Xii m w Finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych 10 X 800 m. Dz.– Gryfino



Pobieranie 102.21 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar102.21 Kb.



XII m. w FINALE WOJEWÓDZKIM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 x 800 m. DZ.– GRYFINO.

Mieczkowska Katarzyna Mańka Milena Banaszewska Ewa

Pawlak Milena Fabjańska Adela Danisz Barbara

Antonowicz Magdalena Zmarzlik Karolina Przybycińska Kamila

Kałębasiak Magdalena


I m. w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu MyśliborskiegoChł. – Dębno.
Kubała Maciej Zdunowski Kamil Zych Maciej

Zommer Jarosław Szajda Piotr Topolski Grzegorz

Kurczaba Piotr Jahnz Łukasz Karwecki Krzysztof

Malesza Paweł Chałupka Sylwester
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKOATLETYCE - BIAŁOGARD
III m. BRĄZOWY MEDAL KATARZYNA MIECZKOWSKA W SKOKU WZWYŻ





IV m. w FINALE WOJEWÓDZKIM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 x 800 m. DZ. – BARLINEK

Danisz Barbara Pilarczyk Marzena Pawlak Milena

Perske Katarzyna Banaszewska Ewa Kałębasiak Magdalena

Lach Ewa Złota Marta Mieczkowska Katarzyna

Fabjańska Adela

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKOATLETYCE - BIAŁOGARD
III m. BRĄZOWY MEDAL KATARZYNA MIECZKOWSKA W SKOKU WZWYŻ
VI m. Barbara Danisz w Biegu na dyst. 600 m.

IX m. Marzena Pilarczyk w Biegu na dyst. 600 m.

VIII m. Aleksandra Stanisławska w Pchnięciu Kulą

Finalistka Daria Pilińska w Pchnięciu Kulą

Finalistka Ewa Banaszewska w Skoku w Dal

Finalistki w sztafecie 4 x100 m.(Magryta K., Krzak N., Zmarzlik K.,

Fabjańska A.)



VII m. W FINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ DZ. – BIAŁOGARD.



Pawlak Milena Dudek Agnieszka Magryta Katarzyna

Krzak Natalia Danisz Barbara Pilarczyk Marzena

Fabjańska Adela Banaszewski Ewa Zmarzlik Karolina

Pilińska Daria Parniak Ewelina Stanisławska Aleksandra

Kałębasiak Magdalena Mieczkowska Katarzyna Perske Katarzyna

II m. SREBRNY MEDAL W FINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 x 800 m. DZ. – DZIWNÓW.
Danisz Barbara Pilarczyk Marzena Dudek Agnieszka

Banaszewska Ewa Zmarzlik Karolina Fabjańska Adela

Perske Katarzyna Lach Ewa Kałębasiak Magdalena

Mieczkowska Katarzyna


I INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE - BIAŁOGARD
Finalistka Katarzyna Mieczkowska w Biegu na dyst.100 m.

Finalista Tomasz Zwoliński w Biegu na dyst.100 m.

Finalista Mariusz Ignaś w Biegu na dyst.100 m.

XVIII m. Mariusz Ignaś w Biegu na dyst.300 m.

XI m. Barbara Danisz w Biegu na dyst.600 m.

XVI m. Marzena Pilarczyk w Biegu na dyst.1000 m.

XIII m. - Aleksandra Stanisławska w Pchnięciu Kulą



FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 X 800 m. DZ. i 10 x 1000 m. CHŁ.– ŚWIĄTKI.

III m. BRĄZOWY MEDAL DZIEWCZĄT

Ignaś Żaneta Dudek Agnieszka Pilarczyk Katarzyna

Perske Katarzyna Sługocka Karolina Pawlak Sandra

Musolf Sława Lach Ewa Przybycińska Magdalena

Pilarczyk Marzena



IV m. CHŁOPCÓW

Janicki Grzegorz Lewandowski Marcin Dudek Damian

Roszak Kamil Działak Łukasz Jankowski Dawid

Kukawski Tomasz Zych Adam Parniak Adam

Ignaś Mariusz
I m. w Turnieju Piłki Koszykowej z okazji Dnia Niepodległości Dz. - Dębno.
Stanisławska Aleksandra Kądziela Zuzanna Czerwik Paulina

Pilarczyk Marzena Skiba Martyna Mitek Anna

Pilińska Daria Wiśniewska Paulina Dudek Agnieszka



II m. w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dz. i Chł. – Barlinek.
II m. w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dz. – Myślibórz.
II Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych – Barlinek.

I m. Katarzyna Pilarczyk na dyst.1000 m

II m. Agnieszka Dudek na dyst.1000 m
FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GOLENIÓW.

Finalistka Agnieszka Dudek na dyst.1000 m

Finalistka Żaneta Ignaś na dyst.1000 m

Finalistka Katarzyna Pilarczyk na dyst.1000 m

II. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY

W LEKKOATLETYCE – SZCZECIN
I m. ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA STANISŁAWSKA W PCHNIĘCIU KULĄ.

II m. SREBRNY MEDAL MARIUSZ IGNAŚ W BIEGU NA DYST. 100 m.

II m. SREBRNY MEDAL MARIUSZ IGNAŚ W BIEGU NA DYST. 300 m.

XVI m. Agnieszka Dudek w Biegu na dyst. 600 m.

XVII m. Grzegorz Janicki w Biegu na dyst. 1000 m.

Finalistka Marzena Pilarczyk w Biegu na dyst. 300 m.




V m. W FINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 x 800 m. DZ. – ZŁOCIENIEC.

Pilarczyk Katarzyna Dudek Agnieszka Sługocka Karolina

Ignaś Żaneta Działak Klaudia Pawlak Sandra

Musolf Natalia Osiewicz Paula Malinowska Agnieszka Budzikowska Justyna Dumecka Karolina Janicka Monika Cimochowska Agnieszka




III INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE - BIAŁOGARD
VI. m. Jakub Wójtowicz w Skoku Wzwyż

VIII. m. Jakub Trząsalski w biegu na dyst. 2000 m.

Finaliści w Sztafecie 4x100 m.( Baranowski K., Wojtanowski M., Plaskota D., Szmiel Ł.)



FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GOLENIÓW
XI m. Jakub Trząsalski na dyst. 1500 m

Finalista Arkadiusz Pawlak na dyst. 1500 m.

Finalista Radosław Dudek na dyst. 2500 m

FINAŁ WOJEWÓDZKI „SAMSUNG ATHLETIC CUP” – SZCZECIN
I m. Jakub Trząsalski w Biegu na dyst. 1000 m.

III m. Klaudia Gaweł w Pchnięciu Kulą

Udział w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w LA Pucharze Humberta – Szczecin

Arkadiusz Pawlak Jakub Trząsalski Radosław Dudek

Radosław Domachowski Łukasz Trafalski Daniel Szczęsny
IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE – BIAŁOGARD.
Finaliści w Sztafecie 4x100m.(Owczarz K., Domachowski R., Blezień Ł.,

Kufel B.)

Finalista Ł. Trafalski w Skoku Wzwyż

Finał Ogólnopolski „Samsung Athletic Cup”-– Biała Podlaska
V m. J. Trząsalski w Biegu na dyst. 1000 m.



XI m. w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Gimnazjady w Szachach – Gryfino
Indywidualnie:
X m. Beniamin Mrówczyński,

XIII m. Patryk Bieliczko,

XIX m. Klaudia Gaweł
IV m. w Zawodach Regionalnych Gimnazjady w Piłce Koszykowej Chł. – Trzcińsko
Wełpa Piotr Puźniak Robert Łukaszczyk Daniel

Suterski Bartłomiej Wiśniak Mariusz Zych Łukasz

Januszko Mateusz Wrzeszcz Seweryn Kubiak Bartosz

Maruszewski Krzysztof Łacek Paweł Trafalski Łukasz

Przybyłek Krzysztof Wróblewski Kamil



FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - POLICE

XI. m. Paulina Furmańska w Biegu na dyst. 2000 m


V m. w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłkarskiego „Coca-Cola Cup” - Szczecin


Suterski Bartłomiej Zyr Piotr Sikora Rafał

Zych Łukasz Mucha Rafał Czujko Tomasz

Dydyna Kamil Kubiak Maciej Pietkiewicz Maksymilian

Łacek Paweł Puźniak Robert


V INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE – BIAŁOGARD
I m. ZŁOTY MEDAL J. TRZĄSALSKI W BIEGU NA DYST. 1000 m


VI m. Łukasz Trafalski w Skoku w Dal

VIII m. Robert Puźniak w Biegu na dyst. 300. m

IX m. Paulina Furmańska w Biegu na dyst. 1000 m.

XVII m. Marcela Prusińska w Biegu na dyst. 100 m.

XVI m. Marcela Prusińska w Biegu na dyst. 300 m.
II m. Dz., I m. Chł. w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletycznym Pucharze Humberta – Barlinek.
I m. ZŁOTY MEDAL W FINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY

W LEKKOATLETYCZNYM PUCHARZE HUMBERTA CHŁOPCÓW – SZCZECIN.

Rekord Województwa




Trząsalski Jakub Trafalski Łukasz Kufel Bartłomiej

Mucha Rafał Puźniak Robert Czujko Tomasz



IX m. DZIEWCZĄT W FINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY W LA PUCHARZE HUMBERTA

Prusińska Marcela Gaweł Klaudia

Płodzień Paulina Niedźwiecka Klaudia

Furmańska Paulina Cimochowska Agnieszka



VI m. W FINALE OGÓLNOPOLSKIM w LEKKOATLETYCZNYM PUCHARZE HUMBERTA - WROCŁAW.
Puźniak Robert Mucha Rafał Banaszewski Piotr

Czujko Tomasz Trafalski Łukasz Kufel Bartłomiej



I m. w IV Mikołajkowym Powiatowym Turnieju Halowej Piłki nożnej Chł. kl. I-II –Barlinek
Paluch Matusz Malewicz Marcin Niepiekło Mateusz

Połeć Karol Kubiak Maciej Świercz Michał

Łacek Paweł Mioduszewski Adrian Janusz Adrian
XIV m. Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Gimnazjady w Szachach - Gryfino
Indywidualnie

VIII m. Beniamin Mrówczyński

FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - STARGARD SZCZECIŃSKI

Finalistka Alicja Stawicka w Biegu na dyst. 1000 m.
Finalistka Magdalena Pilarczyk w Biegu na dyst. 1000 m.
Finalistka Robert Puźniak w Biegu na dyst. 2500 m.

VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE – BIAŁOGARD
I m. ZŁOTY MEDAL KAMIL WRÓBLEWSKI W SKOKU WZWYŻ

III m. BRĄZOWY MEDAL W SZTAFECIE 4 X 100 m.

( Paszkiewicz M., Czujko T., Mucha R., Puźniak R.)

IV m R. Puźniak w Biegu na dyst. 300 m.

VIII m. K. Błaż w Rzucie Oszczepem

VIII m. T. Czujko w Skoku Wzwyż

Finalista P. Szyld w Rzucie Oszczepem
Finał Ogólnopolski „Samsung Athletic Cup” - Warszawa

IV m. K. Wróblewski w Skoku Wzwyż
V m. W FINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY W LA PUCHARZE HUMBERTA CHŁOPCÓW – STARGARD SZCZ.
Puźniak Robert Czujko Tomasz Mucha Rafał

Banaszewski Piotr Błaż Kamil Wróblewski Kamil




XIII M. W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ DZ. – GRYFINO


Kusa Katarzyna; Pawlak Patrycja

Politewicz Aleksandra; Stawicka Alicja

Furmańska Paulina; Kucharska Karolina

Zacharska Karolina; Reszka Izabela

Paluch Kinga

I M. W V MIKOŁAJKOWYM POWIATOWYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁ. KL. I-II – BARLINEK

XV M. DRUŻYNOWO W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZACHACH – GRYFINO



Lewandowska Marta,

Bieliczko Patryk,

Żytkowiak Mateusz

II M. W ZAWODACH REGIONALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁ – TRZCIŃSKO

IV M W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁ.- STARGARD SZCZ.
Paluch Mateusz

Łacek Paweł

Milner Tomasz

Janusz Adrian

Sobierajewicz Michał

Meisinger Patryk

Świercz Michał

Kubiak Maciej

Jańczak Marcin

Wróblewski Kamil

Wojtaszek Mateusz

Granatowski Mikołaj
FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – PYRZYCE
XXI m. Klaudia Iwańska – 1000 m.
V M. W ZAWODACH REGIONALNYCH W 11-ACH PIŁKARSKICH CHŁ. – LIPIANY
Jańczak Marcin

Paluch Mateusz

Banaś Michał

Banaszewski Tadeusz

Baranowski Daniel

Łacek Paweł

Meisinger Patryk

Nizioł Kamil

Jagodziński Kamil

Lewandowski Konrad

Dwojewski Adrian

Wróblewski Rafał

Bieliczko Patryk

Janusz Adrian

Tazbir Patryk

Połeć Karol

Walaszczyk Wojciech

Świercz Michał

I M. W ZAWODACH REGIONALNYCH W 7-ACH PIŁKARSKICH DZ. – PYRZYCE



III M. W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM GIMNAZJADY W 7-ACH PIŁKARSKICH DZ. – RESKO
Stasiak Agata ; Antecka Amelia

Partyka Sandra; Dopierała Paulina

Paluch Kinga; Kaliszuk Katarzyna

Zacharska Karolina; Reszka Izabela

Urbanowska Karolina; Wiktorska Kamila

Gudajczyk Monika; Kusa Katarzyna

Nawolska Klaudia; Pasternak Ewelina

Bielesz Marta; Podsiedzi Patrycja

VII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE - BIAŁOGARD


VIII m.- Patryk Bieliczko w Biegu na Dyst. 110 m. ppł.

IX m.- Alicja Stawicka w Biegu na Dyst. 300 m.

IX m.- Karolina Kucharska w Biegu na Dyst. 1000 m.

VII m. – Patryk Bieliczko w Rzucie Oszczepem

XV m.- Katarzyna Kusa w Biegu na Dyst.600 m.

XII m. Paweł Łacek w Skoku Wzwyż
VII M. W FINALE WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCZNYM PUCHARZE HUMBERTA DZ.
Pawlak Patrycja

Niedźwiecka Klaudia

Paluch Kinga

Zacharska Karolina

Iwańska Klaudia

Kusa Katarzyna
XI M. W FINALE WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCZNYM PUCHARZE HUMBERTA CHŁ. – STARGARD SZCZ.

Jabłoński Krzysztof

Bieliczko Patryk

Łacek Paweł

Kowalewski Mateusz

Mioduszewski Adrian

Walaszczyk Wojciech
II m. WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU MYŚLIBORSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2007/2008


XIII M. W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ DZ. – SZCZECIN

Gerlecka Natalia

Kucharska Martyna

Śmigasiewicz Sylwia

Retzlaf Magdalena

Byczkiewicz Anna

Osesek Monika

Iwańska Klaudia

Kusa Katarzyna

Pasławska Malwina

Paluch Kinga

Zacharska Karolina

Reszka Izabela

Borowska Klaudia
XIII M. DRUŻYNOWO W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZACHACH – GRYFINO
Lewandowska Marta

Szura Grzegorz

Stadnik Paweł

Staszkiewicz Mateusz
FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GRYFINO



Finalistka; Osesek Monika - 1200 m.
Finalistka; Byczkiewicz Anna - 1200 m

Finalista; Cichecki Jakub - 1500 m.


Finalista; Baranowski Daniel - 1500 m.

VI m. Kucharska Karolina - 2000 m


Finalistka Iwańska Klaudia - 2000 m
.




I M. DRUŻYNOWO W PUNKTACJI ŁĄCZNEJ DZ. I CHŁ. W X INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE - DĘBNO

IV M. W ZAWODACH REGIONALNYCH W 7-ACH PIŁKARSKICH DZ. – SZCZECIN


Paluch Kinga

Urbanowska Karolina

Pasławska Malwina

Zacharska Karolina

Reszka Izabela

Wiktorska Kamila

Gudajczyk Monika

Libor Oliwia

Szczęsna Edyta

Kaliszuk Katarzyna

Gontarek Marlena

Iwańska Klaudia

Pasternak Ewelina

Bielesz Marta

Diakowicz Ilona



IV M. W FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU PIŁKARSKIEGO COCA COLA CUP CHŁ – KOSZALIN
Tazbir Patryk; Dwojewski Patryk
Banaszewski Tadeusz; Baranowski Daniel
Kubicki Mateusz; Zawadzki Szymon
Ciesielski Bartek; Wróblewski Rafał
Stanisz Grzegor;z Dziekoński Dariusz






VIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE – KOSZALIN


VIII m. Stawicka Alicja w Biegu na Dyst. 300 m.



I M. WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU MYŚLIBORSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2008/2009



DZIEWCZĘTA



KONKURENCJA

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

60 m.







100 m.

PRUSIŃSKA MARCELA

13.15

200 m.

DANISZ BARBARA

27.50

300 m.

MIECZKOWSKA KATARZYNA

44.01

400 m.

FURMAŃSKA PAULINA

61.03

600 m.

STAWICKA ALICJA

1.42.19

800 m.

FURMAŃSKA PAULINA

2.24.31

1000 m.

FURMAŃSKA PAULINA

3.04.20

1500 m.

FURMAŃSKA PAULINA

5.20.87

2000 m.







100 m. ppł.







300 m. ppł.

NIEDŹWIECKA KLAUDIA

52.30

W dal

BANASZEWSKA EWA

4.37

Wzwyż

MIECZKOWSKA KATARZYNA

1.55

Kula

STANISLAWSKA ALEKSANDRA

11.07

Oszczep

PILIŃSKA DARIA

19.90

4 x 100 m.

PAWLAK, STAWICKA, FURMAŃSKA, PALUCH

56.30

Sztaf. szwedzka

PŁODZIEŃ, PRUSIŃSKA, CIMOCHOWSKA, NIEDŹWIECKA,

2.28.40



CHŁOPCY


KONKURENCJA

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

60 m.

PUŻNIAK ROBERT

7.2

100 m.

IGNAŚ MARIUSZ

11.32

200 m.

IGNAŚ MARIUSZ

23.51

300 m.

PUŹNIAK ROBERT

36.93

400 m.

TRZĄSALSKI JAKUB

51.67

600 m.

TRZĄSALSKI JAKUB

1.26.63

800 m.

TRZĄSALSKI JAKUB

1.57.75

1000 m.

TRZĄSALSKI JAKUB

2.35.56

1500 m.

TRZĄSALSKI JAKUB

4.14.26.

2000 m.

TRZĄSALSKI JAKUB

6.24.67

110 m. ppł.

CZUJKO TOMASZ

19.17

300 m. ppł.

PAWLAK ARKADIUSZ

43.88

W dal

TRAFALSKI ŁUKASZ

5.82

Wzwyż

WRÓBLEWSKI KAMIL

1.93

Kula

TRAFALSKI ŁUKASZ

11.97

Oszczep 600/700G

BIELICZKO PATRYK

45.01/43.50

4 x 100 m.

PASZKIEWICZ, CZUJKO, MUCHA, PUŹNIAK

47.21

Sztaf. szwedzka

KUFEL, TRAFALSKI, PUŹNIAK, TRZĄSALSKI

2.08.81


Pobieranie 102.21 Kb.





©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna