Zagrajmy pod auchanPobieranie 4.17 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar4.17 Kb.
zagrajmy pod auchan
już w niedzielę 17 września, przy centrum handlowym auchan zostanie rozegrany II turniej koszykówki Ulicznej auchan 2006. drużyny w grupach wiekowych – dziewczęta: 14-16 lat, od 17 lat; chłopcy: do 13 lat, 14-16 lat, od 17 lat mogą zgłaszać się w punkcie obsługi klienta auchan tel. 068 329-87-86 lub w siedzibie klbu ul. sulechowska 4a tel. 068 328-46-41. poczatek turniej o godz. 10:00.
wybuchła panika, bo baliśmy, że auto się zapali - opowiada zbigniew łapiński, jeden z trzech kierowców autokaru. jest cały, ale w szoku. w momencie wypadku siedział obok kolegi, który prowadził.

przez pół nocy policja z psami tropiącymi szukala trzeciego kierowcy, ktury według relacji jednego z pasażerów, miał wydostać się z samochodu i uciec do lasu. gdy ok. czwartej nad ranem z rowu wycągnięto autokar okazało się, że jest tam martwa osoba. - prawdopodobnie to właśnie kierowca - mówi rzecznik policji. to druga śmiertelna ofiara wypadku. pierwszą jest 45- letnia barbara s., która jechała do paryza świętować z mężem rocznicę ślubu. o życie walczy jeszcze młoda kobieta.


- przywieziono ją do nas w krytycznym stanie - mówi ordynator chirurgii w szpitalu w słubicach marek wiatr. w nocy przetransportowano ją do kliniki we frankfurcie nad odrą. cztery osoby odwieziono w ciężkiim stanie do gorzowa wlkp. wśród nich, dwoje dzieci z urozami czaszkowo- mózgowymi i 25-letnią kobieta, której grozi amputacja ręki. sprawca wypadku - litewski kierowca jest lekko ranny. ci, którym nic się nie stało, noc spędzili w hotelu holiday w subicach.- jest u nas 26 osób - mówi recepcjonistka magdalena markowska. - marzyli o tym, że zobaczą paryż, a teraz marzą już tylko o tym, by wrócić do domu - dodaje. rano do hotelu

dotarl właściciel warszawskiego biura podróży, które zorganizowało wycieczkę. Ok. 11.00 podstawił nowy autocar, który zabrał ludzi do domow.

Pobieranie 4.17 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna