Xix ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2 0 1 3 roku z ł o t e



Pobieranie 0.92 Mb.
Strona1/7
Data03.05.2016
Rozmiar0.92 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2 0 1 3 roku

Z ł o t e


Lp

Dyscyplina

Nazwisko i Imię

Klub Sportowy

Trener

Konkur.

1

Łyżwiarstwo F

Rejment Agnieszka

Axel Toruń

Siudek Dorota

solo

2

Akrobatyka

Szreder Oliwia

Olimpijczyk

Ardanowski

Tramp III k

3

Boks

Mrozińska Patrycja

Wda

Piotrowski Lesz.

75

4

Boks

Kotarski Łukasz

Boxing Toruń

Stolarczyk Tom.

46

5

Boks

Jura Andrzej

Ring Wolny

Dromowicz Czes

75

6

Gimnastyka

Drążkowski Igor

Zawisza

Malinowski D

koń

7

Gimnastyka

Klóska Mateusz

Zawisza

Malinowski

kółka III k

8

Gimnastyka

Bejger Arkadiusz

Zawisza

Malinowski

Kółka

9

Judo

Haneld Kasandra

AZS UKW

Żurawski Krzysz

70

10

Judo

Wróbel Karolina

Olimpijczyk

Szczepańska An

40

11

12

13



14

15

16



17

18

19



20

21

22



23

24

25



26

Hokej na Trawie

Wiśniewski Maciej

Antoniewicz Paweł

Mech Daniel

Rybak Jakub

Wrzesiński Albert

Wojcieszak Mateusz

Lewandowski Dawid

Mańka Jakub

Kaczmarek Arkadiusz

Mikołajczak Kamil

Pacanowski Kacper

Siadak Robert

Sudoł Krystian

Wiśniewski Ryszard

Sobkowski Marcin

Strzemkowski Bartosz



LKS Gąsawa

Jeździkowki Mar

Mazur Maciej



Drużyna


27

28


Kajakarstwo

Ponichta Dominik

Głowacki Kacper



Zawisza

Tadzik Wojciech

K2-100

29

30

31



32

Kajakarstwo

Kwasigroch Radosław

Aleksandrowicz Łuk.

Jakubowski Daniel

Sławiński Sebastian



Zawisza

Tadzik Wojciech

C4 - 500

33

Kolarstwo

Różyńska Nikola

Stal

Chyliński Wald.

2000

34

35

36



Kolarstwo

Kowalczyk Hubert

Brzozowski Adrian

Lewandowski Michał


Pacyfic

Owsian Tomasz

Spr.druż.

37

Kolarstwo

Lewandowski Michał

Pacyfic

Owsian Tomasz

keirin

38

Lekka Atletyka

Marach Kamil

Krajna

Klebs Łukasz

oszczep

39

Lekka Atletyka

Dalke Helena

Zawisza

Lewandowski J

400 płotki

40

Lekka Atletyka

Nyklewicz Natalia

Zawisza

Czapiewski W

7-bój

41

Lekka Atletyka

Oczki Jakub

MKL Toruń

Woźniak Jacek

8oo

42

Lekka Atletyka

Przybyła Kamila

Zawisza

Dakiniewicz R

Tyczka

43

44

45



46

Lekka Atletyka

Częsz Weronika

Kaniecka Zuzanna

Dalke Helena

Żelińska Gabriela



Zawisza

Lewandowski

Lewandowski

Lewandowski

Lewandowski



4x100

47

48

49



50

Lekka Atletyka

Syrocka Agata

Zezula Wiktoria

Dalke Helena

Żelińska Gabriela



Zawisza

Lewandowski

Lewandowski




4x400

51

Lekka Atletyka

Ziółkowski Konrad

Niest. Włocł.

Wierzbicki Dar.




52

53

54



55

56

57



58

59

60



61

62

63



64

Koszykówka

Papiernik Weronika

Błysz Magdalena

Gwizdała Natalia

Prehis Weronika

Szymańska Aleksandra

Wiśniewska Kinga

Gołochowicz Bogna

Malicka Julia

Wyczałkowska Sara

Wieczyńska Marta

Bulińska Monika

Kozłowska Agnieszka

Niedzwiecka Klaudia


MUKS WSG

Katarzynka

Głuchowo
UKS Bł. Delf


Janiak Krzysztof

Malinowski Edward




drużyna

65

Taekwondo

Stołowska Oliwia

Karor

Jagodziński grz.

dwubój

66

67

68



Tenis Stołowy

Kotowski Tomasz

Węderlich Damian

Chojecki Jakub


Energa

Piotrowski Krz

drużyna

69

Tenis Stołowy

Kotowski Tomasz

Energa

Piotrowski

Ind.

70

Tenis Stołowy

Kotowski Tomasz

Energa

Piotrowski

Podw.

71

Tenis Stołowy

Kotowski Tomasz

Energa

Piotrowski

mieszana

72

Strzelectwo Spor

Zabel Wojciech

Zawisza

Graduszewski Ad

3x20 kar

73

Strzelectwo Spor

Milwek Oskar

Zawisza

Kulmatycki W

30+30 pist

74

Strzelectwo Spor

Makowska Patrycja

Zawisza

Graduszewski Ad

40kar

75

Strzelectwo Spor

Makowska Patrycja

Zawisza

Graduszewski Ad

3x20 kar

76

Strzelectwo Spor

Milwek Oskar

Zawisza

Kulmatycki

Pst szyb.

77

78

79



Szermierka

Chrzanowska Julia

Zając Katarzyna

Sulik Sandra


Budowlani

Borkowski Aleksander

Floret dr.

80

81

82



83

Wioślarstwo

Wojtkowiak Patrycja

Gałek Ewa

Barlik Katarzyna

Knowska Kornela



LOTTO

Bełka-Siemion Aneta

4x-

84

85

86



87

88

89



90

91

92



Wioślarstwo

Szwesta Julia

Sikorska Agnieszka

Stasiłowicz Oliwia

Mierzejwska Klaudia

Gałek Izabela

Rybarczyk Patrycja

Borucka Agata

Łukasiewicz Wiktoria

Bartz Inga


LOTTO

Bełka Siemion Aneta

8+

93

94

95



96

Wioślarstwo

Ulatowska Monika

Lisewska Malwina

Ornowska Marta

Iwańska Weronika



AZS UMK

Kruszkowski Sławomir

4 -

97

98

99



100

101


Wioślarstwo

Gałek Ewa

Borucka Agata

Knowska Karolina

Wojtkowiak Patrycja

Andrzejewska Weronika


LOTTO

Bełka-Siemion Aneta

4x+

102

103


104

105


106

Wioślarstwo

Paliszewski Jędrzej

Ewertowski Mikołaj

Żuchowski Filip

Gasiul Dominik

Siewert Michał


LOTTO

Bełka-Siemion

Berntajtis



Glaza























S r e b r n e


Lp

Dyscyplina

Nazwisko i Imię

Klub Sportowy

Trener

Konkur.

1

Boks

Skrzynecki Kamil

Boxing

Kotarski Tom

48

2

Gimnastyka

Drążkowski Igor

Zawisza

Malinowski

drążek

3

Gimnastyka

Drążkowski Igor

Zawisza

Malinowski

wielobój

4

Gimnastyka

Bejger Arkadiusz

Zawisza

Malinowski

ćw. wolne

5

Gimnastyka

Izdebski Miłosz

Zawisza

Malinowski

kółka

6

Gimnastyka

Klóska Mateusz

Zawisza

Malinowski

poręcze

7

Gimnastyka

Marzec Michał

Zawisza

Malinowski

kółka

8

Judo

Zasada Wiktoria

WTJ Włocławek

Cieniewski Wło

44

9

Judo

Wróbel Kacper

Olimpijczyk

Szczepańska

46

10

11

12



13

14

15



16

17

18



19

20

21



22

23

24



Hokej na Trawie

Kitkowski Marcin

Mądry Mateusz

Karpiński Łukasz

Kusz Mateusz

Nyk Patryk

Gwiazda Dawid

Nojgebauer Artur

Koperski Maksymilian

Bernard Przemysław

Kasprzyk Wojciech

Ręklewski Tomasz

Koszel Michał

Grzeczka Kacper

Jakubiak Mateusz

Kozakowski Tomasz


LKS Rogowo

Kozłowski Bogusław




23

24

25



26

27

28



29

30

31



32

33

34



35

36


Hokej na Trawie

Kuczkowska Weronika

Purol Klaudia

Nowak Laura

Mazana Daria

Plewa Anita

Nowicka Paulina

Wojtal Magdalena

Jakubowska Anna

Garstka Sandra

Woszczyńska Laura

Kruszyńska Julia

Nowak Aleksandra

Hyla Jowita

Substyk Martyna



LKS Rogowo

Koperska Alicja

Ind.czas


37

38

39



40

Kajakarstwo

Nowicki Tomasz

Affelski Piotr

Gutowski Paweł

Krauze Maciej



Zawisza

Tadzik Wojciech

C4 500

41

Kolarstwo

Skubaja Zuzanna

MDK nr 2

Szirocki Marian

Ind.czas

42

Kolarstwo

Pizoń Karolina

Stal

Chylinski Wald.

sprint

43

Kolarstwo

Różyńska Nikola

Stal

Chyliński

Pkt.

44

Kolarstwo

Lewandowski Michał

Pacyfic

Owsian Tomasz

500

45

Lekka Atletyka

Kaniecka Zuzanna

Zawisza

Lewandowski

100

46

47

48



49

50

51



52

53

54



55

56

57



Piłka Siatkowa

Adler Filip

Chraplak Paweł

Bobrowski Kacper

Blige Michał

Droszyński Kamil

Kleinschmidt Maciej

Prejs Michał

Ratajczyk Bartłomiej

Stysiał Paweł

Groszewski Hubert

Różański Maciej

Wołowicz Mateusz



Chemik

Komorowski Jerzy

Kowalczyk Krzysztof



drużyna

58

Podnoszenie Cięż.

Rosa Aneta

Tarpan

Mikołajczyk Dom

53

59

Podnoszenie Cięż.

Nurkiewicz Paweł

Tarpan

Mikołajczyk

69

60

Strzelectwo Sport.

Wysocki Konrad

Zawisza

Kulmatycki Woj.

Skeet

61

Strzelectwo Sport.

Tomaszewska Klaudia

Zawisza

Graduszewski

3x20 kar

62

Strzelectwo Sport.

Tyburek Aleksandra

Zawisza

Kulmatycki

30+30 pist

63

64


Tenis Stołowy

Gronowski Wojciech

Strychalski Filip



LUKS Chełmno

Kocoń Dariusz

drużyna

65

66


Wioślarstwo

Karwacka Patrycja

Chodzińska Kamila



BKW

Skowroński Andrzej

2x

67

68

69



70

Wioślarstwo

Miodowski Marcin

Staszak Filip

Waligóra Maciej

Jabłoński Nikodem



BTW

Badziągowski Marcin

4x-

71

72

73



74

75

76



77

78

79



Wioślarstwo

Ostrowska Klaudia

Kocińska Oliwia

Siałkowska Monika

Pawłowska Dominika

Ulatowska Monika

Lisewska Malwina

Omowska Marta

Iwańska Weronika

Piwońska Honorata


AZS UMK

Kruszkowski Sławomir

8+

80

81

82



83

Wioślarstwo

Szwesta Julia

Rybarczyk Patrycja

Sikorska Agnieszka

Łukasiewicz Wiktoria



LOTTO

Bełka-Siemion

4-

84

85

86



87

88


Wioślarstwo

Grzebińska Dorota

Malinowska Katarzyna

Chojnacka Paulina

Jakubowska Roksana

Szulc Ewelina


Wisła

Kowal Mariusz

4x-

89

90

91



92

93

94



95

96

97



Wioślarstwo

Woźniak Dominik

Podlaszewski Paweł

Wiśniewski Patryk

Robaszkiewicz Jakub

Krause Karol

Barczak Aksel

Badziński Mateusz

Żóchowski Dawid

Skurzyński Kamil


AZS UMK

Kruszkowski Sławomir

8+

98

99

100



101

102


Wioślarstwo

Barczak Aksel

Robaszkiewicz Jakub

Krause Karol

Żóchowski Dawid



Kwiatkowski Bartosz

AZS UMK

Kruszkowski

4+


B r ą z o w e


Lp

Dyscyplina

Nazwisko i Imię

Klub Sportowy

Trener

Konkur.

1

Łyżwiarstwo Figur.

Kasprzak Weronika

MKS Axel

Dorota Siudek




2

Akrobatyka

Katkiewicz Sławomir

Olimpijczyk

Ardanowski

tramp. II kl

3

Boks

Szczęsna Emili

Pomorzanin

Żołnowski Henr

46

4

Boks

Dubrownik Sylwia

Pomorzanin

Żołnowski Hen

66

5

Boks

Maciejewski Dawid

Start

Tomasik Adam

57

6

Gimnastyka

Marzec Michał

Zawisza

Malinowski

Koń z łęg.

7

Judo

Tomczak Wiktoria

Olimpijczyk

Szczepańska

44

8

Judo

Szymańska Angelika

Olimpijczyk

Szczepańska

52

9

Judo

Załęczny Krzysztof

TKS Judo Toru

Ekert Andrzej

90 +

10

Judo

Śmigiel Szymon

UKS 10 Bydg

Frączek Sławomir

46

11

12

13



14

Kajakarstwo

Król Marta

Krajewska Agnieszka

Szymanik Laura

Muział Paulina



Kopernik

Rakowski Wiesław

K4-500

15

16

17



18

Kajakarstwo

Pacała Oskar

Łassa Rafał

Nowaczyk Remigiusz

Zarecki Jakub



Kopernik

Bręczewski Andrzej

C4 - 500

19

Kolarstwo

Różyńska Nikola

Stal

Chyliński

Ind.czas

20

Kolarstwo

Zyś Natalia

Romet

Krause Roman

500

21

Kolarstwo

Rząca Magdalena

Stal

Chylińska

keiryn

22

Kolarstwo

Kowalczyk Hubert

Pacyfic

Owsian Tomasz

3000

23

24

25



26

Kolarstwo

Kowalczyk Hubert

Brzozowski Adrian

Walecki Adrian

Gałka Wiktor



Pacyfic

Owsian Tomasz

Druż.3000

27

Kolarstwo

Lewandowski Michał

Pacyfic

Owsian Tomasz

sprint

28

Lekka Atletyka

Fabiszewsski Kacper

BKS

Szczerkowski Eu

100

29

Lekka Atletyka

Kaniecka Zuzanna

Zawisza

Lewandowski

200

30

Lekka Atletyka

Kowalska Michalina

Olimpia

Schubring Zbig

800

31

32

33



34

Lekka Atletyka

Tyma Mateusz

Radwański Patryk

Nitka Dawid

Chrzanowski Mateusz



Zawisza

Niebudek Syl

Niebudek

Olczyk St.

Olczyk St.



4x400

35

Łucznictwo

Banaszak Jakub

BKS

Gruszczyński Tom

FITA

36

37

38



39

40

41



42

43

44



45

46

47



Koszykówka

Dutkiewicz Kamil

Ręgocki Adrian

Komenda Rafał

Osiński Miłosz

Marchlewski Stefan

Zakrzewski Andrzej

Tuszyński Jakub

Nowicki Robert

Grochowski Ignacy

Cieślewicz Michał

Ostrowski Michał

Jankowski Maciej



TKM Włocławek
Novum

TKM


Novum

Pierniki


TKM

Pierniki


Novum

Żywiczka Maciej

Próchnicki Zbig.

Broczek Maciej

Próchnicki Zbig



drużyna

48

49


Piłka Siat. Plaża

Stasiak Paweł

Lesiuk Jan



Chemik


Zaczek Tomasz

drużyna

50

51


Piłka Siat. Plaża

Trybuła Agata

Saganowska Agnieszka



Joker Świecie

Trybuła Dariusz

drużyna

52

Pływanie

Kozłowska Anna

MUKS Pietnastka

Grzyb Daniel

100 grzb

53

54

55



56

Pływanie

Woroniecka Dominika

Pawłowska Marta

Bakuniak Hanna

Kozłowska Anna



MUKS Piętnastka

Grzyb Daniel

4 x 200

57

Podnoszenie Cięż.

Sikora Marta

Sokół Więcbork

Deuskau Henryk

58

58

Podnoszenie Cięż

Tesmer Karol

Sokół Więcbork

Deuskał Henryk

56

59

Taekwondo

Stołowska Oliwia

Karor

Jagodziński




60

61


Tenis Stołowy

Katarzyna Hennig

Wojciech Gronowski



LULS Chełmno

Błażejewicz Janu

Kocoń Dariusz



Miesz.

62

Tenis Stołowy

Wojciech Gronowski

LULS Chełmno

Kocoń

Podw.

63

Tenis Stołowy

Katarzyna Hennig

LULS Chełmno

Błażejewicz Jan

Podw.

64

Szermierka

Chrzanowska Julia

Budowlani

Borkowski

floret

65

66

67



68

69

70



71

72

73



Wioślarstwo

Rządkowski Adrain

Jakubowski Bartosz

Mieszczuk Dominik

Zawadzki Jakub

Sobieralski Patryk

Szafrański Filip

Malicki Kacper

Mikołajczak Kajetan

Gościński Kacper


LOTTO

Bełka-Siemion

Glaza Patryk

Bernatajtis


8+

74

75

76



77

78


Wioślarstwo

Miodowski Marcin

Staszak Filip

Waligóra Maciej

Jabłoński Nikodem

Geleciński Dawid


BTW

Badziągowski Marcin

4x+

79

80

81



82

83


Wioślarstwo

Borucka Natalia

Głowacka Klaudia

Kaczmarska Anna

Lewandowska Zuzanna

Aleksandrowicz Dom


LOTTO

Bełka-Siemion

4x+

85

86

87



88

Wioślarstwo

Chojnowska Martyna

Gross Nikola

Lipowska Dominika

Kasprzyk Monika



Wisła

Kowal Mariusz

4-

89

90

91



92

93

94



95

96

97



Wioślarstwo

Chojnacka Paulina

Gross Nikola

Lipowska Dominika

Kasprzyk Monika

Luszkowska Kinga

Jakubowska Roksana

Malinowska Katarzyna

Grzebińska Dorota

Piskorska Agnieszka


Wisła

Kowal Mariusz

8+

98

99


Wioślarstwo

Pałucki Filip

Baranowski Miłosz



WTW

Gabryelewicz Krzysztof

2-

105

Wioślarstwo

Łyczak Bogumił

Gopło

Januszek Robert

1x

106

107


108

109


Wioślarstwo

Kukla Damian

Liedtke Szymon

Grochowski Bartłomiej

Dąbrowski Łukasz



Wisła

Urban Jakub




110

Zapasy

Tobolewska Maria

Korona Koron.

Szeliga Miecz.

46

111

Zapasy

Bąk Sebastian

Wisła

Górski Rajmund

69






































Zima -1 zł - sr br - 1

Lato 40 zł 31 sr 45 br

Razem




  1   2   3   4   5   6   7


©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna