The Sixpounder oraz Flapjack Gośćmi Specjalnymi Festiwalu Śliwka Fest 2014! Znamy już Gości Specjalnych tegorocznej odsłony Śliwka Fest. Pierwszego dnia imprezę uświetni swoją obecnością The Sixpounder, natomiast drugiego dnia Flapjack!Pobieranie 7.91 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar7.91 Kb.
The Sixpounder oraz Flapjack Gośćmi Specjalnymi Festiwalu Śliwka Fest 2014!

Znamy już Gości Specjalnych tegorocznej odsłony Śliwka Fest. Pierwszego dnia imprezę uświetni swoją obecnością The Sixpounder, natomiast drugiego dnia Flapjack!

Już 15 sierpnia w Chmielnikach koło Bydgoszczy rozpocznie się dwudniowe wielkie muzyczne święto – Festiwal Śliwka Fest, podczas którego każdy będzie miał okazję do skosztowania Śliwkowego Menu. Uczta przygotowana przez Organizatora dotyczy zarówno ducha i ciała.

Na tą okoliczność przygotowano atrakcyjne line-upy, i unikatowe, smaczne potrawy na bazie produktów lokalnych z obszaru LGD "Trzy Doliny", opracowane specjalnie na Festiwal, których motywem wiodącym będzie oczywiście ŚLIWKA! Nadmieniamy, iż w tym roku w ramach uciechy ducha będzie serwowany muzyczny „Naleśnik” na Śliwce w komplecie z Naleśnikiem ze.. śliwką dla zaspokojenia ciała 

Wiemy już, że Gościem Specjalnym pierwszego dnia festiwalu został The Sixpounder. Drugiego dnia na śliwkowej scenie zaprezentuje się natomiast Flapjack!The Sixpounder to zespół, który powstał w 2008 roku i już zdążył się mocno zaznaczyć polskiej scenie metalowej. Grupa może pochwalić się występami u boku takich zespołów, jak Acid Drinkers, Vader, czy Behemoth. Jako jedna z nielicznych polskich kapel formacja pojawiła się także na największym metalowym festiwalu na świecie – Wacken Open Air. Na swoim koncie muzycy mają dwie znakomicie oceniane zarówno przez słuchaczy, jak i media albumy „Going To Hell? Permission Granted!” oraz „The Sixpounder”, który promuje singiel „The Hourglass” z gościnnym udziałem Petera (Vader) oraz Vogga (Decapitated).

Flapjack powstał w 1993 r. i obok wokalisty Guzika i gitarzysty Jahnza bazował na połowie składu z zaprzyjaźnionego zespołu Acid Drinkers (obecnie Ślimak i Jankiel). W lipcu 2012 r. wydał pierwszą po 15 latach przerwy płytę „Keep Your Heads Down”, która została świetnie przyjęta przez wiernych fanów. Jak opisać zespół w paru słowach? 100% czystej energii! Charakterystyczny rapowany wokal Guzika w połączeniu z ostrym graniem tworzy mieszankę, której zespół nie powstydzi się nawet na rynku międzynarodowym. Flapjack ma na swoim koncie łącznie 4 płyty i występy przed takimi gwiazdami, jak Biohazard, Deftones, Dog Eat Dog, czy Paradise Lost.

Dodatkowo warto podkreślić, że znany jest skład Jury Przeglądu Muzycznego Śliwka Fest, który odbędzie się drugiego dnia wydarzenia. Przewodniczącym Jury jest Tomasz „Titus” Pukacki, a wspierać go będzie Wojtek „Cichy” Cichocki – ceniony realizator dźwięku, oraz Dariusz Gross – dziennikarz muzyczny.

Oceniać będą oni aż osiem składów konkursowych, którymi są: Drunk Riders, Eyes Of Sheep, Infliction, Pull The Wire, Sleep Since The April, Moove, Thermit oraz Venus Fly Trap. Grupy te walczyć będą nie tylko o uznanie Jury i Publiczności, ale także o atrakcyjne nagrody.

Jednocześnie przypominamy, że Śliwka Fest 2014 odbędzie się w dniach 15-16 sierpnia w Chmilnikach koło Bydgoszczy. Gwiazdą pierwszego dnia jest formacja Decapitated, drugiego Hunter. WSTEP BEZPŁATNY.

Na uczestników wydarzenia od piątku rano do niedzieli czekać będzie BEZPŁATNE POLE NAMIOTOWE.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Śliwka Fest: www.sliwkafest.pl Wkrótce podane zostaną wiadomości odnośnie bezpłatnego dojazdu z Bydgoszczy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1437556283194946

Organizatorem festiwalu jest LGD „Trzy Doliny”.

Festiwal jest współfinansowany ze środków PROW na lata 2007-2013.

The Sixpounder – “The Hourglass” https://www.youtube.com/watch?v=5J1yJbBocKwFlapjack – “Dead End” https://www.youtube.com/watch?v=vj5voJuCjp0
: dla mediow
dla mediow -> Trasa promująca album „25 Cents For a Riff” Acid Drinkers zapowiadają jesienną trasę koncertową promującą ich najnowszy album „25 Cents For a Riff”
dla mediow -> 25 centów za riff „25 Cents For a Riff”
dla mediow -> Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w konferencji podsumowującej projekt
dla mediow -> Biopreparaty na bazie nowej generacji jaj
dla mediow -> Wielki wybuch
dla mediow -> Wrocław, 5 września 2013 roku
dla mediow -> Tel kom. 693-362-193 BiuroInformacjiiPromocjiUczeln I informacja prasowa wrocław, 6 maja 2009 roku Nagrody w VI edycji konkursu „Wrocławska Magnolia”
dla mediow -> Nowość! Kokosowy mix – nowy napój „Coco Drink Ananas & Acerola” marki dr Antonio Martins Rozkoszna słodycz przełamana orzeźwiającą nutą – tak w kilku słowach opisać można smak nowego „Coco Drink Ananas & Acerola” marki dr Antonio Martins
dla mediow -> Informacja prasowa marzec 2011
dla mediow -> Tajemnica zielonego orzecha, czyli dlaczego warto pić wodę kokosową… Od najdawniejszych czasów ludzie poszukiwali eliksiru wiecznej młodości, zdrowia i urody. Nad jego pozyskaniem pracowali zarówno alchemicy, jak i naukowcy
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna