KUSIAK Damian 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.91 SB

5 ROZPORSKI Michał 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 15.96

6 WIŚNIEWSKI Jacek 91 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 14.58 PB

I II III IV V VI

BEŁZ Kamil 16.84 17.02 x 17.73 x 17.82

HARATYK Łukasz 16.80 16.54 17.39 x x x

MIKOS Mateusz 16.95 x x 16.58 x x

KUSIAK Damian x x 16.91 16.76 x x

ROZPORSKI Michał 15.39 15.96 x x x x

WIŚNIEWSKI Jacek 14.55 14.56 14.24 14.58 14.46 x

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 14:35

1 KRÓL Tomasz 87 KKL Kielce SWK 2.00 =PB

2 DANIELL Michał 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.95 =SB

3 GADALIŃSKI Mateusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.85

3 ZALEGA Paweł 91 MUKS Opoczno LDZ 1.85

1.85 1.90 1.95 2.00 2.05

KRÓL Tomasz - o o xo xxx

DANIELL Michał o o xo xxx

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 15:10

1 KOLASA Adam 75 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 5.40

2 DIDENKOW Mateusz 87 KL Gdynia POM 5.40

3 MICHALSKI Łukasz 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5.20

4 JURGA Łukasz 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.00

5 SZCZEPAŃSKI Marcin 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.60

6 HEROK Jarosław 88 AZS-AWF Kraków MLP 4.60

4.40 4.60 4.80 5.00 5.20 5.30 5.40 5.50 5.60

KOLASA Adam - - - - o - xo - xxx

DIDENKOW Mateusz - - - xo o xo xo xxx

MICHALSKI Łukasz - - - o xxo xxx

JURGA Łukasz - - xo xo xxx

SZCZEPAŃSKI Marcin - o xxx

HEROK Jarosław o xo xxx

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 14:20

1 MATEUSIAK Łukasz 88 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 7.68 PB

2 PARLICKI Mateusz 84 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 7.62

3 ŁUKASIAK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.60

4 BAGIŃSKI Cezary 89 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 7.53 PB

5 ROSIAK Michał 86 LKS Vectra-DGS Włocławek KPO 7.38 SB

6 DULA Tomasz 89 KS Warszawianka MAZ 7.25

7 KUSTRA Mateusz 88 AZS-AWF Wrocław DOL 7.14

8 HOFFMANN Karol 89 niestowarzyszony 6.93

KRUHLIK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

I II III IV V VI

MATEUSIAK Łukasz 7.27 7.47 7.57 7.68 - -

PARLICKI Mateusz x x 7.40 x 7.62 x

ŁUKASIAK Michał 7.54 7.52 7.47 7.60 x 7.28

BAGIŃSKI Cezary x 7.49 7.31 7.12 7.53 x

ROSIAK Michał x 7.38 x x x x

DULA Tomasz 7.09 7.19 x 7.25 7.07 x

KUSTRA Mateusz x 7.01 7.14 7.06 7.05 6.43

HOFFMANN Karol 6.73 6.76 6.93 x x x

Trójskok mężczyzn

FINAŁ 15:16

1 LEWANDOWSKI Wojciech 85 AZS-AWF Wrocław DOL 15.39 PB

2 MOSS Jason 79 WKS Wawel Kraków MLP 14.94

3 BODZEK Tomasz 88 WKS Wawel Kraków MLP 14.73 PB

4 FUTYMA Michał 85 WKS Wawel Kraków MLP 14.46 SB

LEWANDOWSKI Michał 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO DNS

I II III IV V VI

LEWANDOWSKI Wojciech 15.39 15.19 15.07 15.21 15.05 15.14

MOSS Jason x x x 14.94 x x


KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

FINAŁ A 13:15

1 ZIÓŁKOWSKA Iwona 80 AZS Poznań WLP 7.36 PB

2 POPOWICZ Marika 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.48

2 BRZEZIŃSKA Iwona 86 KS Warszawianka MAZ 7.48

4 LIGIĘZA Agnieszka 86 AZS-AWF Kraków MLP 7.51

5 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 7.56 PB

6 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 7.57

7 WEDLER Weronika 89 AZS-AWF Wrocław DOL 7.57

8 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 7.58

FINAŁ B 13:15

1 KSIĄŻEK Martyna 89 AZS-AWF Katowice SLK 7.67 PB

2 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 7.70 SB

3 WÓJCIK Jolanta 84 ULKS Technik Trzcinica PDK 7.82

4 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 7.83

5 ŚWIERCZYK Matyna 89 AZS-AWF Wrocław DOL 7.84

6 PĘDZIWIATR Milena 89 AZS-AWF Wrocław DOL 7.98

CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM DNS

TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM DNS

60 metrów kobiet

Bieg 1/3 12:20

1 KLOCEK Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław DOL 7.48 PB q

2 WEDLER Weronika 89 AZS-AWF Wrocław DOL 7.55 =PB q

3 KSIĄŻEK Martyna 89 AZS-AWF Katowice SLK 7.74 SB q

4 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 7.80 q

5 WÓJCIK Jolanta 84 ULKS Technik Trzcinica PDK 7.81 q

6 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.89

KORZENIECKA Paulina 89 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

MŁYNARCZYK Danuta 86 KS Warszawianka MAZ DNS

Bieg 2/3 12:20

1 BRZEZIŃSKA Iwona 86 KS Warszawianka MAZ 7.43 SB q

2 POPOWICZ Marika 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.45 PB q

3 LIGIĘZA Agnieszka 86 AZS-AWF Kraków MLP 7.52 q

4 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7.61 q

5 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 7.75 q

6 ŚWIERCZYK Matyna 89 AZS-AWF Wrocław DOL 7.83 =PB q

7 PĘDZIWIATR Milena 89 AZS-AWF Wrocław DOL 7.84 SB q

8 BAUMGART Iga 89 BKS Bydgoszcz KPO 7.93

Bieg 3/3 12:20

1 ZIÓŁKOWSKA Iwona 80 AZS Poznań WLP 7.43 q

2 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 7.56 q

3 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 7.58 PB q

4 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7.87 PB q

5 GRZYB-LITWINIUK Edyta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.03

6 ZIELIŃSKA Weronika 86 KS Warszawianka MAZ 8.15

7 ROKICKA Katarzyna 86 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.19

TRYBAŃSKA Małgorzata 81 KS Warszawianka MAZ DNS

200 metrów kobiet

Bieg 1/4 13:50

1 JESCHKE Marta 86 SKLA Sopot POM 23.85

2 WÓJCIK Jolanta 84 ULKS Technik Trzcinica PDK 24.56 PB

Bieg 2/4 13:50

1 BAUMGART Iga 89 BKS Bydgoszcz KPO 24.99 PB

2 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 25.14 SB

Bieg 3/4 13:50

1 ZIELIŃSKA Weronika 86 KS Warszawianka MAZ 25.69

2 ROKICKA Katarzyna 86 KS Orzeł Warszawa MAZ 26.96 PB

Bieg 4/4 13:50

1 CHAŁAS Magdalena 88 AZS Łódź LDZ 25.90 PB

2 ROMISZEWSKA Marta 87 MKS Polonia Warszawa MAZ 26.67

3 LASKOWSKA Maja 93 AZS-AWFiS Gdańsk POM 28.05

400 metrów kobiet

Bieg 1/1 13:30

1 WOLAREK Anna 89 AZS-AWF Kraków MLP 60.24

2 BORAWSKA Anna 88 MUKS ILKUS Olkusz MLP 63.70

800 metrów kobiet

FINAŁ 14:25

1 KUŚ Joanna 84 AZS-AWF Katowice SLK 2:08.28

2 CICHOCKA Angelika 88 ULKS Talex Borzytuchom POM 2:08.50 PB

3 HARASIM Monika 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 2:12.05

4 ZEMBRZUSKA Justyna 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:13.40

5 PÓŁROLA Karolina 89 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ 2:13.72 PB

6 OBRAŁ Jadwiga 89 WKS Wawel Kraków MLP 2:22.29

7 CHŁOSTA Justyna 87 MUKS ILKUS Olkusz MLP 2:23.44

WACŁAWSKA Anita 89 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK DNF

Międzyczasy

400m 201 Angelika CICHOCKA 1:03.47

60 metrów ppł kobiet

FINAŁ 12:50

1 KOCIELNIK Joanna 83 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.28

2 CHRUST-ROŻEJ Marta 78 AZS-AWF Wrocław DOL 8.47

3 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.73

4 ŚWIOSTEK Katarzyna 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.81

5 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 9.02

6 MARCINIAK Patrycja 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9.19 PB

SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM DNS

GRZEGORZEWSKA Daria 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM DNF

60 metrów ppł kobiet

Bieg 1/2 12:00

1 KOCIELNIK Joanna 83 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.26 PB q

2 CHRUST-ROŻEJ Marta 78 AZS-AWF Wrocław DOL 8.45 SB q

3 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.71 SB q

4 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.78 q

RYBAK Justyna 89 AZS-AWF Kraków MLP DNS

Bieg 2/2 12:00

1 ŚWIOSTEK Katarzyna 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.80 q

2 MARCINIAK Patrycja 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9.23 PB q

3 GRZEGORZEWSKA Daria 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9.37 PB q

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9.50 q

LIGARSKA Dominika 85 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

Pchnięcie kulą kobiet

FINAŁ 12:35

1 DUDZIŃSKA Agnieszka 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 15.07 SB

ROGALSKA Daria 89 BKS Bydgoszcz KPO NM

I II III IV V VI

DUDZIŃSKA Agnieszka x 14.77 x x 15.07 x

ROGALSKA Daria x x x x x x

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ 13:55

1 NOWAK Martyna 89 AZS-AWF Wrocław DOL 1.70

2 GRZEGORZEWSKA Daria 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.65

3 REK Joanna 90 MUKS Opoczno LDZ 1.65 PB

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.55

5 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.55

DOMEL Urszula 88 AZS-AWF Wrocław DOL NM

KASPRZYCKA Justyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL DNS

1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.73

NOWAK Martyna - - - xo o xxx

GRZEGORZEWSKA Daria - o o xo xxx

REK Joanna o o xo xxo xxx

SZNABEL Kamila o o xxx

DRUZD Elżbieta - xxo xxx

DOMEL Urszula - - - - xxx

Skok o tyczce kobiet

FINAŁ 13:25

1 KASPRZAK Róża 82 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.30 PB

2 RATAJCZAK Justyna 85 MKL Szczecin ZPO 4.00

3 FRĄCKOWIAK Olga 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.00

4 WRONA Agnieszka 82 KKL Kielce SWK 3.80 PB

5 SOWA Katarzyna 85 Ośr.sk.tycz.Gdańsk POM 3.80

6 KOLASA Agnieszka 92 SKLA Sopot POM 3.60

7 DZIWISZEK Sandra 94 RKS Skra Warszawa MAZ 3.40 PB

8 KRUPIŃSKA Natalia 92 UKS Olimp Mazańcowice SLK 3.40

PLEWA Marta 83 Ośr.sk.tycz.Gdańsk POM DNS

3.20 3.40 3.60 3.80 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40

KASPRZAK Róża - - - - xo - o xxo xxx

RATAJCZAK Justyna - - - - o xxx

FRĄCKOWIAK Olga - - o o xo xxx

WRONA Agnieszka - - o o xxx

SOWA Katarzyna - - xo xo xxx

Skok w dal kobiet

FINAŁ 14:10

1 TRYBAŃSKA Małgorzata 81 KS Warszawianka MAZ 6.38

2 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.21 SB

3 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 6.06 SB

4 MARCINIAK Patrycja 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.53

I II III IV V VI

TRYBAŃSKA Małgorzata x 6.38 x 6.24 - -

TYMIŃSKA Karolina x 6.21 5.98 - - -

RESZKA Małgorzata 6.06 5.92 x x x 5.98

MARCINIAK Patrycja 5.53 5.52 5.53 5.41 x 3.87

Trójskok kobiet

FINAŁ 15:15

1 DOMIZA Joanna 89 niestowarzyszona 12.01 PB

2 SYGDZIAK Dagmara 88 AZS Łódź LDZ 11.97

SADACH Aneta 75 KB Geotermia Uniejów LDZ NM

I II III IV V VI

DOMIZA Joanna 11.96 x 12.01 x x x

SYGDZIAK Dagmara x x x 11.94 x 11.97



SADACH Aneta x x x x x -




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna