Tanie latanie na koniec wakacjiPobieranie 10.67 Kb.
Data01.05.2016
Rozmiar10.67 Kb.Wrocław, 20 sierpnia 2010 r.


Komunikat prasowy

Tanie latanie na koniec wakacji


Bułgaria, Włochy, a może Hiszpania? Najtańsze bilety na sierpniowe loty z Wrocławia można kupić za nieco ponad 100 zł, a we wrześniu niektóre ceny spadają nawet do 40 zł. To jeszcze nie koniec wakacji – spędź weekend w cieplejszej części Europy.
Zbliża się koniec lata, ale podróżując można sprawić, by trwało nieco dłużej. Wystarczy skorzystać z letnich hitów cenowych wrocławskiego Portu Lotniczego. To doskonała oferta dla wszystkich, którzy za niewielkie pieniądze chcą przedłużyć sobie wakacje.
Na rakiję do Bułgarii

Na lot do bułgarskiego Bourgas można kupić bilet, którego cena rozpoczyna się od ponad 120 zł. Portfela nie nadszarpną także koszty pobytu – to wciąż jeden z najtańszych europejskich kurortów. Bez trudu można tam znaleźć niedrogi hotel, czy restaurację, a bliskość Morza Czarnego pozwoli poczuć klimat prawdziwych wakacji. – W Bourgas średnie dobowe temperatury do końca września nie spadają zazwyczaj poniżej 20 stopni, co gwarantuje przyjemny pobyt nawet wczesną jesienią - zapewnia Monika Półtorzycka-Jon, specjalista ds. marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.


Na mecz do Włoch

Mediolan i Bolonia – loty z Wrocławia do tych pięknych włoskich miast we wrześniu można kupić odpowiednio za 54 zł i 44 zł. Są tacy, którzy oddaliby wszystko za oryginalne spaghetti bolognese podane w restauracji z widokiem na bazylikę San Petronio. To wyjątkowo kusząca oferta nie tylko dla smakoszy włoskich specjałów kulinarnych, ale także dla tych, którzy chcieliby zaczerpnąć pozytywnej włoskiej energii.

Wycieczka do Mediolanu to gratka dla piłkarskich kibiców. Włoskie Serie A rozpoczyna się już 29 sierpnia, a Mediolan jest przecież miastem dwóch wielkich zespołów: Interu i AC Milan. Nawet, jeśli nie uda się dostać na mecz, warto obejrzeć piękny stadion San Siro, który mieści ponad 80 tysięcy kibiców. Z kolei Kibice AS Roma i Lazio Rzym także znajdą coś dla siebie – w drugiej połowie września cena biletu na lot z Wrocławia do Rzymu może kosztować ok. 100 zł. Czekają tam nie tylko wielkie piłkarskie drużyny i ich imponujący Stadion Olimpico, ale też najsłynniejsze zabytki świata, pochodzące z niemal każdego historycznego okresu. Przytłoczyć może jedynie nadmiar atrakcji – nawet tydzień to za mało, by poznać wszystkie uroki Wiecznego Miasta.

Na plażę do Hiszpanii


Aby naładować baterie przed polską deszczową jesienią, warto wybrać się do położonej na południowym wybrzeżu Hiszpanii Malagi. Temperatura wody sięga tam 25 stopni, powietrza – średnio 30 stopni, ale odczuwalna jest znacznie wyższa. – Choć to prawie3 tysiące kilometrów do przebycia, lot trwa nie dłużej niż 3 godziny – mówi Monika Półtorzycka-Jon. Ceny biletów już w przyszłym miesiącu będą ponad trzykrotnie niższe niż w sierpniu. Pięknymi plażami kusi też Alicante. Podobnie jak do Malagi, także tu można dotrzeć we wrześniu wydając ok. 100 zł za bilet w jedną stronę.

Nawet, gdyby Barcelona nie leżała nad morzem, pewnie i tak odwiedzałyby ją tłumy turystów. To najdroższe miasto w Hiszpanii, tym bardziej warto zaoszczędzić na biletach. Dlatego na taką wyprawę zarezerwujmy sobie koniec września. Wówczas za bilet zapłacimy nieco ponad 100 zł. Lecąc do Barcelony w okolicach 24 września, będziemy mieli okazję świętować wraz z Hiszpanami dzień patronki miasta. Festa Major de la Merce trwa zwykle kilka dni i zamienia miasto w jeden wielki plac zabawy.Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu położony jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, w odległości ok. 10 km od centrum miasta, w pobliżu budowanej Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą będzie można się dostać na lotnisko między innymi z autostrady A4. Oferuje regularne połączenia lotnicze z 30 portami europejskimi, m.in. z Rzymem Ciampino, Paryżem Beauvais i Oslo Torp. W roku 2011 Port Lotniczy Wrocław powiększy się o nowy terminal. Przepustowość wyniesie wtedy ponad 3,5 mln pasażerów rocznie, docelowo będzie można obsłużyć 7 mln osób.

Więcej informacji:


Sylwia Chmielarz
Profit Communications

GSM + 48 512 036 303
schmielarz@profitcomms.pl
tel. + 48 71 342 12 42


: files -> 000001
000001 -> On Board pr dla A+e networks™ uk
000001 -> Niewielki głośnik z membraną pasywną Firma Maxell wprowadza na polski rynek nowy mobilny głośnik. Ikuone wyposażony został w niewielkie przetworniki z membraną bierną, która pozwala poprawić odtwarzanie basów
000001 -> Nowe bezprzewodowe punkty dostępowe WatchGuard ap300 Kraków, dnia 29 stycznia 2016 r. – Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce informuje, że producent wprowadził do sprzedaży nowy produkt w postaci punktu dostępowego
000001 -> IdeaCentre A310 i A700 – Lenovo wprowadza na polski rynek dwa nowe komputery typu all-in-one
000001 -> Informacja prasowa Warszawa, 10 grudnia 2010 r. Stylowe święta z Lenovo premiera U260
000001 -> Air France z firmą Amadeus uruchamia rozwiązanie Seat Plus dla agentów biur podróży
000001 -> Informacja prasowa
000001 -> Biznes społecznie zaangażowany na uczelniach wyższych
000001 -> Abc data S. A. Daniszewska 14
000001 -> Abc data S. A. Daniszewska 14

Pobieranie 10.67 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna