Szkol/109/2014 Załącznik nr 1a do siwzPobieranie 375.64 Kb.
Strona1/4
Data02.05.2016
Rozmiar375.64 Kb.
  1   2   3   4

SZKOL/109/2014

Załącznik nr 1a do SIWZ
FORMULARZ OFERTOWY

/zadanie nr 1/


  1. W odpowiedzi na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na dostawę artykułów i sprzętu sportowego oraz odzieży i obuwia sportowego, nr sprawy: SZKOL/109/2014, zgodnie z wymogami określonymi w SIWZ, oferuję wykonanie przedmiotu zamówienia w zakresie zadania nr 1: DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO za cenę:


UWAGA! Cena jednostkowa brutto zaoferowanego asortymentu nie może przekraczać kwoty 3 500,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych).


lp.

przedmiot zamówienia (opis)

j.m.

Ilość

cena jedn.

netto [zł]wartość netto [zł]
kol.5 x kol.6

stawka VAT
[%]

Wartość VAT

[zł]
kol.6 x kol.7Wartość brutto [zł]
kol.6 + kol.8

Nazwa producenta/marki

oraz typ/model/symbol1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Atlas do ćwiczeń, do treningu wszystkich grup mięśniowych. Trzyczęściowe podparcie pod plecy umożliwia dokładne dopasowanie urządzenia do ciała. Obciążenie 80 kg w 16 poziomach. Sugerowany produkt Kettler Multigym (7752-800) lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

12

Atrapa karabinka z gumy AK-47 "KAŁASZNIKOW Z BAGNETEM" wykonana z gumy nie posiadająca ostrych krawędzi. Konstrukcja wewnętrzna podłużna metalowa dzięki której broń w czasie treningu nie będzie się wyginać i zachowuje wagę oryginału. Całkowita długość 100cm, waga ok. 2,75 kg.

szt.

43

Atrapa saperki wykonana z gumy. Przeznaczona do treningu walki. Długość 53cm., wymiary 2,5 x 24 cm., waga ok. 0,15 kg.

szt.

44

Atrapa noża wykonana z gumy. Specjalny gumowy i bezpieczny nóż zaprojektowany pod kątem ćwiczeń. Prosty z małą gardą. Wymiary 2,5 x 24 cm. Waga ok..0,15 kg.

szt.

45

Chip, karta 10 (sztyft na palec/chip) wymiana danych 60 ms., czas zapamiętania danych 20 lat, pojemność 128 wpisów, kompatybilność ze stacją kontrolną BSx7 i BSx8, oprogramowanie V5.49 lub wyższe, gwarancja 5 lat, wymiary 70x17x 8 mm., kolor czerwony. Sugerowany produkt SPORTIDENT lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego..

szt.

306

Ciśnieniomierz do piłki, urządzenie ułatwiające stwierdzenie prawidłowego ciśnienia powietrza w piłkach. Posiada 2 najpopularniejsze skale podawane przez producentów piłek. Poręczny i łatwy w użyciu.

szt.

17

Deska pływacka, wykonana z materiału eva, bardzo lekka i wytrzymała, produkt przeznaczony do zaawansowanego treningu. Sugerowana deska firmy Arena lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

68

Gwizdek sędziowski z tworzywa sztucznego, bezkulkowy dwukomorowy, 4 rezystory dźwiękowe, emitowany dźwięk (moc +120 dB), gumka na ustniku, w zestawie ze sznurkiem koloru czarnego. Sugerowany produkt Fox 40 SonicBlast lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

169

Graca do kortu tenisowego, aluminiowa z brzeszczotem..

szt.

110

Kask ochronny do sportów walki, o tradycyjnej konstrukcji z otwartymi policzkami. Bardzo dobrze pochłania energię ciosów oraz zapewnia optymalną ochronę głowy podczas walki. Materiał zewnętrzny: skóra. Wewnętrzna wyściółka wykonana ze specjalnego zamszu gwarantuje perfekcyjne odprowadzanie potu, a także zabezpiecza przed niekontrolowanymi przesunięciami. Wygodny kask, łatwo się dopasowuje, dzięki regulowanemu rzepowi i sznurkom na czubku głowy. kolor czerwony i niebieski. Rozmiar 2xL. Sugerowany produkt firmy Everlast lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

211

Kije narciarskie, wykonane z aluminium, wyposażone w rękojeść z wyścigowej serii oraz szeroki pasek. Grip: Bi-Material Racing Grip. Średnica 18 mm. Specyficzne właściwości: Freeride Basket, wide Strap, Ice Tip. Rozmiar do uzgodnienia. Sugerowany produkt firmy Salomon lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

para

1512

Kompas na palec do BnO, wygodne mocowanie na kciuk za pomocą regulowanej gumki, musi dobrze dopasowywać się do dłoni, pod opuszkiem guma zapobiegająca ześlizgnięciu się ze spoconego palca, na obudowie wyskalowana 4-centymetrowa linijka. Zawiera system stabilizacji dyskowej, czas ustalania się igły max. 1-1,5 s.

szt.

3013

Siatka do bramki piłkarskiej o rozm. 5 x 2 m. W komplecie 2 szt.

kpl.

214

Kompresor do piłek, zasilanie AC 220-240 V / 50-60 Hz, max. ciśnienie 80 PSI. Wydajność 15,5 L/M, moc na wejściu 95 W. Wymiary: dł. 18,5cm., szer. 17cm, szer. 14cm. Waga kompresora ok. 1,95 kg. W zestawie: igła do pompowania piłek, plastikowa końcówka do pompowania materacy i mosiężny wentyl do pompowania dętek rowerowych. Sugerowany produkt Volcano FTC-110 lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

115

Kosz na piłki do tenisa ziemnego, wykonany ze stalowego drutu, malowany na kolor biały, umożliwia zbieranie piłek bez konieczności schylania się po nie.

szt.

516

Lampion do BnO, startowy, duży, wykonany z materiału odpornego na warunki pogodowe. Wygodny plastikowy karabińczyk, długi sznurek (min. 60 cm). Wykonany zgodnie z normami IOF. Wymiary 30x30cm.

szt.

2017

Lampion do BnO, treningowy, mały, wykonany z materiału odpornego na warunki pogodowe. Wygodny plastikowy karabińczyk, długi sznurek (min. 60 cm). Wykonane zgodnie z normami IOF. Wymiary 15x15cm.

szt.

2018

Lina do wspinania L=7m, wykonana z lin kręconych konopnych z włókna jutowego. Zawiesie: stalowa kausza o otworze wew. 100 mm i grub. pierścienia 20 mm z obejmami zaciśniętymi na linie za pośrednictwem śrub z nakrętkami. Dolny koniec liny zabezpieczony przed rozkręcaniem oplotem ze szpagatu i nakładką ze skóry lub tworzywa o dł. 15 cm. Do liny dołączony certyfikat potwierdzający zgodność towaru z obowiązującymi normami.

szt.

819

Lina do wspinania L=9m, wykonana z lin kręconych konopnych z włókna jutowego. Zawiesie: stalowa kausza o otworze wew. 100 mm i grub. pierścienia 20 mm z obejmami zaciśniętymi na linie za pośrednictwem śrub z nakrętkami. Dolny koniec liny zabezpieczony przed rozkręcaniem oplotem ze szpagatu i nakładką ze skóry lub tworzywa o dł. 15 cm. Do liny dołączony certyfikat potwierdzający zgodność towaru z obowiązującymi normami.

szt.

420

Lina do przeciągania, jutowa o dł. 10 m, grubość liny 3 cm, waga 4,7 kg, zabezpieczona przed rozkręceniem się, na środku liny znacznik w jaskrawym kolorze, oba końce liny z oplotem szpagatu i nakładkami z tworzywa.

szt.

221

Linia do wyznaczania boiska do piłki siatkowej plażowej wraz z mocowaniami w postaci odciągów, szer. 5 cm, wymiary 16/8 m z regulacją na 18/9 m. Wykonana z wytrzymałego materiału typu taśma poliestrowa klasy I. Kolor niebieski.

kpl.

222

Lotki do badmintona, turniejowe (szybkie), struktury nylonowe, obówka koloru granatowego. Sugerowany produkt firmy YONEX lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

20023

Lotki do badmintona, turniejowe (wolne), struktury nylonowe, obówka koloru zielonego. Sugerowany produkt firmy YONEX lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

20024

Łapki pływackie, płetwy do pływania na dłonie, do treningu siłowego. Wykonane z poliprepylanu, obramowanie z gumy termoplastycznej, silikonowe paski do mocowania, anatomiczny kształt, w dwóch rozmiarach, mikroregulacja. Rozm.: 1xS; 4xL; 1xXL. Sugerowany produkt firmy Arena lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

para

625

Ławka gimnastyczna, blat o grubości 28 mm. Równoważnia w dolnej części. Ławka wykonana w całości z drewna, osadzone na masywnej podstawie. Rozmiar: szer. 30cm., wys. 30cm., dł. 300cm.

szt.

426

Ławka regulowana do ćwiczenia mięśni brzucha. Ośmiostopniowa regulacja kąta ławki. Wyposażona w moduł blokowania nóg. Wszystkie rączki i przetyczki sprężynowe, które używane są do dopasowania maszyny do wzrostu ćwiczącego oznaczone są innym kolorem. Tapicerka zbudowana z 4 elementów osadzonych na pełnej blasze o grubości co najmniej 3 mm. Posiada atest, który dostarczony będzie do Zamawiającego wraz z ławką. Sugerowany produkt Marbo MP-Loo5 z linii Professional 2013 lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

127

Ławka uniwersalna z regulowaną podpórką na nogi. Sugerowana ławka HES L-11 lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

128

Nagolenniki, do biegów na orientację, profesjonalne dla zawodników specjalizujących się w dyscyplinie sportu BnO. W opak./2 szt.

opak.

3029

Numer startowy (plastron), podwójne numery z nadrukiem, wykonane w 100% z tkaniny bawełnianej. Numer na klatce piersiowej i plecach o rozm. 24x24cm, numery czarne na żółtym tle.

szt.

3030

Numerator wyników wykonany z miękkiego PVC w formie teczki, format zbliżony do A4, numerki od 0-20, sety od 0-5, kieszonki na time out.

szt.

131

Manekin zapaśniczy, szyty ręcznie z podwójnymi szwami, wszystkie główne szwy muszą być wyposażone w osłony szwów. Wykonany ze skóry cielęcej, o gr. min. 4 mm. Stabilność poprzez zastosowanie stabilizatora z włókna szklanego. Typ: z pnia. Gwarancja 5 lat od dnia dostawy. Rozmiar 140cm, waga 20kg oraz rozmiar 170cm, waga30 kg. Sugerowany produkt firmy Fedlak lub towar równoważny o parametrach technicznych nie gorszych od sugerowanego.

szt.

232

Maszyna do wyrzucania piłek tenisowych, z funkcją oscylatora. Waga max. (bez piłek) 20 kg, pojemność: min. 70 piłek tenisowych. Regulowana prędkość wyrzucanych piłek: min. do 80 km/h, częstotliwość podawania piłek regulowana w przedziałach min. od 1,5 do 10 s. Zmiana kąta wyrzucania piłek od uderzeń z głębi kortu do lobów, zmiana prędkości i rotacji oraz częstotliwości podawania piłek oraz funkcja podawania piłek w jeden wybrany punkt. Funkcja oscylatora: losowo od jednej linii bocznej do drugiej linii bocznej kortu. Maszyna zasilana z akumulatora, w zestawie ładowarka oraz przystawka umożliwiająca zasilanie z 220 V. Gwarancja 24 miesiące.

szt.

1
Pobieranie 375.64 Kb.

  1   2   3   4
©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna