UKŁad ramówkowy tvp abc (luty-marzec 2014 r.)Pobieranie 59.12 Kb.
Data29.04.2016
Rozmiar59.12 Kb.

UKŁAD RAMÓWKOWY TVP ABC (luty-marzec 2014 r.)
Lippy & Messy, Pan Tik-Tak, Babcia Roża i Gryzelka, Domisie, Smerfy, Pszczółka Maja, Miś Uszatek i Koziołek Matołek powitają najmłodszych widzów telewizji publicznej w wiosennej ramówce nowego kanału TVP ABC. Fabrykę wyobraźni w TVP ABC odwiedzą też inni bohaterowie dziecięcych programów.
CODZIENNE PREMIEROWE* PASMO W GODZ. 17.00-21.00
PASMO AUDYCJI EDUKACYJNYCH I FILMÓW ANIMOWANYCH

codziennie, godz. 17.00-19.00 premiera


GODZ. 17.00-17.30 – AUDYCJE EDUKACYJNE DLA NAJMŁODSZYCH premiera
LIPPY & MESSY codziennie
Cykl programów dla najmłodszych widzów, poświęcony nauce języka angielskiego poprzez działania teatralne, plastyczne, muzyczne i ruchowe. Atrakcyjne zadania interaktywne włączają do zabawy. Zabawne dialogi, często powtarzane melodyjne piosenki ułatwiają dzieciom przyswajanie prostych słów, zdań i form gramatycznych języka angielskiego. Rozwijają zdolności lingwistyczne, wrażliwość i wyobraźnię. Pomaga w tym nowoczesna animacja komputerowa. Bohaterami programu są znani najmłodszym widzom: Lippy, Messy i Wizzy.
ZYGZAKI poniedziałek
Program cykliczny adresowany do dzieci w wieku 3-7 lat. Program wydobywa, uwydatnia i podkreśla wartość wyobraźni, która wszechobecna w dzieciństwie, w późniejszych latach jest czynnikiem wspierającym kształtowanie indywidualności i kreatywności. Program pokazuje, jak niejednoznaczne są zjawiska, jak względne jest ich postrzeganie i w jak różnorodny sposób można patrzeć na świat.
DOMOWE PRZEDSZKOLE wtorek
Cykl edukacyjny dla młodszych dzieci. W programie studyjnym biorą udział dzieci w wieku przedszkolnym, które wraz z prowadzącą program, rysują, bawią się, tańczą, słuchają bajek i wierszyków. Cykl zakłada wszechstronną edukację małego dziecka także w zakresie muzycznym. Każdy odcinek poświęcony jest innemu tematowi, np. w jednym dzieci uczą się rozpoznawać głosy różnych zwierząt, w drugim zaś ich ślady pozostawione na śniegu.
JEDYNKOWE PRZEDSZKOLE środa
Edukacyjny program dla dzieci w wieku przedszkolnym. Akcja dzieje się we wnętrzu komputera, a prowadzący nazywają się tak jego elementy lub najczęściej używane komputerowe klawisze. Twardy Dysk, Spacja, Małpka, Shift, Enter oraz Karta Muzyczna i Graficzna przekazują dzieciom wiedzę na temat otaczającego świata.

Audycja realizuje podstawę programową obowiązującą w wychowaniu przedszkolnym – inspiruje dzieci do nauki, zabawy, zdrowego stylu życia; rozwija umiejętności służące zdobywaniu wiedzy; stymuluje aktywność twórczą, kreatywność oraz rozwój indywidualnych zainteresowań. Wykorzystując różne formy przekazu telewizyjnego audycja motywuje dzieci do działania, obserwowania, doświadczania i tworzenia.

Program ma formułę studyjno-filmową. Stałe elementy programu realizowane w studiu to: dialog aktorów z dziećmi, zabawy dydaktyczne, felietony narracyjne, praca plastyczna oraz kącik muzyczny. Część realizowaną poza studiem stanowią felietony filmowe z udziałem dzieci oraz wybranych aktorów.

Program wprowadza najmłodszych telewidzów w świat zjawisk zachodzących w otoczeniu przyrodniczym, społecznym, kulturalnym i technicznym. Audycja rozwija wrażliwość estetyczną, rozbudza wyobraźnię, fantazję oraz wskazuje formy ekspresji plastycznej, muzycznej i ruchowej.

Scenariusze powstają we współpracy z konsultantami metodycznymi i dydaktycznymi.

„Jedynkowe Przedszkole” realizuje program edukacji w zakresie bezpieczeństwa w domu, na placu zabaw oraz w trakcie letniego i zimowego wypoczynku. Uczy telefonicznych numerów alarmowych; mówi, kiedy oraz w jaki sposób z nich korzystać. Program przypomina również o rocznicach i świętach państwowych, popularyzuje polskie miasta wraz z najcenniejszymi ich zabytkami, wskazując równocześnie na ważne miejsce Polski w Europie oraz na świecie.


MAMA I JA czwartek
Lubiany i bardzo popularny cykl programów Telewizji Polskiej produkowany w drugiej połowie lat 90., adresowany do widza przedszkolnego. Piosenki Misia i Margolci z programów „Mama i ja” do dziś cieszą się wielką popularnością. W każdym odcinku cyklu dzieci uczą się innej piosenki, poznają kolory, owoce, rodzaje liści, a także dowiadują się, jak żyją i zachowują się różne zwierzątka. Miś i Margolcia uczą się rysować i dowiadują się do czego służy plastelina. W każdym odcinku słuchają nowej bajki. Cykl „Mama i ja” to edukacja malucha.
6-LATKI PIERWSZA KLASA! czwartek
Seria zrealizowana z myślą o dzieciach sześcioletnich, które przygotowują się do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie. Program zrealizowany został poza studiem telewizyjnym, w formie fabularyzowanych historii ilustrujących temat odcinka, uzupełnionych komentarzem lektorskim oraz wywiadem prowadzonym przez dzieci.

Oparcie serii na przykładach typu human story w sposób optymalny odpowiada percepcji głównej grupy odbiorców. Zaprezentowana historie są przykładem wydarzeń, jakie pojawiają się w każdej polskiej szkole.

Wszystkie odcinki stanowią wciągające opowieści o szkole, jako o miejscu zdobywania wiedzy, zawiązywania przyjaźni, odkrywania i realizacji talentów, pasji oraz zainteresowań.
TIK-TAK piątek
Studyjno-filmowy program dla dzieci, emitowany w TVP od 1981 do 1999 r. Kultowy dla pokolenia dorosłych, nadal rozpoznawalny – głównie dzięki bardzo charakterystycznej czołówce oraz postaciom prowadzących. Audycję prowadzili Ewa Chotomska – czyli ciotka Klotka, Andrzej Grabowski – znany początkowo jako Pan Tik Tak, a potem jako Profesor Ciekawski i Krzysztof Marzec – Krzyś Tik Tak. Charakterystyczną postacią był Zając Poziomka, który opowiadał o świecie przyrody.

Dla potrzeb programu powstał zespół „Fasolki”. Dla Tik-Taka zrealizowano wiele teledysków. Wiele z prezentowanych w programie piosenek ma status „evergreen” – stały się one ponadczasowymi przebojami piosenki dziecięcej i do dziś są chętnie słuchane i śpiewane. Repertuar zespołu na trwałe wszedł do kanonu polskiej piosenki: „Mydło wszystko umyje”, „Myj zęby”, „Witaminki”, „Zabiorę brata” oraz wiele innych przebojów dobrze znają dorośli, którzy na nich wyrastali oraz ich dzieci. Piosenki z Tik-Taka do tej pory znajdują się w podręcznikach i są wydawane na płytach.


BABCIA ROŻA I GRYZELKA sobota
Program, w którym Babcia Róża oraz pluszowa pacynka Gryzelka pomagają dzieciom znaleźć odpowiedzi na rozmaite pytania.

Dzieci (same lub z pomocą rodziców) piszą do Babci Róży listy – drogą pocztową lub mailową. Pytania z tych listów stanowią bazę tematyczną odcinków. Rozgrywające się między Babcią Różą, Gryzelką, wesołym dzięciołem Stukupukusem, a smutnym Muniem (animacja) zabawne sytuacje są pretekstem, aby na owe listy dać odpowiedzi. Bohaterowie programu śpiewają dzieciom także tematyczne piosenki.


NELA MAŁA REPORTERKA sobota
Cykl podróżniczy, którego narratorką jest Nela. Od 5 roku życia podróżuje po świecie, odwiedza ciekawe miejsca i opowiada młodym widzom, co zobaczyła. Razem z nią dzieci poznają morskie skarby Zanzibaru, dowiadują się również, że można zakładać uprawy morskich roślin. W Tajlandii Nela odwiedza schronisko dla tygrysów i kąpie słonia, a w Indonezji zagląda do wnętrza wulkanu. W Amazonii, dziewczynka podczas nocnej wyprawy łodzią po rzece – obserwuje zachowanie kajmanów i kapibar. Opowiadając o odwiedzanych zakątkach Nela nie tylko edukuje młodych widzów lecz także rozbudza w nich ciekawość świata.
ZIARNO niedziela
Program uczy otwartości na świat i szacunku dla innych ludzi – niezależnie od ich koloru skóry, wyznawanej religii czy sprawności fizycznej. Dzieci znajdą w nim dobrą zabawę, piosenki, teledyski, filmy animowane i mnóstwo informacji – nie tylko dotyczących religii. W programie nie unika się także rozmów o sprawach trudnych, które pomagają uwrażliwić młodych widzów na różnorodne problemy otaczającego świata. Audycja zachęca wszystkich do budowania wokół siebie „cywilizacji miłości”, o której mówił Jan Paweł II.

Program prowadzą dzieci – dziewczynki i chłopcy z głowami pełnymi zaskakujących pytań i szalonych pomysłów. Nie zawsze są wzorowo grzeczni, ale nigdy nie opuszcza ich dobry humor.

W audycji na stałe zagościł ks. bp Antoni Długosz zwany „biskupem od dzieci”, który potrafi przełożyć poważne prawdy ewangeliczne na prosty i zrozumiały dla wszystkich język.

GODZ. 17.30-18.00 – FILMY ANIMOWANE premiera
KASZTANIAKI
Pod kasztanowcem żyją dwa kasztanowe ludki: Pękatek i Tutek. Bracia odkrywają przed widzami tajemnice przyrody i zwyczaje zwierząt leśnych. Przyjaźnią się z wiewiórką, ropuchą, dżdżownicą. Przeżywają wiele zabawnych i często też niezwykłych przygód. Dzięki Pękatkowi i Tutkowi dzieci poznają pory roku itp..
MAURYCY I HAWRANEK
Serial lalkowy, oparty na książce Zbigniewa Żakiewicza „Dwaj dzielni z Plimplańskiego Lasu", w którym tytułowi ludkowie poznają różne zwyczaje zwierząt oraz niezwykłe tajemnice lasu.
BAŚNIE I BAJKI POLSKIE
Otwarta, autorska formuła serialu, pozwala na twórczą i atrakcyjną dla współczesnego dziecka interpretację filmową baśni, bajek i legend polskich. Każdy z odcinków serii, zrealizowany jest w innej stylistyce i estetyce. Tradycja i współczesność przeplatają się, dzięki czemu dziecko otrzymuje do wyboru taką propozycję animacji, która pozostając wierna oryginałom literackim w warstwie fabularnej, jednocześnie zaprasza dziecko do poznania różnych konwencji filmowych opowieści.

Dzięki popularyzowanym w bajkach istotnym wartościom i ideałom, dzięki prezentowanym szlachetnym „regułom gry”, zgodnie z którymi dobro zawsze zwycięża zło, autorzy pozwolą uwierzyć młodym odbiorcom, że bohaterowie opowieści działają w harmonii z ustalonym porządkiem moralnym, do którego warto odwoływać się we własnym dziecięcym doświadczeniu. Bajki te staną się dla dzieci drogowskazem w trudnym zderzeniu z otaczającą rzeczywistością wyzwalając przy okazji całą sferę wewnętrznych doznań powstałych w kontakcie ze światem fantazji i cudowności.GODZ. 18.00-18.30 – PROGRAMY EDUKACYJNE premiera
KUCHCIKOWO poniedziałek
Program edukacyjny z elementami rozrywki dla dzieci i ich rodziców. W każdym odcinku kilkuosobowa grupka dzieci w wieku 3-10 lat pod okiem prowadzącej „Cioteczki Palce Lizać” będzie przygotowywać proste i bezpieczne do samodzielnego wykonania potrawy. W „Kuchcikowie” oprócz umiejętności przyrządzania prostych potraw, dzieci poznają tajniki sztuki nakrywania do stołu i zasady kulturalnego zachowywania się przy stole. Poznają także Polskę i inne kraje przez pryzmat ich kuchni i obyczajów kulinarnych.
MOLIKI KSIĄŻKOWE poniedziałek
Program poświęcony propagowaniu czytelnictwa wśród dzieci. Audycję tę, której tempo przekazu dostosowane jest do percepcji najmłodszego odbiorcy, cechuje bogactwo tematów, różnorodność form przekazu (dialogi bohaterów, bajki animowane etc.), a także dowcip słowny i muzyczny. Program prezentuje legendy i baśnie z różnych regionów Polski; odwiedzają go niezwykłe postacie – bohaterowie książek: królewny, smoki, detektywi etc.; wyjaśnia, jak powstają książki; zachęca do spotkań z autorami i ilustratorami książek. Uchyla też przed dziećmi barwny i tajemniczy świat, do którego kluczem jest tylko wyobraźnia.
ALA I AS wtorek
Program, w którym z Alą, psem Asem i kotem Teodorem oraz ich przyjaciółmi dzieci uczą się piosenek, wierszy oraz poznają coraz to nowe zabawy. Program prowadzi pełna temperamentu i tryskająca humorem Edyta Jungowska, dzielnie wspierana przez animowane postaci Asa i Teodora. Wiele zabawnych sytuacji, barwna scenografia i wpadające w ucho taneczne rytmy sprawiają, że program zawsze może liczyć nie tylko na dziecięcych odbiorców.
DLACZEGO? PO CO ? JAK? środa
Nowoczesny program popularno-naukowy dla wszystkich ciekawych świata, w szczególności dla widzów w wieku przedszkolnym i szkolnym. Edukuje i rozbudza ciekawość najmłodszych a starszych inspiruje do poszukiwań. Każdy może się przekonać, że nawet na najłatwiejsze pytania czasem bardzo trudno odpowiedzieć.

Pod czujnym okiem Pani Nauki w programie wyjaśnione będą takie kwestie, jak m.in.: dlaczego statek pływa, po co człowiek śpi, dlaczego kwiaty pachną, po co pająk tka sieć – czy każda sieć jest taka sama, dlaczego zebra ma paski. Ponadto widzowie z programem odwiedzą ciekawe miejsca: pracownię luster, fabrykę papieru, wytwórnię bombek czy obiekt westchnień niemal wszystkich chłopców – wóz strażacki.

W programie będzie wytwarzany prąd podczas jazdy na rowerze, wywoływane wybuchy i kłęby dymu – jednym słowem: prawa fizyki twórcom nie są im obce.

Prezentowane doświadczenia będą przygotowane i przeprowadzone specjalnie dla potrzeb programu przez animatorów Centrum Nauki Kopernik. Ciekawe pod względem naukowym eksperymenty związane będą z jednym z trzech tematów każdego odcinka, np. dlaczego pada deszcz, dlaczego samolot lata, jak się robi prąd, jak działa telefon, dlaczego ziemia się trzęsie.


KUDŁATE I ŁACIATE środa
Program popularyzujący wiedzę o świecie zwierząt, prowadzony przez hipcię, wydrę i zająca. Zwierzaki są wielkim przyjaciółmi, o bardzo różnych charakterach. Hipopotamica Hipcia jest trochę marudna, dokładna, mądrala, ale też bardzo opiekuńcza i pełna empatii dla otaczającego ją świata; Zajączek Zyzio to wiercipięta, trochę roztrzepany samochwała, ciekawy świata, niecierpliwy, trochę wszystko przekręca, ma wszędzie znajomości i wielu znajomych; a Wydra Felicja jest mądrą, zrównoważoną wydrą, ale skorą do zabaw, ma rozległą wiedzę przyrodniczą, a szczególnie o tym, co żyje i pływa w wodach śródlądowych.
DŹWIĘKOGRA czwartek
Teleturniej muzyczny dla dzieci. Podczas gry dzieci mają okazję poznać trzy instrumenty muzyczne, a gra polega na zapamiętywaniu sekwencji dźwięków i obrazków. Formuła teleturnieju ma na celu sprawdzenie wiedzy o instrumentach muzycznych oraz trenowanie pamięci.
BUDZIK piątek
Studyjno-filmowy program dla najmłodszych telewidzów, prowadzony przez dwa zabawne koty: tytułowego Budzika oraz kotkę Rudą. Koty mieszkają u pani Ewy. W obrazie na ścianie mieszka także krasnoludek Piksel.

Wszyscy bardzo się lubią, żyją ze sobą w wielkiej zgodzie i przyjaźni. Jedynie Budzik czasami bywa nieco niesforny i sprawia kłopoty swoimi dziwnymi pomysłami.

Koty mają swoje problemy na miarę kilkuletniego widza. Pani Ewa i życzliwy krasnal Piksel sprawiają, że wszystkie większe i mniejsze zmartwienia szybko znikają.

Audycja podejmuje tematy z bardzo szerokiego obszaru wiedzy. Mali telewidzowie mogą się dowiedzieć m.in. na czym polega prawdziwa przyjaźń, w jaki sposób można zadbać o swoje zdrowie, jak pielęgnować rośliny, jak rozwijać swoje talenty oraz w jaki sposób przygotować się do wyjazdu na wakacje. W formie mądrych i zarazem pełnych dowcipu dialogów, audycja przekazuje dzieciom wiedzę o otaczającym świecie, rozwija wyobraźnię oraz poczucie humoru. Temat każdego odcinka prezentowany jest w formie rozmów, graficznych zabaw edukacyjnych oraz piosenek. W każdym odcinku biorą udział dzieci – śpiewają, wykonują prace plastyczne lub ćwiczą. Dzieci są też narratorami wielu felietonów nagrywanych w warunkach plenerowych.

„Budzik” sięga również do wspomnień rodziców oraz dziadków – w części „Programy taty i mamy” przypominane są fragmenty programów dla dzieci, które przed laty uczyły, bawiły i wychowywały pokolenie dzisiejszych dorosłych.

Łącznikiem wszystkich elementów programu jest nowoczesna, bajkowa scenografia.


WIRTUL@NDIA sobota
Komputerowa baśń, a właściwie piękna wirtualna bajka. Nie ma tu zbyt wielu odnośników do świata rzeczywistego, a rzecz cała dzieje się w wirtualnej krainie osadzonej w rozległej pamięci Superkomputera. Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonym czasie – równie dobrze dziać się może teraz, jak i w niedalekiej przyszłości – co niewątpliwie wpływa na uniwersalność przekazu. Mimo to wątki, na których osnute są kolejne odcinki „Wirtul@ndii”, szeroko czerpią zarówno ze światowej beletrystyki jak i historii wynalazków. Głównymi bohaterami są Bitek i Bajtek, dwa komputerowe duszki, dla których Wirtul@ndia stanowi jedyny prawdziwy świat.
DOMISIE niedziela
Widowisko edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zabawny i przyjazny sposób przybliża dzieciom świat, uczy właściwych relacji z otoczeniem, bawi i wychowuje. Jego bohaterowie – Amelka, Pysia, Bazyli, Eryk, Kajetan i Strachowyj poruszają problemy bliskie najmłodszym widzom i dzięki temu znajdują klucz do dziecięcego świata. Program uczy właściwego formowania norm i wartości, rozwija kompetencje emocjonalne i poznawcze dzieci. Łączy treści wychowawcze z atrakcyjną formułą. Poprzez mądre i pełne dowcipu dialogi oraz melodyjne piosenki, przekazuje wiedzę o świecie, rozwija wyobraźnię oraz poczucie humoru. Program został wysoko oceniony przez dzieci i rodziców.
GODZ. 18.30-19.00 – FILM ANIMOWANY premiera
TABALUGA codziennie
Zły bałwan król Arktos, rządzi krainą lodu Lodolandią. Nienawidzi zieleni, a jego marzeniem jest ciągłe powiększanie swego lodowego królestwa. Przed miotanymi przez Arktosa śnieżnymi kulami uciekają wszystkie zwierzęta. Podczas ucieczki trafiają na tajemnicze jajo, z którego wykluwa się dziwne stworzenie. Nikt nie wie, kim ono jest. Okazuje się, że Tabaluga (tak nazwano małego smoka) pochodzi z kosmosu, a ponieważ może ziać ogniem tylko on w całym królestwie skutecznie potrafi przeciwstawić się Arktosowi.
PASMO WIECZORYNKI Z FILMAMI ANIMOWANYMI

codziennie, godz. 19.00-20.00 premiera


GODZ. 19.00-20.00 – WIECZORYNKA premiera
SMERFY
Doskonała zabawa dla całej rodziny. Zabawne perypetie niebieskich stworzonek, żyjących w domkach z grzybków. Papa Smerf i jego wesoła gromadka w rozlicznych przygodach, a czasem nawet pazurach Gargamela. Popisowe numery Zgrywusa, złote myśli Ważniaka, zachcianki Łasucha oraz Laluś, Osiłek, Harmoniusz i blond Smerfetka, w której podkochiwał się każdy Smerf. Takich bajek się nie zapomina…
PSZCZÓŁKA MAJA
Przygody znanej wszystkim doskonale pszczółki Mai i jej przyjaciół. Tym razem w nowej produkcji, wykorzystującej w animacji najnowsze techniki komputerowe.
MIŚ USZATEK
Ekranizacja przygód Misia Uszatka, znanego wcześniej z prasy dziecięcej oraz książek autorstwa Czesława Janczarskiego. Uszatek w gronie swoich przyjaciół – Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka – przeżywa najrozmaitsze przygody, ucząc przy okazji najmłodszych widzów zasad dobrego wychowania, przyjaźni, tolerancji i uczciwości, czyli tego, co w życiu ważne.
DZIWNE PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA
Serial animowany dla dzieci. Zabawna adaptacja słynnego komiksu dla dzieci o przygodach koziołka o imieniu Matołek, który „błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa” gdyż właśnie tam ponoć „kują kozy”.
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM CZYLI CZYTANIE PRZED SPANIEM codziennie
W wiosennej ramówce zaplanowano również na zakończenie pasma pierwszy autorski program TVP ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom czyli czytanie przed spaniem”, którego premiera planowana jest na przełom marca/kwietnia. Będzie to cykl krótkich materiałów filmowych (3-5'), w których ambasadorzy akcji „Cała Polska czyta dzieciom” czytają bajki. Czytanie bajki, które w swoim założeniu opiera się na słuchaniu i intymnej relacji czytającego ze słuchającym, poprzez użycie filmowego języka nabierze nowego charakteru – wciągającej, działającej na wyobraźnię dziecka opowieści połączonej z obrazem.
PASMO DLA STARSZYCH WIDZÓW (7-12 LAT)

codziennie, godz. 20.00-21.00 premiera


STAWIAM NA TOLKA BANANA
Serial dla młodzieży, podejmujący istotne problemy wychowawcze, charakterystyczne dla środowisk tzw. młodzieży trudnej. Bohaterowie filmu – czterej chłopcy i dziewczyna w wieku 12-14 lat – pozostają w stałym konflikcie z porządkiem społecznym; od chuligańskiego stylu życia dzieli ich tylko krok. Film wskazuje na potrzebę istnienia w życiu młodych ludzi ideałów, szlachetnych mitów i wzorców postępowania. Ucieleśnieniem marzeń bohaterów jest romantyczna postać Tolka Banana, jego tajemnicza osobowość działa na ich wyobraźnię. W filmie zostały przedstawione przygody młodzieżowej „szajki” zmieniającej swoje postępowanie pod wpływem Tolka Banana. Dzięki niemu bohaterowie uczą się przyjaźni i uczciwości, w myśl zasady „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.
KAMIENNA TAJEMNICA
Serial zrealizowany w malowniczych plenerach szwedzkiej Smalandii. Osią fabuły są ściśle splatające się trzy wątki: Jake'a – syna amerykańskiego pisarza, powracającego do kraju przodków; gangsterów poszukujących skarbu; a także grupy dzieci, które również, choć trochę przypadkiem, wpadają na jego trop.

CODZIENNE PASMO W GODZ. 7.00-17.00
GODZ. 7.00-7.30 – PROGRAMY EDUKACYJNE

LIPPY & MESSY codziennie

ZIARNO poniedziałek

ZYGZAKI środa

DOMOWE PRZEDSZKOLE środa

JEDYNKOWE PRZEDSZKOLE czwartek

MAMA I JA piątek

6-LATKI – PIERWSZA KLASA! piątek

TIK-TAK sobota

BABCIA RÓŻA I GRYZELKA niedziela

NELA MAŁA REPORTERKA niedziela
GODZ. 7.30-8.00 – FILMY ANIMOWANE

KASZTANIAKI

MAURYCY I HAWRANEK

BAŚNIE I BAJKI POLSKIE
GODZ. 8.00-8.30 – PROGRAMY EDUKACYJNE DLA NAJMŁODSZYCH

MAMA I JA poniedziałek

KUCHCIKOWO wtorek

MOLIKI KSIĄŻKOWE wtorek

ALA I AS środa

DLACZEGO? PO CO? JAK? czwartek

KUDŁATE I ŁACIATE czwartek

DŹWIĘKOGRA piątek

BUDZIK sobota

WIRTUL@NDIA niedziela
GODZ. 8.30-9.30 – FILMY ANIMOWANE

TABALUGA

SMERFY

PSZCZÓŁKA MAJA
GODZ. 9.30-10.00

DZIWNE PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA codziennie

MIŚ USZATEK od poniedziałku do soboty

DOMISIE niedziela
GODZ. 10.00-13.00

Powtórka bloku z poprzedniego dnia z godz. 17.00-20.00.


GODZ. 13.00-16.00

Powtórka bloku z poprzedniego dnia z godz. 17.00-20.00.


GODZ. 16.00-17.00 – SERIAL DLA MŁODYCH WIDZÓW

STAWIAM NA TOLKA BANANA

KAMIENNA TAJEMNICA
*****
* Pasmo premierowe oznacza premiery w kanale TVP ABC
: repository -> attachment
attachment -> I. miejscowośĆ/gmina: Biecz Ciężkowice Dąbrowa Tarnowska
attachment -> Filmy tvp1 3 coś (the thing) 3
attachment -> Filmy tvp1 3 nawiedzony dwóR (the haunted mansion) 3
attachment -> Jesień w tvp kultura
attachment -> SKÓRA, w ktorej żYJĘ (la piel que habito) 4 SĄdny dzień
attachment -> Idealnie nieznajomi (perfect strangers) 3 ona to oni
attachment -> Filmy tvp1 4 death becomes her 4
attachment -> Święta, Sylwester I Nowy Rok w tvp abc w świąteczne dni krainę wyobraźni tvp abc odwiedzi m in.: Jedynkowe Przedszkole, Domisie, Tata Lew, Kot Filemon I Rodzina Rabatków
attachment -> Słuchalnia – muzyczne znaki czasu Spektakl. Elektronika Toruń, 30 maja –13 grudnia 2015 Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” Organizator: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne „Megafon” Kurator: Małgorzata Burzyńska Partnerzy
attachment -> Wiosna w tvp abc wśród nowych animacji: zdobywca Emmy 2014 – serial „Peg + Kot”

Pobieranie 59.12 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna