W Warszawie w ramach ogólnopolskiego projektu, pt.,,Odejść na zawsze, by zawsze być bliskoPobieranie 3.04 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar3.04 Kb.
Konkurs na zielnik

Fundacja ,,Bo warto" w Warszawie w ramach ogólnopolskiego projektu, pt. ,,Odejść na zawsze, by zawsze być blisko..." zorganizowała konkurs na zielnik. Tematem konkursu był zielnik inspirowany twórczością ks. Jana Twardowskiego. Uczestnikami konkursu mogli być uczniowie szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie klas 1-3 mieli oznaczyć min. 10 gatunków roślin zielnych.

Udział w konkursie zgłosili uczniowie klasy 2c: Maria Acha, Maria Choińska, Konstanty Polkowski, którzy przez okres wakacyjny zbierali całe rośliny zielne z korzeniami, kwiatami, pąkami i liśćmi, opisywali je i umieszczali w zielniku wraz wierszami ks. Jana Twardowskiego. Prace zostały wysłane na konkurs, którego rozstrzygnięcie odbyło się 28.10 2015 r.

Komisja konkursowa WYRÓŻNIENIEM nagrodziła pracę Marii Acha, pozostali uczniowie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Milanówku otrzymali dyplomy i podziękowania za udział w konkursie.Gratulacje dla Marii Acha i podziękowanie dla p. Karoliny Sierocińskiej - Acha za pomoc i wsparcie udzielone córce.

Renata Fronczak
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna