Wyjście awaryjne Awaryjne sytuacje mają to do siebie, że pojawiają się nieoczekiwanie. I choć nie można ich przewidzieć, to można nie dać się zaskoczyć. Polecamy suchy szampon Schauma Świeżość BawełnyPobieranie 12.13 Kb.
Data04.05.2016
Rozmiar12.13 Kb.

Informacja prasowa

Warszawa, październik 2012

Suchy szampon Schauma Świeżość BawełnyWyjście awaryjne

Awaryjne sytuacje mają to do siebie, że pojawiają się nieoczekiwanie. I choć nie można ich przewidzieć, to można nie dać się zaskoczyć. Polecamy suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny.

A miało być tak pięknie. Ważne spotkanie. Wstajesz wcześniej, a ubranie czeka już od wieczora. Tymczasem nie zadzwonił budzik i nie ma czasu na mycie włosów. I wtedy pojawia się on suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny. I dodaje Twoim włosom 24 godziny świeżości ekstra, bez konieczności mycia.

Formuła suchego szamponu Schauma Świeżość Bawełny zawiera ekstrakt z bawełny i olejek aloesowy. Delikatna dla skóry formuła bez silikonów wchłania nadmiar sebum z włosów, pielęgnuje i nie podrażnia skóry. Jednocześnie zapewnia świeżo wyglądającą fryzurę do 24 godzin – bez mycia włosów!

Aby włosy były pełne świeżego połysku i witalności konieczne jest usunięcie z nich nadmiaru sebum. Tylko w taki sposób można im zapewnić świeży wygląd. Jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na umycie włosów. Dlatego powstał suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny, który daje włosom dodatkowy dzień świeżości bez mycia, suszenia i stylizacji.Suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny jest również idealnym rozwiązaniem dla ludzi, żyjących w ciągłym ruchu, dla których jest to często jedyna możliwość szybkiego odświeżenia fryzury .

Aplikacja suchego szampon Schauma Świeżość Bawełny jest bardzo prosta. Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć pojemnikiem. Następnie z odległości ok. 20 cm. rozpylić i palcami, albo ręcznikiem wmasować we włosy. Na koniec wystarczy przeczesać szczotką. I gotowe!

W linii Schauma Świeżość Bawełny, znajdują się :


        • suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny - zapewnia świeżo wyglądającą fryzurę do 24 godzin – bez mycia!

        • szampon Schauma Świeżość Bawełny - usuwa nadmiar tłuszczu z włosów, pielęgnuje i nie podrażnia skóry. Szampon o pH dostosowanym do wrażliwej skóry głowy, pomaga stabilizować nadmierne wydzielanie sebum, zapewniając przy tym intensywne odświeżenie włosom podatnym na przetłuszczanie. Receptura szamponu nie zawiera silikonów, jest więc idealna do częstego stosowania.

  • odżywka bez spłukiwania Schauma Świeżość Bawełny – ma za zadanie pozostawić włosy w doskonałej kondycji. Jej superlekka formuła działa łagodząco na skórę głowy, pielęgnuje włosy, bez obciążania, ułatwiając także ich rozczesywanie. Włosy wyglądają zdrowo, są lekkie i lśniące.

Rekomendowana cena detaliczna produktów:

- suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny – opakowanie 150 ml, około 13 zł


- szampon Schauma Świeżość Bawełny - opakowanie 250 ml, około 8 zł

- odżywka w sprayu bez spłukiwania Schauma Świeżość Bawełny - opakowanie 200 ml, około 10 zł***

Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: środków piorących i czystości, kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia ponad 47 tysięcy pracowników. W 2011 roku wartość sprzedaży wyniosła 15,6 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 2,03 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane Henkla wchodzą w skład najważniejszego niemieckiego indeksu giełdowego DAX, a sama spółka jest ujmowana w rankingu Fortune Global 500

___________________________________________________________________________


Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Mech


Dział PR Henkel Polska

Tel.: (22) 56 56 640

Tel. kom.: + 48 728 306 640

e-mail: joanna.mech@pl.henkel.comHenkel Polska, Corporate Communications Suchy szampon Schauma Świeżość Bawełny Strona /2

©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna