Wygraj przejazd Karową w Rajdzie Barbórka, tydzień z Fiatem 500 Abarth, vouchery na tor gokartowy i kosmetyki Avon w warszawskim Pucharze Kobiet Motocaina pl, który odbędzie się już w ten weekend!Pobieranie 7.45 Kb.
Data05.05.2016
Rozmiar7.45 Kb.
Puchar Kobiet Motocaina.pl w Warszawie!

Wygraj przejazd Karową w Rajdzie Barbórka, tydzień z Fiatem 500 Abarth, vouchery na tor gokartowy i kosmetyki Avon w warszawskim Pucharze Kobiet Motocaina.pl, który odbędzie się już w ten weekend!

Już 23 października kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl wspólnie z Automobilklubem Polski organizuje samochodowe zawody dla pań - amatorek, w których najcenniejszą nagrodą będzie honorowy przejazd kultowym odcinkiem specjalnym na ul. Karowej w Warszawie, podczas grudniowego Rajdu Barbórka! Ponadto 3 miejsca w poszczególnych klasach otrzymają nagrody od sponsorów – Avon (pielęgnacyjne zestawy kosmetyczne), toru gokartowego N-gine Grand Prix oraz firmy gadzetyrajdowe.pl.

Aby wziąć udział w Pucharze Kobiet Motocaina.pl należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.motocaina.pl wraz z regulaminem zawodów), wysłać go na adres puchar@motocaina.pl i przyjechać z wypełnionym zgłoszeniem w sobotni poranek 23 października na teren Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127 (płyta lotniska Bemowo, wjazd od ul. Piastów Śląskich) sprawnym technicznie samochodem, w którym jest opłacone OC i NW. Tylko tyle, aby wystartować w pierwszych zmaganiach samochodowych dla kobiet!

Dla pań, które nie dysponują własnym kaskiem, przewidziane jest ich wypożyczenie.

Każda z uczestniczek – niezależnie od wygranej - otrzyma ekskluzywny upominek od motocaina.pl, przydatny kosmetyk od Avon, a zawodniczki poza podium dodatkowo słodycze na pocieszenie. Wszystkie Panie będą mieć okazję do sesji fotograficznej z profesjonalną fotograf.

Kto może wziąć udział?
W PK Motocaina.pl mogą uczestniczyć panie, które nigdy nie brały udziału w jakichkolwiek wyścigach, czy rajdach samochodowych. Przyjmujemy zgłoszenia dwuosobowych załóg kobiecych, lecz w indywidualnych przypadkach dopuszczone będą starty jednoosobowe oraz udział w Pucharze dwóch konkurentek, które mogą rywalizować i przejechać wszystkie próby tym samym samochodem (zostaną sklasyfikowane oddzielnie). Zawodniczki z licencjami będą mogły wystartować w klasie gość. Przewidujemy 4 próby na Bemowie oraz 2 na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie - wszystkie stopniem trudności będą dostosowane do umiejętności zupełnych amatorek.

Jedna próba – nie wliczana do klasyfikacji generalnej – odbędzie się Fiatem 500 Abarth. Każda z uczestniczek pojedzie tym samochodem wyznaczoną trasą (wcześniej idealny tor jazdy pokaże instruktor ze Szkoły Jazy Abarth). Do wygrania w tej konkurencji jest tydzień z Fiatem 500 by Diesel (specjalna wersja sygnowana logo marki odzieżowej).

Każdą próbę można będzie przejść na piechotę przed rozpoczęciem rywalizacji (wcześniej mapki poszczególnych prób zostaną umieszczone w internecie).

Wisienki na torcie"


Podczas Pucharu Kobiet Motocaina.pl swoje umiejętności akrobatycznej jazdy na motocyklu zaprezentują dwie najlepsze polskie stunterki: Ewa Pieniakowska i Monika Koch, a także jedyna startująca obecnie w zawodach driftingowych kobieta - Karolina Pilarczyk, w swoim BMW E36 z monstrualnym silnikiem od Corvetty.

Klasy:
1. klasyfikacja generalna,


2. klasa do 1500 cm3 pojemności silnika,
3. klasa powyżej 1501 cm3 pojemności silnika,
4. klasa gość

Liczba miejsc ograniczona.

Harmonogram zawodów Puchar Kobiet Motocaina.pl, 23 października 2010 r.:
9.00 - 9.30 odbiór (techniczny, pobranie naklejek patrona medialnego Motocaina.pl oraz sponsorów wydarzenia, agendy zawodów, wszelkich dokumentów, m.in. planu dojazdu do CSP Legionowo);
9.45 odprawa;
10.00 start 1 próby na Bemowie;
11.00 start prób w CSP Legionowo;
12 - 14.00 przerwa obiadowa (dla zawodniczek catering w cenie wpisowego)
13 - 14.00 próby dodatkowe
14.00 start ostatnich prób na Bemowie
16.00 zakończenie zawodów
18.00 podanie wyników nieoficjalnych - Automobilklub Polski ul. Pańska 85, Warszawa
18.30 ogłoszenie wyników oficjalnych i ceremonia rozdania pucharów nagród
18.45 - 20.00 poczęstunek, wywiady, autografy

Przejazdy pokazowe Ewy Pieniakowskiej, Moniki Koch, Karoliny Pilarczyk odbędą się tylko na autodromie lotniska Bemowo. O godzinie tych prezentacji poinformujemy niebawem.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom i oglądania show - wstęp bezpłatny.

Kontakt:


Katarzyna Frendl
redakcja@motocaina.pl 
602 624 140

Magdalena Wilk


wilk@motocaina.pl 
502 262 964 
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna