Sprzedaż promocyjnych karnetów na edycję art of improvisation creative FestivalPobieranie 7.31 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar7.31 Kb.

Kontakt dla mediów: Olga Chrebor, olga.chrebor@ckagora.pl, +48 609 73 40 44

Sprzedaż promocyjnych karnetów na 4. edycję ART OF IMPROVISATION Creative Festival tylko do 12 czerwca 2015!

Nadchodząca edycja AOI będzie wydarzeniem wyjątkowym w skali dotychczasowych działań. Ideą AOI 2015 będzie jeszcze większe otwarcie się na różnorodność nurtów w muzyce improwizowanej, odchodząc od dominacji free jazzu i free improv. Nie odcinając się od w/w stylistyk, program festiwalu zostanie wzbogacony o elementy muzyki folkowej, eksperymentalnej, post-rockowej i awangardowej w światowej klasy wydaniu. Program dopełni również improwizowany performance muzyczno-taneczny.

Gośćmi tegorocznej edycji festiwalu będą m. in.: uznany brytyjski saksofonista John Butcher w trio z australijskim perkusistą Tony’m Buck’iem, znanym m. in. z zespołu The Necks, oraz berlińską pianistką Magdą Mayas; Mikołaj Trzaska IRCHA CLARINET QUARTET z Wacławem Zimplem, Pawłem Szamburskim i Michałem Górczyńskim; austriackie eksperymentalne trio Trapist w składzie: Martin Brandlmayer i Martin Siewert (muzycy Radian) oraz Christian Weber, międzynarodowy muzyczno-taneczny kwartet Help Me To Crash, międzynarodowe trio wybitnego amerykańskiego perkusisty Michael’a Zerang’a z saksofonistą Tobias’em Delius’em i kontrabasistą Ksawerym Wójcińskim. Czeka nas także koncert zeszłorocznych laureatów Kreacji/Zderzeń – Sławka Pezdy i Thomasa Kolarczyka w trio z perkusistą Kubą Janickim.
Dołacz do wydarzenia na fb >>>
Zobacz video zapowiedź AOI 2015 >>>

ART OF IMPROVISATION Creative Festival to kameralny projekt poświęcony sztuce improwizowanej (głównie muzyce), podkreślający jej różnorodność, a przede wszystkim otwartość na zmianę i eksperymenty. Projekt poszerzony także o działania performerskie, taneczne i teatralne, oparte o improwizację. Najważniejszy punkt programu tworzą koncerty i performance mistrzów gatunku, przegląd i konkurs młodych improwizatorów KREACJE, jam session, projekcje filmowe oraz wydarzenia towarzyszące w postaci warsztatów improwizacyjnych prowadzonych przez doświadczonych i uznanych artystów.

Informacje:

4. ART OF IMPROVISATION Creative Festival

Kiedy? 19-21.06.2015

Gdzie? Centrum Kultury AGORA, Serbska 5a, Wrocław

Karnety: 50 zł (do 12 czerwca 2015), 80 zł (12-21 czerwca 2015)

Karnet festiwalowy upoważnia do udziału we wszystkich koncertach i wydarzeniach towarzyszących ART OF IMPROVISATION Creative Festival.Sprzedaż: w sieciach salonów Empik, kasie CK AGORA oraz online na ticketpro.pl
www.ckagora.pl, www.facebook.com/CentrumKulturyAGORA

Informacje: Marta Kozłowska, 71 325 14 83 w.123, marta.kozlowska@ckagora.pl
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna