Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem przystąpienia do zajęć jest przesłanie, do 20 listopada 2011 r., zgłoszenia (do pobrania poniżej) drogą elektroniczną na adresPobieranie 5.79 Kb.
Data01.05.2016
Rozmiar5.79 Kb.

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na konferencję szkoleniową „Szkolenie dzieci i młodzieży na świecie”, która odbędzie się w terminie 23 – 24 listopada, 2011 r. w Warszawie.

Konferencja rozpocznie się 23.11 o godz. 10.00 w warszawskiej Hali Torwar a zakończy dzień później ok. godziny 16.00. Wzorem ubiegłego roku wykłady teoretyczne będą przeplatane z zajęciami praktycznymi. W tym celu budujemy na Torwarze boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz stawiamy ogromny ekran, na którym będą wyświetlane prezentacje.

W tym roku prelegentami będą m.in. trenerzy z Akademii AC Milan, Celtic FC czy też Niemieckiego Związku Piłki Nożnej. Obecni będą również przedstawiciele UEFA oraz FIFA (w załączniku plan konferencji).

Tegoroczne spotkanie jest szóstą edycją konferencji poświęconej szkoleniu dzieci i młodzieży. Podczas pierwszej, zorganizowanej w 2006 r., zaprezentowano uczestnikom program UEFA Grassroots, a na kolejnych – sposoby organizacji klubów i metody szkolenia dzieci w Polsce i w Europie. Wykłady i zajęcia praktyczne, prowadzone przez prelegentów z zagranicy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i potwierdzają, jak bardzo trenerzy potrzebują wiedzy o najnowszych metodach pracy z dziećmi. W ubiegłym roku na Torwarze pojawiło się ponad 900 pań i panów trenerów. W tegorocznym spotkaniu PZPN planuje udział 1500 uczestników.

- Ludzie chcą wiedzieć, co dzieje się w piłce europejskiej i światowej, chcą poznawać sposoby pracy w różnych klubach, szukają nowych rozwiązań, a my chcemy dostarczać im aktualnej wiedzy na ten temat – mówi Tomasz Zabielski.Udział w konferencji jest bezpłatny.

Warunkiem przystąpienia do zajęć jest przesłanie, do 20 listopada 2011 r., zgłoszenia (do pobrania poniżej) drogą elektroniczną na adres:

robert.graf@pzpn.pl

lub faksem na numer: 22 55 12 240,

lub pocztą na adres:

Polski Związek Piłki Nożnej
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7
02-366 Warszawa

z dopiskiem „Konferencja Grassroots”

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.Organizator nie zapewnia noclegów.
Pobieranie 5.79 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna