X międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. W. Komara I T. Ślusarskiego międzyzdroje, 16 17 sierpnia 2008



Pobieranie 132.3 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar132.3 Kb.
X Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. W. Komara i T. Ślusarskiego

MIĘDZYZDROJE, 16 - 17 sierpnia 2008

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn

FINAŁ +0.6 19:20

1 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.62

2 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.63 PB

3 JAWORSKI Szymon 92 LKS Lubawa WMZ 10.87

4 SZYMCZAK Tomasz 89 LKS Pomorze Stargard ZPO 11.00

5 DOBROWOLSKI Jakub 91 LKS Lubusz Słubice LBU 11.26

IGNAŚ Mariusz 87 LKS Lubusz Słubice LBU DNS

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 +0.2 18:20

1 JAWORSKI Szymon 92 LKS Lubawa WMZ 10.93 q

2 ŁASA Michał 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.58

3 MALENDOWICZ Miłosz 91 MLKS Agros Żary LBU 11.75

4 PRZYBYŁEK Radosław 90 AZS-UWM Olsztyn WMZ 11.86

5 ALGIERSKI Paweł 92 ZLKL Zielona Góra LBU 12.45

6 CHOCHA Kacper 95 MKS Płońsk MAZ 13.63

Bieg 2/4 +0.0 18:20

1 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.68 q

2 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.69 =PB q

3 IGNAŚ Mariusz 87 LKS Lubusz Słubice LBU 11.35 q

4 BAUWENS Dennis 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 11.79

5 WILCZYŃSKI Mateusz 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 12.61

6 KOŁODZIEJ Marcin 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 12.69

Bieg 3/4 +0.1 18:20

1 DOBROWOLSKI Jakub 91 LKS Lubusz Słubice LBU 11.19 q

2 DOLATA Paweł 92 ZLKL Zielona Góra LBU 11.71

3 JABŁOŃSKI Adam 94 AZS-UWM Olsztyn WMZ 12.12

4 ŻELAZEK Karol 93 MLKS Agros Żary LBU 12.24

5 CERBIŃSKI Michał 93 ZLKL Zielona Góra LBU 14.73

ORACKI Adrian 93 MKS Płońsk MAZ DNS

Bieg 4/4 +0.2 18:20

1 SZYMCZAK Tomasz 89 LKS Pomorze Stargard ZPO 11.00 q

2 MROWIEC Gracjan 89 ZLKL Zielona Góra LBU 11.41

3 KRZEMIŃSKI Łukasz 90 MKS Płońsk MAZ 12.11

4 ROMANOWSKI Paweł 94 MLKS Agros Żary LBU 13.04

5 BORYS Rafał 91 MKS Płońsk MAZ 13.29

6 RUTKOWSKI Olaf 92 ZLKL Zielona Góra LBU 14.27

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/1 +0.3 19:52

1 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.47 SB

2 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.71

3 HUDZIAK Marek 87 LKS Lubusz Słubice LBU 22.28 PB

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 18:55

1 CIECHANOWICZ Marcin 94 MLKS Agros Żary LBU 39.45

2 ZDEBIAK Arnold 93 MLKS Agros Żary LBU 40.10

3 WOJCIECHOWSKI Lech 93 MLKS Ostróda WMZ 41.43

4 PŁOSKI Marcin 95 MLKS Ostróda WMZ 48.55

Bieg 2/5 -0.1 18:55

1 SOJKA Grzegorz 92 UKS-MOS Opole OPL 38.21

2 KOSZAŁKA Jacek 94 MLKS Agros Żary LBU 39.78

3 BARCZAK Łukasz 91 MKS Płońsk MAZ 40.83

4 BARCZAK Bartosz 93 MKS Płońsk MAZ 43.20

Bieg 3/5 18:55

1 WOJCIECHOWSKI Adam 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 35.64

2 JASIŃSKI Patryk 91 MLKS Agros Żary LBU 37.10

3 JACYNO Oskar 90 MLKS Ostróda WMZ 38.75

Bieg 4/5 +0.1 18:55

1 BURZYŃSKI Dariusz 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 36.81

2 DUSZYŃSKI Michał 93 MKS Truso Elbląg WMZ 41.07

3 BUCHAJCZYK Łukasz 93 KS Gwardia Piła WLP 41.55

Bieg 5/5 18:55

1 PAŁKIEWICZ Krzysztof 86 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL 34.79 SB

2 CHYBIŃSKI Wojciech 84 AZS-UWM Olsztyn WMZ 34.91

3 CHRZĄSTKOWSKI Mateusz 92 MKL Maraton Świnoujście ZPO 40.55

4 JUŚKIEWICZ Michał 94 AZS-UWM Olsztyn WMZ 42.21

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 20:10

1 KRUPA Damian 91 MLKS Agros Żary LBU 52.84

2 URBAŃSKI Bartosz 89 ZLKL Zielona Góra LBU 53.08

3 KAPELA Paweł 90 MKS Gniezno WLP 55.58

4 JABŁOŃSKI Bolesław 93 AZS Poznań WLP 57.71

Bieg 2/5 20:10

1 SZNURA Szymon 90 AZS Poznań WLP 53.57

2 MACIĄG Cyprian 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 54.47

3 MALINOWSKI Piotr 91 KS Gwardia Piła WLP 54.77

4 WIŚNIEWSKI Aleksander 92 AZS-UWM Olsztyn WMZ 55.68

Bieg 3/5 20:10

1 RAJCZAK Rafał 88 AZS Poznań WLP 51.54 PB

2 KIERZEK Adam 89 TS Olimpia Poznań WLP 52.24

3 WIERZBICKI Sebastian 87 AZS-AWF Gorzów LBU 52.92

4 PLISZKA Patryk 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 53.67

Bieg 4/5 20:10

1 GREF Rafał 89 GLKS Świdnica DOL 49.76

2 MESYASZ Przemysław 90 CKS Budowlani Częstochowa SLK 50.90

3 RAJCZAK Jakub 91 AZS Poznań WLP 52.99

4 BIELSKI Adam 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 53.68

Bieg 5/5 20:10

1 MARCINISZYN Marcin 82 WKS Śląsk Wrocław DOL 47.15

2 MOKHDASI Andreas 91 SWEDEN 47.94

3 HOGE Jakub 89 KS Wejher Wejherowo POM 49.38

PIETRZAK Michał 89 MUKS Exspom Krośniewice LDZ DNS

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/1 19:35

1 KOZŁOWSKI Jarosław 90 MKS Gniezno WLP 2:32.36

2 FORSZPANIAK Artur 89 TS Olimpia Poznań WLP 2:32.70 PB

3 GIL Sebastian 91 AZS Poznań WLP 2:35.39

4 SKORUPA Marek 91 MLKS Agros Żary LBU 2:36.83 PB

5 NAPIERAŁA Wojciech 92 TS Olimpia Poznań WLP 2:38.70 PB

6 NOWAK Jakub 92 LUKS Sana Kościan WLP 2:39.08

7 WIĘCŁAW Kamil 90 MKS Płońsk MAZ 2:42.94

8 PAK Mateusz 94 ZLKL Świebodzin DOL 2:51.30

9 PAUTRZAK Mateusz 91 AZS Poznań WLP 2:55.28

10 PUKA Piotr 93 MLKS Ostróda WMZ 2:58.59

11 KORNATOWSKI Marcin 93 MKS Płońsk MAZ 3:00.79

12 CYTOWSKI Bartosz 92 MKL Maraton Świnoujście ZPO 3:13.95

POMIANOWSKI Marcin 91 MKS Płońsk MAZ DNS

Międzyczasy

400m 152 Artur FORSZPANIAK 59.89

1609 m/mila mężczyzn

Bieg 1/2 19:45

1 JANICKI Karol 88 AZS-AWF Gorzów LBU 4:22.52

2 BAJSZTOK Mateusz 88 AZS-AWF Gorzów LBU 4:27.56

3 PIĘTKA Wiesław 65 KS Piętka Katowice SLK 4:29.45

4 SŁODOWNIK Fabian 91 MKS Truso Elbląg WMZ 4:37.36

5 ŚLUSARCZYK Kacper 90 KS Agros Zamość LBE 4:40.30

6 ROMANOWSKI Mateusz 93 UKS Gimpas Pasłęk WMZ 4:42.07

7 KOTYLA Szymon 92 CKS Budowlani Częstochowa SLK 4:43.79

8 JANIAK Grzegorz 92 CKS Budowlani Częstochowa SLK 4:44.56

9 ŁAWRESZUK Michał 92 AZS-UWM Olsztyn WMZ 4:51.57

10 FIGAT Marcin 93 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 5:05.92

11 LORETCH Dominik 93 PLKS WSP Szczytno WMZ 5:15.87

1500m 299 Karol JANICKI 4:04.87

Bieg 2/2 19:45

1 NOWICKI Bartosz 84 MKL Szczecin ZPO 4:01.86

2 ZALEWSKI Krystian 89 UKS GMDS Barnim Goleniów ZPO 4:08.55

3 CHABOWSKI Marcin 86 KS Wejher Wejherowo POM 4:11.92

4 WALLERSTEIN Johan 84 SWEDEN 4:13.52

5 PAŁKA Piotr 84 KS Piętka Katowice SLK 4:14.04

6 PIERWONICKI Krzysztof 87 AZS-UWM Olsztyn WMZ 4:14.58

7 PLUTOWSKI Patryk 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 4:18.38

8 MIOTKE Damian 88 KS Wejher Wejherowo POM 4:18.93

9 WOCH Daniel 88 CKS Budowlani Częstochowa SLK 4:21.13

10 KARABIN Jakub 89 ZLKL Zielona Góra LBU 4:26.65

11 GRABOWSKI Karol 89 CKS Budowlani Częstochowa SLK 4:29.48

12 MARYSIAK Adam 88 MKSiT Astra Nowa Sól LBU 4:33.31

GIŻYŃSKI Mariusz 81 KB Sporting Międzyzdroje ZPO DNF

1500m 225 Bartosz NOWICKI 3:45.32

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 19:45

1 ANTCZAK Sławomir 90 KS Olimpic Szczecin ZPO 1.90

2 WRÓBLEWSKI Kamil 92 LKS Lubusz Słubice LBU 1.90

3 WALERYSZAK Kamil 91 KS Olimpic Szczecin ZPO 1.85

4 DOBOSZ Paweł 91 MLKS Agros Żary LBU 1.85 =PB

5 ŻUROWSKI Bartosz 92 ZLKL Zielona Góra LBU 1.80

6 SZAFARZ Jakub 92 ZLKL Zielona Góra LBU 1.80

7 WESTLER Stanisław 93 MLKS Agros Żary LBU 1.70

8 GAJEWSKI Michał 89 ZLKL Zielona Góra LBU 1.70

GMERCZYŃSKI Kamil 91 ZLKL Zielona Góra LBU DNS

KRZYŻANOWSKI Karol 93 ZLKL Zielona Góra LBU NM

ANTCZAK Sławomir - - - - o xo xo xxx

WRÓBLEWSKI Kamil - - o o o xxo xxo xxx

WALERYSZAK Kamil - - - o o o xxx

DOBOSZ Paweł - - - o o xxo xxx

ŻUROWSKI Bartosz - o o o o xxx

SZAFARZ Jakub - xo o o xo xxx

WESTLER Stanisław - o o xxx

GAJEWSKI Michał - o xo xxx

KRZYŻANOWSKI Karol xxx

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 20:00

1 SZESTAŁO Piotr 91 MLKS Agros Żary LBU 6.60

2 CHMIELNIK Krzysztof 88 ZLKL Zielona Góra LBU 6.27

3 NOWICKI Damian 92 MKS Płońsk MAZ 6.26

4 LISIAK Adam 90 ZLKL Zielona Góra LBU 6.11 SB

5 BARANOWSKI Szymon 93 MKS Płońsk MAZ 6.01

6 GAJEWSKI Michał 89 ZLKL Zielona Góra LBU 5.74

7 JÓZEFOWICZ Adrian 93 MKS Płońsk MAZ 5.63

8 GŁOWACKI Krzysztof 92 MLKS Agros Żary LBU 5.06

9 BARSKI Piotr 94 ZLKL Zielona Góra LBU 4.82

PIĄTEK Norbert 86 PLKS Gwda Piła WLP DNS

I II III IV V VI

SZESTAŁO Piotr 6.03 x 6.26 6.53 6.60 x

+1,8 +1,0 +0,9 +0,5 +0,7 +0,6

CHMIELNIK Krzysztof 6.00 6.13 5.86 4.11 6.27 6.27

+0,3 +0,7 +0,3 +0,1 +0,4 +0,6

NOWICKI Damian 6.04 6.26 6.13 5.87 x 6.03

+0,8 +0,2 +1,1 +0,6 +1,1 +0,1

LISIAK Adam 6.01 5.92 5.97 5.45 6.11 6.00

+1,3 +1,1 +1,0 +0,3 +0,6 +0,1

BARANOWSKI Szymon 6.01 x 3.63 5.70 5.62 x

+0,3 +0,8 +1,0 +0,2 +0,1 +0,1

GAJEWSKI Michał x x 5.74

+1,0 +0,8 +1,0

JÓZEFOWICZ Adrian 4.03 - 5.63 - - -

+1,5 - +1,1 - - -

GŁOWACKI Krzysztof 4.92 x x 5.06 4.42 4.85

+1,1 +1,0 +0,3 +0,7 +0,3 +1,1

BARSKI Piotr 4.44 4.38 4.82 x 4.44 4.54

+0,1 +0,6 +1,1 +0,4 +0,5 +0,4

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

FINAŁ +0.8 19:15

1 SUROWIEC Paulina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.39

2 ROMANIUK Justyna 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 12.76

3 RYBARCZYK Zuzanna 94 AZS Poznań WLP 12.79 PB

4 JASTRZĘBSKA Katarzyna 90 AZS-UWM Olsztyn WMZ 12.83 =PB

5 WOJCIECHOWSKA Patrycja 90 AZS Poznań WLP 13.41

6 WACŁAWIK Wiktoria 92 AZS Poznań WLP 13.44

100 metrów kobiet

Bieg 1/4 +0.2 18:00

1 SUROWIEC Paulina 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.57 q

2 WOJCIECHOWSKA Patrycja 90 AZS Poznań WLP 13.43 q

3 OLEK Izabela 90 LKS Lubusz Słubice LBU 13.83

4 SIKORSKA Monika 92 MKS Płońsk MAZ 14.15

5 GRALEWICZ Karolina 94 MKS Płońsk MAZ 14.99

BLUSZCZ Karolina 94 MKS Płońsk MAZ DNS

Bieg 2/4 +0.2 18:00

1 RYBARCZYK Zuzanna 94 AZS Poznań WLP 12.93 q

2 ODLANICKA Wiktoria 93 AZS Poznań WLP 13.58

3 RYDEL Paulina 93 MLKS Agros Żary LBU 13.59

4 RYBACKA Ewelina 92 MKS Płońsk MAZ 13.96

5 BĘBENEK Aleksandra 93 UKS Atos Woźnice WMZ 14.60

Bieg 3/4 +0.1 18:00

1 JASTRZĘBSKA Katarzyna 90 AZS-UWM Olsztyn WMZ 12.83 q

2 SZYDLIK Katarzyna 93 AZS-UWM Olsztyn WMZ 13.68

3 ADAMSKA Anna 91 AZS Poznań WLP 14.53

4 ICIEK Sandra 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 14.87

5 NOWICKA Klaudia 92 UKS Sprint Przeźmierowo WLP 15.91

Bieg 4/4 +0.2 18:00

1 ROMANIUK Justyna 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 12.81 q

2 WACŁAWIK Wiktoria 92 AZS Poznań WLP 13.32 q

3 WOJCIECHOWSKA Agnieszka 93 AZS Poznań WLP 13.78

4 KORFANTY Karolina 93 ZLKL Zielona Góra LBU 14.03

5 POMIANOWSKA Ewelina 92 MKS Płońsk MAZ 14.97

300 metrów kobiet

Bieg 1/4 18:40

1 MICEWICZ Marta 95 MLKS Ostróda WMZ 47.01

2 SZARŁAT Monika 93 MLKS Agros Żary LBU 47.24

3 PŁOSKA Marta 94 MLKS Ostróda WMZ 47.60

Bieg 2/4 18:40

1 KALITA Katarzyna 89 GLKS Świdnica DOL 44.80

2 BUCHAJCZYK Anna 95 KS Gwardia Piła WLP 45.87

SZPERKO Natalia 94 MLKS Ostróda WMZ DNS

Bieg 3/4 18:40

1 KULESZA Anna 86 LKS Ziemi Puckiej POM 43.02

2 JAREMKO Nina 94 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 48.15

3 BAUMAN Izabela 93 AZS-UWM Olsztyn WMZ 49.52

4 STRUCIŃSKA Daria 94 AZS-UWM Olsztyn WMZ 51.35

Bieg 4/4 18:40

1 BOCEWICZ Marika 91 MKL Maraton Świnoujście ZPO 43.26

2 JELIŃSKA Izabela 94 KS Gwardia Piła WLP 46.19

3 PIEKARSKA Paulina 92 MKL Maraton Świnoujście ZPO 46.80

4 JARMOŁOWICZ Katarzyna 93 AZS-UWM Olsztyn WMZ 48.80

400 metrów kobiet

Bieg 1/4 19:55

1 SKRZYPCZAK Karolina 93 LUKS Sana Kościan WLP 62.11

2 SZYLAKOWSKA Justyna 92 KS Jeziorak Iława WMZ 62.32

3 STRÓŻYŃSKA Natalia 94 LUKS Sana Kościan WLP 64.56

4 KRYSIAK Julia 93 LUKS Sana Kościan WLP 66.50

Bieg 2/4 19:55

1 GWIZD Marta 92 ZLKL Świebodzin DOL 64.06

2 KONOPKA Anna 91 UKS Gimpas Pasłęk WMZ 64.28

3 LIPIECKA Angelika 93 KS Energetyk Poznań WLP 65.29

Bieg 3/4 19:55

1 STEFAŃSKA Angelika 93 KS Energetyk Poznań WLP 61.04

2 BERKA Anna 92 AZS-UWM Olsztyn WMZ 61.48

3 GÓRECKA Marta 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 62.69

4 LIPIECKA Agnieszka 93 KS Energetyk Poznań WLP 63.47

Bieg 4/4 19:55

1 SADŁOWSKA Kinga 90 ZLKL Zielona Góra LBU 58.18

2 SADŁOWSKA Daria 90 ZLKL Zielona Góra LBU 59.09

3 PŁACZEK Lena 91 AZS Poznań WLP 59.63

4 WIERZBICKA Magdalena 89 ZLKL Świebodzin DOL 59.70

1000 metrów kobiet

Bieg 1/2 19:25

1 BUJNICKA Patrycja 93 MLKS Ostróda WMZ 3:07.12 SB

2 SAWOSTIANIK Anna 91 MKS Truso Elbląg WMZ 3:14.14

3 SOBCZYŃSKA Magda 91 AZS Poznań WLP 3:14.87

4 TAPEK Natalia 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:15.53

5 TAPEK Paulina 93 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:16.05

6 GOLON Maja 94 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:16.57

7 KOSIŃSKA Ewa 90 CKS Budowlani Częstochowa SLK 3:17.06

8 SKIŁĄDŹ Aleksandra 93 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:17.49

9 GRZEŚ Krystyna 93 AZS Poznań WLP 3:17.67

10 LAZAR Dominika 94 MLKS Agros Żary LBU 3:19.58

11 PAWLUKOWICZ Katarzyna 90 MKS Truso Elbląg WMZ 3:21.09

12 CIOSIŃSKA Marta 92 MKS Truso Elbląg WMZ 3:33.90

Międzyczasy

400m 198 Patrycja BUJNICKA 1:18.49

Bieg 2/2 19:25

1 SOWIŃSKA Agnieszka 87 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 2:47.86

2 WASZAK Karolina 89 UKS GMDS Barnim Goleniów ZPO 2:49.78 SB

3 HARASIM Monika 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 2:51.13

4 KOZŁOWSKA Karolina 90 MLKS Ostróda WMZ 2:55.52 SB

5 JAKIMOWSKA Paulina 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 2:57.53 PB

6 PUKA Patrycja 91 MLKS Ostróda WMZ 2:58.81 SB

7 KULESA Monika 92 AZS-UWM Olsztyn WMZ 3:13.57

8 ZIMNIAK Agnieszka 90 AZS Poznań WLP 3:18.15

KINOWSKA Monika 87 TS Olimpia Poznań WLP DNF

MIESZCZAK Katarzyna 92 TS Olimpia Poznań WLP DNS

Międzyczasy

400m 294 Agnieszka SOWIŃSKA 1:08.30

1609 m/mila kobiet

Bieg 1/1 20:30

1 PRZYGÓDZKA Angelika 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 4:59.07

2 LISOWSKA Aleksandra 90 MOS Zatoka Braniewo WMZ 5:03.88

3 BARCEWICZ Marta 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 5:13.34

4 WALTER Klaudia 90 AZS-UWM Olsztyn WMZ 5:24.16

5 WARDA Martyna 92 AZS-UWM Olsztyn WMZ 6:06.01

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ 18:40

1 KWAŚNIEWSKA Michalina 91 KS Jeziorak Iława WMZ 1.70

2 CERBIŃSKA Katarzyna 93 ZLKL Zielona Góra LBU 1.55

3 PODEMSKA Monika 87 ZLKL Zielona Góra LBU 1.50

KWAŚNIEWSKA Michalina - - - - xo o xo xxx

CERBIŃSKA Katarzyna o - o xxo xxx

PODEMSKA Monika o xo xo xxx

Skok w dal kobiet

FINAŁ 19:00

1 DOBIJA Teresa 82 AZS Łódź LDZ 6.62 =PB

2 CHUKWU Sandra 87 MKL Szczecin ZPO 6.03

3 SZEWCZAK Katarzyna 92 MKS Płońsk MAZ 5.02

4 MICHAŁEK Aleksandra 93 KS Gwardia Piła WLP 4.96

5 OSTANEK Aneta 91 KS Jeziorak Iława WMZ 4.93

6 ORACKA Żaneta 93 MKS Płońsk MAZ 4.73

7 TONDRYK Wioletta 86 ZLKL Zielona Góra LBU 4.64

8 CZAJKOWSKA Kinga 92 KS Gwardia Piła WLP 4.55

9 WARDA Monika 93 MKS Płońsk MAZ 4.40

10 PAWLUCZUK Anna 93 MKS Płońsk MAZ 4.32

11 CIOSEK Iza 93 MKS Płońsk MAZ 4.04

12 STROIWĄS Agnieszka 94 MKS Płońsk MAZ 3.92

13 FREJLICH Małgorzata 87 ZLKL Zielona Góra LBU 3.65

BACHMATIUK Magdalena 86 PLKS Gwda Piła WLP DNS

I II III IV V VI

DOBIJA Teresa 6.62 x x 6.56 x 6.54

+0,9 +2,3 0,0 +0,8 0,0 +0,5

CHUKWU Sandra x 6.03 5.80 x 5.70 x

+0,7 +1,5 +0,1 +1,4 0,0 +0,1

SZEWCZAK Katarzyna 5.02 4.99 4.95 4.47 4.86 x

+2,5 -0,3 +0,7 +0,9 0,0 +0,3

MICHAŁEK Aleksandra 4.87 4.96 4.91 4.88 x 4.95

+0,m4 +1,8 +0,2 +0,7 0,0 +0,1

OSTANEK Aneta 4.92 4.70 x x x 4.93

+1,2 +1,2 0,0 +0,2 +0,6 +0,7

ORACKA Żaneta x 4.73 4.60 4.44 4.45 4.61

+0,4 +2,4 +0,2 +1,5 +0,6 +0,6

TONDRYK Wioletta x 4.48 4.59 x x 4.64

+1,7 +0,1 -0,4 -0,0 +0,1 -0,0

CZAJKOWSKA Kinga 4.55 4.47 4.47 4.29 4.26 4.13

+1,0 -0,7 +0,9 +0,6 0,0 +0,8

WARDA Monika 4.00 4.40 4.35

+0,7 +1,5 -0,8



PAWLUCZUK Anna 4.32 x 4.28




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna