To była zima! Najlepsze marki, setki produktów I dziesiątki nowości, a także spotkania z gwiazdami polskiego sportu I rekordowa konwencja fitnessPobieranie 9.92 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar9.92 Kb.


To była ZIMA! Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości, a także spotkania z gwiazdami polskiego sportu i rekordowa konwencja fitness. Zakończyły się XXV Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2012 - największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce.
Na wystawie prezentowane były przede wszystkim nowe kolekcje odzieży i sprzętu na 2013 rok największych europejskich marek. Wśród 217 firm z 7 państw (Włoch, Niemiec, Chorwacji, Litwy, Hiszpanii Austrii i Polski) swoje stoiska miało aż 42 nowych wystawców. Po raz pierwszy zwiedzający mogli zapoznać się w Kielcach z ofertą Pumy, Ecco czy North Face.
Wśród ciekawostek, jakie pojawiły się na targach na uwagę zasługiwała przede wszystkim specjalna kabina wiatrowa przywieziona przez firmę Adidas, w której można było testować odzież w temperaturze około 7 stopni Celsjusza i przy wietrze wiejącym z prędkością 50km/h. Amatorzy białego szaleństwa mogli spróbować swoich sił na wartym ćwierć miliona złotych symulatorze jazdy na nartach, a także złożyć zamówienie na ręcznie robione narty według własnego projektu graficznego. Dobrze jeżdżący i dobrze sytuowani narciarze mogli zakupić „deski” zrobione między innymi z bambusa i tytanu, które zdobione są złotem i to 14-karatowym. Puma pokazała innowacyjną linię obuwia marki Tretorn. Bakosport zaprezentował się z nową marką Ortovox, a Ecco z innowacyjnymi modelami ECCO BIOM HIKE oraz kolekcją ECCO Performance Jesień/Zima 2012. Ich eksperci wyjaśnili zasady naturalnego ruchu wykorzystanego w butach ECCO. Hitem wystawy były także specjalne rolki SKICART - przyrząd do łatwego i bezpiecznego transportu nart, które przywiozła firma Everx. Jedną z premier były również Vibram Fivefingers – buty z pięcioma palcami, które zaprezentowała firma RSA Sport.
Z okazji dwudziestej piątej edycji targów uroczysta gala wręczenia nagród targowych odbyła się w zupełnie nowej scenerii. Medalami, wyróżnieniami, Pucharem Dziennikarzy i Pucharem GOPR uhonorowano 24 firmy, które przedstawiły w tym roku najciekawsze produkty i najlepiej zaprezentowały się na wystawie. Listę nagrodzonych zobacz tutaj http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=nagrodzeni. Ponadto jubileuszowymi statuetkami Targów Kielce „Współtwórca naszego sukcesu” nagrodzono firmy, które na targach obecne są niemal od początku. A były to: MM Sport, Amigo Bike, CMP, Cool Sport, Greenland, Larix, Markartur, Paker, Pink, Piro, PM Sport, Sat, Scott, Sport Team, Wishot, Bergsport, TAW, Heavy Duty, Kanion, Summit, Top-On, Milo, Wolf Gang, Konimpex, Kanion oraz Wisport.

W czasie bankietu odbył się turniej piłkarzyków UNDER ARMOUR CUP organizowany przez Targi Kielce i Under Armour. Wygrała go drużyna Heavy Duty & Hauer, II miejsce zajęła drużyna Adidas, a na III miejscu uplasowali się Dudzińscy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.


Targi były także możliwością spotkań z gwiazdami sportu. W tym roku odwiedzili nas: dzięki firmie Adidas wspinacz Adam Pustelnik, dzięki JJW biegacze i chodziarze Daniel Wosik i Jakub Burghardt, a dzięki firmie Vision One piłkarz Jerzy Dudek, pływaczka Otylia Jędrzejczak i siatkarz Sebastian Świderski. Gościem konferencji Nowoczesny Fitness 2012 była florecistka Sylwia Gruchała. Na stoisku Klubu VTK na kibiców czekali zawodnicy i trener Vive Targi Kielce, a u złocisto-krwistych piłkarze Korony Kielce.

Wystawie po raz pierwszy towarzyszyła zimowa Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2012, w której udział wzięło ponad 200 osób. W programie znalazły się m. in. oblegane lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała – CRX 30, Pilates, Body Balance. Podczas konwencji można było również lepiej przyjrzeć się takim stylom tanecznym jak Jazz czy House. Nie zabrakło energetycznej Zumby, szturmem zdobywającej polskie kluby fitness. Przez dwa dni uczestnicy mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z Francji, Włoch, Rosji, Szwecji, oraz Polski, a właścicielom klubów porad udzielał Doug Miller - współwłaściciel Sales Makers International.

To nie był jednak koniec biznesowych spotkań. Wśród szkoleń i branżowych spotkań znalazły się również: prowadzone przez dr Marka Borowińskiego - specjalistę od Visual Merchandisingu „Sklep, który zarabia”, Nowoczesny Fitness zorganizowany przez Grupa Sport Arena, pomysłodawcę inicjatywy szkoleniowej dla branży sportowej – Akademia SportBiznes.pl. szkolenia techniczne jak co roku przygotowane zostały przez Polish Outdoor Group.W spotkaniach udział wzięło blisko 100 osób.

W imieniu organizatorów Targów KIELCE SPORT ZIMA serdecznie dziękujemy wszystkim Firmom oraz gościom którzy uczestniczyły w tegorocznej wystawie.Zapraszamy na kolejne targi KIELCE SPORT – LATO od 26 do 28 lipca 2012!Pobieranie 9.92 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna