Trenerzy: Edyta GórniakPobieranie 11.74 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar11.74 Kb.


TRENERZY:

Edyta Górniak

Unikatowa osobowość. Artystka, która łączy w sobie wiele cech takich jak: oryginalność, wrażliwość, ekspresja, charyzma i miłość do muzyki. Wokalistka popowa, aktorka musicalowa, autorka tekstów, kompozytorka, producent i reżyser teledysków. Głos Edyty Górniak uznawany jest za jeden z największych i najpiękniejszych w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Edyta Górniak to magnetyczna osobowość sceniczna i jedna z najwybitniejszych postaci polskiej sceny. Wyróżnia ją niespotykana wrażliwość artystyczna, wszechstronność i wyjątkowe interpretacje muzyki.

Artystka w tym roku obchodzi 25-lecie pracy zawodowej. Wydała 8 albumów, z których 2 miały swoje premiery w 29 krajach świata. 26 maja 2015 r. wydała wiosenną wersję singla „Glow On”, który ukaże się na winylowym krążku.

Edyta Górniak była pierwszą Polką reprezentującą nasz kraj w konkursie Eurowizji. Pierwszą, która wystąpiła na deskach nowojorskiego teatru broadwayowskiego, mając zaledwie 19 lat. Była również pierwszą Polką, która podpisała światowy kontrakt płytowy z jednym z największych koncernów muzycznych, EMI. Do jej historycznych występów zaliczają się m.in. niepowtarzalne duety z Jose Carrerasem, współpraca z zespołem muzyki alternatywnej Sweet Noise, z Amerykańską Wytwórnią Disney oraz z legendarną londyńską BBC BIG BAND ORCHESTRA.Maria Sadowska

Niepokorna i bezkompromisowa. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Maria Sadowska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką muzyczną. Jej utwory odtwarzane są w największych rozgłośniach radiowych w kraju. Ma na koncie 11 płyt .

Jej pełnometrażowy debiut fabularny „Dzień Kobiet” miał premierę na 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Obraz był wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie, zdobył m.in. Grand Prix 22. Film Festival Cottbus. Sadowska jest jedną z nielicznych reżyserek, które samodzielnie skomponowały muzykę do własnego filmu.
W 2013 roku Maria przyjęła zaproszenie do udziału w największym telewizyjnym show muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie została powierzona jej rola jednego z czterech trenerów. Jako jedyna w historii polskiej edycji programu dwukrotnie doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa.

Kto wie, co wydarzy się w tej edycji?Andrzej Piaseczny

Piosenkarz, autor tekstów i aktor, a także osobowość telewizyjna. Od dziecka jego pasją była muzyka i to jej podporządkował całe życie. Dziś bije rekordy popularności, a jego utwory zna cała Polska. Jest doskonałym przykładem na to, że warto walczyć o swoje marzenia… bo one naprawdę się spełniają.

Muzyczną karierę solową rozpoczął w 1998 roku. Na swoim koncie ma 11 płyt, które sprzedały się w ponad 2 milionach egzemplarzy, osiągając status platynowych. Współpracował z legendami polskiej muzyki rozrywkowej takimi jak: Seweryn Krajewski, Kayah, Krzysztof Krawczyk oraz Ewa Bem.

24 marca 2015 r. ukazała się na rynku jego ostatnia płyta, zawierająca autorskie interpretacje znanych utworów oraz dwa utwory premierowe, nagrana została we współpracy ze słynną holenderską Metropole Orkest. Album już w dniu premiery uzyskał status platynowej płyty.

Andrzej Piaseczny zasiadał na jurorskim fotelu „The Voice of Poland” w 2011 r. Jego podopieczny, Antek Smykiewicz, doszedł do finału zajmując drugie miejsce. Rok później był gościem specjalnym plenerowych koncertów Andrzeja Piasecznego. To najlepszy dowód na to, że artysta wspiera młodych artystów na początku kariery muzycznej. W drużynie Andrzeja Piasecznego był także Rafał Brzozowski – obecnie jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów.Tomson i Baron

Podwójna dawka talentu, energii oraz spontaniczności. Tomson i Baron, z cieszącego się wielką popularnością zespołu Afromental, pną się po szczeblach kariery i udowodnili, że mają na to papiery. Zespół Afromental, który istnieje na od 2004 roku, może pochwalić się wieloma sukcesami. Dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt, liczne nagrody muzyczne (w tym nagroda MTV EMA 2010 dla Najlepszego Polskiego Wykonawcy) oraz wiele cieszących się niezwykłą popularnością hitów są najlepszym dowodem na to, że członkowie zespołu żyją muzyką i wiedzą, jak osiągnąć sukces.Wokalista, autor tekstów, kompozytor i współzałożyciel zespołu Afromental Tomasz „Tomson” Lach może dodatkowo pochwalić się współpracą z wieloma polskimi artystami. Brał też udział w różnych projektach hip-hopowych, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Tomsonowi sukcesami dorównuje także Aleksander Milwiw-Baron. Producent, kompozytor i multiinstrumentalista jest laureatem pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu dla producentów muzycznych „Coke Live Fresh Noise”. Ma również na swoim koncie występy podczas dwóch Festiwali Muzyki Filmowej w Krakowie, grając partie gitarowe m.in. u boku samego Hansa Zimmera.

Obaj muzycy są bardzo aktywni w mediach i co rusz odkrywamy ich nowe talenty. W 2015 r. świetnie sprawdzili się w roli prowadzących na gali Fryderyk 2015. Od 2 marca 2013 roku Tomson i Baron z zespołu Afromental są w „The Voice Of Poland”. Nikogo nie trzeba przekonywać, że w roli trenerów spisują się wyśmienicie.
: repository -> attachment
attachment -> I. miejscowośĆ/gmina: Biecz Ciężkowice Dąbrowa Tarnowska
attachment -> Filmy tvp1 3 coś (the thing) 3
attachment -> Filmy tvp1 3 nawiedzony dwóR (the haunted mansion) 3
attachment -> Jesień w tvp kultura
attachment -> SKÓRA, w ktorej żYJĘ (la piel que habito) 4 SĄdny dzień
attachment -> Idealnie nieznajomi (perfect strangers) 3 ona to oni
attachment -> Filmy tvp1 4 death becomes her 4
attachment -> UKŁad ramówkowy tvp abc (luty-marzec 2014 r.)
attachment -> Święta, Sylwester I Nowy Rok w tvp abc w świąteczne dni krainę wyobraźni tvp abc odwiedzi m in.: Jedynkowe Przedszkole, Domisie, Tata Lew, Kot Filemon I Rodzina Rabatków
attachment -> Słuchalnia – muzyczne znaki czasu Spektakl. Elektronika Toruń, 30 maja –13 grudnia 2015 Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” Organizator: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne „Megafon” Kurator: Małgorzata Burzyńska Partnerzy
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna