Z okazji pierwszej 5-latki na scenie core-poration zaprasza na koncerty 100% hardcore! Sworn enemyPobieranie 12.65 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar12.65 Kb.
z okazji pierwszej 5-latki na scenie

CORE-PORATION zaprasza na KONCERTY
100% HARDCORE!

SWORN ENEMY
Amerykański thrash metal i New York Hardcore w jednym! Mistrzowie zagłady wracają po raz kolejny do Polski, a do Wrocławia po raz drugi po 5-letniej przerwie.

FREYA
Pogrobowcy EARTH CRISIS, z Karlem Buechnerem na wokalu w roli głównej, czyli agresywna hybryda metal, crossover i nowoczesnego hardcore.


CDC
To jest dopiero walec! Beatdown hardcore dla najtwardszych


LIONHEART
Ciężarowcy z …Kalifornii wyciskają moshcore godny Stillborn Records

  
26 marca (czwartek) 2009 r.

BYDGOSZCZ, klub Estrada, ul. Dworcowa 51
27 marca (piątek) 2009 r.

WROCŁAW, klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56


DRZWI: 18.00, START: 19.00
BILETY: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – dzień koncertu,

dostępne na rezerwacje: bilety@core-poration.pl, w sieci TICKETPORTAL.PL, we Wrocławiu w Maksel, Feniks, Vp., w Bydgoszczy w Klubie Estrada.


INFO:

www.core-poration.pl

www.myspace.com/coreporation

BIOGRAFIE:

SWORN ENEMY

Korzenie SWORN ENEMY sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to trzej przyjaciele z Queens – wokalista Sal LoCoco i gitarzyści Mike Raffinello i Lorenzo Antonucci tworzyli kapelę o nazwie MINDSET. Grupa niedługo później zmieniła nazwę na SWORN ENEMY i rozpoczęła podbój sceny koncertami, począwszy od POISON THE WELL a skończywszy na HATEBREED. Szczególnie lider i wokalista HATEBREED Jamey Jasta bardzo pomógł SE. Po jednym ze wspólnych koncertów Jasta zaproponował wydanie materiału kapeli w jego wytwórni STILLBORN RECORDS. EPka „Negative Outlook” podbiła serca hardcore’owej braci i rozeszła się w imponującej liczbie 15000 kopii. Niedługo później SE zrealizowało dla Stillborn kolejną EP „Integrity Defines Strength”. W opinii Jasty: „SWORN ENEMY reprezentuje nową erę w nowojorskiej scenie hardcore/metal/crossover i nadszedł czas, aby przejęli prymat po zasłużonych legendach jak CRO-MAGS, AGNOSTIC FRONT czy BIOHAZARD”. Kolejny materiał ukazał się w 2003 roku jako „AS REAL AS IT GETS”. Gitarzyści Raffinello i Antonucci nie ukrywali, że są mocno zainspirowani starą, dobrą, nowojorską szkołą HC lecz również dokonaniami SLAYER czy PANTERA. W kolejnych latach, i po kolejnych roszadach w składzie, band zdecydowanie poszedł właśnie w stronę metalowego brzmienia. Kolejne płyty „From Beginning Of The End” i ostatnia „Maniacal” (wydana dla Century Media) udowadniają, że teraz muzyce SWORN ENEMY jest bliżej do dokonań EXODUS i ANTHRAX niż do klasycznego NYHC. To nie jest jednak zarzut, bo w ich muzie każdy fan tych gatunków coś dla siebie znajdzie i nie będzie zawiedziony! Poznajcie nowe brzmienie amerykańskiego metal core!

więcej: http://www.myspace.com/swornenemy

FREYA
Alternative Press określiło najnowszy album FREYA “Lift The Curse” jako muzę, która może wzniecić bunt w więzieniu. Album dostał 4 z 5 gwiazdek w prestiżowym amerykańskim magazynie The Revolver i solidną czwórkę z plusem w magazynach Decibel i Outburn. Trzeba lepszych rekomendacji? Wszyscy, tak na scenie metalowej jak i hardcorowej, zgadzają się, że jest to jeden z najpotężniejszych albumów ostatnich lat. FREYA gra muzę, którą fani SLAYER i legendarnego EARTH CRISIS powinni łyknąć bez zapitki. Szczególnie dla fanów tego ostatniego bandu jest to sentymentalna podróż. W muzie FREYA nie sposób nie słyszeć wpływów EARTH CRISIS i nie ma co się dziwić. Ekipą z Syracuse dowodzi bowiem Karl Buechner – wokal EARTH CRISIS a także filar sceny straight edge i new school hardcore z lat 90. W FREYA Karl już tak nie eksperymentuje, lecz dalej gra ultra agresywny metaliczny hardcore. Pałker Etan Henry mówi, że zespół zapragnął odtworzyć ducha thrashowych lat 80, kiedy bandy takie jak TESTAMENT, NUCLEAR ASSAULT czy DRI miały wiele pozytywnego do powiedzenia. Dało to zajebisty efekt!

Jeśli Karl Buechner to oczywiście prawa zwierząt, cywilizacyjny kryzys i antyspołeczna krytyka. Zespół w swoich tekstach i działaniach (Peta2) nie pozostawia złudzeń co ideałów, które wyznaje. To nie jest papka dla mózgu. To FREYA!


więcej: www.myspace.com/freya  

CDC

CDC powstał w 2003 roku w Pennsylvani jako typowo studyjny projekt. Jak można się było spodziewać taka forma aktywności na długo nie wystarczyła chłopakom, którzy zauważyli, że temat zażarł i zapragnęli więcej. W 2005 pojawiło się pierwsze demo, wydane potem przez Ghosttown Records jako "The Split". Koncerty zaczęły się sypać jak z rękawa, co jest dość oczywiste, bo muza CDC to najszczerszy z możliwych, agresywny, amerykański hardcore, a ich beatdown’owe zwolnienia wgniatają w parkiet (lub w fotel jak kto woli)! To koncertowy walec!!! W tej chwili materiał z „The Split” został zremasterowany i wydany jako "DEFY THE ODDS". Zespół podkreśla, że najistotniejszym jest dla nich fakt, że wszystko zawdzięczają sobie. DIY to droga realizacji jaką wybrali i starają się być jej wierni. Przynosi to tylko zajebiste efekty!więcej: www.myspace.com/cdc 
LIONHEART
LIONHART to młody band z Kalifornii, który wbrew wielowiekowej tradycji nie gra melodyjnego hc/punka, lecz ciężki mosh hardcore dla fanów HATEBREED. To bliźniacze wręcz podobieństwo musiało urzec twórcę i lidera HATEBREED J.Jaste, który przygarnął swoich bliźniaków pod skrzydła Stillborn Records i wydał ich ostatnią płytę „The Will To Survive”. To zacna pozycja dla miłośników ciężkich brzmień. Kapela intensywnie koncertuje i udowadnia, że ma ambicje mocniej namieszać na scenie. Niech lwie serca ich nie opuszczają, a będzie dobrze!
więcej: www.myspace.com/lionheartbahc
  
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna