ZAŁĄcznik nr 3 do siwzPobieranie 33.23 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar33.23 Kb.ZAŁĄCZNIK NR 3 DO SIWZSPECYFIKACJA TECHNICZNA – WYKAZ PARAMETRÓW TECHNICZNO-UŻYTKOWYCH ZAMAWIANYCH URZĄDZEŃZADANIE NR II – MIKROSKOPY DYDAKTYCZNE – 15 szt.

Nazwa i typ urządzenia:

.................................. (wypełnić)

Producent, rok produkcji:

.................................. (wypełnić)

Kraj pochodzenia:

.................................. (wypełnić)

L.p.

Minimalne parametry urządzenia

Wymagana

wartość graniczna

Potwierdzić, podać

wartość oferowaną

1

Mikroskop w systemie optyki korygowanej do nieskończoności, długość optyczna obiektywów 45mm.

TAK
2

Ledowe (diodowe) źródło światła wbudowane w spodniej części mikroskopu bez dostępu dla studentów. Długość życia diod minimum 20.000 godzin.

TAK
3

Statyw o konstrukcji ażurowej umożliwiającej prowadzącym ćwiczenia stałą kontrolę poprawności prowadzenia obserwacji przez studentów z pozycji „vis a vis”.

TAK
4

Mechanizm ogniskujący ze współosiowymi, podwójnymi z obu stron statywu, śrubami: zgrubną z regulacją siły nacisku i precyzyjną, wbudowany układ blokady wybranej wysokości stolika.

TAK
5

Tubus dwuokularowy o kącie nachylenia 30 stopni, z możliwością obrotu o 360 stopni, z regulowanym rozstawem okularów w zakresie co najmniej 48-75mm. Wbudowany w tubusie pierścień korekcji dioptryjnej z regulacją w zakresie co najmniej +/- 5 dioptrii.

TAK
6

Okulary o powiększeniu 10x i numerze pola co najmniej 18, wyposażone w zwijane osłonki gumowe, zablokowane w tubusie wbudowanymi śrubami zabezpieczające przed demontażem, okulary z uszczelnieniem antybakteryjnym.

TAK
7

Wbudowany w statyw uchwyt rewolwerowy dla 4 obiektywów. Obiektywy zamontowane na stałe – brak możliwości niechcianego demontażu.

TAK
8

Stolik mechaniczny bez szyny zębatkowej, z rolkowym mechanizmem przesuwu preparatów, z pokrętłem po prawej stronie, z niezależnym przesuwem preparatu w obu osiach, ze skalą wskazań o dokładności 0,1mm.

TAK
9

Kondensor Abbego o aperturze NA 1,25 z regulacją wysokości i wbudowaną regulowaną przesłoną aperturową, z fabrycznie oznaczonymi pozycjami dla poszczególnych obiektywów

TAK
10

Filtr światła dziennego.

TAK
11

Obiektywy plan achromatyczne z elementami optycznymi wykonanymi z ekologicznego szkła bezołowiowego, z uszczelnieniem antybakteryjnym, o długości optycznej 45mm.

   • powiększenie 4x, apertura numeryczna 0.10, WD 18.5mm,

   • powiększenie 10x, apertura numeryczna 0.25, WD 10.6mm,

   • powiększenie 40x, apertura numeryczna 0.65, WD 0,6mm,

   • powiększenie 100x, apertura numeryczna 1.25, WD 0.13 mm

TAK
12

Wyposażenie uzupełniające : kabel zasilający, pokrowiec ochronny.


TAK
13

Obiektyw plan achromatyczny o długości optycznej 45 mm, o powiększeniu 20x, aperturze numerycznej 0.4, WD 1.2 mm – 40 sztuk

TAK
14

Wkładka mikrometryczna do okularu z liniami krzyża – 40 sztuk

TAK
15

Mikroskopy i podzespoły muszą być kompatybilne z istniejącymi już na wyposażeniu mikroskopami Olympus CX21

TAK
......................................................

podpis osoby/osób/upoważnionej


©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna