Witamy w Klubie Gwarancyjnym chainflexPobieranie 17.16 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar17.16 Kb.
INFORMACJE PRASOWE PM 4913-PL

Strona z 3


Witamy w Klubie Gwarancyjnym chainflex
Pomarańczowa, srebrna lub złota: gwarancje niezawodnej pracy nawet do 36 miesięcyStoisko igus na ostatnich targach SPS IPC Drives – dla branży automatyzacji elektrycznej – poświęcone było tematyce gwarancji: Jeżeli chodzi o przewody, specjalista w dziedzinie systemów zasilania jest pierwszym i jedynym dostawcą, który łączy szeroki asortyment przewodów do aplikacji ruchomych z gwarancją okresu ich użytkowania w prowadnikach kablowych. W nowym Klubie Gwarancyjnym chainflex producenci maszyn i urządzeń mogą przez odpowiednią certyfikację otrzymać gwarancję, która znacznie przekracza ustawowe warunki ramowe.
Firma igus gwarantuje trwałość i niezawodność swoich przewodów, czym zapewnia producentom maszyn i urządzeń pewność planowania. Celem jest zapewnienie wiążących oświadczeń dotyczących trwałości przewodów chainflex w prowadnikach kablowych. W tym celu firma igus stworzyła program gwarancyjny dla wszystkich przewodów chainflex z programu katalogowego.
Trzy stopnie gwarancji dla niezawodnych przewodów chainflex

igus grupuje świadczenia gwarancyjne dla przewodów chainflex w nowym Klubie Gwarancyjnym: po zarejestrowaniu się w tym Klubie użytkownik może uzyskać standardowe gwarancje, wykraczające daleko poza zakres ustawowej rękojmi, wynoszącej 12 miesięcy. Poszczególne gwarancje zależą od poziomu obrotów rocznych, wygenerowanych w sprzedaży przewodów chainflex, a ich zakres jest zdefiniowany przez okres ich użytkowania lub ilość zrealizowanych podwójnych cykli pracy maszyny. Certyfikacje oferowane są w trzech różnych stopniach: status "pomarańczowy" zawiera gwarancję wynoszącą 18 miesięcy lub pięć milionów podwójnych cykli pracy, status "srebrny" to 24 miesiące i siedem i pół miliona cykli pracy - a zdobywając Złotą Kartę Klubu użytkownik uzyskuje gwarancję na 36 miesięcy lub dziesięć milionów podwójnych cykli pracy.

Warunkiem jest zastosowanie przewodów chainflex w warunkach spełniających kryteria zastosowania dla odpowiednich serii. Dodatkowo doradca ds. sprzedaży firmy igus przeprowadza certyfikację i - w zależności od stopnia gwarancji - bezpłatne szkolenia pracowników odnośnie montażu i konstrukcji. igus oferuje opcjonalnie dalsze świadczenia w ramach Klubu Gwarancyjnego. Na przykład daleko idące porady z zakresu możliwego usprawnienia obsługi i montażu przewodów u użytkownika, obniżenia kosztów procesu i optymalizacji kompletnych systemów prowadników przewodów.
Laboratorium testowe firmy igus: serce świadczeń gwarancyjnych

Szczególne kompetencje firmy igus, zyskane podczas niezliczonych testów, są podstawą tych gwarancji. W okresie ponad dwóch dekad wykonano w laboratorium firmy igus prawie 300.000 testów. Doświadczenie, które zostało zdobyte na przestrzeni dziesięcioleci, potwierdza, że szczególne obciążenia przewodów w ich prowadnikach wymagają zastosowania specyficznych procedur testowych. Firma igus z tego powodu posiada największe laboratorium testowe w tej branży o powierzchni ponad 1.750 metrów kwadratowych. Tutaj firma przeprowadza analizy tych szczególnych warunków zastosowania przewodów w aplikacjach pozostających w ciągłym ruchu. Maszyny testowe wykonują w okresie roku ponad dwa miliardy cykli pracy i


1,4 miliona pomiarów elektrycznych. Ponad 700 przewodów pozostaje w ciągłym ruchu. Zalicza się tutaj testy z zakresu trwałości produktu na czynniki chemiczne, testy niskich temperatur do poziomu -40°C a także testy ruchów obrotowych. Na podstawie wyników tych testów igus może teraz przedstawiać wiarygodne i jasne informacje dotyczące trwałości i okresu użytkowania przewodów chainflex.
Gwarancja obliczalności i szybkiej dostawy

igus jest jedynym dostawcą, który oferuje możliwość obliczenia żywotności swoich przewodów. Podstawą tych obliczeń jest baza danych tego przedsiębiorstwa, w której zapisywane są wyniki wszystkich testów. Każdy użytkownik może za pomocą narzędzia online obliczyć dokładny okres użytkowania prawie wszystkich przewodów z oferty firmy igus bez czasochłonnych nakładów pracy i produkty te równocześnie zamawiać. Także i nowy katalog chainflex, który został opublikowany równolegle do targów SPS, zawiera jako jedyny w branży zróżnicowane i precyzyjne informacje dotyczące żywotności przewodów. Firma igus gwarantuje oprócz niezawodności i okresu użytkowania przewodów i systemów dodatkowe opcje, decydujące często o przewadze na polu konkurencji, typu szybkie dostawy komponentów i systemów do wszystkich krajów świata.


Podpisy pod zdjęciami:
Rys. PM4913-1

igus grupuje świadczenia gwarancyjne dla przewodów chainflex w nowym Klubie Gwarancyjnym: po zarejestrowaniu się w tym Klubie użytkownik może pozyskać znormalizowane gwarancje, wykraczające daleko poza zakres ustawowej rękojmi, wynoszącej 12 miesięcy.

(Źródło: igus GmbH)KONTAKT:
igus® Sp. z o.o.

ul. Nakielska 3

01-106 Warszawa

Tel. 22-863 57 70

Faks 22-863 61 69

info@igus.pl

www.igus.pl


INFORMACJE O FIRMIE IGUS:

Firma igus GmbH jest czołowym światowym producentem systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii posiada swoje oddziały w 29 krajach i zatrudnia około 2.200 pracowników na całym świecie. W roku 2012 firma igus wygenerowała obroty rzędu 399 milionów euro. igus posiada największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania.

KONTAKT PRASOWY:
Oliver Cyrus

Head of PR & Advertising


igus GmbH

Spicher Str. 1a

D-51147 Köln

Tel. +49 (0) 22 03 / 96 49 - 459

Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 - 631

ocyrus@igus.dewww.igus.de


“igus, chainflex, readycable, easychain, e-chain, e-chainsystems, energy chain, energy chain system, flizz, readychain, triflex, twisterchain, invis, drylin, iglidur, igubal, xiros, xirodur, plastics for longer life, manus, vector“ są znakami towarowymi chronionymi prawem w Republice Federalnej Niemiec i na całym świecie.

: contentData -> Corporate Files -> PressReleases -> doc -> PL pl
PL pl -> 14 nowych wariantów rolek do zaginania taśm transportowych od igus
PL pl -> Informacje prasowe pm 1713-pl strona z 3
PL pl -> Igus przedstawia bezobsługowe systemy do przemysłu pakującego
PL pl -> Producenci sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce wyróżniają się produkcją o najwyższej jakości, która jest regulowana przez europejską normę iso 13485: 2003
PL pl -> Stoisko w ruchu zapewnia firmie igus GmbH rekord wszechczasów
PL pl -> Precyzyjna praca non stop w przemyśle pakującym Obecnie maszyny pakujące coraz częściej umożliwiają kompleksową obsługę linii produkcyjnych szczególnie w branży spożywczej, przemyśle chemicznym i wydobywczym
PL pl -> Igus QuickRobot: błyskawiczna konfiguracja on-line wyposażenia do robotów
PL pl -> Płaskie i wytrzymałe: igus prezentuje osie liniowe najnowszej generacji
PL pl -> Informacje prasowe pm 1414-pl
PL pl -> Informacje prasowe pm0609-pl
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna