Zdzwoniło się I skrzyknęło w kwietniu 2010 roku I od tamtej pory zdzwaniają się I skrzykują regularnie. Ab ovo to nie jest jedynie tylko zwykła nazwa- to motto, z którym się utożsamiająPobieranie 3.22 Kb.
Data04.05.2016
Rozmiar3.22 Kb.
AB OVO zdzwoniło się i skrzyknęło w kwietniu 2010 roku i od tamtej pory zdzwaniają się i skrzykują regularnie. AB OVO to nie jest jedynie tylko zwykła nazwa- to motto, z którym się utożsamiają. AB OVO czyli "od początku" "od zarania" dlatego postawili na warsztaty i zabrali się do improwizacji na poważnie, choć śmiesznie im to wychodzi. Jak już coś robią to wszyscy razem: razem trenują, razem się improedukują i razem się bawią, z czego to trzecie wychodzi im najlepiej! AB OVO to mieszanka aktorów, inżynierów, śpiewaczki operowej i świetnego klezmera. Na razie jeszcze bawią się w short forms...

Improv to znana już na całym świecie sztuka, w której "publiczność rządzi" czyli decyduje o przebiegu spektaklu a aktorzy mają za zadanie na oczach widza zagrać wszystko o co publiczność poprosi. Wszyscy uwielbiamy podglądać, to silniejsze od nas a ta sztuka to nic innego jak podglądanie tu i teraz procesu tworzenia aktora będącego na scenie. Musi on bez możliwości schowania sie w kulisę w kilka sekund wymyślić scenę ad hoc błyskotliwie, inteligentnie i dowcipnie! W Polsce ta trudna sztuka dopiero zaczęła zaskarbiać sobie przychylność widza, który przychodząc raz staje się fanem tej formy teatralnej. Każde spotkanie jest jedyne i nie powtarzalne przez co w nieskończoność ciekawe.
Pobieranie 3.22 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna