Xxx memoriał im. Grzegorza Duneckiego



Pobieranie 0.51 Mb.
Data03.05.2016
Rozmiar0.51 Mb.

XXX Memoriał im. Grzegorza Duneckiego,


IV Toruński Mityng Lekkoatletyczny

Toruń 20.09.2008r.

Organizator: Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń

Miejsce: Stadion Miejski w Toruniu, ul. Bema 23/29



Kierownictwo Zawodów:
Kierownik biura zawodów:

Julian Pełka

Marian Gęsicki

Leokadia Siołkowska


Kierownik obsługi elektronicznej zawodów:

Kierownik obsługi technicznej zawodów:

Pielęgniarka:

Piotr Lerch

Mirosław Berliński

Anna Wyskiel-Kornacka


Sędzia główny zawodów:

Magdalena Schmidt







Sędzia główny biegów:

Jan Piotrowski

Sędzia główny skoków:

Pogan Ryszard

Piotr Łojko



Sędzia główny rzutów:

Czesław Lubarski

Tomasz Łojko



Weryfikacja sprzętu

Tomasz Łojko

Starter:

Krzysztof Knut

Wiatromierz

Agata Chmielewska







MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 14:25

1 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 6.70

2 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.72

3 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 6.76

4 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.78

5 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 6.83

6 RÓŻAŃSKI Maciej 84 AZS-AWF Poznań WLP 6.99

7 DOMAGAŁA Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7.08 SB

JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP dns

Bieg 2/9 14:25

1 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 6.81

2 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 6.87

3 GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK 6.90 SB

4 TYBURSKI Błażej 87 AZS Poznań WLP 7.11

5 ĆWIERTNIA Michał 88 AZS Poznań WLP 7.19

6 CHMURA Marcin 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 7.39

7 TRZCIŃSKI Mariusz 85 MKL Toruń KPO 7.48

Bieg 3/9 14:25

1 POPOWNIAK Patryk 91 RKS Łódź LDZ 7.03

2 FIRLIK Patryk 91 SKS Start Grażka Łódź 7.13

3 MASŁOWSKI Łukasz 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.17

4 OSIŃSKI Rafał 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7.17

5 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7.38

6 SZIMELPFENIG Zbigniew 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.58

WIĘTCZAK Tomasz 89 MKL Toruń KPO dns

Bieg 4/9 14:25

1 KWIATKOWSKI Tomasz 91 RKS Łódź LDZ 7.13

2 PRZYBYLSKI Mariusz 89 MKL Toruń KPO 7.14

3 WIERZBOWSKI Michał 92 MKL Toruń KPO 7.34

4 SADOWSKI Maciej 91 MKL Toruń KPO 7.36

KOWALSKI Łukasz 91 MUKS Olimpia Nowe Miasto WMZ dns

ANGOWSKI Tomasz 91 MKL Toruń KPO dns

Bieg 5/9 14:25

1 WILK Piotr 92 KL Lechia Gdańsk 7.33

2 SIEMIŃSKI Dawid 91 MLKS Tucholanka Tuchola 7.33 SB

3 ZAKRZEWSKI Mateusz 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.40

4 KAŹMIERCZAK Piotr 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.47

KULCZAK Sebastian 91 MKL Toruń KPO dns

Bieg 6/9 14:25

1 DOLECKI Grzegorz 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 7.07

2 KURDELSKI Michał 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.25

3 BEJNAR Kacper 91 MKS Chojniczanka POM 7.37

4 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 7.45

5 ŁOPIŃSKI Igor 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.62

ŁĄCZKOWSKI Jakub 90 LUKS Inowrocław KPO dns

Bieg 7/9 14:25

1 MYŚLIWIEC Seweryn 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.18

2 CHODYRA Mateusz 91 KS Nadwiślanin Chełmno 7.25

3 MYSZKOWSKI Bartosz 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.26

4 ORZECHOWSKI Dawid 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.48

5 KOBUS Paweł 94 MKS Chojnice POM 8.08

PAKULSKI Michał 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz dq

Bieg 8/9 14:25

1 RESZKOWSKI Daniel 92 AZS-AWF Poznań WLP 7.15

2 HRYSZKIEWICZ Marcin 92 MKS Chojniczanka 7.17

3 BLUMKOWSKI Patryk 93 MKL Toruń KPO 7.54

4 MIEDZIEJKO Marcin 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 7.54

5 RONEK Damian 92 RKS Łódź LDZ 7.67

KONIMAJER Piotr 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz dns

Bieg 9/9 14:25

1 WARDECKI Krzysztof 68 Warszawa 7.15

2 KRAUZE Jerzy 63 TKKF Koszalin 7.55

3 LORENZ Sylwester 50 Poznań 7.83

4 SATOSHI Negishi 75 Toruń 8.42

5 FUMIO Sasaki 51 Toruń 8.46

6 KOWALSKI Tomasz 48 Kraków 8.78

7 GRZELAK Jan 38 Łódź 8.90

8 KOROLKO Edward 40 Toruń 9.75


100 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 +0,3 15:30

1 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.37 SB

2 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 10.42

3 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 10.47

4 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 10.58

5 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 10.71

6 DOMAGAŁA Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 10.91 SB

TYBURSKI Błażej 87 AZS Poznań WLP dns

JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP dns

Bieg 2/9 +1,7 15:30

1 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 10.53

2 GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK 10.58 SB

3 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 10.71

4 RÓŻAŃSKI Maciej 84 AZS-AWF Poznań WLP 10.93

5 ĆWIERTNIA Michał 88 AZS Poznań WLP 11.08

6 CHMURA Marcin 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11.58

7 TRZCIŃSKI Mariusz 85 MKL Toruń KPO 11.77

Bieg 3/9 +4,3 15:30

1 POPOWNIAK Patryk 91 RKS Łódź LDZ 10.86

2 KWIATKOWSKI Tomasz 91 RKS Łódź LDZ 11.16

3 FIRLIK Patryk 91 SKS Start Grażka Łódź 11.18

4 RONEK Damian 92 RKS Łódź LDZ 11.75

ŁĄCZKOWSKI Jakub 90 LUKS Inowrocław KPO dns

KULCZAK Sebastian 91 MKL Toruń KPO dns

Bieg 4/9 +3.3 15:30

1 OSIŃSKI Rafał 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.15

2 MASŁOWSKI Łukasz 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.26

3 HRYSZKIEWICZ Marcin 92 MKS Chojniczanka 11.27

4 PRZYBYLSKI Mariusz 89 MKL Toruń KPO 11.30

WIĘTCZAK Tomasz 89 MKL Toruń KPO dns

KOWALSKI Łukasz 91 MUKS Olimpia Nowe Miasto WMZ dns

Bieg 5/9 +3,2 15:30

1 MYŚLIWIEC Seweryn 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.06

2 MYSZKOWSKI Bartosz 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.19

3 SIEMIŃSKI Dawid 91 MLKS Tucholanka Tuchola 11.27

4 WIERZBOWSKI Michał 92 MKL Toruń KPO 11.51

5 PAKULSKI Michał 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.53

6 BLUMKOWSKI Patryk 93 MKL Toruń KPO 11.82

7 JANKOWSKI Marcin 91 BKS Bydgoszcz KPO 11.98

Bieg 6/9 +3,1 15:30

1 DOLECKI Grzegorz 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11.18

2 KURDELSKI Michał 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.27

3 ZAKRZEWSKI Mateusz 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.65

4 BEJNAR Kacper 91 MKS MKS Chojniczanka POM 11.69

5 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 11.87

6 ŁOPIŃSKI Igor 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.89

7 MIEDZIEJKO Marcin 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.94

Bieg 7/9 +1,9 15:30

1 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.42

2 CHODYRA Mateusz 91 KS Nadwiślanin Chełmno 11.43

3 ORZECHOWSKI Dawid 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.72

4 WILK Piotr 92 KL Lechia Gdańsk 11.73

5 SZIMELPFENIG Zbigniew 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.74

GRZĘŚLEWICZ Paweł 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO dns

Bieg 8/9 +3,9 15:30

1 RESZKOWSKI Daniel 92 AZS-AWF Poznań WLP 11.00 SB

2 ANGOWSKI Tomasz 91 MKL Toruń KPO 11.70

3 KAŹMIERCZAK Piotr 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 11.71

4 SADOWSKI Maciej 91 MKL Toruń KPO 11.85

5 KOBUS Paweł 94 MKS Chojnice POM 12.60

KONIMAJER Piotr 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz dns

Bieg 9/9 +3,4 15:30

1 WARDECKI Krzysztof 68 Warszawa 11.20

2 KRAUZE Jerzy 63 TKKF Koszalin 12.06

3 LORENZ Sylwester 50 Poznań 12.70

4 FUMIO Sasaki 51 Toruń 13.55

5 SATOSHI Negishi 75 Toruń 13.78

6 KOWALSKI Tomasz 48 Kraków 14.08

7 GRZELAK Jan 38 Łódź 14.37

KOROLKO Edward 40 Toruń dns

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 +2,9 16:30

1 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 21.05

2 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 21.13 SB

3 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 21.20

4 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 21.21

5 KULESZA Jarosław 77 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.22 SB

6 BIELCZYK Michał 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 21.23 SB

7 ĆWIERTNIA Michał 88 AZS Poznań WLP 22.26

JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP dns

Bieg 2/9 +3,0 16:30

1 DOMAGAŁA Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 21.98

2 ADAMSKI Jakub 87 AZS Poznań WLP 22.00

3 RÓŻAŃSKI Maciej 84 AZS-AWF Poznań WLP 22.39

4 CHMURA Marcin 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 23.53

GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK dnf

TYBURSKI Błażej 87 AZS Poznań WLP dns

TRZCIŃSKI Mariusz 85 MKL Toruń KPO dns

Bieg 3/9 +2,0 16:30

1 POPOWNIAK Patryk 91 RKS Łódź LDZ 22.05

2 KWIATKOWSKI Tomasz 91 RKS Łódź LDZ 22.24

3 RONEK Damian 92 RKS Łódź LDZ 23.85

4 KAŹMIERCZAK Piotr 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 24.29

PRZYBYLSKI Mariusz 89 MKL Toruń KPO dns

ŁĄCZKOWSKI Jakub 90 LUKS Inowrocław KPO dns

Bieg 4/9 +4,6 16:30

1 OSIŃSKI Rafał 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 22.40

2 MASŁOWSKI Łukasz 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 22.87

3 CHODYRA Mateusz 91 KS Nadwiślanin Chełmno 22.97

4 WILK Piotr 92 KL Lechia Gdańsk 23.74

SADOWSKI Maciej 91 MKL Toruń KPO dns

KOWALSKI Łukasz 91 MUKS Olimpia Nowe Miasto WMZ dns

Bieg 5/9 +2,4 16:30

1 HRYSZKIEWICZ Marcin 92 MKS Chojniczanka 22.95

2 ZAKRZEWSKI Mateusz 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 23.58

3 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 23.82

4 MIEDZIEJKO Marcin 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 24.39

5 KOBUS Paweł 94 MKS Chojnice POM 26.26

KULCZAK Sebastian 91 MKL Toruń KPO dns

Bieg 6/9 +1,9 16:30

1 KURDELSKI Michał 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 22.66

2 WIERZBOWSKI Michał 92 MKL Toruń KPO 23.46

3 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 23.82

KONIMAJER Piotr 92 SL WKS Zawisza Bydgoszcz dns

ANGOWSKI Tomasz 91 MKL Toruń KPO dns

BLUMKOWSKI Patryk 93 MKL Toruń KPO dns

Bieg 7/9 +2,5 16:30

1 RESZKOWSKI Daniel 92 AZS-AWF Poznań WLP 22.42

1 MYŚLIWIEC Seweryn 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 22.42

3 DOLECKI Grzegorz 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 22.80 SB

4 ORZECHOWSKI Dawid 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 23.03

5 BEJNAR Kacper 91 MKS Chojniczanka POM 23.93

Bieg 8/9 +3,4 16:30

1 MYSZKOWSKI Bartosz 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 22.77

2 FIRLIK Patryk 91 SKS Start Grażka Łódź 22.86

3 PAKULSKI Michał 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 23.05

4 SIEMIŃSKI Dawid 91 MLKS Tucholanka Tuchola 23.58

Bieg 9/9 +2,7 16:30

1 WARDECKI Krzysztof 68 Warszawa 23.28

2 KRAUZE Jerzy 63 TKKF Koszalin 25.13

3 LORENZ Sylwester 50 Poznań 26.46

4 FUMIO Sasaki 51 Toruń 28.49

5 SATOSHI Negishi 75 Toruń 29.05

6 KOWALSKI Tomasz 48 Kraków 29.34

7 GRZELAK Jan 38 Łódź 29.86

400 metrów mężczyzn

1 KOPIŃSKI Przemysław 90 MKL Toruń KPO 52.92

2 CIESZYŃSKI Paweł 90 GKS Olimpia Grudziądz KPO 53.63

3 KIRYS Michał 92 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 53.98

4 RUPIŃSKI Michał 91 MKL Toruń KPO 54.21

5 LESZCZYŃSKI Jacek 90 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 54.89

6 OSSOWSKI Mateusz 91 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 56.30

7 POCHYLSKI Cezary 93 KS Nadwiślanin Chełmno 57.48


1500 metrów mężczyzn

1 OSMULSKI Tomasz 82 RKS Łódź LDZ 3:54.79

2 MATUŁA Adam 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 3:55.03

3 KALINOWSKI Grzegorz 90 MKL Toruń KPO 3:55.61

4 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 3:59.56

5 KĄKOL Mateusz 87 KUKS Remus Kościerzyna POM 4:00.60

6 FIGAT Kamil 87 UKS Jedynka Bartoszyc 4:01.31

7 FALKOWSKI Damian 91 LKS Promień Kowalewo 4:04.10

8 KNIACHNICKI Patryk 92 MKS Chojniczanka POM 4:12.70

9 TEPPER Adam 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 4:15.68

10 WOJTCZAK Radosław 91 MKS Aleksandrów Łódzki 4:18.40

11 POKORNIECKI Tomasz 87 MKL Toruń KPO 4:19.73

12 OSSOWSKI Jakub 92 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 4:23.34

13 SÓJKA Kamil 81 MKS Chojniczanka POM 4:23.57

14 ZAJĄC Kamil 90 MLKS Tucholanka Tuchola 4:26.97

15 BANASZEWSKI Łukasz 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO 4:27.72

16 KOKOCKI Paweł 90 MKL Toruń KPO 4:28.84

17 JAKUSEWICZ Jan 91 MLKS Tucholanka Tuchola 4:45.20

110 m ppł juniorów (99,0) +2.2 15:05

1 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 14.68

110 m ppł juniorów mł. (91,4) +2.2 15:05

1 OSHINYEMI Edward 92 BKS Bydgoszcz KPO 15.04

110 m ppł mężczyzn +2.2 15:05

1 KUBASZEWSKI Mariusz 82 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 13.95

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 ŚLIWA Leszek 79 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 18.92

2 KRZYWOSZ Krzysztof 83 KS Podlasie Białystok POD 18.75

3 ZIELIŃSKI Dominik 80 KL Lechia Gdańsk 18.39

4 GÓRZYŃSKI Marcin 85 SKLA Sopot POM 17.37

5 KALINOWSKI Jacek 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 15.75

6 KLON Marcin 88 MLKS Krajna Sępólno 15.54

7 KLEBS Łukasz 77 GKS Olimpia Grudziądz KPO 14.93

8 DOMARADZKI Daniel 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.11

9 WEJCHINAND Marcin 90 MKL Toruń KPO 13.61

KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej POM dns

I II III IV V VI

882 Leszek ŚLIWA 18.73 18.92 18.83 18.70 18.51 18.67

Krzysztof KRZYWOSZ x x 17,34 x x 18.75

409 Dominik ZIELIŃSKI 17.95 17.86 17.95 17,35 17,67 18.39

722 Marcin GÓRZYŃSKI 17.09 x 17.35 17.37 17.02 x

883 Jacek KALINOWSKI 15.52 14.76 14.54 15.20 15.75 x

Marcin KLON 14.92 15.12 15.15 15.54 15.40 15.42

Łukasz KLEBS 14.21 14.56 14.66 14.93 14.70 14.60

404 Daniel DOMARADZKI 13.25 x 13.92 13.83 14.11 x

506 Marcin WEJCHINAND x 13.61 x

Pchnięcie kulą juniorów mł. (5kg)

1 KOSIOROWSKI Marcin 91 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 16.25

BROZDOWSKI Mateusz 92 GKS Olimpia Grudziądz KPO dns

Pchnięcie kulą młodzików (4kg)

1 PASIŃSKI Paweł 93 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 12.57

Rzut oszczepem juniorów mł. (700)

MARCINKOWSKI Damian 91 LUKS Inowrocław KPO 41.06 PK

1 MISZCZYŃSKI Patryk 91 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 40.18

BOJANOWSKI Piotr 91 UKS Cyprianka KPO dns



601 Damian MARCINKOWSKI 39.58 39.98 39.59 38.16 41.06 39.81

960 Patryk MISZCZYŃSKI x 36.04 40.18 38.02 x x

Rzut oszczepem młodzików (600)

1 PAWŁOWSKI Maciej 96 MKL Toruń KPO 23.12

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 WIŚNIEWSKI Maciej 78 GKS Olimpia Grudziądz KPO 62.76

2 PLENER Marcin 90 MLKS Krajna Sępólno 61.95

3 MICHALSKI Patryk 90 UKS Cyprianka KPO 60.13

4 TYROLSKI Grzegorz 76 MKS Sambor Tczew POM 52.05

5 MORYSON Adrian 90 MKL Toruń KPO 37.78

6 ABU-NACHIA Damian 90 MKL Toruń KPO 35.64

KUJAWA Marcin 89 MLKS Krajna Sępólno dns

MISZCZYŃSKI Patryk 91 KS Nadwiślanin Chełmno dns

Maciej WIŚNIEWSKI 62.06 x x 62.41 62.76 x

Marcin PLENER 60.80 57.54 61.95 58.27 58.43 59.97

Patryk MICHALSKI 60.12 60.13 x 59.70 x x

Grzegorz TYROLSKI 52.05 51.63 x 50.77 48.15 47.48

Adrian MORYSON 37.78 33.43 33.65 30.95 x 31.38

Damian ABU-NACHIA 35.64 33.42 x 35.15 x x

Rzut dyskiem juniorów (1,75kg)

1 KIRYS Paweł 89 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 46.88

2 ANTOSZEWSKI Dawid 90 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 46.71

3 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 41.88



936 Paweł KIRYS 43,85 x 46,88 x 45,34 x

956 Dawid ANTOSZEWSKI x 43,00 46,71 x x x

882 Szymon CZAPIEWSKI x 40,21 41,88 38,03 x x

Rzut dyskiem juniorów mł. (1,5kg)

1 KOSIOROWSKI Marcin 91 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 53.24

2 KIRYS Łukasz 91 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 44.99



147 Marcin KOSIOROWSKI x 53,24 x 53,10 x 46,40

932 Łukasz KIRYS 42,89 44,99 44,84 x x x

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 PASIŃSKI Paweł 93 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 47.64

957 Paweł PASIŃSKI 43.54 x x 47.64 x x

Skok wzwyż mężczyzn

1 ŚLEBODA Piotr 87 GKS Olimpia Grudziądz KPO 2.08

2 LEWANDOWSKI Michał 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 2.05

3 BARSZCZEWSKI Tomasz 87 LKS Orkan Wlkp. Poznań 1.95

4 BIAŁKOWSKI Bartosz 86 LKS Wlkp. Poznań 1.95

5 GRZĄŚLEWICZ Paweł 89 GKS GKS Olimpia Grudziądz 1.90

6 KOCHANOWSKI Tomasz 90 MKL Toruń KPO 1.85

1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.05 2.08 2.12

58 Piotr ŚLEBODA - - - - - - o xxo o xxx

875 Michał LEWANDOWSKI - - - - o o o xo xxx

470 Tomasz BARSZCZEWSKI - - - - o o xxx

473 Bartosz BIAŁKOWSKI - - - o xo xxo xxx

92 Paweł GRZĄŚLEWICZ - - xo o o xxx

191 Tomasz KOCHANOWSKI o xo xo xxo xxx

Skok o tyczce mężczyzn

1 SZCZEPAŃSKI Marcin 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.60

2 KOZŁOWSKI Mateusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk 4.20

3 KŁOS Jakub 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 3.40

3.40 3.60 3.80 4.00 4.20 4.40 4.60 4.80



395 Marcin SZCZEPAŃSKI - - - - - xxo o xxx

390 Mateusz KOZŁOWSKI - - xo xo xo xxx

391 Jakub KŁOS o xxx

Skok w dal mężczyzn

1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 7.49

2 ROSIAK Michał 86 LKS Vectra Włocławek 7.38

3 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew POM 7.07

4 ŚWIERCZYŃSKI Adrian 87 AZS-AWF Poznań WLP 6.87

5 KAZIMIEROWSKI Jacek 74 BKS Bydgoszcz KPO 6.83

6 SZULIKOWSKI Dariusz 85 LKS Vectra Włocławek 6.56

7 MODELSKI Przemysław 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.92

Adrian ŚWIDERSKI 6,94 6,62 7,25 7,35 7,49 x

+0.5 +4.5 +2.8 +1.1 +3.3 +5.3

Michał ROSIAK x x 6.96 7.26 7.35 7.38

+2.2 +2.7 +2.7 +3.8 +2.5 +2.5

Krzysztof UWIJAŁA 6.93 7.06 7.07 6.87 x x

+2.2 +4.0 +2.2 +1.5 +1.7 +3.5

Adrian ŚWIERCZYŃSKI 6.85 6.76 6.87 6.77 6.87 6.85

+3.4 +3.0 +1.7 +3.4 +4.1 +1.7

Jacek KAZIMIEROWSKI x x 6.61 5.88 x x

+4.7 +3.1 +1.3 +3.8

Dariusz SZULIKOWSKI x 6.56 6.52 x 6.34 x

+3.7 +3.7 +2.1 +1.6

Przemysław MODELSKI 5.92 5.86 5.88 x x 5.74

+2.8 +2.1 +1.3 +5.9

Trójskok mężczyzn

1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 15.27

2 KAZIMIEROWSKI Jacek 74 BKS Bydgoszcz KPO 14.85

3 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew POM 14.73

4 WRZESZCZ Oskar 90 BKS Bydgoszcz KPO 14.53

5 JANKOWIAK Paweł 89 AZS-AWF Poznań WLP 14.45

6 MACHAJ Szymon 88 GKS Olimpia Grudziądz 14.40

7 MARCHEL Jakub 91 MKL Toruń KPO 14.17

8 MODELSKI Przemysław 85 AZS-AWFiS Gdańsk POM 13.99

9 ŚWITLIKOWSKI Jarosław 89 MKL Toruń KPO 12.91

10 GÓRNIAK Rafał 92 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 12.26 +2.0

11 WRÓBEL Łukasz 92 BKS Bydgoszcz KPO 11.19 +2.6

12 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz KPO nm



643 Adrian ŚWIDERSKI 15.27 15.23 13.69 x x x

+3.9 +2.5 +4.5



1 Jacek KAZIMIEROWSKI x 14.59 14.85 x - -

+5.1 +3.1



25 Krzysztof UWIJAŁA 14.42 x 14.73 13.42 - -

+2.4 +2.3 +2.0



467 Oskar WRZESZCZ 11.76 14.16 x 14.53 x -

+5.0 +2.2 +1.4



934 Paweł JANKOWIAK 14.31 14.05 14.45 x 14.34 x

+3.9 +2.0 +4.2 +1.6



309 Szymon MACHAJ x 13.97 14.40 14.02 13.19 14.14

+5.7 +2.2 +1.6 +2.4 +2.5



197 Jakub MARCHEL 14.06 14.17 13.60 - - -

+3.3 +4.0 +6.5



397 Przemysław MODELSKI x 13.99 x x 13.12 -

+3.0 +1.8



276 Jarosław ŚWITLIKOWSKI 12.91 12.87 12.82 - - -

+3.8 +4.1 +3.5

100 metrów kobiet

Bieg 1/3 +2.8 15:15

1 BEJNAR Monika 81 AZS-AWF Warszawa MAZ 11.79

2 SIEMION Magdalena 83 KS Podlasie Białystok 11.84

3 WIECZORKOWSKA Monika 88 AZS-AWF Poznań WLP 12.04

4 KLAWITER Paulina 89 GKS Olimpia Grudziądz KPO 12.35

5 KAŹMIERSKA Anna 87 AZS Poznań WLP 12.53

6 OPOŃ Martyna 91 AZS-AWF Poznań WLP 12.64

Bieg 2/3 +1.4 15:15

1 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 12.45

2 CHAŁAS Magdalena 88 AZS Łódź 12.48 SB

3 FISZER Karolina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 12.57

4 DOLACIŃSKA Aleksandra 91 MKS Calisia Kalisz 12.89

5 CHAŁUPKA Daria 90 AZS-AWF Poznań WLP 13.09

Bieg 3/3 +1.9 15:15

1 KUŚMIDER Marta 92 BKS Bydgoszcz KPO 12.97

2 MURAWSKA Marta 91 GKS Olimpia Grudziądz 13.14

3 JUCHACZ Justyna 95 LUKS Inowrocław KPO 13.62

4 PIĄTKOWSKA Paula 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 13.81

1500 metrów kobiet

1 GŁÓWCZEWSKA Dominika 85 SKLA Sopot POM 4:27.24

2 HARASIM Monika 88 AZS-UWM Olsztyn WMZ 4:31.90

3 LEWANDOWSKA Iwona 85 LKS Vectra Włocławek 4:31.91

4 CZERWIŃSKA Sandra 91 LKS Promień Kowalewo 4:46.15

5 FIGAT Magdalena 91 UKS Jedynka Bartoszyc 4:47.00

6 DZIĘGIEL Andżelinka 89 MKL Toruń KPO 4:51.99

7 GALIŃSKA Aleksandra 89 MLKS Tucholanka Tuchola 5:21.59

8 OTCZYK Monika 93 KS Nadwiślanin Chełmno 5:21.92

400 m ppł kobiet

Bieg 1/2 14:15

1 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 80 AZS-AWF Warszawa MAZ 58.89

2 POLAK Tina 88 AZS-AWF Katowice SLK 1:00.20

3 ZIELIŃSKA Weronika 86 KS Warszawianka 1:00.68

4 PACHOLSKA Anna 92 UKS Olimp Kozienice 1:02.81

Bieg 2/2 14:15

1 STĘPNIK Agata 90 AZS UMCS Lublin LBE 1:04.23

2 BŁASZKOWSKA Anna 92 MKL Toruń KPO 1:07.26

3 PSKIT Agata 91 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 1:08.08

Rzut oszczepem kobiet

1 STANKIEWICZ Anna 90 UKS Cyprianka KPO 38.97

2 KOPROWSKA Dorota 91 MKL Toruń KPO 34.17

3 MRÓWCZYŃSKA Katarzyna 90 LUKS Inowrocław KPO 29.26



230 Anna STANKIEWICZ x 37,42 37,22 37,93 38,97 x

186 Dorota KOPROWSKA 21,48 32,00 34,17 29,39 x 29,92

612 Katarzyna MRÓWCZYŃSKA 28,22 29,26 27,97 27,22 27,97 26,78

Rzut dyskiem kobiet

1 FURMANEK Dominika 92 MKS Chojnice POM 28.38

GAWROŃSKA Helena 92 RKS Łódź LDZ dns

LISEWSKA Oliwia 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO dns

GAWROŃSKA Emilia 92 RKS Łódź LDZ dns



18 Dominika FURMANEK 25,96 28,38 28,22 27,99 26,23 23,51

Skok wzwyż kobiet

1 KALINOWSKA Anna 89 KS Nadwiślanin Chełmno KPO 1.60

2 MAĆKOWIAK Klaudia 94 MKL Toruń KPO 1.55

3 MALINOWSKA Angelika 89 UKS Cyprianka KPO 1.50

4 CICHOCKA Dagmara 93 GKS Olimpia Grudziądz KPO 1.50

5 ZELGA Malwina 92 RKS Łódź LDZ 1.50

6 ABRAMOWSKA Aleksandra 94 GKS Olimpia Grudziądz 1.45

7 FURMAŃSKA Edyta 93 GKS Olimpia Grudziądz KPO 1.45

1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.64

Anna KALINOWSKA o - o xo xo xxx

Klaudia MAĆKOWIAK o o o xxo xxx

Angelika MALINOWSKA o o xo xxx

Dagmara CICHOCKA o xxo xo xxx

Malwina ZELGA o o xxo xxx

Aleksandra ABRAMOWSKA o o xxx

Edyta FURMAŃSKA o xo xxx

Skok o tyczce kobiet

1 WIŚNIK Aleksandra 92 SKS Start Grażka Łódź 3.60

FRĄCKOWIAK Olga 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM dns

KOLASA Agnieszka 92 SKLA Sopot POM dns

STASIAK Aleksandra 92 SKLA Sopot POM dns

3.40 3.60 3.80

411 Aleksandra WIŚNIK xo xo xxx

Skok w dal kobiet

1 DOBIJA Teresa 82 AZS Łódź LDZ 6.28

2 SKIBIŃSKA Joanna 85 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 6.17

3 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 5.89

4 CICHOWLAS Agnieszka 88 LKS Orkan Wlkp. Poznań 5.75

5 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 80 AZS-AWF Warszawa MAZ 5.73

6 KILIŃSKA Karolina 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.69

7 DOMIZA Joanna 89 SKS Start Grażka Łódź 5.09

8 KUCZMA Dorota 92 GKS Olimpia Grudziądz KPO 4.99

9 ZELGA Malwina 92 RKS Łódź LDZ 4.38

10 KALISZEWSKA Marta 91 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 4.69

11 MALINOWSKA Angelika 89 UKS Cyprianka KPO 4.81

12 CZEKALSKA Anna 91 UKS Cyprianka KPO 4.40

12 PACZKOWSKA Magdalena 90 LUKS Inowrocław KPO 4.31
ZIELEZIŃSKA Ewelina 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM dns

KRAJEWSKA Joanna 90 RKS Łódź LDZ dns

ZINSER Kinga 91 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ dns

RZĄDKOWSKA Alicja 91 MKL Toruń KPO dns


Angelika MALINOWSKA 3.88 x 4.81

+3.3 +2.6 +1.2

Anna CZEKALSKA x 4.40 4.37

+3,3 +1,7 +3,2

Magdalena PACZKOWSKA 4.20 4.12 4.31

+3.8 +2.4 +2

Malwina ZELGA x 4.38 4.22

+3.2 +4.9 +3.2

Marta KALISZEWSKA 4.69 x 4.68

+4.2 +2.5 +3.5

Teresa DOBIJA 6.28 6.09 x 6.13 6.26 x

+2.1 +3.4 +3.4 +3.3 +3.0 +3.0

Joanna SKIBIŃSKA 6.12 6.17 5.95 x - -

+1.6 +1.7 +2.8

Małgorzata RESZKA 5.51 5.52 5.89 5.86 x 5.88

+1.8 +2.2 +1.5 +2.9 +2.4 +3.9

Agnieszka CICHOWLAS 5.56 5.67 x 5.65 5.75 x

+2.6 +3.7 +2.4 +1.8 +3.2 +3.2

Ewelina SĘTOWSKA-DRYK 5.49 5.55 5.42 5.31 5.61 5.73

+1.7 +3.3 +1.6 +2.6 +3.1 +3.8

Karolina KILIŃSKA x x 5.17 5.38 5.69 x

+2.9 +1.3 +1.7 +3.2 +4.7 +2.4

Joanna DOMIZA x 4.89 4.89 x 5.09 4.90

+2.6 +4.2 +2.5 +4.2 +3.7 +2.3

Dorota KUCZMA 4.99 x x x x x

+2.7


Trójskok kobiet

1 SKIBIŃSKA Joanna 85 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 13.56

2 CHUKWU Sandra 87 MKL Szczecin ZPO 12.70

3 KUCZMA Dorota 92 GKS Olimpia Grudziądz 10.95

4 FURMAŃSKA Edyta 93 GKS Olimpia Grudziądz 9.33

5 DOMIZA Joanna 89 SKS Start Grażka Łódź nm


Joanna SKIBIŃSKA x 13,44 13,56 13,31 x x

+2.8 +1.8 +2.8

Sandra CHUKWU x x 12,70 12,38 x

+2.4 +3,2

34 Dorota KUCZMA 10,83 10,73 10,94 10,64 10,44 10,95

+2.8 +4.4 +4.0 +4.1 +1,6 +2.0



29 Edyta FURMAŃSKA 9,33 x 9,32 9,24 9,32 9,16

+2.4 +3.2 +3.3 +2.8 +3.1 +2.1



436 Joanna DOMIZA x x -
Trójbój sprinterski końcowa klasyfikacja

BIELCZYK Michał

84

"open"

AZS-AWF Warszawa

2959

6,70

992

10,37

1006

21,23

961

PARUZEL Olaf

88

"open"

AZS-AWF Katowice

2938

6,72

984

10,47

982

21,13

972

KUBACZYK Robert

86

"open"

AZS Poznań

2936

6,78

962

10,42

994

21,05

980

WASIAK Jarosław

84

"open"

RKS Łódź

2888

6,76

969

10,58

956

21,21

963

WIERNIK Tomasz

84

"open"

RKS Łódź

2883

6,81

951

10,53

968

21,20

964

KULESZA Jarosław

77

"open"

AZS-AWF Warszawa

2832

6,83

944

10,71

926

21,22

962

ADAMSKI Jakub

87

"open"

AZS Poznań

2738

6,87

929

10,71

926

22,00

883

POPOWNIAK Patryk

91

"junior"

RKS Łódź

2642

7,03

872

10,86

892

22,05

878

DOMAGAŁA Łukasz

87

"open"

AZS-AWFiS Gdańsk

2620

7,08

854

10,91

881

21,98

885

RÓŻAŃSKI Maciej

84

"open"

AZS-AWF Poznań

2606

6,99

886

10,93

876

22,39

844

RESZKOWSKI Daniel

92

"junior"

AZS-AWF Poznań

2532

7,15

830

11,00

861

22,42

841

ĆWIERTNIA Michał

88

"open"

AZS Poznań

2516

7,19

816

11,08

843

22,26

857

KWIATKOWSKI Tomasz

91

"junior"

RKS Łódź

2511

7,13

837

11,16

825

22,34

849

MYŚLIWIEC Seweryn

90

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2507

7,18

819

11,06

847

22,42

841

OSIŃSKI Rafał

89

"junior"

AZS-AWFiS Gdańsk

2493

7,17

823

11,15

827

22,40

843

DOLECKI Grzegorz

89

"junior"

GKS Olimpia Grudziądz

2483

7,07

858

11,18

821

22,80

804

FIRLIK Patryk

91

"junior"

SKS Start Grażka Łódź

2457

7,13

837

11,18

821

22,86

799

MASŁOWSKI Łukasz

91

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2425

7,17

823

11,26

804

22,87

798

MYSZKOWSKI Bartosz

91

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2418

7,26

792

11,19

819

22,77

807

KURDELSKI Michał

90

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2415

7,25

796

11,27

801

22,66

818

HRYSZKIEWICZ Marcin

92

"junior"

MKS Chojniczanka

2414

7,17

823

11,27

801

22,95

790

CHODYRA Mateusz

91

"junior"

KS Nadwiślanin Chełmno

2351

7,25

796

11,43

767

22,97

788

SIEMIŃSKI Dawid

91

"junior"

MLKS Tucholanka Tuchola

2301

7,33

769

11,27

801

23,58

731

WIERZBOWSKI Michał

92

"junior"

MKL Toruń

2257

7,34

765

11,51

750

23,46

742

RÓŻAŃSKI Michał

91

"junior"

AZS-AWFiS Gdańsk

2230

7,38

752

11,42

769

23,82

709

CHMURA Marcin

87

"open"

GKS Olimpia Grudziądz

2221

7,39

749

11,58

736

23,53

736

ORZECHOWSKI Dawid

90

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2208

7,48

719

11,72

707

23,03

782

ZAKRZEWSKI Mateusz

92

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2197

7,40

745

11,65

721

23,58

731

WILK Piotr

92

"junior"

KL Lechia Gdańsk

2191

7,33

769

11,73

705

23,74

717

BEJNAR Kacper

91

"junior"

MKS Chojniczanka

2167

7,37

755

11,69

713

23,93

699

HULISZ Szymon

91

"junior"

MKL Toruń

2115

7,45

729

11,87

677

23,82

709

KAŹMIERCZAK Piotr

91

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2099

7,47

723

11,71

709

24,29

667

RONEK Damian

92

"junior"

RKS Łódź

2067

7,67

659

11,75

701

23,85

707

MIEDZIEJKO Marcin

92

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

2011

7,57

690

11,94

663

24,39

658

GOLUCH Robert

87

"open"

AZS-AWF Katowice

1874

6,90

918

10,58

956

38,00

0

PRZYBYLSKI Mariusz

89

"junior"

MKL Toruń

1628

7,14

833

11,30

795

38,00

0

KOBUS Paweł

94

"junior"

MKS Chojniczanka

1579

8,08

537

12,60

538

26,26

504

PAKULSKI Michał

91

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

1527

11,40

0

11,53

746

23,05

781

SADOWSKI Maciej

91

"junior"

MKL Toruń

1440

7,36

759

11,85

681

38,00

0

TRZCIŃSKI Mariusz

85

"open"

MKL Toruń

1416

7,48

719

11,77

697

38,00

0

SZIMELPFENIG Zbigniew

92

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

1390

7,58

687

11,74

703

38,00

0

BLUMKOWSKI Patryk

93

"junior"

MKL Toruń

1387

7,54

700

11,82

687

38,00

0

ŁOPIŃSKI Igor

92

"junior"

SL WKS ZAWISZA Bydg.

1348

7,62

675

11,89

673

38,00

0

TYBURSKI Błażej

87

"open"

AZS Poznań

844

7,11

844

18,00

0

38,00

0

POLAK Piotr

89

"junior"

GKS Olimpia Grudziądz

837

7,13

837

18,00

0

38,00

0


WETERANI

WARDECKI Krzysztof

68

M40

Warszawa

2811

7,15

955

11,20

931

23,28

925

LORENZ Sylwester

50

M55

Poznań

2750

7,83

999

12,70

870

26,46

881

KRAUZE Jerzy

63

M45

TKKF Koszalin

2585

7,55

911

12,06

836

25,13

838

GRZELAK Jan

38

M65

Łódź

2324

8,90

844

14,37

719

29,86

761

FUMIO Sasaki

51

M55

Toruń

2238

8,46

806

13,55

713

28,49

719

KOWALSKI Tomasz

48

M60

Kraków

2219

8,78

796

14,08

695

29,34

728

SATOSHI Negishi

75

M35

Toruń

1214

8,42

470

13,78

367

29,05

377

KOROLKO Edward

40

M65

Toruń

622

9,75

622

22,00

0

48,40

0







: plikownia -> imprezy
imprezy -> Mityng okręgowy poznań, 19 września 2008r 100 m
imprezy -> Mityng Okręgowy poznań, 07 września 2008r 100 metrów mężczyzn
imprezy -> Viii memoriał Artura Szymy I Artura Ociepy Częstochowa, 23. 08. 2009 Obsada sędziowska Kierownik Zawodów
imprezy -> 54. Memoriał Janusza Kusocińskiego warszawa, 15 czerwca/June 2008
imprezy -> Komunika t międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 16-17. 09. 2006 r. Zamość, stadion osiR ul. Królowej Jadwigi 8 Kierownictwo
imprezy -> Mityng Konstytucji 3-go Maja Białystok 3 maj 2009 Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)
imprezy -> Mityng Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych i Juniorów
imprezy -> Klubowa Liga Juniorów poznań, 19 maj 2007r
imprezy -> 110 m ppł juniorów (99,0)
imprezy -> Memoriał Janusza Sidły, Grand Prix Sopotu




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna