Szósty z cyklu paneli seminaryjnych poświęconych wypracowaniu Powiatowego Programu Wsparcia Ekonomii SpołecznejPobieranie 6.25 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar6.25 Kb.
Serdecznie zapraszamy Panie i Panów pracujących w instytucjach pomocy i integracji społecznej, Przedstawicielki i Przedstawicieli lokalnego samorządu, Panie i Panów będących pracownikami instytucji rynku pracy oraz Przedstawicielki i Przedstawicieli działających w obszarze III sektora (stowarzyszenie, fundacje, spółdzielnie socjalne, itp.) na szósty z cyklu paneli seminaryjnych poświęconych wypracowaniu Powiatowego Programu Wsparcia Ekonomii Społecznej, realizowanego w ramach projektu: "KOŁOBRZESKI OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ". Szóste seminarium odbędzie się 28.03.2011r.w godz.9.00 -18.00 w hotelu Skanpol w Kołobrzegu.

Tematem spotkania będzie m.in.:Ekonomia społeczna a poszukiwanie tożsamości z regionem oraz
Ekonomia społeczna a partnerstwo trójsektorowe.

Moderatorem seminarium będzie Jarosław Kuba - ze Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Krzemienny Krąg w Bałtowie, reprezentant Przedsiębiorstwa Społecznego „Allozaur” - pierwszego w Polsce podmiotu ekonomii społecznej o statusie Sp. z o.o.

Ekonomia społeczna potrzebuje zakorzenienia w świecie wartości i zasad. Są to poza solidarnością - przedsiębiorczość, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pomocniczość.

Źródło: Manifest Ekonomii Społecznej; www.ekonomiaspoleczna.pl/x/433233

W trakcie poprzednich seminariów przyjęto następujący schemat zarządzania programem wsparcia ekonomii społecznej w powiecie kołobrzeskim

Rys. Organizacja zespołów wdrażających powiatowy program wsparcia ekonomii społecznej.Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium oraz do włączenia się do prac nad Powiatowym Programem Wsparcia Ekonomii Społecznej. Pierwszy moduł projektu dotyczący rozwoju partnerstwa i wypracowania PPWES zbliża się ku końcowi. Przed nami konsultacje i zatwierdzenie programu. Liczymy na obecność i zaangażowanie wszystkich zaproszonych.

Do pobrania załączniki:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna