Zupełnie inny portal społecznościowy, który zagina czasoprzestrzeń! Znaj pl to zupełnie inny, w pełni darmowy geolokalizacyjny portal społecznościowyPobieranie 9.01 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar9.01 Kb.
INFORMACJA PRASOWA
Warszawa dn. ....05.2013r.
Zupełnie inny portal społecznościowy, który zagina czasoprzestrzeń!

Znaj.pl to zupełnie inny, w pełni darmowy geolokalizacyjny portal społecznościowy. Dzięki niemu spotkamy online nie tylko naszych aktualnych znajomych, ale także ludzi z naszej przeszłości, a dzięki sprecyzowanemu mechanizmowi lokalizacji, także tych, których poznamy w przyszłości.
Ostatnio szczyty popularności zdobywają serwisy, które pozwalają na meldowanie się w miejscach, w których aktualnie się znajdujemy. Ułatwiają one kontakty z osobami, będącymi w danej lokalizacji o tej samej porze czy sprawdzenia, kto był tu wcześniej. Głośno jest także o stronach na portalu Facebook z serii spotted, przez które użytkownicy poszukują nieznajomych, do których ich serce zabiło mocniej. O wiele skuteczniej i łatwiej jest jednak skorzystać ze Znaj.pl
Główną cechą odróżniającą Znaj.pl spośród konkurencji jest opcja meldowania się w danym miejscu nie tylko w teraźniejszości, ale też w przyszłości i przeszłości. Daje to możliwość z jednej strony sprawdzenia, kogo możemy spotkać w danej lokalizacji o określonej porze. Z drugiej strony możemy także przenieść się w przeszłość – odświeżyć kontakty osobami ze wspólnej imprezy czy kolonii.
Znaj.pl wykracza poza standardowe mechanizmy oznaczania się w różnych miejscach. Nasz portal daje możliwość odnalezienia dawnych znajomych i poznania przyszłych – mówi Adam Kogut pomysłodawca serwisu. Ale także może być wykorzystany w innych, niż towarzyskie celach np. jako hub społeczności nowego bloku mieszkalnego. Myślę, że może być przydatny dla różnego typu mniejszych i większych społeczności w których użytkownicy chcą wymieniać się informacjami na tematy im bliskie, jak np. bezpieczeństwo w okolicy, wydarzenia i ważne wiadomości poparte zdjęciami.
Swoje miejsce na portalu znajdą także entuzjaści spotted oraz chcący odszukać osoby zauważane np. w klubie – dzięki oznaczaniu się w lokalizacjach możemy spotkać ludzi, którzy byli w tym samym miejscu w podobnym okresie czasowym. Znaj.pl oferuje również podstawowe funkcje portali społecznościowych, jak galeria, tworzenie sieci kontaktów czy tworzenie osobistych profili.
Dla autorów ważne są kwestie prywatności i personalizowania lokalizacji. Każdy użytkownik może zadecydować na ile on i jego lokalizacje będą widoczne dla innych. Takie rozwiązanie umożliwia zalogowanym osobom gromadzenie się w mniejszych, prywatnych grupach.

.

Jedną z pierwszych osób, które zaangażowały się w korzystanie ze Znaj.pl jest Kacper Korzeniewski – autor bloga Artique.pl: Wydaje mi się, że Znaj.pl może poważnie namieszać na polskiej (nomen omen) mapie wszelkiej maści portali społecznościowych. Chętnie razem z moją narzeczoną Ekateriną (http://ekaterinakozlova.com/) przyjrzymy się bliżej i przetestujemy wszelkie możliwości serwisu. Liczymy na dobrą zabawę.Zapraszamy do zapoznania się z animacją pokazująca mechanizm serwisu: http://www.youtube.com/watch?v=W5y2K7dfoCs
Znaj.pl to unikalny portal, który powstał w 2013 roku. Jego założycielami jest firma Remean Sp. z o.o.

Założycielem i pomysłodawcą Znaj.pl jest Adam Kogut, który zajmuje się także zajmuje się rozwojem operacyjnym i funkcjonalnym serwisu. Pasjonat nowych technologii. Wcześniej związany z branżą farmaceutyczną pracując przez ponad 10 lat nad innowacyjnymi metodami leczenia pacjentów.

Za strategię marketingową i rozwój serwisu odpowiada Michał Dziurkowski. Od 7 lat związany z branżą marketingową, a ostatnimi czasy z reklamą i wizerunkiem online. Doświadczenie zdobywał na polskim i europejskim rynku zarządzając projektami dla takich klientów jak: Michelin, Continental, BetClick, Canon, Allianz.

Kwestie rozwoju programistycznego i administracja serwisem to domena Artura Maciąga. Od 6 lat z zamiłowaniem tworzy aplikacje webowe. Miłośnik systemów operacyjnych Linux.


Więcej informacji na:

www.znaj.pl

pomoc@znaj.pl

Animacja pokazująca mechanizm serwisu: http://www.youtube.com/watch?v=W5y2K7dfoCs


Osoba do kontaktu: Michał Dziurkowski, michal@remean.com , tel: 663 041 030
: files -> 000001
000001 -> On Board pr dla A+e networks™ uk
000001 -> Niewielki głośnik z membraną pasywną Firma Maxell wprowadza na polski rynek nowy mobilny głośnik. Ikuone wyposażony został w niewielkie przetworniki z membraną bierną, która pozwala poprawić odtwarzanie basów
000001 -> Nowe bezprzewodowe punkty dostępowe WatchGuard ap300 Kraków, dnia 29 stycznia 2016 r. – Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce informuje, że producent wprowadził do sprzedaży nowy produkt w postaci punktu dostępowego
000001 -> IdeaCentre A310 i A700 – Lenovo wprowadza na polski rynek dwa nowe komputery typu all-in-one
000001 -> Informacja prasowa Warszawa, 10 grudnia 2010 r. Stylowe święta z Lenovo premiera U260
000001 -> Air France z firmą Amadeus uruchamia rozwiązanie Seat Plus dla agentów biur podróży
000001 -> Informacja prasowa
000001 -> Biznes społecznie zaangażowany na uczelniach wyższych
000001 -> Abc data S. A. Daniszewska 14
000001 -> Abc data S. A. Daniszewska 14
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna